Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
936 odpovědí na toto téma

#261 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 9:09

Jak je to těžké či jednoduché je věc názoru. Za mne to bylo jednoduché. Ale místo dotazu sem sis to měl nejdřív vyzkoušet.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#262 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 10:12

No nevim jestli to neni prozrazeni pointy, ale kamarad zkousel jine slovo nez ja a dostal stejnou gratulaci.

 

Takze asi tak :)

 

Mozna to mame  oba blbe :)


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 17 srpen 2017 - 10:35

  • 1

#263 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 11:16

Nadšeně jsem bleskově vyplnil a odeslal a až pak si všiml, že mi chybí jeden dílek mapy. No, přišel mi potvrzovací mail, že mi kód pošlou 24.8. Tak jsem zvědavý... :D


  • 0

#264 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2017 - 11:45

Na co jsou teda ty 4 díly mapy s červenými křížky a divnými souřadnicemi? Jenom se má ve formuláři potvrdit, že jsem je skutečně získal.


  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#265 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 27 srpen 2017 - 21:25

Ahoj, nevíte někdo jestli se do ''The Diverse Cacher (odlov 10 a více různých typů cache)'' (BadgeGen statistik od project-gc.com) počítají i LAB cache? 

Předem díky.

The Diverse Cacher (awarded for finding distinct cache types in a day)

Bronze (5) TypeB.png
Gold (6)   TypeG.png
Platinum (7)TypeP.png
Ruby (8)TypeR.png
Sapphire (9)TypeSa.png
Diamond (10)  TypeD.png


Tento příspěvek byl upraven od willy 98: 27 srpen 2017 - 21:26

  • 0

#266 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2017 - 22:17

Ahoj, nevíte někdo jestli se do ''The Diverse Cacher (odlov 10 a více různých typů cache)'' (BadgeGen statistik od project-gc.com) počítají i LAB cache? 

Předem díky.

The Diverse Cacher (awarded for finding distinct cache types in a day)

Bronze (5) TypeB.png
Gold (6)   TypeG.png
Platinum (7)TypeP.png
Ruby (8)TypeR.png
Sapphire (9)TypeSa.png
Diamond (10)  TypeD.png

Ne, lovili jsme to předloni před pražskými geoskořápkami a nezapočetly se. Naštěsí to nevadilo.


  • 1

#267 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 29 srpen 2017 - 22:06

Ne, lovili jsme to předloni před pražskými geoskořápkami a nezapočetly se. Naštěsí to nevadilo.

Děkuji!


  • 1

#268 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 6:42

V dnešním newsletteru je zminka o International EarthCache day v neděli 8.10. Suvenýr v minulosti býval, takže ho očekávám i teď.
  • 0

#269 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2017 - 9:16

V dnešním newsletteru je zminka o International EarthCache day v neděli 8.10. Suvenýr v minulosti býval, takže ho očekávám i teď.

Už mám v diáři. Počítám s tím, že opět bude suvenýr ;) 


  • 0

#270 garden.a

garden.a

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 10:22

Prosím, kdo byl na Great Moravia v Plumlově, jak to, že někteří dostali eventový suvenýr a jiní ne? Byl jsem klasicky v sobotu 2.9. a nic. Díky za vysvětlení! :)


  • 0

#271 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 10:52

Prosím, kdo byl na Great Moravia v Plumlově, jak to, že někteří dostali eventový suvenýr a jiní ne? Byl jsem klasicky v sobotu 2.9. a nic. Díky za vysvětlení! :)

<joke>Protože nemáš správně prolinkovaný profil na geocaching.com http://www.geocachin...venýry/garden.a</joke>

 

Neupravoval jsi log po vložení, třeba na jiné datum?

 

P.S. a zrovna tady by ten profil byl užitečný, protože by se dalo rovnou podívat, jak to máš zalogováno, a jestli tam ten suvenýr doopravdy nemáš - takhle se s tím hledat nebudu


  • 1

#272 garden.a

garden.a

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 11:41

<joke>Protože nemáš správně prolinkovaný profil na geocaching.com http://www.geocachin...venýry/garden.a</joke>

 

Neupravoval jsi log po vložení, třeba na jiné datum?

 

P.S. a zrovna tady by ten profil byl užitečný, protože by se dalo rovnou podívat, jak to máš zalogováno, a jestli tam ten suvenýr doopravdy nemáš - takhle se s tím hledat nebudu

Díky za odpověď a upozornění, toho jsem si nevšiml, už jsem si to opravil. ;)

 

Tak nakonec jsem suvenýr objevil, naskočil později, dříve hned po zalogování vyskočilo, že člověk obdržel suvenýr, teď nic. :blink:


  • 0

#273 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 12:45

Díky za odpověď a upozornění, toho jsem si nevšiml, už jsem si to opravil. ;)

 

Tak nakonec jsem suvenýr objevil, naskočil později, dříve hned po zalogování vyskočilo, že člověk obdržel suvenýr, teď nic. :blink:

Ono to ale vyskakuje, ale jen jako dočasné vysouvací okno vpravo nahoře na pár sekund a pak zase zmizí.


  • 0

#274 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 13:08

Ahoj na toto téma se chci taky zeptat. Čekal jsem taky že bude suvenýr za mega na Plumlově, ale nic jsem nedostal. Normálně mi suvenýry chodí hned, jako ted z Ondřejova. Až ted jsem zjistil že nějaký suvenýr za Plumlov byl.Logoval jsem v pátek, nic jsem neupravoval.

Prosím o radu


  • 0

#275 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 13:44

Když suvenýr z GREAT MORAVIA nemáš, tak použij Help center.

https://www.geocachi...g=kb.book&id=21

Vyplň tam svůj nick, emailovou adresu, pak zvol že potřebuješ pomoct se suvenýry (možnost 06), do rubričky "Name of Souvenir" napiš GREAT MORAVIA, do rubričky "Link to Your log" dej odkaz na log kterým jsi účast zalogoval - nejjednodušeji ve tvaru "https://coord.info/GLT.....".
Do textu ještě můžeš napsat MISSING.
A odešleš.

Možná se to bude zdát překombinovaný postup, ale je to jednoduché vyplnění jednoduchého formuláře.

Pak ti přejde mejlem automatické potvrzení a že se požadavek zpracovává, za pár hodin přijde vyřízení - že to opravili.
  • 2

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#276 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 14:14

Když suvenýr z GREAT MORAVIA nemáš, tak použij Help center.

https://www.geocachi...g=kb.book&id=21

Vyplň tam svůj nick, emailovou adresu, pak zvol že potřebuješ pomoct se suvenýry (možnost 06), do rubričky "Name of Souvenir" napiš GREAT MORAVIA, do rubričky "Link to Your log" dej odkaz na log kterým jsi účast zalogoval - nejjednodušeji ve tvaru "https://coord.info/GLT.....".
Do textu ještě můžeš napsat MISSING.
A odešleš.

Možná se to bude zdát překombinovaný postup, ale je to jednoduché vyplnění jednoduchého formuláře.

Pak ti přejde mejlem automatické potvrzení a že se požadavek zpracovává, za pár hodin přijde vyřízení - že to opravili.

Díky, zkusil jsem a uvidíme.


  • 0

#277 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 14:23

Odzkoušeno je, že suvenýr z giga eventu se ti skutečně přidělí jen v případě, že budeš účast zapisovat z té nové logovací stránky a ještě k tomu to musí být s datumem 2. 9. (při prvním logu s pátečním nebo nedělním datem ti to suvenýr nepřidělí).

 

Po zalogování a získání suvenýru už si pak můžeš opravit datum logu na to které odpovídá tvé skutečné návštěvě. Na suvenýr už to pak vliv nemá 

 

Proč to tak je se ze zeptej v Seatlu, ale jinak to skutečně nefunguje ;)


Tento příspěvek byl upraven od Lilac VIRGIN: 12 září 2017 - 14:25

  • 1

#278 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 15:48

My jsme zase nedostali suvenýr letošního MAZE, asi proto, že žádný neudělali  :D .


  • 1

#279 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 17:43

Nechci vám brát radost, ale já jsem logoval přímo v Plumlově z hradu pomocí c:geo a suvenýr mám i tak  :D


Tento příspěvek byl upraven od ubuster: 12 září 2017 - 17:44

  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#280 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 17:54

Já jsem si na Maze koupil coin Maze a to je lepší než tisíc virtuálních suvenýrů


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama