Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1129 odpovědí na toto téma

#681 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 12:19

Furt premejslim o Puzzle nejstarsi kese ČR (nebo proste statu) a nevim, co by mohly co byt mohly byt ty čtyři  zbyle - 8 typu kesi a 4 nejstarsi zijici jsou jasne (v pripade virtualek Logovatelne). Ale co k tomu na doplneni do 35 kousku. Jeste me napadaji nejnavstevovanejsi kese 2-3 taky mame Hlavne by to puzzle mohlo byt snadno implementovatelny na jine staty - teda s nejakou upravou pro Virtual/webcam, ale obrazky by mohly zustat - typ krabky a medajle nebo podkres dle umisteni

 

Urcite vis, ze pro nejstarsi kese uz existuje kategorie v geotrofejich. Tudiz delat pro toto jeste puzzle mi prijde zbytecne. Navic v pripade nejstarsich kesi neexistuje alternativni kes, takze seznam takovych geopuzzli by se musel menit, i kdyz urcite ne casto. Stejne tak si myslim,  ze geopuzzle te maji brat na tematicky zamerena mista (hrady, zamky atd.), coz by u techto geopuzzli neslo (jedna u jeskyne, druha na kopci, treti u hradu atd.)

Taky si myslim, ze u nas je geopuzzli az moc, spis bych privital treba nejake geopuzzle v Rakousku ci Nemecku (po vzoru Madarska).


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 02 červenec 2014 - 12:23

  • 3

#682 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 18:16

No jenze je to jen Nejstarsi kes -- vesmes Tradicka. A co Multinky a dalsi typy. Takovej Water je moc krasna vec a i Samanova Mystery ze Zoo. Navic dnes uz je "osveta" celkem na urovni a tak tyhle hodne stary kese do archivu vetsinou nejdou - vyjimkou byly tance kolem webkamu


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#683 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2014 - 8:48

Ahoj,

hlásím problém v Puzzle Tatry, viz můj profil. V puzzle jsou zobrazeny dva stejné obrázky Ostrý Roháč. Problém asi nebude v pluginu pro generování, protože když si zaškrtávám, jednotlivé puzzle přímo na stránce geotrophy, tak se to taky chová divně. A to jen pro dva sousední dílky Hrubá kopa a Ostrý Roháč v případě, že jeden je nalezený a druhý ne.


  • 0

#684 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2014 - 20:46

Ahoj,

hlásím problém v Puzzle Tatry, viz můj profil. V puzzle jsou zobrazeny dva stejné obrázky Ostrý Roháč. Problém asi nebude v pluginu pro generování, protože když si zaškrtávám, jednotlivé puzzle přímo na stránce geotrophy, tak se to taky chová divně. A to jen pro dva sousední dílky Hrubá kopa a Ostrý Roháč v případě, že jeden je nalezený a druhý ne.

Odpíšem aj sem, nie som si tým istý, ale identifikoval som problém takto:

 

Chyba je v tomto .xml súbore, ktorý sa ťahá do štatistík:
http://www.geotrophy...ml/tatry-v2.xml
Konkrétne sú tam prehodené pozície 3. a 4. obrázku, parameter: 
puzzle left="216"
a za ním
puzzle left="144"
.. majú byť zrejme naopak, najskôr 144, potom 216.
 


  • 0

#685 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 19 červenec 2014 - 16:53

Měl bych jedu otázku ...jak mám zalogovat keš ''GC9899'' když nejsem prémiový člen a sem na Macochu jedeme poprvé na dovolenou a nevím kdy se sem opět dostanu a kešku bych chtěl mít v GeoPuzzlích?


  • 0

#686 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 17:10

willy 98: Nejde to přes mapu? Když na mapě klikneš na ikonku, tak bys měl vidět možnost Log visit. Nebo si pořiď PM členství na měsíc na zkoušku, třeba se ti to bude hodit i na jinou keš.
Edit: To s tou mapou už nefunguje. Na project-gc.com zadej kód keše a možnost Log. http://project-gc.com/Home/Dashboard

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 19 červenec 2014 - 17:42

  • 0

#687 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 19 červenec 2014 - 17:51

kalubr: Přes mapu mi to teda normálně jde to je ok, ale k souřadnicím se prostě nedostanu...ani na mobilu...takže mě to nenavede...díky za pomoc a asi zkusím to PM na měsíc no. To se ale doufám neplatí ne?
  • 0

#688 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 17:57

Potřebuješ nějakej kód... tady na gc.cz to nabízejí každej měsíc zdarma, musíš být v první osmičce žadatelů, mají na každý měsíc 8 kódů. Jestli chceš listing PMO keše, tak si ho nech od někoho poslat, nebo u někoho, kdo je PM. Edit: prvních deset, ne 8

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 19 červenec 2014 - 18:00

  • 0

#689 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 19 červenec 2014 - 18:00

Dobře tak díky za radu!


  • 0

#690 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 22:41

Měl bych jedu otázku ...jak mám zalogovat keš ''GC9899'' když nejsem prémiový člen a sem na Macochu jedeme poprvé na dovolenou a nevím kdy se sem opět dostanu a kešku bych chtěl mít v GeoPuzzlích?

Nedávno jsem řešila podobný problém, o souřadnice jsem si napsala ownerovi a v pohodě mi je poskytnul a logování ? Taky to šlo i bez PM, na wiki je někde na to návod a i když v takových věcech obvykle plavu, bez problému se mi to povedlo


  • 2

#691 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 22:59

Sice to do tohohle vlákna nepatří, ale napsat ownerovi je taky jedna z možností... ale myslím,že když vezme PM na měsíc, tak za to nic nedá a využije to. Jinak ty kódy na aktivaci jsou možná k dispozici i u reviewerů. A po měsíci se k listingům keší pro PM musí dostat nějak jinak.
Možná to přesuňte do správného vlákna.
  • 0

#692 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 12:33

Ahoj u zámku Buchlovice se objevila alternativní cache.

Prosím o zahrnutí do puzzlete.

GC58GTT

Dík za ochotu


  • 0

#693 olousik

olousik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 10:38

Ahoj, nevím zda se ještě řeší témata na další Puzzle, ale přimlouvala bych se za skanzeny.

Vím že máme kopečky, ale ještě mě napadly vrcholy nad 1000 m, eventuelně vodní díla, toky nebo zajímavé vodní plochy. Nápadů by asi bylo i víc. Třeba letiště, ale nevím, zda by to dalo na celé puzzle nebo i jeskyně v ČR. Ale ty skanzeny by mohly být fajn.

 


  • 0

#694 mrkvak

mrkvak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 12:46

Zdravím puzzle veřejnost.

 

Prolistoval jsem několik stran fóra nazpět, prohledal a zdá se, že ještě nikoho nenapadla varianta železničních stanic? Kešek je na toto téma poměrně dost a některé i docela pěkné. V případě zájmu bych se tématu klidně ujal, jelikož k železnici mám již od dětství kladný vztah. I nějaké ty fotografické aktivity jsem v tomto směru prováděl (http://www.zelpage.cz/autor/?id=529).


  • 2

#695 KaSla team

KaSla team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 12:06

to by se nám líbilo.....


  • 0

#696 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 12:54

@mrkvak: Taky bych měl zájem.
  • 0

#697 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 16 srpen 2014 - 18:51

Vím že už se to tu třeba řešilo, ale proč nejsou do GP zařazeny jen tradiční keše?? Momentálně jedeme na Karlovarsko a jsou tu asi tři PM keše...a letterbox...jako multi a mystery ještě tak nějak chátpu, ale no...


  • 0

#698 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 16 srpen 2014 - 19:10

Kdyby měl někdo oficiální souřadnice a hint ke keším: GC34KA1, GC2WJ1T, GC2T0BY, GCQ7RN, GCJGHT. Byl bych rád, kdyby mi to zaslal na email: geocachingwilly98@seznam.cz. Předem díky.


  • 0

#699 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2014 - 19:38

Jsem taky pro, aby v puzzlích PMO keše měli BM alternativu.


  • 0

#700 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2014 - 20:12

Jsem taky pro, aby v puzzlích PMO keše měli BM alternativu.

Zajímalo by mne jak, když na místě je (aktuálně) jedna keš a ta je třeba PM. To jako dát nejbližší BM keš k danému dílku - to je přece hloupost, ne?

Zalogovat PM keš může každý, takže není to o tom, že by to nešlo. Ano, k údajům se dostat "nedá"... kdo nechce být PM (platit), má možnost zkušebního členství na 1 měsíc zdarma (a Garmin taky dává měsíc zdarma za registraci GPS). 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama