Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
231 odpovědí na toto téma

#161 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2011 - 18:05

Nešlo by do API na stahování logů přidělat volbu "zastavit při nalezení found it logu nicku:" pro zadání libovolného nicku kačera? Proč to... hledám kdo loví s jedním kačerem a tak chci vytahat jeho found it logy. Stahovat na jeho nalezených keších všechny logy je zbytečné a takto by se ušetřil čas a kapacita serveru... Pak už by se jen hodil ještě skriptík na výpis logů nicku... :-( Nebo to jde snad udělat nějak snadněji? Potřebuji získat logy found it daného kačera...
  • 0

#162 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2011 - 19:09

Tak resitelne to je. (nastavit si ten nick vnastaveni GG, aby se ti pro nej uchovavay logy, a pak u tech kesi stahnout vsechny logy.) Takze cela ta vec by byla jen o tom, ze by se usetrila trocha toho tahani. Ale kdyz tak nadtim premyslim, tak GUI kolem toho by nebylo trivialni a nemyslim si, ze by to za tu namahu stalo. Vem si, ze doposud se to resilo stahnutim komplet listingu i se vsemi logy. Ted tahas take vsechny logy, ale cestou, ktera groudnspeaku vyhovuje - vyklopi obsah jen z jedne tabulky, nemusi sahat na listing, tahani logu prochazi rate-imitem, atd. Ja bych si s tim hlavu nelamal.
  • 0

#163 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2011 - 20:14

Tak mám stažený seznam a listing keší co ta tatarka našla, stažený na těch keších všechny logy. Jde ted nějak snadno zobrazit logy kačera xy nebo musím každou keš rozkliknout a hledat tam ten správný log? :-(
  • 0

#164 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2011 - 20:22

Bud hledat, nebo si na to napsat skriptik. Zalezi na tom, co bys s tim pak chtel delat?
  • 0

#165 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2011 - 20:50

HaLuMa napsal/a:
Bud hledat, nebo si na to napsat skriptik. Zalezi na tom, co bys s tim pak chtel delat?

Chci si přečíst logy té kačerky... Takže by stačil výpis do txt nebo html -> keš, typ logu, text logu... No nic, skriptík dohromady nedám, tak budu proklikávat a hledat :-(

Tak hledám a pořád zadávat hledaný výraz je opruz.. nešlo by nějak do ctrl F přidat něco jako je ve firefoxu, že si pamatuje zadaný výraz do jeho smazání nebo změny? I když jsem ho zadal už 30x, tak se v roletce nezobrazuje pro rychlé zadání..
  • 0

#166 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2011 - 21:51

Sobíku, snad ti to bude stačit takhle (viz příloha). Na začátku vložíš nick a na konci vybereš soubor, do kterého se ti výsledek uloží. Zpracovává označené kešky.
  • 0

#167 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2011 - 21:54

Ta roletka je jen v ramci toho jednoho listingu. Kazde okno s listingem je totiz zcela samostatne (proto si muzes otevrit listingu kolik chces.) a prenaseni roletek mezi vice okny by bylo rozhodne vic prace nez tam jen pridat to vyhledavani. Tim jsem se fakt nezdrzoval, slo hlavne o to, abys tam vubec mohl hledat. Nizmene muzes to tam placat z clipboardu, ne? To je jeden dvojhnat, dost mozna rychlejsi, nez to vybirat z comboboxu.
  • 0

#168 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2011 - 23:04

mh.mail napsal/a:
Sobíku, snad ti to bude stačit takhle (viz příloha).
Na začátku vložíš nick a na konci vybereš soubor, do kterého se ti výsledek uloží.
Zpracovává označené kešky.

díky, díky, díky. To je přesně ono.
  • 0

#169 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2011 - 23:25

Kdyby to bylo zajímavé ještě pro někoho jiného, tak jsem se bičnul a umístil to na stránky Geogetu jako balíček:
http://geoget.ararat...kript:logsearch
  • 0

#170 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2011 - 15:33

Zdravím, mám otázečku: Přes GeoJarryho jsem stáhl seznam keší daného uživatele. Po té jsem importoval kešky dle tohoto seznamu přes API. Vše se stáhlo. Akorát u archivovaných keší se nestáhly souřadnice. Tak jsem si je vyfiltroval. Všechny jsem označil a dal jsem stáhnout kešky (přes Api) a stejně se souřadnice nestáhli. Vyřešil jsem to přes geojarryho. Udělal jsem něco špatně? Nebo čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#171 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2011 - 17:29

Mám stejnou zkušenost, že pro archivované kešky přes API nestáhnu koordináty.
  • 0

#172 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 10:05

Mám dotaz ohledně karty zobrazené kešky... ... dalo by se tam přidat stažení listingu, logu atd. přes API? ... dala by se nějak na kartu přidat práce s tagy? Děkuji.
  • 0

#173 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 10:10

sobikovi napsal/a:
... dalo by se tam přidat stažení listingu, logu atd. přes API?

to by mělo jít celkem snadno pluginem, jestli si vzpomenu, večer na to mrknu
  • 0

#174 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 10:17

Parkis napsal/a:

sobikovi napsal/a:
... dalo by se tam přidat stažení listingu, logu atd. přes API?

to by mělo jít celkem snadno pluginem, jestli si vzpomenu, večer na to mrknu

supr, díky. Asi by se to hodilo více lidem... rád bych z GG vykostil GJ, tam kde ho není třeba B)
  • 0

#175 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 10:34

prozatim pluginem, do budoucna to bude urcite plne integrovano, ale redesign tohoto okna zatim jeste neprobehl :)
  • 0

#176 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 11:34

HaLuMa napsal/a:
Ta roletka je jen v ramci toho jednoho listingu. Kazde okno s listingem je totiz zcela samostatne (proto si muzes otevrit listingu kolik chces.) a prenaseni roletek mezi vice okny by bylo rozhodne vic prace nez tam jen pridat to vyhledavani. Tim jsem se fakt nezdrzoval, slo hlavne o to, abys tam vubec mohl hledat. Nizmene muzes to tam placat z clipboardu, ne? To je jeden dvojhnat, dost mozna rychlejsi, nez to vybirat z comboboxu.

asi jo, ale je to votrava při prohledávání několika desítek listingů... měl jsem představu, že to bude fungovat jako ve firefoxu, zadám hledaný výraz a mám ho tam pořád dokud nezměním výraz nebo nezavřu hledání... možná by se hodilo zvýraznění všech výrazů v listingu co jsem zadal do hledání. bylo by to fajn pro rychlý přehled...

Používám na hledání hromadně v listingu dávku do Combine, což nějak funguje, ale vždy prohledává celou databázi. Nedalo by se něco takového udělat jen na keše v seznamu? díiky.
  • 0

#177 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 11:52

sobikovi napsal/a:
Nedalo by se něco takového udělat jen na keše v seznamu? díiky.

Na takto polozenou otazku existuje jedina odpoved, kterou ale asi nechce slyset :-) Slo. Je vsak otazkou kdo to udela.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#178 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 16:37

sobikovi napsal/a:

Parkis napsal/a:

sobikovi napsal/a:
... dalo by se tam přidat stažení listingu, logu atd. přes API?

to by mělo jít celkem snadno pluginem, jestli si vzpomenu, večer na to mrknu

supr, díky. Asi by se to hodilo více lidem... rád bych z GG vykostil GJ, tam kde ho není třeba B)

viz příloha.
s ikonkou ani instalátorem jsem se nedělal ani nemám v plánu to někde vystavovat, předpokládám že to dříve nebo později bude umět GG sám.

nahlédnutím do kódu uvidíš jak to bylo extrémně složité a kolik hodin jsem strávil vývojem ;)
  • 0

#179 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 16:38

vrr, příloha nějak nepřílohuje, tož tady: http://dl.dropbox.co...ingLive.ggc.zip

edit: tak prej přílohuje, díky za tip :)
  • 0

#180 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 12 December 2011 - 16:40

Prilohy prilohuji, jen tu nechodi dvojite pripony. Zabal to do nejakeho jednoduse pojmenovaneho ZIPu, a to pujde.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama