Přejít na obsah


Fotka

Prestante opruzovat s "Protahuji GC"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#61 JiraciCZ

JiraciCZ

    JiraciCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 18:51

Jen se zeptám. K čemu vlastně je "osobní coin" a proč ho protahovat keškama ? Ve většině případů leží doma v šuplíku a keš nikdy neuvidí.
  • 0

#62 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 19:46

Jiraci.cz napsal/a:
Jen se zeptám. K čemu vlastně je "osobní coin" a proč ho protahovat keškama ? Ve většině případů leží doma v šuplíku a keš nikdy neuvidí.


No prece na to abys ho pres WN protahl powertrailem a vytocil ownera stovkou mailu B)
  • 0

#63 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 19:55

To je tak, když některý lidi začnout po(zne)užívat užitečné nástroje. Místo aby si vytvořili skript na počítání ušlé vzdálenosti (když už opominu to, že to statistiky stejně počítaj) tak raději automaticky logujou TB do všech nalezených keší. Takže zbytečně zatěžujou servery gc.com a obtěžujou spoustu lidí okolo zbytečnejma logama. Taky se mi párkrát stalo, že jsem zapomněl logovat GC/TB (opravdový přesun z místa na místo), tak jsem to zalogoval jako write note s poznámkou pro ownera, že ten log má ignorovat a vzápětí jsem ho smazal.
  • 0
MaFa

#64 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 20:39

Tak vsechny me kese dnes take nasvtivil Opat s coinem. Vubec parada je, ze krome prichozich mailu me na kazdy z nich take navic upozorni i mobil. Doufam, ze je to posledni coin, co si koupil :-)
  • 0

#65 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 20:49

Tady se zase ale řeší blbosti.
  • 0

#66 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 20:57

Jurasa 100:
A jak můžu pozpátku protahovat coin,když jsem si ho koupil až později.:o To přeci se mnou na těch předešlých keškách nebyl ne? :D:D:D
Dík za odpovědi.


Třeba když si samolepkou nebo znamkou otrackuješ auto, kolo, koloběžku, psa ... a na tu keš si v/na/s ním/něm/ní odlovil. Spousta lidí to dologuje dodatečně, ale pravda jde to i přes edit.
Na tyhle TB zrovna moc large, kam by šli strčit prostě není. :)
  • 0
Jsem kačer vyžírka a nestydím se za to.

Žáby nelíbám!

#67 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 20:57

MaFa napsal/a:
To je tak, když některý lidi začnout po(zne)užívat užitečné nástroje. Místo aby si vytvořili skript na počítání ušlé vzdálenosti (když už opominu to, že to statistiky stejně počítaj) tak raději automaticky logujou TB do všech nalezených keší. Takže zbytečně zatěžujou servery gc.com a obtěžujou spoustu lidí okolo zbytečnejma logama. Taky se mi párkrát stalo, že jsem zapomněl logovat GC/TB (opravdový přesun z místa na místo), tak jsem to zalogoval jako write note s poznámkou pro ownera, že ten log má ignorovat a vzápětí jsem ho smazal.


Je videt, ze jedine podstatne na teto diskusi Ti unika (a mnoha dalsim hadacum).
Dologovat coin jde i editaci sveho vlastniho FI logu. viz prvni strana debaty.
Ze to N2by podal blbym zpusobem je vec druha, asi se rad bavi trollovanim :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#68 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 21:03

MaFa napsal/a:
To je tak, když některý lidi začnout po(zne)užívat užitečné nástroje. Místo aby si vytvořili skript na počítání ušlé vzdálenosti (když už opominu to, že to statistiky stejně počítaj) tak raději automaticky logujou TB do všech nalezených keší. Takže zbytečně zatěžujou servery gc.com a obtěžujou spoustu lidí okolo zbytečnejma logama. Taky se mi párkrát stalo, že jsem zapomněl logovat GC/TB (opravdový přesun z místa na místo), tak jsem to zalogoval jako write note s poznámkou pro ownera, že ten log má ignorovat a vzápětí jsem ho smazal.

O nějakém scriptu to fakt není. A zneužívání? Číslo TB/GC sem si zaplatil, tak si s ním můžu dělat v rámci pravidel co chci.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#69 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 21:36

Je videt, ze jedine podstatne na teto diskusi Ti unika (a mnoha dalsim hadacum).
Dologovat coin jde i editaci sveho vlastniho FI logu. viz prvni strana debaty.
Ze to N2by podal blbym zpusobem je vec druha, asi se rad bavi trollovanim :o)

Ale vubec mi to neunika, s potesenim jsem to zaregistroval a zda se mi to jako vyrazne zlepseni.

O nějakém scriptu to fakt není.

Ale je, bez toho skriptu by takovych logovacu vyrazne ubylo - viz vlakno http://www.geocachin...ort=&rowstart=0, ostatne uz tam padlo i to varovani, ze to bude ownery obtezovat - nejlepsi by bylo ten script hezky rychle pohrbit.


  • 0
MaFa

#70 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 21:52

tak hlavne sem ho z toho duvodu ani nedaval na ararat zejo.. slo spis o ukazku toho jak jde v jarrym delat s formularema, a kdybych to chtel piplat, tak krom toho ze by to slo resit urcite i jinak (vycist si ID logu a editovat ho (tahle moznost me pri psani nenapadla)) prip. ten log po zalogovani coinu mazat, ale je to dvojnasobna zatez gc.com.. jinak ano, mam 4kese a asi 3 na woclistu a obcas mi prijde serie mailu, ale je mi to fuk.. vic mi vadilo kdyz tyhle kese logoval "krakonos tym", pac si nejdriv zalogoval nalez "tym" a pak jeste postupne vsichni asi ctyri clenove takze to je 35? mailu :/ mit na watchlistu powertrail bych si nedal.. a u woclistovanejch kesi odebiram jen found/dnf takze me wn netrapi
  • 0

#71 bohusz

bohusz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:48

To se prostě stane, žečlověk při logování zapomene na GC/TB. :( Mně zase prudí, že GC po editaci přidá na konec logu debilní text, který nejde odstranit. Když ho tam nechci, musím původní log smazat a vložit znovu. Tobě pak log přijde znovu a mně se naruší pořadí...
  • 0
-- Bohusz, Oregon 300 / eTrex Vista HCx

#72 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 19:54

Tak to mi asi nepomuze v uceni spravneho postupu :-(.
A kdo se ti o to prosí?

Sobikovi: on email klient umí taky např. filtry a automatické mazání takových emailů
Klient to umí, ale N2by to asi neumí.

Jo vim o tom, proto jsem se snazil udelat osvetu ;-).
A kdo se ti o to prosil?

to Nb2y: aby ses vis co...tvoje problemy a Rotschildovy penize bych chtel mit. Az budes mit nejaky osobni "protahovaci" GC, tak poznas, proc to delame
Do kamene tesat, jak tu jeden píše ;)

Proc to teda nepisnes at to vim rovnou? Ja takovou blbost nechci
A proč to chceš vědět, když takovou blbost nechceš? (4.třída ZŠ)

Opatovi jsem napsal jak to udelat ale i pres to to ignoruje. Asi neumi cist.
Místopřísežně prohlašuji, že číst umí. Ale jestli čte ptákoviny, to nevím.

buďto ty keše nesleduj, nebo si udělej filtr, nic jiného ti nepomůže.
Opět, do kamene tesat :D

Osobně si myslím, že pravda bude někde tady:
Ze to N2by podal blbym zpusobem je vec druha, asi se rad bavi trollovanim :o)

  • 0

#73 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 1:19

Ja bych vas zmlatil vsechny - jak ty, co se tady hadaj, tak ty, co mi zahlcujou mail notama. Zacnu v sobotu na eventu v Hradci! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#74 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 8:00

koukám že někomu na napruzení stačí málo :D
  • 0

#75 guru.iiimm

guru.iiimm

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 21:26

N2by napsal/a:

MaFa napsal/a:
A ktera cesta je ta spravna urcujes ty.


Logicky ta ktera ostatni neotravuje ;).

Mě třeba otravuje toto téma na fóru a taky si nestěžuju ;)
  • 0

#76 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 10:43

Tedy kačeři, pobavili jste mně, až jsem slzela! :D:D:D Díky a teď běžte kešovat!
  • 0
1.

#77 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 14:18

Do toho lijáku? :o
  • 0

#78 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:32

N2by napsal/a:
Lidicky prestante delat takove veci, kdyz to neni nutne. Jen me to otravuje a brzo vam to asi zacnu mazat.
Spravny postup je editovat svuj stary log a pridat tam to GC, to me neotravuje.

Hlavně že jsi všem podrobně vysvětlit kde a co dělaj špatně a jak by se měli chovat správně. Zdraví vzdělavající se nováček kterému tvůj příspěvek řekl velke kulové.
  • 0

#79 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 12:43

Taky jako keboom (pardubický kačer) považuješ logy za spamy? Byste si mohli podat ruce. :D
  • 0

#80 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:30

No já se něco nového dozvěděl, jak na wiki, tak v tom PDFku, to bylo/je napsané postaru. Teď vím, že to jde řešit i jedním krokem/případně následnou editací. Takže za mě dík.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama