Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.15


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
126 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:11

petulinka1 napsal/a:
Ok, byl to jen prvni napad, co me napad :) Diky za odpoved, tesim se na novinky :P


Napad je pripadne resitelny i jako skriptik, ale bojim se, ze zrovna zadny sikovny skriptopisec nema cas.
  • 0

#42 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:13

sobikovi napsal/a:

honzak83 napsal/a:
Petlulino, jiné programy fungují a datumy nálezů přiřazují bez problémů, tos nevěděla? Pro uživatele programu je úplně jedno, na jakém principu co funguje, ale důležitý je jen výsledek.

Teď ty mistře koukám do vedlejšího vlákna a vono to mozigo neumí ty logy vyexportovat do navigace... no nevím co je horšího a hlavně, je to program co nefunguje. Až to bude fungovat, dej vědět :-D No já když chci vyrazit do terénu,tak jsem radši, když program korektně exportuje věci do gpsky než píčo.iny do statistik.

P.S. Ty se stydíš za svůj profil na gc.com? Nebo jsi jen Klamův duch...
P.S.S. Tohle je fakt můj poslední příspěvek na tohle totalně nesmyslný téma


No když jsi takový chudák, že exportuješ i logy a bez nich kešku nejsi schopen najít, tak je mi tě opravdu líto, asi by ses místo geocachingu měl raději věnovat gaučingu:) Já třeba to, že Mozigo nestáhne do gps logy některých keší neřeším, neb Vista logy nezobrazí a listing si přes mozigo do gpx u kešek stáhnu (s geogetem by to byl zřejmě neřešitelný problém jako mnoho jiných věcí).
Petulinko, můj profil si můžeš klidně najít přes geocaching.com, jestli to teda umíš:)
  • 0

#43 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:17

HaLuMa napsal/a:
%25 je prave znak %. Vypada to na dvojite zakodovane URL. Ja jen koduji jen jednou, a nektere prohlizece to zjevne chapou spravne. Jakou verzi Firefoxu presne mas?

Používám FF6.0.2. Se starou verzí GG jsem dnes pracoval a cachemapa fungovala, po aktualizaci už ne. Takže to spíše vidím na něco v GG.
  • 0

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:21

Tak, a toho trola uz krmit nebudeme.
  • 0

#45 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:23

LudaL napsal/a:
Používám FF6.0.2. Se starou verzí GG jsem dnes pracoval a cachemapa fungovala, po aktualizaci už ne. Takže to spíše vidím na něco v GG.


Ja vim, opravim to. Dik.
  • 0

#46 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:25

honzak83 napsal/a:
Petulinko, můj profil si můžeš klidně najít přes geocaching.com, jestli to teda umíš:)

Ja toho umim..jen nechapu, proc to adresujes me? :D

Haluma: mit vic zkusenosti, tak to zkusim sama (uz jsem si v tom svym csv exportu nadelala hodne zmen, dokonce nejen pro sebe, jenze je to proste "jenom" export), ale tohle je tak nejak jina liga a nemam se ceho chytit :/
  • 0

#47 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:38

petulinka1: Já ti klidně poradím, napsat takovej skriptík není problém... Ukecat GJ, aby stáhl vybrané listingy je sranda, dostat z nich datum taky není problém. Tam jde o to, jaký formát data člověk má nastavený, to nedokážu jednoduše zistit.. Nebo na to má GG funkci?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#48 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:44

s tim datem je problem, pokud vim, tak rozezna vsechny krome dd/mm/yyyy - resp ma problem ho poznat od ty americky verze... (aspon co vim), ale to by holt uz byl problem uzivatele, kdyz by mel zrovna ten problemovej...
  • 0

#49 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:52

HaLuMa napsal/a:

K-) napsal/a:
A moje otázka je: Odkud je možné stáhnout GPX dané keše? Jsem PM a klidně bych si GPXka stahoval místo používání GJ, ale přístup k nim je hrozně krkolomný a hlavně pomalý když se to musí dělat po jedné keši (otevřít listing na GC, stáhnout GPX a pak ho importovat do GG).


Prave, proto tohle moc cesta neni. Takze vydrzet, PM si budou moci natahavat kese rovnou z Groudnspeaku pres API. ALe nejdriv se musi APi odladit, schvalit, a pak najit cas na veskerou implementaci hejblatek kolem.

Takže až to bude fungovat, můžu si to představit následovně?
Vyfiltruju v GG požadované keše a místo GJ (stažení listingu + logů) spustím načtení GPX přes API?
To by se mi líbilo... :)
A kdy se řádově takováhle funkcionalita dá očekávat...?
  • 0

#50 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:52

Mám otázku, po aktualizaci gg se mi ve statistice (viz můj profil) objevilo spousty multim místo tradiček. Třeba ve statistice Ikony keší pěkně za sebou, milníky atd.... Čím to, prosím?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#51 petrsms

petrsms

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:01

Ahoj, předně díky za opravdu užitečný prográmek... Nyní jsem aktualizoval a hned exportoval nové statistiky. Vše ok, ale místo seznamu nalezených CWG je pouze chybová hláška (koukám, že ji tam má i vin-lin). Při posledním generování tam ještě CWG byla (poslední předchozí verze, tuším 2.5.14). Jinak naprostá spokojenost :-)
  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:01

vin-lin napsal/a:
Mám otázku, po aktualizaci gg se mi ve statistice (viz můj profil) objevilo spousty multim místo tradiček. Třeba ve statistice Ikony keší pěkně za sebou, milníky atd....
Čím to, prosím?


Asi se ti splasil prohlizec, protoze to, co se mi tu u tebe ukazuje u me, to vypada docela v poradku.
  • 0

#53 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:03

petrsms napsal/a:
Ahoj, předně díky za opravdu užitečný prográmek... Nyní jsem aktualizoval a hned exportoval nové statistiky. Vše ok, ale místo seznamu nalezených CWG je pouze chybová hláška (koukám, že ji tam má i vin-lin). Při posledním generování tam ještě CWG byla (poslední předchozí verze, tuším 2.5.14). Jinak naprostá spokojenost :-)


Tohle s Geogetem nijak nesouvisi... Ale tipnu si, ze by mohl byt problem s tim, ze zrovna nejede ani jeden server, kde by mel byt katalog CWGcek, tak to asi ten statistikovy plugin nerozdychal.
  • 0

#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:04

K-) napsal/a:
A kdy se řádově takováhle funkcionalita dá očekávat...?


Nebudu nic slibovat, abych nemusel nic odvolavat. ;)
  • 0

#55 petrsms

petrsms

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:10

Aha, díky, koukám, že nejedou :-) A už vím i proč, to mi jaksi uniklo... No, budiž hoši pochváleni... Tak se omlouvám, že jsem plašil...
  • 0

#56 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:12

HaLuMa napsal/a:

K-) napsal/a:
A kdy se řádově takováhle funkcionalita dá očekávat...?


Nebudu nic slibovat, abych nemusel nic odvolavat. ;)

;) ...tomu tak trochu rozumím, šlo mi o to zda to záleží i na GC a je to ještě na dlouhé lokty nebo je to již "na spadnutí".
A tu funkčnost si alespoň představuju správně...?
  • 0

#57 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:19

HaLuMa napsal/a:

vin-lin napsal/a:
Mám otázku, po aktualizaci gg se mi ve statistice (viz můj profil) objevilo spousty multim místo tradiček. Třeba ve statistice Ikony keší pěkně za sebou, milníky atd....
Čím to, prosím?


Asi se ti splasil prohlizec, protoze to, co se mi tu u tebe ukazuje u me, to vypada docela v poradku.


Ano, je to tak. Už mi to jede jak má. Omlouvám se zbytečné mrhání tvým časem a děkuji za pomoc....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:27

K-) napsal/a:
;) ...tomu tak trochu rozumím, šlo mi o to zda to záleží i na GC a je to ještě na dlouhé lokty nebo je to již "na spadnutí".
A tu funkčnost si alespoň představuju správně...?


Ano, zalezi i na Groundspeaku. Verejne pouziti API si docela hodne hlidaji, vsechno se musi schvalovat a tak. (nutno brat v uvahu i to, ze cele API je teprve ve zkusebnim rezimu...)

Ale funkci si predstavujes v principu spravne. Urcite se budu snazit o funkce typu:
- rychla aktualizace stavu kesky
- rychly update cele kesky (tohle ale pro BM moc nebude, maji limit tri tradicky za den...)
- stahnuti logu u kesky
atd.

Ale na dlouhe lokte to neni, ja sam uz mam i pristup do ostrych provoznich dat. ;) Takze ackoliv tu nekteri vyhlasuji, jak prd delam, ve skutecnosti toho ted delam docela hodne. B)
  • 0

#59 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:43

ignorujte prosim dotaz nize:-))

safra jak ja se ted budu nesnaset:-D ale uz z toho nejsem mudry tak se proste zeptam:-)
kde mam exe soubor aktualizovanyho geogetu?:)) stahnu vzdycky aktualizaci, ale exe ve slozce mam furt starej 2.5.14.640:-/
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#60 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 20:59

Asi ho máš někde jinde. Zkus v Total Commanderu AltF7, nebo jinde ve Vidlích Vyyhledávání. Ale já ho mám zcela jinde než vše ostatní (Portable instalace, původně GASP) a aktualizuje se mi vždycky do správné složky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama