Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.15


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
126 odpovědí na toto téma

#21 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 17:27

honzak83: jednoducha rada. Nevyhovuje ti nějaký program? Odinstaluj ho. Potom si spusť Jak pejsek s kočičkou vařili Mozigo a statististiky si dělej v ArcGISu (jak jsi psal ve vedlejším vlákně). Ale jdi už do prdele TROLE!
  • 0
Jsem kačer vyžírka a nestydím se za to.

Žáby nelíbám!

#22 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 17:40

Při spustění cache mapy se zobrazí tato hláška
Firefox nemůže nalézt soubor /D:/program%20files/GeoGet/data/map/mapa.html?lat=50.038583&lon=15.779167&name=FMM%20Event%20-%20Steeplechase%20v%20Pardubicich.

V předchozí verzi to fachčilo...

V adresním řádku je však: file:///D:/program%2520files/GeoGet/data/map/mapa.html?lat=50.038583&lon=15.779167&name=FMM%2520Event%2520-%2520Steeplechase%2520v%2520Pardubicich

Když se ta 25 smaže tak to fachčí
  • 0

#23 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 17:41

mike_btk: u mně na FF 6.0 cache mapa funkční... honzak: ne aby se těma blbejma kecama ostatních nechal odradit, jen tak dál, já se královsky bavím. Ale do těch kanálů, kterejma pak budeš chodit, si pořiď nějakou baterku s dlouhou výdrží :D:D:D.
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#24 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 17:43

Petlulino, jiné programy fungují a datumy nálezů přiřazují bez problémů, tos nevěděla? Pro uživatele programu je úplně jedno, na jakém principu co funguje, ale důležitý je jen výsledek.
  • 0

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:07

honzak83 napsal/a:
Já ti teda nevím, ale když má geoget sloupec nalezeno a ten nefunguje, tak program jednoduše na 100 % nefunguje. Ale vlastně je vše v pořádku, ona to bude umět nějaká verze možná za týden, možná za měsíc. Přístup tvůrců geogetu bych přirovnal k tomu, kdyby např. Škodovka zapomněla do aut namontovat tachometr - ono to auto přece funguje na 100 % i bez toho:)

Co na tom nefunguje? Vezmu si PQ s nálezy nebo si stáhnu gpx z nalezené keše nebo si nastavím nález ručně a je to... nebo si prostě sloupeček nalezeno vypnu...
  • 0

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:10

mike_btk napsal/a:
Funguje vám v nové verzi cachemapa? Mně ne. Otevře se okno prohlížeče a koukám na prázdný panel:( Aktualizoval jsem normálně přes nabídnutou aktualizaci, nic jinýho jsem nešteloval..

FF 7 a funguje všechno jak má
  • 0

#27 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:10

... nebo import Field Notes z GPSky Těch možností jak GG říci, že jsi krabici nalezl je víc jak málo a import z GC.com je pouze jedna z nich. Výsledek? To, že import z GC.com nefunguje NEMÁ za příčinu "nefunkčnost" programu.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:14

honzak83 napsal/a:
Petlulino, jiné programy fungují a datumy nálezů přiřazují bez problémů, tos nevěděla? Pro uživatele programu je úplně jedno, na jakém principu co funguje, ale důležitý je jen výsledek.

No me to teda jedno neni abys vedel :D Mozna casem dospejes i mentalne a dojde ti, jaky kraviny tady meles...
Jinak jsem ted cetla topic s mozigem, a tam sam klama pise, ze to nefunguje 100%... :P

fremen.cz napsal/a:
... nebo import Field Notes z GPSky

Těch možností jak GG říci, že jsi krabici nalezl je víc jak málo a import z GC.com je pouze jedna z nich.
Výsledek? To, že import z GC.com nefunguje NEMÁ za příčinu "nefunkčnost" programu.

Vime, vime, ted jde ale spis o to, jak to vymlatit z gc.com, nebo aspon vysvetlit tomu trdlu co tady kolem kope, ze chyba neni v programu, ale u nej, jelikoz nechape zakladni principy...
  • 0

#29 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:15

Těm co funguje cachemapa ve FF - máte v názvu cesty ke GG mezeru? A přestaňte krmit trola!!! To jste první den na internetové diskuzi?:(
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:20

LudaL napsal/a:
Těm co funguje cachemapa ve FF - máte v názvu cesty ke GG mezeru?
A přestaňte krmit trola!!! To jste první den na internetové diskuzi?:(

file:///D:/GeoGet/data/map/mapa.html?lat=50.07925&lon=14.4461833333333&name=HOME

  • 0

#31 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:24

honzak83 napsal/a:
Petlulino, jiné programy fungují a datumy nálezů přiřazují bez problémů, tos nevěděla? Pro uživatele programu je úplně jedno, na jakém principu co funguje, ale důležitý je jen výsledek.

Teď ty mistře koukám do vedlejšího vlákna a vono to mozigo neumí ty logy vyexportovat do navigace... no nevím co je horšího a hlavně, je to program co nefunguje. Až to bude fungovat, dej vědět :-D No já když chci vyrazit do terénu,tak jsem radši, když program korektně exportuje věci do gpsky než píčo.iny do statistik.

P.S. Ty se stydíš za svůj profil na gc.com? Nebo jsi jen Klamův duch...
P.P.S. Tohle je fakt můj poslední příspěvek na tohle totalně nesmyslný téma
  • 0

#32 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:32

Je changelog na stránkách Geogetu dostupný nějak příměji než přes "Poslední úpravy" -> "gg2_changelog"? Ne že by mi to extra vadilo, už vím kudy (chvilku to trvalo), ale pokud to mělo být schované, musíš příště líp. ;)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:34

Pontiac_CZ napsal/a:
Je changelog na stránkách Geogetu dostupný nějak příměji než přes "Poslední úpravy" -> "gg2_changelog"?
Ne že by mi to extra vadilo, už vím kudy (chvilku to trvalo), ale pokud to mělo být schované, musíš příště líp. ;)

jj, je to trochu schované, ale dá se tam proklikat... obecně by se mi líbilo, kdyby měl každý skript po instalaci info okno, kde se vypíše co je nového v této verzi.. šlo by to?
  • 0

#34 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:40

Když se chce, všechno de, teď de o to, jestli by to autor skriptu přidával do metadata souboru, jeslti by si to GG sosal z netu..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:56

petulinka1 napsal/a:
Haluma: jestli se nepletu, tak GJ stahuje listingy s prihlasenim na danej ucet. A v listingu se v pravo nahore dycky zobrazuje hlaska "you have found this cache ...." neslo by to dolovat z toho? Nemame sice log, ale


Od sameho zacatku je filozofie importu dat do Geogetu takova, ze import neni zavisly na tom, abys mela data z tveho vlastniho uctu. Je to prakticke, protoze uzivatele si mohou stazena data sdilet, nebo treba ani GJ nemusi tahat data pod tvym vlastnim uctem. Nerad bych se tohoto vzdaval, mnoho lidi by to nepotesilo.

A nebojte, na necem se pracuje. ;)
  • 0

#36 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 18:57

Ok, byl to jen prvni napad, co me napad :) Diky za odpoved, tesim se na novinky :P
  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:00

LudaL napsal/a:
Při spustění cache mapy se zobrazí tato hláška
Firefox nemůže nalézt soubor /D:/program%20files/GeoGet/data/map/mapa.html?lat=50.038583&lon=15.779167&name=FMM%20Event%20-%20Steeplechase%20v%20Pardubicich.
...
Když se ta 25 smaže tak to fachčí


%25 je prave znak %. Vypada to na dvojite zakodovane URL. Ja jen koduji jen jednou, a nektere prohlizece to zjevne chapou spravne. Jakou verzi Firefoxu presne mas?
  • 0

#38 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:04

mě to dělá v některých případech v google chrome, když dám http://geocaching.com/profile/?u=Bar Un Ka (spolužačka) tak to taky vybleje Bar%2520Un%2520Ka. Takže to nebude chyba GG ale bohužel možná prohlížeče.. chtělo by to zkusit URL nekódovat, dnešní browsery by to měly zvládat samy..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:05

Pontiac_CZ napsal/a:
Je changelog na stránkách Geogetu dostupný nějak příměji než přes "Poslední úpravy" -> "gg2_changelog"?
Ne že by mi to extra vadilo, už vím kudy (chvilku to trvalo), ale pokud to mělo být schované, musíš příště líp. ;)


Zkus si nekdy prohlednout stranku, kde ty downloady jsou. Odstavec "Dostupné verze Geogetu" zacina vetou "Podrobný popis změn v programu GeoGet." ;)
  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:08

sobikovi napsal/a: obecně by se mi líbilo, kdyby měl každý skript po instalaci info okno, kde se vypíše co je nového v této verzi.. šlo by to?


Nektere skripty to tak delaji. Toto je vec autoru skriptu, jestli neco ukazi, nebo ne. Oni take jedini vi, kde ten seznam zmen davaji.

Nutno si uvedomit, ze skript vubec nemusi bydlet na webu Geogetu, ale mohou byt naprosto kdekoliv. Autor muze udelat vlastni webove stranky, a porad muze udelat takovy balicek, u ktereho bude fungovat zjistovani novych verzi, aktualizace, atd.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama