Přejít na obsah


Fotka

Software pro PDA na Windows mobile


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
78 odpovědí na toto téma

#41 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 13:46

Tak je sice hezky, ze umi stahovat online, ale je to dobry pouze pro PM, BM muze stahnout jen tri kese za den. :|
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 13:54

...litajici peceni holubi primo do ust?
  • 0

#43 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 14:35

... a navíc jenom tradičky!!!!!! Já bych ty namyšlené PM rovnou popravoval a bylo by všem lépe.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#44 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 14:54

Tak si dej pocket drake.A nebo se zbav nefungujících WM a dej si Androida
  • 0

#45 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 17:12

PocketDrake stahuje keše úplně stejně, i já respektuju podmínky GS. Na Androidu, pokud půjde o legální sw využívající API to bude totéž.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#46 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 10:50

Cachebox vypadá zajímavě, ale potřeboval bych poradit! Jak funguje ten login na Geocaching.com a to "GENERATE ACCESS TOKEN" ??? Protože kliknu na to, načte se mi OperaMobile, kde se v pořádku přihlásím na GC.com a i se mi vygeneruje nějaký dlouhý zelený kód. No a psalo mi to tam, že pak mam zavřít browser a v CB kliknout na "Get It" ...ale to je stále šedivé :( Poradíte někdo jak tento program ovládat? Předem díky! EDIT: VYŘEŠENO - měl jsem defaultni prohlizec Operu pres kterou to proste neslo, stacilo nastavit IE jako primarni a uz "Get It" zmodral.
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#47 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 17:15

Poradite, jakou priponu musi mit offline mapy pro cachebox? Diky
  • 0

#48 Rop

Rop

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 0:13

Přátelé, prosím o radu. Jsem spíš sváteční lovec kešek, leč přesto PM na GC a to kvůli možnosti stahovat cache online. GCzII je v ... no přesně tam ... takže hledám náhradu. Pro Windows Mobile 6.5. Moje podmínky jsou jednoduché. Vystoupím z auta, zapnu program, chci vědět kde je nejbližších 20 kešek, připojím se na net, stáhnu je do programu, vypnu internet, jdu hledat (a mám to včetně kompletního textu, nápovědy, posledních několika logů). Líbilo by se mi kouknout na mapu, ale z GCzII jsem zvyklý spíš na kompas, takže by to byl bonus. Koukal jsem třeba na PocketDrake a ten je dělaný na domácí přípravu ... a kdesi cosi .. a já občas nevím ani kam dojedu ... co by bylo pro mě vhodné? Předem díky za rady :-)
  • 0

#49 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 7:41

PD je od te chvile, kdy GS povolil Third party API, na to jako stvorenej. Vylezes z auta a najdes si kese v okoli. Vcetne map.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#50 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 7:45

2ArgiCZ: cachebox pouziva klasicky Mapnik. Takze si muzes udelat treba v MOBACu.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#51 chodak

chodak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 14:56

Mám dotaz, potřebovala bych program pro Omnii (windows mobile), který by uměl stahovat keše v terénu on-line (listing, nápovědu, obrázky, logy ...). Zkouším Cachebox i GateCacher, ale ani u jednoho programu mi nefunguje přihlášení (přihlašuji se jako na geocaching com - jméno a heslo). Prosím poraďte mám PM a na vyhledávání keší Garmina. Jedná se mi pokud se ocitnu někde, kde nemám domácí přípravu. Děkuji
  • 0

#52 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 15:00

Jakou verzi Cacheboxu pouzivas? Mne prihlaseni normalne funguje - mam verzi 1.0.736.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#53 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 16:51

Me posledni verze Cacheboxu také normálně funguje, ale raději na své Omnii provozuji GEOSCOUTA, teď jsem s ním na Maltě odlovil přes 50 keší, má výbornou funkci pro odlov v terénu, že si stáhnu v libovolné oblasti kešky a dokáže všechny vyexportovat buď do *.OV2 (pro silniční navigaci TomToma) nebo do *.GPX (to používám pro Smartmaps) Většinu keší jsem i z terénu přímo zalogoval. Ano, párkrát se Geoscout kousne, zpomaluje...ale to na této platformě WM není nic vyjímečného :)
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#54 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 18:26

Tak potvrzuji, že GateCacher (3.11.0.0) nefunguje. Dneska jsem ho potřeboval při pokusu o nějaké FTF a smolík. A to dokonce tak, že aji při importu GPX to ukáže nesmysly (bo při tem cosik cuca z netu). Okolní keše nenajde vůbec - aplikace padne úplně. V neděli to ještě fungovalo. Asi zase nějaké změny na GS :-/
  • 0

#55 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 19:43

Nainstaloval jsem si novou testovaci verzi Cacheboxu 1.0.752 a ta taky stahuje z netu v terenu okolni kesky. Dokonce muzes i fotky a spoilery. Mapy mas bud uz nahrany offline anebo si je dostahuje, kdyz potrebujes vetsi zoom. Dokaze generovat fieldnotes a odeslat je na GC.COM. A zatim nepada ani nekouse. Napr. si neustale po kazdem spusteni aktualizuje pocet mych nalezenych kesi atd.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#56 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 20:10

Máme nějaký link? Na oficiálních stránkách je max prehistorická 1.0.680.
  • 0

#57 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 21:00

ubuster napsal/a:
Nainstaloval jsem si novou testovaci verzi Cacheboxu 1.0.752...


Jo Cachebox je momentálně pro WM asi nejpromakanější a hlavně pořád se vyvijí, narozdíl od Geoscoutu, který je celá léta téměř totožný se všema chybama.

Stáhnout můžeš např. zde: https://www.dropbox....r/ulb5_iREKV/CB
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#58 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 21:21

Nebo sledovat stranky na http://www.geoclub.d...p?f=114&t=52820, kde je moderatorem sam autor programu hannes!.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#59 chodak

chodak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2012 - 12:41

Zatím děkuji za radu, ale nedaří se. Můžete mi prosím trošku popsat to přihlášení, stále v tom tápám. Nainstalovala jsem si tedy cachebox 752. Spustím ho a dám Misc/settings a opět vyberu Misc/Misc 1, napíši nick z geocachingu a zmáčknu generate Accesstoken, pak Get Authorization a opět vepíši nick a heslo z geocachingu a dám Sign in a pak Allow Access a pak se mi tam objeví "Authorized Access token: (a nějaká písmenka a číslice a je to děsně dlouhé). Tento "výraz" jsem zkoušela zadat do programu cachebox (nevím, kde to potvrdit a po enter se nic neděje. Asi dělám něco špatně. Děkuji za radu.
  • 0

#60 stiinek

stiinek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2012 - 14:30

Tak nevím, nainstaloval jsem 1.0.752, jsem přihlášenej na Live API, (ale PQ nestáhne a nestáhne.) Vygeneroval jsem nový token, a ok.

Když dám stáhnout nejbližší keše, tak si nevezme souřadnice z GPS, ale chce je ručně zadat :o

To: chodak, nic nepřepisuj, jen v Cacheboxu klikni na get it, on si to zařídí sám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama