Přejít na obsah


Fotka

Smart Maps 1:25000 v Nokii N8


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 SmartMaps

SmartMaps

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 14:20

Jurasa 100: Díky za zájem o SM. Ke stažení není dostupná žádná BETA verze (tedy vývojová), ale Free (zdarma) a u ní je uvedeno: "Vyzkoušejte si: všechny funkce verze Locator" Tedy žádná omezení funkčnosti:-) "GC" formát souřadnic bohužel součástí aplikace není. vejvar: Filednotes fungují v aplikaci pro Android. Na jiných platformách toto nemáme. Symbianí verze je bohužel postihnuta osudem platformy samotné, dlouhou dobu nebyl znám osud platformy a tedy rozhodnout, jaké investice jsou adekvátní, zhruba rok není již možné nějak čerpat podporu ze strany Nokia ČR, prostě vše vrhli na WP7 a tuhle oblast výrazně utlumili. Navíc až opravdu poslední produkty mají konečně rozumný HW... Přinutit Symbian pracovat s mapou, aby to dostálo našim standardům (rychlost, plynulost, bezešvé zobrazení, rotace,...) byl skutečně oříšek.
  • 0

#22 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 18:59

Potřeboval bych pomoci s importem PQ do Smartmaps. Dnes jsem si jich vygeneroval několik, ale ani jedno se mi nedaří importovat do aplikace (používám aplikaci na Androidu). Starší PQ, které mám na kartě, fungují bez problémů. Mohl by někdo z uživatelů aplikace zkusit importovat nějaké nově vygenerované PQ a v případě funkčnosti mi ho následně přeposlat. Děkuji předem.
  • 0

#23 Katanymmk

Katanymmk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 9:33

Zdravím, už přes rok používám oficiálně zakoupenou aplikaci Smart Maps, nyní aktuálně ve verzi 2.0.4. Nyní, asi týden, se mi vyskytl snad první, o to však větší problém s touto aplikací. Nemohu se přihlásit ke Geocachingu. Po odkliknutí "Přihlášení" dojde po chvilce snažení o přihlášení pouze k hlášce "Přihlášení neúspěšné". Zkoušel jsem znovu zadat přihlašovací jméno i heslo, nicméně je vše stejné. Přihlášení je stejně nefunkční jak přes Wifi, tak přes GPRS od operátora. Hesla mám správná, neboť v zahraničí součastně používám asplikaci C:geo a tato se stejnými přihlašovacími údaji funguje normálě. Prosím o radu, tuto aplikaci jsem si koupil výhradně kvůli geocachingu a tímto je pro mě v součastné době zcela nepoužitelná. Díky
  • 0

#24 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 13:28

Tak to prihlaseni nejde ani me. Cca. tyden.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#25 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 19:03

Ted se dívám na Smart Maps a je aktualizece "našeho" problému.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#26 Katanymmk

Katanymmk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 7:46

Jo super, díky za zprávu, už jsem to našel. Jdu to zkusit nainstalovat jestli se to vylepší.:o No tak teda u mě to žádný úspěch neslaví.:@ Po stáhnutí aktulaizace se mi provede instalace a nic se nezměnilo. Dokonce, když vlezu zpět do aktualizací, tak mi tam visí jako nenainstalovaná právě ta "beta" a můžu instalovat znova. Zkoušel jsem to se stejným úspěchem.
  • 0

#27 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 8:26

Me to dela uplne stejne jak popisujes ty. Zacina me to krapet stvat.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#28 Katanymmk

Katanymmk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 9:40

No mě už to přestalo krapet štvát, mě už to ser....... :@ Čekal jsme, že se ozve někdo z toho jejich týmu, co tu dřív odpovídal a koukám, že nic. Tak snad to dají co nejdřív dohromady. jedu za týden do jižních Čech na dovču, a rád bych běhal podle SM.
  • 0

#29 Katanymmk

Katanymmk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 16:18

Tak už to běhá...........hurá. :) Nevím, co se změnilo, nicméně jsem to zkusil odpoledne ještě jednou zaktualizovat a konečně to napsalo hlášku "Aktualizováno na verzi 2.0.5" a přihlášení ke geocachingu funguje tak, jak má.
  • 0

#30 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 17:31

Jo ,jo už to jede.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#31 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 18:32

Po cca. deseti dnech zase nejedu. Dělá to všem nebo je chyba u mě.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#32 czprava

czprava

    czprava

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 20:18

Smartmapy je shit dobrý na turistiku, ale nikoliv na GC! Blbý formát souřadnic, import jednou jde a jednou ne, na turistiku O.K. Dám navigovat na souřadnice, program se sám ukončí, no, absoůlutně nedokončená aplikace.
  • 0

#33 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 18:23

To je právě ta chyba, která mě stála spoustu nervů ve spojitosti Smart Maps a Symbian (Nokia N8). Zcela nefunkční!!! Tato aplikace pro GC na Androidu = 1*.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama