Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
141 odpovědí na toto téma

#101 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 14:14

RenierX napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Zapomene, protoze sis ho odnesl jinam, a tam jsi ho prepsal prihlasenim na tom jinem pocitaci.


Nešlo by mít těch AccessTokenů několik různých? Usnadnilo by to práci s GG na přenosném disku i v DropBoxu...


To bude spíš na straně Groundspeaku. Pokud se nepletu, jejich server si pamatuje jeden jediný access token (logicky ten nejnovější), pokud se znova přihlášíš a dostaneš nový, starý je zapomenut a už ho tedy nelze použít. Přihlašování z více míst by tedy šlo řešit pouze tak, že si přineseš access token s sebou.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#102 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 14:22

Však já bych si ho přinesl (byl by to jeden z několika, které jsem zíkal na různých PC). Bylo by pak na GG, aby použil ten správný podle toho, na kterém PC právě jsem.
  • 0

#103 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 14:23

gord napsal/a:

kolombo napsal/a:
Jeden sem napíše, že to je ini soubor, další, že to má příponu txt, další, že se po použití smaže a další, že zůstává tam a tam ...

Tam mi někdo řekněte, které odpovědi platí ....


Plati vsechny odpovedi. Nejsou v rozporu. ini soubor je dle obsahu, nikoloi pripony. Pojmenovat si jej muze kazda palikace/script libovolne. Jeho jmeno se predava GJ jako parametr v prikazove radce. A jestli zustane na disku nebo ne, je opet veci aplikace. Nektera jej vymaze, jina ne a dalsi jen nekdy (treba po uspesnem zpracovani ano, po neuslesnem zustane). Zalezi na autorovi.


Když to si pak těžko můžeme rozumět. Já chápu ini soubor jako soubor, co má příponu .ini Taky by mohl mít .cfg

Asi by bylo lepší mluvit o konfiguračním souboru, než o ini souboru, když není jasné, jakou to má příponu. A když už se někde zmiňujete o konfiguračním souboru, tak napsat kde je a jak se jmenuje ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 14:40

Kazdy si ho pojmenuje podle sveho, tak tezko psat o konkretnim jmene nebo pripone. V dokumentaci, ktera kdysi byla dodavana s GJ, kde byl soubor popsan, to bylo pojmenovano jako inifile. (Kde je ta dokumentace ted, nevim, readme.txt ted obsahuje jen posledni zmeny.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#105 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 15:36

dokumentace je soucasti geojarryho v zipu, pro standalone pouziti. v gipu to uz neni. jinak strukturou je to urcite ini, ale pojmenovanej muze byt imho klidne gj.exe :D
  • 0

#106 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 16:27

mikrom: díky, ta dokumentace se hodí :) Zatím vždycky jsem to pitval z existujících pluginů (GeoJarry pro geoget, byla to otravava)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#107 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 18:08

Kolombo, o co ti kraci? Nejaky parametr v libovolnem pracovnim souboru te vubec nemusi zajimat. To je implementacni detail a zcela zamerne je odstineny od uzivatelu. Jestli nekde soubor zustava nebo nezustava nebo jak se jmenuje je tobe jako uzivateli proste uplne jedno. Zajima te snad co delaji jednotlive soubory ve slozce Windows? Kdo je kdy tvori, upravuje a proc? No nezajima. Tak tady je to stejny. Pro uzivatele je konfigurace k dispozici v hlavnim okne pluginu Geojarry (veeelka cervena sipka na toolbaru geogetu) pod tlacitkem nastaveni. To je to, co by uzivatele melo zajimat. Nastaveni windows je k dispozici v ovladacich panelech. To by melo uzivatele zajimat. Zadne readme Geojarry nikde o zmene parametru, kterou by musel udelat samotny uzivatel, nehovori. Zapomen na ini. Zapomen na txt. Zapomen na dalsi zbytecne prispevky. Funguje to? Funguje. A krome toho tohle vsechno patri do uplne jineho vlakna.
  • 0

#108 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 20:16

medwyn_cz napsal/a:
Kolombo, o co ti kraci?


No, když si, jako první informaci přečtu, že je potřeba nastavit parametr pro GPX, bez toho, že by tam bylo napsáno, že uživatelů .gip balíčků se to netýká, tak se může stát, že se na to někdo zeptá.

medwyn_cz napsal/a:
Nastaveni windows je k dispozici v ovladacich panelech. To by melo uzivatele zajimat.


Možná Tě to překvapí, ale ini soubory a regedit používám docela často.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#109 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:35

Zdravím, bohužel mne nejdou stáhnout pluginy statistiky tedy (puntíkové mapy apod.) *Stat mám. Ale vyexportuje mne to prázdný soubor. Geoget (geojarry) hlásí, že chybí soubor template, cesty jsem neměnil a nic jsem nemazal. Nejede jak normální tak portable verze (chyby stejné). Odzkoušeno na Windows 7 (Home+Ultimate) a na windows xp mode, Linux Ubuntu NR.. Může mi prosím někdo poradit?
  • 0
Vložený obrázek

#110 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:55

a sablonu v nastaveni AutoStatu (predpokladam, ze myslis ten) nastavenou mas? pac pokud ti AutoStat (geogetu a geojarrymu je to fuk) hlasi, ze nema sablonu, tak ji proste nema!
  • 0

#111 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 21:48

Pod *stat myslím Autostat i Stat, problém je, že ten Easy Install selže při stahování. Šablona StatTemlate.cz nastavená není, když v Autostatovém menu kliknu na tlačítko, tak mne to otevře notepad a v něm se nenachází nic.
  • 0
Vložený obrázek

#112 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 7:26

V cem presne Easy Install selhava? Prosim o presny postup, rad bych to opravil a u sebe nepozoruji zadny problem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#113 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 7:45

gord napsal/a:
V cem presne Easy Install selhava? Prosim o presny postup, rad bych to opravil a u sebe nepozoruji zadny problem.

myslim ze pri instalovani pres easy instal autostat nema nastavenou cestu k template, nebo neni v slozce autostatu, musela se nastavovat cesta rucne nebo si do slozky autostat template prekopirovat

edit: samozrejme nevim jestli to je zpusebeno easyinstalem nebo by to vypadalo stejne i kdyz se instaluje autostat rucne, to jsem uz, po tom co jsem to rozchodil, nezkousel
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#114 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 9:12

No jo, ale to neni veci Easy Installu, ale toho, ze Autostat nema plnohodnotnou instalaci. Uz je to davno, co jsem to mikromovi psal. Treba to nekdy doplni. :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#115 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 11:09

Mohu jednu tužbu a přání? V možnosti zapnout si ikonky na Toolbar (viz Toolbar pro hlavní pluginy), by bylo skvělé, kdyby šly ty ikonky poskládat podle osobního gusta. Takto jak to je nyní jsou ty ikonky zcela chaoticky poskládány (dle mého soudu).
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 11:43

Poznamenal jsem si. Hned to ale urcite nebude.
  • 0

#117 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 11:45

fremen.cz napsal/a:
Takto jak to je nyní jsou ty ikonky zcela chaoticky poskládány (dle mého soudu).

Nejsou chaoticky, jsou podle abecedy. :-)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#118 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 12:30

Možná ještě možnost ty co tam jsou implicitně, vypnout. Možná to tam je, ale zatím jsem tu možnost nenašel (moc nehledal). Volby Stáhnout vše je dobrá pro první stažení, ale pak už by stačilo, aby to bylo jen v menu.
  • 0

#119 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 12:38

heh? Geoget tam implicitne nema nic.
  • 0

#120 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 12:41

Já věděl, že to bude trochu jinak. Já vlastně čistý geoget nikdy neinstaloval. Takže tohle bude asi záležitost prastarého gaspu. Podívám se na to. Prakticky mi to ale nevadí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama