Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
231 odpovědí na toto téma

#181 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 17:04

Parkis napsal/a:
vrr, příloha nějak nepřílohuje, tož tady: http://dl.dropbox.co...ingLive.ggc.zip

edit: tak prej přílohuje, díky za tip :)

Dík moc, podívám se na to.
  • 0

#182 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 0:22

Vyzkoušel jsem si při lovu funkci Locusu - označování Fieldnote a byl jsem z toho docela nadšen, hlavně kvůli zjednodušení logování doma u PC. Tento Fieldnote jsem si doma stáhl do PC, zkontroloval chyby, upravil, doplnil logy povídáním, na které jsem na mobilu neměl čas, importoval do GG, ale tady jsem narazil. Myslel jsem, že dám jednoduše nějaký skriptík, který mi už tyto logy nahraje na www stránky, ale našel jsem jen skript logyourvisit, který otevře příslušné logy... Neexistuje i nějaký, který by tam rovnou ty předpřipravené logy odeslal? Nutnost kopírovat logy znovu je zhruba tak zdlouhavá, jako když jsem si nálezy logoval přímo z GeoKůku. Předem díky za odpověď.
  • 0

#183 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 0:46

Roman_Jaromer napsal/a:
Vyzkoušel jsem si při lovu funkci Locusu - označování Fieldnote a byl jsem z toho docela nadšen, hlavně kvůli zjednodušení logování doma u PC. Tento Fieldnote jsem si doma stáhl do PC, zkontroloval chyby, upravil, doplnil logy povídáním, na které jsem na mobilu neměl čas, importoval do GG, ale tady jsem narazil. Myslel jsem, že dám jednoduše nějaký skriptík, který mi už tyto logy nahraje na www stránky, ale našel jsem jen skript logyourvisit, který otevře příslušné logy... Neexistuje i nějaký, který by tam rovnou ty předpřipravené logy odeslal? Nutnost kopírovat logy znovu je zhruba tak zdlouhavá, jako když jsem si nálezy logoval přímo z GeoKůku. Předem díky za odpověď.

Tak tedy konkurenční GSAK to už umí, odeslat logy na gc.com, pokud jsi PM a využíváš API... ale jinak ta myšlenka FN je zcela jiná. Jednoduše v terénu si udělám poznámky z odlovu, pak to nahraju na gc.com a tam edituji logy přímo... no a pak když chci, tak to naimportuji do programu třetích strach. Hádej co tedy děláš blbě ;)
  • 0

#184 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 2:03

...ano, jak píše Sobík, ta myšlenka s FN je zcela jiná. V terénu si vytvoříš FN s jednoduchými poznámkami. Pak FN naimportuješ do GG a následně vytvoříš exportem pomocí fieldnotes.gge.pas FN, které bude obsahovat třeba tebou nastavené informace - pro příklad, třeba mě se do každého logu automaticky přidá čas nálezu, pořadí nálezu, TAG FTF jeli zadán, případně poznámka kterou jsem vložil do GPS při logování v terénu. To vše mám ještě doplněno o poděkování za kešku.
Nakonec takhle upravený FN nahraji na gc.com
http://www.geocaching.com/my/uploadfieldnotes.aspx
kde již stačí se jen rozepsat s logy dle libosti - vše důležité mám již doplněno automaticky
  • 0

#185 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 8:03

Romane, vyzkoušej GCLogger s tím rozdílem, že fieldnotes nahraj přímo na gc.com (http://www.geocachin...fieldnotes.aspx)
Používám tuhle šikovnou pomůcku hodně často, i když mám nepatrně jiný způsob tvorby fieldnotes souboru.
  • 0

#186 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 10:31

Roman_Jaromer: tak jako visjak, existuji nedotazene verze pluginu jako
Vložený obrázek
ale nemam ho ani ja :)

jinak i poslani FN na web, i nasledne zalogovani je realozovatelne pres GJ, jen to holt zatim nikdo nezplacal do verejne publikovatelny formy.
inspirace je ale spousta v tomto vlakne Geocaching.cz - Jak hromadne logovat ?
  • 0

#187 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 18:32

Vím, že je to neslušný, ale zeptlal bych se, zda se můžeme už brzo těšit na novou verzi GG? Přece jen po té smršti měsíčních a i kratších aktualizací v poslední době je to čekání hrozné :-) Díky moc.
  • 0

#188 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 19:05

Tesit se rozhodne muzes, protoze opravdu nezahalim.
  • 0

#189 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 19:06

Proč novou verzi? Ta smršť updatů byla vyvolána změnami na groundspeaku. Zřejmě se podařilo dosahnout stavu, že to už není třeba přizpůsobovat každému přesunu obsahu o pár řádků. Používám třeba PSPad a stahoval jsem každou beta verzi, čekal jsem co bude umět navíc. Teď už několik let jsem neaktualizoval. Proč, když to funguje? Řekl bych, že v geogetu se budou teď vyvíjet spíš pluginy.
  • 0

#190 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 19:14

No, zmen tam rozhodne malo neni. A dalsich napadu, co tam udelat, mam rozhodne vic, nez v dohledne dobe vubec stihnu udelat. A to nepocitam ty, ktere muze v pluginech udelat nekdo jiny.
  • 0

#191 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 19:59

Teď jsem zjistil jednu věc. Když si dám v geogetí Cach mapě "Show names", tak se mě, jako vždy, objeví u keší v mapě číslíčka a pod mapou seznam. Když ale dám tuto mapu tisknout, tak se mě ty čísla u kaší na mapě neobjeví. Dělá to ještě někomu?
  • 0

#192 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 20:01

Díky za info a další vývoj. Já se na to dívám tak, že je fajn, že vše funguje díky minimálním změnám na GS, ale stále je co implementovat díky API a udělat velké kroky k vykostění GJ z GG... a jak píše Haluma, najde se jistě i řada dalších věcí...
  • 0

#193 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 20:16

LudaL napsal/a:
Teď jsem zjistil jednu věc. Když si dám v geogetí Cach mapě "Show names", tak se mě, jako vždy, objeví u keší v mapě číslíčka a pod mapou seznam. Když ale dám tuto mapu tisknout, tak se mě ty čísla u kaší na mapě neobjeví. Dělá to ještě někomu?


Jo, me to dela taky. Respektive, zacalo mi to delat od nejake verze FF. Takze neboj, vim o tom.
  • 0

#194 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 12:20

Potrebuji radu, prosim. Kde si Geoget uklada informaci o prohlizeci webovych stranek. Zmenil jsem ve win vychozi prohlizec, ale Geoget tvrdosijne spousti puvodni. V konfiguraci mam pole prazdne, aby se spoustel vychozi. Preinstalace nepomohla. Odkazy ve skriptech funguji spravne. Diky!
  • 0

#195 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 12:27

Bere to v registrech podle toho, jakou aplikaci mas asociovanou s protokolem http.
  • 0

#196 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 13:19

Diky, vyreseno. Vsechno se ve win tvarilo jako asociovane, ale v registrech byl predchozi prohlizec.
  • 0

#197 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 18:18

sobikovi napsal/a:
... a udělat velké kroky k vykostění GJ z GG...


Ja bych to s tim vykostenim uplne neprehanel, pro nas nePM obcasne hledace je to jedina cesta, jak si udrzovat databzi v GG pouzitelnou..
  • 0
-=JotT=-

#198 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 19:02

Tak mám zásadní zádrhel... při aktualizaci - stažení nových krabic - v okolí Prahy mi GG+GJ vybleje že GJ přestal neočekávaně pracovat. Přitom to samé, aplikované na Brno funguje, též to funguje kolem mého současného bydliště. Bug or feature? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#199 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 19:02

to bude to mysterkovou serii okolo PHY :D
  • 0

#200 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 19:04

JotT napsal/a:

sobikovi napsal/a:
... a udělat velké kroky k vykostění GJ z GG...


Ja bych to s tim vykostenim uplne neprehanel, pro nas nePM obcasne hledace je to jedina cesta, jak si udrzovat databzi v GG pouzitelnou..

Neboj, já to myslel jako z mé instalace...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama