Přejít na obsah


Fotka

Zkušenosti s prodejcem CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#61 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 20:03

Já mám skušenosti jen s SWG shopem, dobré. Jen mé CWG dosud není v katalogu, vzhledem k tomu, že jsem ho dělal před měsícem a byly Vánoce, se tomu ani nedivím.
  • 0

#62 Husenka835

Husenka835

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 20:07

Ja bral od Gravoline a kolečka jsou uplně v pohodě.Bralo nas kolečka více a všichni sou spokojeni;)
  • 0

#63 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 20:26

SWG-SHOP co se tyce ceny byl do nedavna bezkonkurencni. Odezva taktez rychla, navrh a doprava bez problemu. Kvalita CWG je ale zase na ukor ceny nizsi. Takze ten kdo preferuje hlavne cenu, ten by tam mohl byt spokojen. Nicmene osobne my mame problem se zarazenim do katalogu (jiz vice jak 3 mesice bez zarazeni). Prodejce tedy nezasila moc casto CWG do katalogu. To nekomu muze vadit, nekomu ne.
  • 0

#64 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 23:51

Já spíš litoval výrobce, když jsem viděl tu pálku za poštovné, pro Čechy to dělají napůl zadarmo. No, zatím jich mám dost, pak se uvidí.
  • 0

#65 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 6:39

Já dělal poslední tři várky CWG v geostuff.cz. Doručení trochu trvá, ale mám jich 55 přesně za tři stovky. Listopadové v katalogu taky není. Napsal jsem jim dotaz, proč tam ještě není, ale bez odpovědi. Jinak kolečka bez kazů.
  • 0

#66 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 19:03

Děkuju za postřehy. Ještě nejsem rozhodnutá, tak kdyby chtěl někdo ještě přispět svojí zkušeností, budu moc ráda.
  • 0

#67 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 19:44

Ja osobne delal poslednich nekolik sad CWG v Decine (cwgland.cz) a vse k me spokojenosti, rychle a kvalitne.
  • 0

#68 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 20:35

Za mě vždy prozatím vyhrál geogadget, je s nimi velice rychlá domluva, návrhy posílají do pár minut a pokud člověk chce něco nestardardního, oni to pro vás udělají. Já jsem takhle chtěl CWG na event, vyrobili by jich o 10 ks víc, než jsem chtěl, protože jim to takhle vyplivává stroj či co a ty navíc by si nechali, přičemž bych dostal o ty kusy nižší cenu, nakonec jsem vzal všechny, ale stejně... Já v nich vidím asi nejlepšího obchodníka u nás. Objednávka do druhého dne vyřízená a odeslaná ve stejnou chvíli, kdy teprve doráží pokyny k platbě. A vzhledem k tomu, že spravují CWG katalog, nová kolečka se tam objevují prakticky okamžitě.
  • 0

#69 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 21:11

Dovolím si souhlasit s Novomem... Za mě teda Geogadget. Kvalita 100%. Pokaždé super domluva - na můj mail, poslaný v sobotu kolem desáté večer reagovali téměř okamžitě (což jsem v žádném případě nečekal - až mi to skoro vyrazilo dech). Zřejmě tou firmou žijí a na jednání to je znát ;-)
  • 0

#70 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2013 - 21:13

Taky jsem s Geogadgetem spokojená. Mám stejné zkušenosti jako kolega nade mnou - rychle, kvalitně a super domluva. Párkrát jsem si nechala dělat i u tytyty a taky všechno proběhlo v pohodě. Jednání bylo rychlé a kvalita taky super. Takže já bych doporučila si vybrat jednoho z nich.
  • 0

#71 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 13:40

Zajímavá diskuze: https://www.facebook...479407912095407
  • 0

#72 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 14:00

clexpert: Že mě taky nenapadlo si od každé zakázky dělat dva kusy navíc, už jsem mohl dávno aukčnit miliony :D.
Teda popravdě mě to napadlo, ale hned jsem to zavrhnul, neboť mi nepříjde zrovna fér nabízet defakto cizí CWG... B)
  • 0

#73 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 14:45

Tiskaři, možná by sis napřed mohl přečíst tu diskuzi než začneš flame. Takže ve zkratce, děláme 2 CWG navíc pro naše potřeby - náhrada za ztracené do katalogu, náhrada za poškozené poštou, výměna za špatně vyrobené atd. Takto se nám nahromadilo velké množství CWG (odhadem 8000) u kterých nevíme co s nimi. Na FB jsme se ptali na názory ohledně prodeje na charitu nebo co vlastně s nimi - nechceme to v náš prospěch (narozdíl od jiných) . Většina lidí nadšeně souhlasí, ale jsou i tací co nesouhlasí a chápeme je - proto jsme se ptali. Tudíž nic rozprodávat nebudeme. Z diskuze vyplynulo následující - najde se pár lidí, kteří jsou ochotni přijet a CWG sepsat. Všem majitelům se pošle mail s dotazem, zda souhlasí s prodejem (nevíme jakou formou zatím) a použitím peněz na charitu. Kdo nebude souhlasit, jeho CWG samozřejmě do prodeje nepůjde. Jaká charita by to měla být zatím nevíme, opět to bude po dohodě - pravděpodobně postižení nebo zvířecí útulek. Taky padl názor, že postižení by to mohli na některém eventu prodávat sami, a bylo by jasně vidět, ke komu peníze jdou (nicméně nemáme problém se zveřejněním i smlouvy, platby nebo čehokoliv co dokáže, že si to fakt nenecháme. Na FB jsme se ptali proto, že to nechceme pokoutně dražit na aukru nebo zde, jak se to zhusta děje a zároveň je nám líto to vyhodit, když někomu to může pomoci - neradi plýtváme. Pokud na to chcete reagovat, prosím zkuste to slušnou formou. Děkuji.
  • 0

#74 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 22 leden 2013 - 15:07

nejsem si jistý, jestli by se na to nemělo založit nové vlákno, ale budiž. Pakliže mezi nima najdete i mojí papriku (myslím, že jo), tak jí za daných podmínek prodejte. Spíš bych tedy preferoval předání tý částky někomu určitému. jinak pěknej nápad.
  • 0

#75 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 15:18

Pokud by šlo o mě, rozhodně bych proti prodeji nebyl a nechápu proč by někdo byl. Teda, pokud to bude mít nějaký rozumný účel, f.e. ta charita, nebo nějaký rozvoj GC u nás, v podstatě asi cokoliv... Ostatně, pokud jste ta cwg dělali vy jako náhradní, je to majetek vás, ne?
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#76 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 22 leden 2013 - 15:49

CreAtive_34 napsal/a:
Pokud by šlo o mě, rozhodně bych proti prodeji nebyl a nechápu proč by někdo byl. Teda, pokud to bude mít nějaký rozumný účel, f.e. ta charita, nebo nějaký rozvoj GC u nás, v podstatě asi cokoliv... Ostatně, pokud jste ta cwg dělali vy jako náhradní, je to majetek vás, ne?


Tuto akci provedl, puky vydražil a argumentaci použil Pe3cek ohledně CWG projektu MSGC.CZ k dohledání jistě konrétní vlákno... pěkné čtení přeji:D
  • 0

#77 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 16:03

GG: Se čtením jsem skončil u Ladvaniceho příspěvku. Že během diskuse došlo z "není v našich silách se ptát všech majitelů koleček" na "všem majitelům se pošle mail s dotazem" čtu až teď. To je rozhodně dobře, že to bude na ownerech. Doufejme tedy, že suky podpořující obrazce zůstanou poděkováním za pomoc obrazci, eventové suky zůstanou vzpomínkou na zúčastnění se eventu a FTF suky odměnou za první nález kešek - nikoliv odměnou pro toho, kdo za ně nabídne víc.

Jinak se mi celkem líbí ten příspěvek o fotkách. Kdybych si nechal vyvolat film, a za rok by mi psali z fotolabu jestli můžou kopie mých fotek dát do dobročinné aukce, abych taky celkem čučel :D.
  • 0

#78 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 18:54

Fůha, hezké čtení (nelouskal jsem to nějak důkladně, jen zběžně prolétl pár příspěcků)... Tak jako tak si stojím za tím, že pokud by se prodaly na nějaký rozumný účel a bylo by to dostatečně průhledné, tak nevidím důvod být proti... Dobře vypadal např. ten nápad s prodejem na nějakém evetu - sehnat nějakého zástupce cílové skupiny (f.e. postižení) a kolečka jim darovat s tím, že by se rozjely nějaké speciálně určené eventy a cwg se tam třeba za standardních 10Kč prodávaly... Případně by nebyl snad neměl být takový problém kontaktovat zákazníky a do budoucna tuto volbu například umístit k objednávkovému formuláři jako zaškrtávací políčko... Tiskar: co se fotek týče, to je snad o něčem jiném... Nevidím důvod, proč by nějaké hloupé dřevěné kolečko mělo být duševním vlastnictvím na takové úrovni, abych se snad bál, jestli ho někdo neprodá nebo někomu neukáže... Zvlášť, když půlka cwg má obrázek stejný, podobný či okopírovaný :|
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#79 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 19:55

Já teda nevím, moc tomu nerozumím (jsem z vesnice), ale připadá mi, že pokud mají v GG nějaké náklady (jakékoliv) se zařazováním koleček a s vedením katalogu, měli by mít i jistou svobodu v rozhodování, co s nahromaděnými suky udělají ;-) Koneckonců - pokud někdo rozprodává "svoji sbírku" na Aukru, taky se neptá vlastníků jednotlivých nicků, ne? A to už nemluvím o tom, jakým způsobem kdo ke "sbírce koleček" přišel (což je u GG jasné)... PS: v žádném případě se nechci nikoho z "prodávajících" dotknout, natož začínat flame... Od toho jsou tu jiná vlákna ;-)
  • 0

#80 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 22 leden 2013 - 20:03

sambar439 napsal/a:
náklady se zařazováním koleček a s vedením katalogu


Tady bych jen doplnil: nedávno to bylo rok co GG katalog začal spravovat a co originátoři myšlenky toto správcovství předali s tím že za každé přídané CWG se platí dvacetikoruna právě na tyto náklady.
EDIT: výše zmíněné není pravda, poplatek za zkatalogizování jde originátorům celý, viz. dále vyjádření GeoGadgetu, katalogizaci dělají za své.
Katalog by se měl z problému prodat / neprodat tak nějak vyjmout, od začátku se řeklo že to bude na dobročinnost ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama