Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.15


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
126 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 13:14

Predem upozornuji, ze HTML listingy, importovane touto verzi, budou bez logu! Jednoduse proto, ze HTML listingy uz zadne logy neobsahuji. Logy, které vidite v prohlizeci, jsou tahany odjinud pres AJAX.

Import logu budu resit az pozdeji, dokud neni jasne, jak se k problemu postavi GJ, byla by veskera prace zbytecna.

Ti, kteri importuji z PQ, pochopitelne zadny problem nemaji.

Nicmene, v programu je i tak dost zajimavych zmen, tak vas to snad potesi.

20.9.2011: Doplnuji, ze kdyz Geoget neimportuje logy, nemuze podle nich oznacovat datum a cas vaseho nalezu!
  • 0

#2 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 13:16

Už se to sosá, díky.
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 13:24

jde se testovat ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 13:47

já mám otestováno :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 13:54

Novy krabice to stahuje, OK HaLuMo, co bysme si bez tebe počali? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 14:04

Pitvali mozigo B)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 14:22

Díky za novou verzi... Padl tady v jiném vlákně dotaz, kdypak bude GG 2.6 s podporou API? ;););)
  • 0

#8 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 14:41

-> Sobikovi: a v jiném vlákně padla také i odpověď.
  • 0

#9 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 14:41

Otestováno a vše funkční. DÍKY, DÍKY, DÍKY... V diskuzi GG 2.5.14 se ve spojení s "odstraněním" logů z html listingu objevil názor, že by bylo dobré umožnit stažení GPX z kontextového menu konkrétní keše. Mikrom reagoval, že až budou skripty pro kontextové menu, nebude to problém. A moje otázka je: Odkud je možné stáhnout GPX dané keše? Jsem PM a klidně bych si GPXka stahoval místo používání GJ, ale přístup k nim je hrozně krkolomný a hlavně pomalý když se to musí dělat po jedné keši (otevřít listing na GC, stáhnout GPX a pak ho importovat do GG). Kdybych si uměl z GG vyexportovat seznam URL adres příslušných GPX, mohl bych si je stáhnout najednou a pak všechny importovat do GG. Zkoušel jsem zjiěťovat odkud vlastně GPX stahuju, ale zdrojem je URL s listingem :@ Díky za nějakou radu nebo nápad...
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 14:50

Jazzlinka napsal/a:
-> Sobikovi: a v jiném vlákně padla také i odpověď.

Díky, já to nějak v tom marastu kolem přehlédl... Předpokládám, že ta první funkce nad API bude aktualizace databáze? To by bylo supr...
  • 0

#11 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 15:13

A ani nová verze nefunguje na 100 % - jaksi nedokáže nahrát datum nálezu. MyFound to dokáže. Teď nevím, zda je chyba v Geojarry nebo v Geogetu (spíše bych to tipl na druhou možnost).
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 15:36

sobikovi napsal/a:
Předpokládám, že ta první funkce nad API bude aktualizace databáze? To by bylo supr...


Nikoliv, prvni funkci bude tahani PQ z webu.
Aktualizace databaze bude hned dalsi funkce v poradi. ;) Ale kdo vi, treba bude Groundspeak tak pomaly, ze se do prvni verze dostane i jeste neco dalsiho.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 15:41

K-) napsal/a:
A moje otázka je: Odkud je možné stáhnout GPX dané keše? Jsem PM a klidně bych si GPXka stahoval místo používání GJ, ale přístup k nim je hrozně krkolomný a hlavně pomalý když se to musí dělat po jedné keši (otevřít listing na GC, stáhnout GPX a pak ho importovat do GG).


Prave, proto tohle moc cesta neni. Takze vydrzet, PM si budou moci natahavat kese rovnou z Groudnspeaku pres API. ALe nejdriv se musi APi odladit, schvalit, a pak najit cas na veskerou implementaci hejblatek kolem.
  • 0

#14 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 16:11

A ani nová verze nefunguje na 100 % - jaksi nedokáže nahrát datum nálezu. MyFound to dokáže. Teď nevím, zda je chyba v Geojarry nebo v Geogetu (spíše bych to tipl na druhou možnost).

Člověče, přešlápni si, asi si stojíš na vedení. Nová verze NEIMPORTUJE logy. A jelikož je datum nálezu v logu, tak logicky neimportuje datum nálezu. Zkus trochu používat mozek, nebo si prostě najdi nějaký jiný nástroj než Geoget.
  • 0
MaFa

#15 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 16:13

honzak83 napsal/a:
A ani nová verze nefunguje na 100 % - jaksi nedokáže nahrát datum nálezu. MyFound to dokáže. Teď nevím, zda je chyba v Geojarry nebo v Geogetu (spíše bych to tipl na druhou možnost).

Geojarry ještě neumí stahovat logy, takže nejsou ani ve stažené stránce. A geoget rozeznává datum nálezu podle logu.
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 16:21

Kaslete na nej, jen provokuje.
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 16:27

honzak83 napsal/a:
A ani nová verze nefunguje na 100 % - jaksi nedokáže nahrát datum nálezu. MyFound to dokáže. Teď nevím, zda je chyba v Geojarry nebo v Geogetu (spíše bych to tipl na druhou možnost).

Co je to "nefunguje na 100%"? Pokud autor avizuje, že tato verze to neumí, tak to není o tom, že to nefunguje! Už se prosím uklidni, vychvaluj jiný produkt a o GG se nestarej.
  • 0

#18 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 16:56

sobikovi napsal/a:

honzak83 napsal/a:
A ani nová verze nefunguje na 100 % - jaksi nedokáže nahrát datum nálezu. MyFound to dokáže. Teď nevím, zda je chyba v Geojarry nebo v Geogetu (spíše bych to tipl na druhou možnost).

Co je to "nefunguje na 100%"? Pokud autor avizuje, že tato verze to neumí, tak to není o tom, že to nefunguje! Už se prosím uklidni, vychvaluj jiný produkt a o GG se nestarej.


Já ti teda nevím, ale když má geoget sloupec nalezeno a ten nefunguje, tak program jednoduše na 100 % nefunguje. Ale vlastně je vše v pořádku, ona to bude umět nějaká verze možná za týden, možná za měsíc. Přístup tvůrců geogetu bych přirovnal k tomu, kdyby např. Škodovka zapomněla do aut namontovat tachometr - ono to auto přece funguje na 100 % i bez toho:)
  • 0

#19 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 17:20

honzak: a tobe zrejme nekdo zapomel namontovat zdravej usudek! Precti si prvni prispevek, pouzij hlavu na premysleni o tom, co to asi muze v dusledku znamenat a pak tady nadavej na to jak ti to nedoslo! Na GG proste radsi zapomen, kdyz se divis ze nefunguje po updatu GS stejne jako vsechny ostatni programy! Haluma: jestli se nepletu, tak GJ stahuje listingy s prihlasenim na danej ucet. A v listingu se v pravo nahore dycky zobrazuje hlaska "you have found this cache ...." neslo by to dolovat z toho? Nemame sice log, ale datum by bylo :) titulek i popisek to ma, takze by to teoreticky jit mohlo...samozrejme kdyby byl GJ v dalsi verzi natolik chytrej, ze by z odkazu, kterej je na tom textu, stahnul i ten log (odkazuje to primo na nej), tak by to bylo uplne suprovy, jenze to holt zavisi na tajmenym autorovi GJ..
  • 0

#20 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 17:23

Funguje vám v nové verzi cachemapa? Mně ne. Otevře se okno prohlížeče a koukám na prázdný panel:( Aktualizoval jsem normálně přes nabídnutou aktualizaci, nic jinýho jsem nešteloval..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama