Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.15


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
126 odpovědí na toto téma

#61 sewerman cz

sewerman cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 21:22

Možna je to trochu mimo aktuálně řešené problémy, ale... V GG se mi nechce uložit jmeno a heslo ve správci puginů pro Geocaching-cz. Provedu zápis, dám uložit, vypnu GG zapnu ho znovu a jméno a heslo tam není.
  • 0
Geo tools = pomůcky pro geocaching

#62 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 21:55

najdi si datovou slozku GG, v ni slozku script a najdi soubor geocaching-cz.config.pas, ten otevri treba v poznamkovym bloku a vnitrek by mel vypadat asi takle:
const
  gcUsername = 'sewerman cz'; //Uzivatelske jmeno pro geocaching.cz
  gcPassword = 'tvojeheslo'; //Heslo pro geocaching.cz
pak uz to jen uloz, spust GG a melo by to fungovat...
  • 0

#63 sewerman cz

sewerman cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 22:02

GG jsem vypnul. Soubor byl správně vyplněnej. Zapl jsem GG a soubor se přepsal - zmizelo jméno a heslo (Jako by se nastavil do default)
  • 0
Geo tools = pomůcky pro geocaching

#64 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 22:05

To je nejaky americky :( Na tyhle veci uz jsem kratka..
  • 0

#65 sewerman cz

sewerman cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 22:32

Záhada rozluštěna. Našel jsem soubor geocaching-cz.config.pas uložený ještě jednou v adresáři Geoget/data. Po smazání vypadá že vše funguje jak má. D9ky
  • 0
Geo tools = pomůcky pro geocaching

#66 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 23:30

petulinka1 napsal/a:
danej ucet. A v listingu se v pravo nahore dycky zobrazuje hlaska "you have found this cache ...." neslo by to dolovat z toho? Nemame sice log, ale datum by bylo :) titulek i popisek to ma, takze by to .


Teoreticky by to jít mohlo, musel by HaLuMa tuto informaci začít vyzobávat. Jenže datum je málo, on je k tomu zapotřebí i čas - a ten je pouze v logu.
  • 0

#67 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 23:32

Čas odlovu je v logu? Od kdy??
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#68 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 0:10

fremen.cz napsal/a:
Čas odlovu je v logu? Od kdy??

Já ho tam mám odjakživa. Ty možná ne, ale to není můj problém.
  • 0

#69 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 6:39

Arne1 napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
Čas odlovu je v logu? Od kdy??

Já ho tam mám odjakživa. Ty možná ne, ale to není můj problém.


Já si ho tam taky píšu, sám se Ti tam nevloží.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#70 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 7:19

fremen.cz napsal/a:
Čas odlovu je v logu? Od kdy??


Osobně od té doby co používám field přes Handy Geocaching. Už skoro jinak neloguji, pokud nejsem v zahraničí.
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#71 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 7:40

Arne1 napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
danej ucet. A v listingu se v pravo nahore dycky zobrazuje hlaska "you have found this cache ...." neslo by to dolovat z toho? Nemame sice log, ale datum by bylo :) titulek i popisek to ma, takze by to .


Teoreticky by to jít mohlo, musel by HaLuMa tuto informaci začít vyzobávat. Jenže datum je málo, on je k tomu zapotřebí i čas - a ten je pouze v logu.

ze tam neni cas neni až tak důležitý. pokud neni v logu tak to gg nastaví na půlnoc a neřeší to. navic píšu ze je tam g odkaz do logu.hledas problem tam kde neni :-)
  • 0

#72 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:03

Ona je na gc.com k dispozici tabulka, kde se zobrazí přehled všech logů - tj. datum logu + název kešky. Pak by stačilo napsat algoritmus, který z této tabulky vytáhne ty nalezené kešky (případně to dělat nadvakrát - jednou found it, podruhé attended a bylo by vyřešeno. Jenže když se nechce, tak to jednoduše nejde. A hodiny píše přímo do logu málokdo, to si je spíše pak dopisuje ručně do geogetu.
  • 0

#73 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:18

honzak83 napsal/a:
Ona je na gc.com k dispozici tabulka, kde se zobrazí přehled všech logů - tj. datum logu + název kešky. Pak by stačilo napsat algoritmus, který z této tabulky vytáhne ty nalezené kešky (případně to dělat nadvakrát - jednou found it, podruhé attended a bylo by vyřešeno. Jenže když se nechce, tak to jednoduše nejde. A hodiny píše přímo do logu málokdo, to si je spíše pak dopisuje ručně do geogetu.


Hodiny si tam píše dost lidí. ;c) podívej se na jakoukoli cache. Minimálně 50% a to není málokdo...
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#74 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:21

honzak83 napsal/a:
Ona je na gc.com k dispozici tabulka, kde se zobrazí přehled všech logů - tj. datum logu + název kešky. Pak by stačilo napsat algoritmus, který z této tabulky vytáhne ty nalezené kešky (případně to dělat nadvakrát - jednou found it, podruhé attended a bylo by vyřešeno. Jenže když se nechce, tak to jednoduše nejde. A hodiny píše přímo do logu málokdo, to si je spíše pak dopisuje ručně do geogetu.


Tak, jasně, že by šlo napsat něco, co ty logy stahne ze stránky s nálezy na gc.com. Určitě by to umělo nějaké makro pro geojarry. Klidně ho napiš a dej k dispozici i ostatním.

A Honzaku83, šlo by, že by jsi tu stále přestal vznášet připomínky k programu, který Ti evidentně nevyhovuje a jak to tak vypadá, tak jej vlastně ani nechceš používat.

Prostě ten děsný GeoGet odinstaluj a klidně používej něco jiného, nám to fakt vadit nebude :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#75 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 8:31

honzak83 napsal/a:
Ona je na gc.com k dispozici tabulka, kde se zobrazí přehled všech logů - tj. datum logu + název kešky. Pak by stačilo napsat algoritmus, který z této tabulky vytáhne ty nalezené kešky (případně to dělat nadvakrát - jednou found it, podruhé attended a bylo by vyřešeno. Jenže když se nechce, tak to jednoduše nejde. A hodiny píše přímo do logu málokdo, to si je spíše pak dopisuje ručně do geogetu.


Geoget tuhle stranku s prehledem tvych logu importovat umi. Podminkou pochopitelne je, abys tam uvedene kesky mel uz stazene v databazi. Drive na to byl v GJ skript, ale pak nebyl dlouho potreba, tak ani nevim, kde je mu konec.
  • 0

#76 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:19

Vidím, že snad se cesta najde, jak se k logům dopracovat. Nevadí, že třeba bude komplikovanější. Nakonec i to ruční označování nálezů funguje a desítky nálezů najednou jsem logoval jen jednou, po návratu z dovolené. A kdo jich má desítky obden, má asi už PM. Co se týče hodnoty logů: párkrát se mi hodilo je vidět v navigaci, hlavně pokud je tam poslední DNF. Ale většinou na ně nekoukám. A pokud není krabice čerstvě aktualizovaná před exportem, tak jsou logy stejně neaktuální. U navštěvovaných se stav mění i několikrát denně. Takže logy vidím důležité na rozpoznání vlastního odlovu (to možná půjde jinak) a na statistiku odlovů na vlastních keších. Tu bych nakonec i oželel. Nevím jestli tohle: 304 Logged Visits Dešifrovat 290 1 10 1 1 1 je ještě ve stránce, nebo už se to tahá Ajaxem. Pokud by to bylo ve stránce, tak tam vlastně je celá statistika keše.
  • 0

#77 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:31

Pro hledání v terénu při využití Locus nebo c:geo (nové) se on-line logy stáhnou až do aktuálního stavu. Víc mě momentálně trápí právě to, že se nestáhnou vlastní logy a keš se tedy musí vícekrokově stáhnout, vyfiltrovat a ručně zalogovat i v GG. Teď jsem si zkusil importovat aktuální dosud nenačtené úlovky, GJ mi do GG ulovené a nezalogované keše stáhnul, pouze je neoznačil jako nalezené; pak se dá dát zobrazit nově importované a namístě jim doplnit info o nalezení. Samozřejmě je to ručně zvládnutelné. a pokud by se ovedlo dát možnost si tam nakopírovat i vlastní log (myslím tím opravdu fyzicky nakopírovat z GC), tak by to bylo i pro BM aspoň zatím zvládnutelné. Až po nástupu API verze bude všechno jinak, CML určitě něco pro ubohé BM vymyslí :) . Díky moc za všechnu skvělou práci
  • 0

#78 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:45

Ono by se to opravdu asi dalo nějakým skriptem, z té hlášky Tuto keš jsi nalezl... a proklikem přes tento odkaz i text logu. Něco jsem už naprogramoval, ale programátor nejsem, nevím, odkud bych do toho vlezl, aby z toho vyšel nějaký použitelný skript. Kdybych to uměl, pustil bych se do toho. Ale stejně to znamená tuto keš cíleně stáhnout. Ale když už ji mám v navigaci, tak ji stejně staženou mám, jinak než přes GG to už nedělám.
  • 0

#79 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:48

mpik: tak to jsi na tom lip nez ja. ale fakt je, ze tohle porad resi jen polovinu problemu - sice stahnu svuj log, ale uz ne ty ostatni..i kdyz i ta polovicka je pro zacatek dobra :) sice tu mame vsichn spoustu napadu, ale nemame realizatory, coz je neco jako kdybysme meli vyprojektovanej krasnej dum, ale nemeli zedniky.. :(
  • 0

#80 kryshtof

kryshtof

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:56

Nevím, jestli to souvisí se změnami na gc.com nebo s aktualizací GG (nejspíš oboje), ale všiml jsem si, že mi nefunguje stahování fotopříloh (fotospoilerů) - uvedu konkrétní příklad: včera ráno jsem stáhl HTML listingy kešek (mimo jiné GC2GRB1) a provedl refresh offline listingu + PDSync doufaje v to, že mi to zajistí fotospoilery na místě jsem zjistil, že v PockeDraku spoilery nejsou, když jsem otevřel HTML listing, tak sice v tabulce GCIMAGE uvedené byly, ale ukazovaly na http...přitom v offline složce jsem je našel s datem 12.6.2011 večer jsem upgradoval GG a dnes zkusil znovu stáhnout HTML listing - v tabulce teď u GCIMAGE je pouze X
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama