Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.15


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
126 odpovědí na toto téma

#101 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:09

A kdyz je v "listingu" kese funkce View Logbook nedaly by se logy stahovat primo z tohoto logbooku --treba nejakym tlacitkem pri otevreni nahledu kese v GG ---- tam mi ta struktura prijde normalni a hlavne se nacita cela stranka a ne postupne
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#102 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:11

Ja bych rekl, ze bude efektivnejsi to prohlasovat, at to vrati, nez vymyslet obezlicky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#103 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 8:19

Nedalo. Pomijim drobnost, ze logy v logbooku jsou tahany uplne stejnym zpusobem jako primo v listingu! Ale to podstatne je to, ze Geoget nic z webu netaha a tahat nebude! Takze vsechny uvahy o tom, co vsechno by mohl Geoget delat, nez bude nove GJ, jsou liche. Uvedomte si, ze GJ neco chysta. Ze se situace zmenila a musi se zmenit i pristup k cele problematice. Proto nechci zatim do Geogetu v tomto smeru sahat, protoze by to byla uplne vyhozena prace.
  • 0

#104 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 9:16

předpokládám, že víc lidí má stejný problém, ale pro jistotu se zeptám (aby nebyl problém mezi PC a židlí): dala jsem si stáhnout mé nalezené keše - keše mi to stáhlo, ale neoznačilo jako nalezené.. :(
  • 0

#105 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 9:17

První příspěvek tohoto vlákna zní:

HaLuMa napsal/a:
Predem upozornuji, ze HTML listingy, importovane touto verzi, budou bez logu! Jednoduse proto, ze HTML listingy uz zadne logy neobsahuji. Logy, které vidite v prohlizeci, jsou tahany odjinud pres AJAX.


Opravdu je tak těžké si ho přečíst? Nemluvě o tom, že jsem včera odepisoval prakticky totéž někomu jinému.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 9:19

Tak jsem ten prvni prispevek doplnil, aby to uz bylo snad vsem jasne. Ale nedelam si iluze, ze by ho nekdo cetl. :|
  • 0

#107 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 9:27

omlouvám se.. první příspěvek jsem četla před několika dny a že se změnil jsem opravdu neřešila.. :) z předchozích příspěvků jsem si to myslela, ale raději jsem se polopaticky zeptala..
  • 0

#108 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 9:58

kolombo napsal/a:

K-) napsal/a:
Nedá se nějak nastavit, aby byl GG asociovaný s GPX souborama a rovnou je importoval?
Aby se místo stahování daly GPX listingy rovnou "otevírat" (importovat) v GG.


Asociace je věc nastavení konkrétního počítače a to jde udělat už teď.

Podstatnější je, aby GG správně zareagoval na otvírání GPX souboru.

Ale vidím tu jiný problém: když otvíráš nějaká soubor, třeba XLS příkazem otevřít, tak se pustí samostatný Excel pro ten daný soubor. Ne, že by nešlo spustit několik GG, ale ....

Předpokládám, že jsi to asi myslel tak, že jen poklepáním na GPX soubor si ho už spuštěný GG převezme a otevře.

Myslím, že je to spíše na nějaké combine makro, než na další funkci v GG.

Ano, myslel jsem to přesně takhle jen jsem se trochu nešikovně vyjádřil...:)
Doufal jsem, že jde třeba volat GG s nějakým parametrem z příkazové řádky, který by tento import zařídil.
Combine makrem jsem se nikdy moc detailně nezabýval (ztaím jsem ho nepotřeboval), ale jak by mohlo pomoci v tomto případě? Nakopněte mě někdo správným směrem, díky...B)
  • 0

#109 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 10:35

Obavam se, ze to neni uplne primitivni zalezitost. Minimalne by to znamenalo meziprocesovou komunikaci, aby ten prave spusteny GG se dozvedel, ze je treba neco importovat. Pokud by to importovala jina instance, stejne to znamena dat te druhe (a ktere, pokud jich bezi vic?) aby pripadne aktualizovala zobrazeny seznam, ... A co kdyz ten druhy GG prave neco dela? Jak se zachovat? Rekl bych, ze toto nebude realizovane.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 10:42

Nedej boze, aby mel uzivatel uz otevreno cide geogetu najednou, a kazdy nad jinou databazi. Ty bys pres asociaci spustil novy Geoget, ale ten by nevedel, do jake databaze to chces naimportovat. Ani nemuzes dat vedet jine prave bezici instanci Geogetu, protoze nevis ktere. Takze myslenka na zacatku vypada jednoduse, ale ze to uz davno neni udelano, ma svuj duvod.
  • 0

#111 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 10:48

Nešlo by to udělat tak, jak je to teď třeba s instalací pluginů či přidáváním kešek do seznamu? 1. Kliknu na soubor, pustí se prográmek, co mě nahaje adresu souboru do ramek 2. Prográmek skončí, běžící geoget mě to podchytí a zeptá se, jestli má importovat 3. Pokud kliknu na ano, importuje....
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#112 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 10:52

K-) napsal/a:

kolombo napsal/a:
Předpokládám, že jsi to asi myslel tak, že jen poklepáním na GPX soubor si ho už spuštěný GG převezme a otevře.

Ano, myslel jsem to přesně takhle jen jsem se trochu nešikovně vyjádřil...:)
......


Myslím, že GG není aplikace, která by se měla nastavovat jako výchozí pro otevírání souborů, minimálně proto, že s velkou databází poměrně pomalu nabíhá.

Já to dělám tak, že stahnu GPX, nebo PQ, soubory do adresáře a pak je importem souborů naimportuji, všechny najednou. Import několika souborů GG umí, pokud jsou v jednom adresáři.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#113 Pedro_kl

Pedro_kl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 7:46

Mám, zřejmě po instalaci nové verze GG, malý problém, pokud nevyplním prohlížeč, tak automaticky žádný nevybere. (W7 a IE9). Pokud ho dolním, tak mi nefunguje odkaz na "Zobrazit na mapě". Mapa se zobrazí, ale bod se správnými souřadnicemi neukáže (Na zadaný dotaz nebylo nic nalezeno), zřejmě "divné" paramery. Má někdo podobný problém?
  • 0

#114 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 7:59

S nevyplněným prohlížečem problém nemám (defaultní Maxthon3 stále funguje), ale problém se "Zobrazit na mapě" potvrzuji. Zřejmě jsou nesprávně předány parametry adresy - ve vyhledávací poli na mapy.cz je potřeba nahradit všechny %20 za mezeru a je to pak OK.
  • 0

#115 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 8:06

Potvrzuji, že mapa se dá už delší dobu otevřít jen v Explorelu. A ten otravuje, že spouštím aktivní obsah, jestli ho chci opravdu povolit. Ve FF ani Chrome mi to nejde. Dlouhou dobu jsem to vůbec nepoužíval, ale na waymarky je to nutnost, ty žádnou pořádnou mapu nemají.
  • 0

#116 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 8:24

mpik: rekl bych, ze mas problem nekde jinde, me o ve FF i Chrome naopak dlouhodobe bezvadne funguje. Vcera jsem dokonce jedne kamaradce rozchazel Geoget a ukazoval jsem ji i Mapu kesi a v jejim Chrome taktez bez problemu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#117 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:23

S474N napsal/a:
mpik: rekl bych, ze mas problem nekde jinde, me o ve FF i Chrome naopak dlouhodobe bezvadne funguje. Vcera jsem dokonce jedne kamaradce rozchazel Geoget a ukazoval jsem ji i Mapu kesi a v jejim Chrome taktez bez problemu.

Potvrzuju FF 6.02 naprosto bez potíží...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#118 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:31

A mluvíme o tom samém? Mapa keší (Cache Map) mi taky funguje. Nefunguje ale Body - Zobrazit na mapě.
  • 0

#119 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:37

RenierX napsal/a:
A mluvíme o tom samém? Mapa keší (Cache Map) mi taky funguje. Nefunguje ale Body - Zobrazit na mapě.

Můžu tě ubezpečit, že mi funguje oboje i mapa i body oboje ve FF 6.02
projistotu sem to prubnul a můžu ti dát i screenshoty ;-)
Body hodí chybu když není nic označeno !! to by se asi dalo spravit ale pokud označím jeden nebo více smysluplných bodů tak se zobrazí na mapě :-) naprosto korektně
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#120 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:48

Tak pro jistotu jsem si v konfiguraci GG nastavil IE jako Prohlížeč Webových stránek. Označím si keš (např. GC2K50P), Body - Zobrazit na mapě a v IE9 pod XP se mi zobrazí stránka mapy.cz, která má ve vyhledávacím poli vyplněno "loc:49d50m21.779N%20018d17m13.859E" (bez těch uvozovek), což ve výsledcích hází "Na zadaný dotaz nebylo nic nalezeno. Pokud %20 přepíšu na mezeru -tj. "loc:49d50m21.779N 018d17m13.859E", je to v pořádku. Stejně se to chová i v Maxthon3 (WebKit jádro) pod XP i Win7. Edit: ještě dodám, že až do verze GG 2.5.14 mi to fungovalo korektně. Edit2: Pod XP v IE8, pod Win7 IE9
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama