Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Navigace do auta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 6:33

Zdravim vsechny kacery, vlastnim Mio P560 PDA a uz potreti ho musim reklamovat pro stejnou zavadu a tak spoleham,ze dostanu penize zpet.Na kesovani mam jeste jedno mensi pda a tak bych si rad poridil nejakou klasickou navigaci do auta.Mohli byste mi nejakou doporucit?Koukam po Garminech s Longlife a porad v tom nejak litam.Vase postrehy a namety jsou velice vitany.Dik vsem a mejte dobry signal....
  • 0

#2 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 13:37

TomTom XL One, na hrubé přiblížení je v pohodě, přenos POI do navigace z GSAK funguje bez problémů.
  • 0

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 13:43

co je Garmin s Longlife?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 19:29

samozrejme jsem mel na mysli lifetime....mel to byt pokus o zert.
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 20:07

Pokud autonavigace, pak TomTom. Ideálně asi TT One XL (starší model). Zcela bezproblémově vyřešen export keší jako POI, itinerář z GG atd. TT má nejlepší algoritmus na výpočet trasy, má zapracované online opravy map od uživatelů a relativně kvalitní mapy. Dá se dneska koupit taky s zdarma aktualizací map na 2 roky (ta longlife je na 3 roky!) nebo i bez a mapy se dají "pokoupit" na netu.
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 20:07

sdhmarklovice napsal/a:
samozrejme jsem mel na mysli lifetime....mel to byt pokus o zert.

Doživotní je 3 roky :-)
  • 0

#7 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 20:26

To slyšíme poprvé, že lifetime je na tři roky:@.
  • 0

#8 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 10:41

"služba Lifetime - doživotní bezplatná aktualizace map Evropy z edice CN - již žádné neaktuální mapy, až 4x ročně nové aktualizace připravené pro váš přístroj"
Napriklad zde: http://www.garmin.cz...t-lifetime.html
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#9 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 10:57

sdhmarklovice napsal/a:
Zdravim vsechny kacery,
vlastnim Mio P560 PDA a uz potreti ho musim reklamovat pro stejnou zavadu a tak spoleham,ze dostanu penize zpet.Na kesovani mam jeste jedno mensi pda a tak bych si rad poridil nejakou klasickou navigaci do auta.Mohli byste mi nejakou doporucit?Koukam po Garminech s Longlife a porad v tom nejak litam.Vase postrehy a namety jsou velice vitany.Dik vsem a mejte dobry signal....

Já osobně od té doby co dělám do kešek používám Garmin Oregon i v autě. Měl jsem TomTom, ale skončil ve skříni...:-) Oregon vede i po silnici. I když to má občas mouchy. Mě to vyhovuje. Řešilo se to tady několikrát, auto vs. outdoor navigace v autě a naopak. Jen pro připomenutí, kdyby tě tahle možnost ještě nenapadla:-)))
  • 0

#10 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 11:03

Turistická navigace do auta = Garmin Montana
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#11 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 11:10

Ale co s Montanou v lese...? Velká a těžká jak cihla, beterek se do toho strká hafo... Jezdím podle O550 (dříve O300) a na displej se vejde co je třeba. Autonavigace jsou větší, ale pro mě je velikost O550 dostačující. Nebo má Montana nějak lépe vyřešené navigování - funkce atd??? Nemá cenu se tady zase o tomto tématu (Oregon atd v autě) dohadovat a plevelit vlákno - je to mnohokrát jinde... Jen jsem zakladatele vlákna chtěl i na tuto možnost upozornit:-)))
  • 0

#12 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 11:49

My používáme do auta TomTom Go 950 a pak máme etrexe do terénu.. tahle kombinace nám maximálně vyhovuje a TomTom naviguje po cestách na jedničku až na parking :-)
  • 0

#13 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 12:35

Taky doporučuji tomtoma, i když nedávno jsem přišel do styku s garmin nuvi a taky fajn.
  • 0

#14 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 22:18

Jelikož PDA s TomTomem pomalu dosluhuje, poohlížím se po nové autonavigaci. Jak je to s Garmin Lifetime? Opravdu je to do konce věků? (Po zkušenostech jednotkami času: na věčné časy, dočasnost=1 furt a ve skutečnosti to bylo 22 let, si nejsem jist ;) ) Chtěl bych tedy mapu Evropy s aktualizací v ceně. A pak lepší plánování tras. Např.: TomTom mě žene z Teplic do Liberce po dálnici přes Prahu 178km za 1:49 oproti klasické přes Děčín 110km za 2:00, takže 11minut za cenu 68km opravdu nestojí. Bohužel nemá volbu "ekonomická trasa", takže mohu volit prakticky jen mezi nejrychlejší a nejkratší. Uvítám jakoukoliv radu, která mi pomůže zúžit výběr. Už jsem se koukal po různých typech, ale byl jsem dost dezorientován. Kde jsou ty časy, kdy jem vybíral mezi TomTomem a Navigonem. :)
  • 0

#15 yeppi

yeppi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 22:29

Moc to tady nezaznělo, ale já doporučuji koupit čínskou navigaci a uvnitř používat, co se ti bude zrovna hodit. Je tam možný Garmin, TomTom, Navigon i mé oblíbené iGo. Obrovská možnost výběru a cena v ČR cca. 2500,- Pokud máš odvahu, tak se dá z ebay třeba za $100
  • 0

#16 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 22:38

Garmin Nuvi40: Teplice-Liberec, mapa CNEU 1:40h 106km, mapa Atlas Czech 1:30h 106km, obě cesty po silnici č.13, přes Děčín
  • 0

#17 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 23:04

TomTom v mobilu 116km 1:47 - nejrychlejší. Ale je otázka, odkud kam to přesně měří. Jinak do autonavigace bych šel do TomToma.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#18 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 23:27

Jaké máte zkušenosti s RDS TMC? Jak je to spolehlivé u nás resp. v zahraničí?
  • 0

#19 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 8:34

Omlouvám se, sem to nepatří, ale:

vitablondak napsal/a:
Ale co s Montanou v lese...? Velká a těžká jak cihla, beterek se do toho strká hafo...




zkoušel sis to? Testuješ ji?
Jestli ne, tak nekritizuj!
zatím jsem tam nestrčil žádnou baterku

a co mobil?

naprosto jsem spokojenej se stylem navigování v Ovi mapách, včetně aktualizace nafurt.
  • 0

#20 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 8:48

Ja mam ciste do auta GoClever, 5'' verze stoji kolem 2000. Software si do toho nahrajes jakej potrebujes, mne osobne se libi Igo Primo. Jeste o neco levneji je mozne sehnat navigaci primo z Ciny, treba na dealextreme.com.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama