Přejít na obsah


Fotka

Petzl Croll vs. Petzl Basic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
92 odpovědí na toto téma

#41 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:22

Něchci se hádat s experty s GriGri to opravdu nee. Zatím jsem moc nelezl a teď ani nebyl čas, sedák jsem si koupil loni v září a teď jsem jej rok neviděl. Jsem amatér a nemám skoro žádné zkušenosti. Proto jsem se ptal jaké jsou rozdíli mezi Croll a Basic, neptal jsem se na GriGri, když se budu chtít ptát na GriGri tak napíši rozdíli mezi Croll, GriGri a Basic, ikdyž GriGri do této kategorie nespadá. NEMÁM S LEZENÍM MOC ZKUŠENOSTÍ!
  • 0
Vložený obrázek

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:28

PRAVE PROTO, ze s tim nemas zadne zkusenosti, tak si to proboha nekym nech predvest a hlavne si to SAM VYZKOUSEJ, co ti tady rikame, ty ignorante!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:32

já mu návrh dal... ale asi tak daleko v mém postu nedočetl...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#44 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:36

S474N napsal/a:

Rogosak napsal/a:
LALA.eu psal, že mnoho lidí po odzkoušení Crollu opustilo GriGri.

Spousta je kolik lidi? Zajimave, ze ja znam minimalne 7 lidi, kteri bud volili uplne novou vybavu, nebo upgradovali a VSICHNI si vyzkouseli kombinaci CROLL+JUMAR a JUMAR+GRIGRI a VSICHNI maji ted GRIGRI. Nemam problem je zde vyjmenovat nebo i nahnat napsat jejich nazor. Kolik je ta "spousta" v cislovce a kdo konkretne? Opravdu me to zajima.

At si kazdy leze podle toho co mu vyhovuje a na co ma. Kdyz prochazim toto vlakno, tak se jen utvrzuji v tom, ze se clovek pouhym ctenim prispevku ve foru lezt nenauci.
  • 0

#45 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:40

Rogosak napsal/a:
Něchci se hádat s experty s GriGri to opravdu nee. Zatím jsem moc nelezl a teď ani nebyl čas, sedák jsem si koupil loni v září a teď jsem jej rok neviděl. Jsem amatér a nemám skoro žádné zkušenosti. Proto jsem se ptal jaké jsou rozdíli mezi Croll a Basic, neptal jsem se na GriGri, když se budu chtít ptát na GriGri tak napíši rozdíli mezi Croll, GriGri a Basic, ikdyž GriGri do této kategorie nespadá. NEMÁM S LEZENÍM MOC ZKUŠENOSTÍ!


Pokud chces lezt, tak si najdi nekoho ve tvem okoli, kdo s tim ma PRAKTICKOU zkusenost a zkus se domluvit na osobni konzultaci, protoze spoustu veci je proste treba videt a vyzkouset. Zadny uceny z nebe nespadl a preci jen muze jit o tvuj zivot. Nema cenu vest nekonecne diskuse prostrednictvim diskusniho fora, protoze nektere rady jsou opravdu usmevne a dost mozna i zivotu nebezpecne. Hodne stesti.
  • 0

#46 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 19:52

Zůstaňme džentlemeny, Satane, ju? :@
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#47 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 20:12

Citecka: ten clovek uz me stal asi 10 let zivota, tak uz to nebudu turovat. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#48 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 20:19

No tak to sou ti akorát čtyry, tak navaž na kličku kačera, víc z lanový techniky nepotřebuješ :D B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#49 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 20:53

Citecka: ja to myslel tak, ze nervama zemru o 10 let driv, nez bych se byval spokojene dozil. ;) :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#50 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 12:29

No, ale když už jsme u toho, S4, kolik Ti vlastně je? 14? A jinak, proč mi tedy dáváš rady s GriGri a "trápíš si nervy"? Za tvoje vlákno se omlouvám, ale proč tedy lezeš do tohoto?
  • 0
Vložený obrázek

#51 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 12:38

Rogosak: i kdyby mi bylo 5, tak to snad neni dulezite. Neni dulezite, komu kolik je, ale CIM premysli a CO rika. Rady tu davam obecne, protoze potom si to nekdo jinej precte, tak at vi, jake jsou moznosti.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#52 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 12:41

Jelikož je Rogosak nejspiše nepoučitelný, tak slibuji, že pokud se do svých 20 let zrakvuje při zdolávání T5 kešky, tak mu nechám na náhrobek udělat pozlacenou maketu PETZL Croll s pamětní deskou kde bude "Vybavení jsem měl, zkušenosti nikoli."

EDIT: lehká úprava pamětní desky
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#53 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 12:53

fremen.cz napsal/a:
...

Jediné co mohu udělat je toto: "Rogosák, pokud máš čas, tak 6.9. ve 14:00 budeš na Parking Pointu GC32ER5 s báglem se svojí T5 výbavou a budeš mít nadrcenou základní metodiku a uzly"


... ty jo,to vypada na masakr. Koukal jsem na tu kesku a vypada to, ze chces Rogosaka nechat prejet tramvaji, privazaneho jeho lezeckym cajkem ke kolejim, ze jo? Asi se na to prijedu podivat :o
  • 0

#54 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 12:57

Plán byl jinačí, ale... tento je také zajímavý... :D Každopádně, nenapsal mi ani zbla, že by měl zájem, takže předpokládám, že tam nebude... jeho minus, jeho problém... :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#55 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 13:07

fremen.cz: a to fakt cekas, ze by tam prisel? On si radeji pred barakem prehodi pres susak pradelni snuru a bude si to zkouset na ni. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#56 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 13:09

Na té mu bude Croll prokluzovat :D Ale sušák je dobrá pomůcka... já takhle blbnul na dvoře na dřevo-konstrukci na houpačky pro děti, má to asi tak 3-3,5 metru na výšku
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#57 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 13:22

fremen.cz napsal/a:
Jediné co mohu udělat je toto: "Rogosák, pokud máš čas, tak 6.9. ve 14:00 budeš na Parking Pointu GC32ER5 s báglem se svojí T5 výbavou a budeš mít nadrcenou základní metodiku a uzly"


A ty máš nadrcenou metodiku, uzly ? Dejme si někde sraz a já tě během pěti minut přesvědčím, že ne ...
  • 0

#58 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 13:26

Zas to nehrot... tu jde o to, aby vubec něco aspon orientačně věděl a uměl aspon osmu, lodák a prusíky Osobně jsem se metodiku opravdu drtil jak z webu, tak z knihy, než jsem vubec vylezl metr nad zem na laně.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#59 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 13:26

Looper36: tak jasne no, holt ho mas delsiho :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#60 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 13:29

Satane, satane, kdopak to přede mnou utíkal, když jsem se chtěl v Žebráku seznámit ? Copak to bylo za klučinu v oranžových kaťatech? Že by onen slavný e-hero ? :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama