Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#1021 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2014 - 9:58

Ahoj... měnilo se to v geogetu - nové polygony, plus přerozdělit dividerem

--

BG II jsem překopával ale v poslední verzi BG II by to mělo být funkční.... (byl problém s Prahou)

--

podívej se v geogetu do Nástroje/Nástroje tagů jestli tam máš TAG: CZ okres - pokud ano a nefunguje to tak ho vyzkoušej smazat

v každém případě pak pusť z menu Plugin/Nástroje/Divider a ten by ho měl vytvořit správně a pak už by to mělo fungovat....

--

teď jsem si tenhle postup celý znovu vyzkoušel (prošel včetně smazání tagu) a mám to správně...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1022 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2014 - 16:18

ok 95 je berná mince - tak je to i oficiálně prezentováno na webu...

Máš v mejlu release candidat :-)
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1023 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2014 - 16:33

Máš v mejlu release candidat :-)

ok mrknu večer na to :) a díky... to by byla zase jedna země v cajku...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1024 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2014 - 8:00

Tak ten tag jsem tam vůbec neměl, ale po projetí Dividerem už je vše OK.
 
Teda vše - koukám, že mi záhadně vypadl okres Praha (jen v okresech, v rámci krajů je to v pořádku). Navíc v Rakousku mám nějakých sedm keší, které nejsou přiřazené k žádné spolkové zemi (prostě je tam další řádek v seznamu, ale mám pocit, že to už mi tam nefunguje dýl) :(

  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#1025 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2014 - 8:22

- Praha ti vypadla ??... Praha má tři okresy (správní jednotky) Praha, Praha - východ, Praha - západ... a mělo by to být snad ok

kontroloval jsem teď BG II i BG pro Stator a výsledek mám identický a Prahu tam mám...

viz můj profil: http://www.drakmrak....ku.php?id=gstat

 

 

- Rakouské polygony se teď dopřesňují tak to by snad do budoucna mělo být vpohodě... byl v nich malinko hokej mezi politickým a skutečným uspořádáním... plus se dopřesňovaly polygony - kolega o tom píše kousek výše :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1026 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 18:01

Tak jsem asi jantar, pročítám, hledám a marný.

Místo Prahy mám v okresech pořád prázdný místo :-(

 

Stator a další pluginy poslední verze. Smazány tagy nejen CZokres ale všechny CZ a znovu prohnáno dividerem. Stále mi je hlášena chyba. Prosím o radu.

Děkuji.

Přiložené miniatury

  • chybagg.jpg

  • 0

#1027 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 18:14

Tak jsem asi jantar, pročítám, hledám a marný.

Místo Prahy mám v okresech pořád prázdný místo :-(

 

Stator a další pluginy poslední verze. Smazány tagy nejen CZokres ale všechny CZ a znovu prohnáno dividerem. Stále mi je hlášena chyba. Prosím o radu.

Děkuji.

Zajímavé ale na to asi bude muset kouknout GORD nějakej problém s Prahou ale já ho nemám .... divné... můžu mazat a rozdělovat jak chci dneska jsem to dělal asi 20x protože sem něco překopával a ani chyba.... přemýšlím nad jednou věcí je možné, že to dělá verze Statoru která je na uložišti ale nevím

 

ono historicky to probíhalo tak, že se tam dala betaverze Statoru

pak se udělali změny v polygonech a divider to znovu přežvýkal

a teď s tím možná ta verze Statoru má problém a novější ještě není venku

 

ale to je jen doměnka...

 

podle obrázku je to přesně to co jsem musel eliminovat i v BGII - Překopat Prahy I, II, III .... na Prahu (změna v polygonech)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1028 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 18:24

Takze: proble neni v BG, ale v tom, ze Stavajici VEREJNA verze Statoru proste nema o zmenach v okresech ani poneti. Viz tema pro novy polygony i Statoru. Proboha, lidi, to musite pokazdy nejdriv hlasit chyby a pak az (mozna, obcas) hledat?
  • 0

#1029 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 18:25

Tak jsem asi jantar, pročítám, hledám a marný.

Místo Prahy mám v okresech pořád prázdný místo :-(

 

Stator a další pluginy poslední verze. Smazány tagy nejen CZokres ale všechny CZ a znovu prohnáno dividerem. Stále mi je hlášena chyba. Prosím o radu.

Děkuji.

 

Procitas spatne a michas hrusky s jablky. Uz tu mnohokrat zaznelo, ze Praha bude spravne v nove verzi Statoru a jeho noveho pluginu Badges. Jak funguje ve stare verzi Statoru samostatny plugin BadgeGen II, to opravdu zkoumat nebudu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1030 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 18:27

Procitas spatne a michas hrusky s jablky. Uz tu mnohokrat zaznelo, ze Praha bude spravne v nove verzi Statoru a jeho noveho pluginu Badges. Jak funguje ve stare verzi Statoru samostatny plugin BadgeGen II, to opravdu zkoumat nebudu.

Dobře :P


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1031 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 22:42

Takze: proble neni v BG, ale v tom, ze Stavajici VEREJNA verze Statoru proste nema o zmenach v okresech ani poneti. Viz tema pro novy polygony i Statoru. Proboha, lidi, to musite pokazdy nejdriv hlasit chyby a pak az (mozna, obcas) hledat?

Promiň, hledal jsem a pročítal, píšu to i v příspěvku. A nejen dnes, ale cca tak 4 dny po večerech, poté jsem vznesl dotaz. Protože jediný co mi dávalo smysl, že je třeba odstranit TAG CZ okres a prohnat dividerem, to že to odstraní problémy pouze s BGII jsem nerozpoznal, DrakMrak vždy píše, že mu chodí i mapy. Nedocvaklo mi, že má neveřejnou verzi nebo co.

Sorry, že jsem vás zdržel dotazem.


  • 0

#1032 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2014 - 22:54

v klidu :) žádné vášně ... mě taky dokleplo až když jsi tam dal obrázek, že to je asi stará verze Statoru....


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1033 vertol

vertol

    Vertol

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2014 - 12:04

ahojte vespolek. Po delším čase a poslední aktualizaci Geogetu a všech nainstalovaných pluginů jsem prohnal data Dividerem a všim jsem si, že mi u zemí SLO, HR, MG, GR zmizel tag Území. Přitom CZ, HU, IT, UK, Polsko je v pořádku. Tím pádem mi to i vyházelo tyto země z odznáčků, protože počet "dobytých" krajů klesl na nulu. Co s tím? Díky Vertol. 


  • 0
Vertol.cz ......... Czech geocache hunting

#1034 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2014 - 16:59

Jaky tag "uzemi"? Ja zadny takovy tag neznam. Znam pod timto nazvem originalni datovou polozku, a dam ruku do ohne za to, ze upgrade Geogetu, ani zadna verze Divideru tuto polozku nezmeni!

 

Co to ale zmenit muze, je import dat, ktere tuto polozku budou mit jinou ci prazdnou.


  • 0

#1035 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2014 - 21:42

ahojte vespolek. Po delším čase a poslední aktualizaci Geogetu a všech nainstalovaných pluginů jsem prohnal data Dividerem a všim jsem si, že mi u zemí SLO, HR, MG, GR zmizel tag Území. Přitom CZ, HU, IT, UK, Polsko je v pořádku. Tím pádem mi to i vyházelo tyto země z odznáčků, protože počet "dobytých" krajů klesl na nulu. Co s tím? Díky Vertol. 

No pro odznaky států se to bere podle dělení co má groundspeak ()takže leda nějaká změna v importu) a podle souboru který mám shodný s GSAKEM který říká, kolik má který stát (územních celků = krajů)

Pokud groundspeak nemá zemi rozdělenou nebo se to nenaimportuje a bude existovat keš v zemi tak se státu udělí počet = 1 a víc nic


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1036 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2014 - 6:10

Dovolim si v teto souvislosti upozornit na fakt, ze mnoho kesi, zejmena starsich, nemaji polozku State vyplnenou. Vyjimkou jsme asi my a Slovensko, kde nasi revivri nemalym usilim zajistili vyplneni u vsech kesi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1037 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2014 - 9:38

Ahoj,

jeden dotaz (trochu - no možná víc než trochu - související s předchozí informací).

Právě když se u řady zahraničních keší chci pokusit o ruční doplnění informace "State", nevím jakých smí tento údaj nabývat pro danou zemi hodnot.

v extrémním případě pak hrozí i to, že budu mít nálezy ve více krajích (oblastech), než daný stát vůbec má  :P  - jsem totiž děsně šikovný a soutěživý  :P .

Pokoušel jsem se hledat leckde, ale naposledy jsem u Slovinska luštil možné hodnoty nad správní mapou tohoto státu, a jestli jsem to vyluštil dobře, to tedy vážně nevím  :) .

Není někde zdroj těchto informací pro GC?

dík


  • 0

#1038 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2014 - 10:09

Jediný zdroj, o kterém vím, jsou listingy okolních keší, které mají State vyplněný...

 

EDIT: Nebo můžeš prozkoumat nabídku, kterou ti dá GC.COM při zakládání keše v daném státě. Snad by mělo být i něco na fóru GS, ale nehledal jsem.


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 08 září 2014 - 10:11

  • 0

#1039 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2014 - 10:13

Slovinsko Zeměmluv nemá rozdělené.  A obecně právě Slovinsko je hodně složité, protože:

There is no official intermediate unit between the municipalities and the Republic of Slovenia. The 62 administrative districts, officially called "Administrative Units", are only territorial sub-units of government administration and are named after their capital. They are headed by a Head of the Unit, appointed by the Minister of Public Administration.

Existují pak dělení historické pocházející ještě z Rakouska-Uherska, a pak nové Statistické regiony, formálně vzniklé na přání EU (NUTS-3). U GSAKu používají právě tyto regiony a jelikož jsou zveřejněné pod licencí OSM tak by nebyl problém. I když je to malá zemička u které jsem s tím moc nepočítal, tak na to kouknu.

 

 

Tohle se ovšem uživatelsky nedoplňuje do State, ale do nového tagu - stejně jako je třebas okres u nás nebo na Slovensku. Neboj, DrakMrak to případně bude schopen převzít, a pokud se objeví mapka tak její vyplnění podle tagu je také bezproblémové.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1040 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2014 - 10:22

Ty jo, to je to ale složité  :) .

Tak si s tím asi raději nebudu dělat hlavu.

Leda že by na to Zeměmluv sestavil nějakou komisi  ;) , která by nám řekla jak je to fšude fšecko spráfné  :P


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka