Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1129 odpovědí na toto téma

#661 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2014 - 7:07

Klidně bych taky hlasovala pro, já to mám zase naopak B-)!
  • 0

#662 Martani

Martani

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2014 - 9:47

Ahoj,

chtěli jsme odlovit cache Nové Hrady - hrad GCXE7Y do geopuzzle hrady, ale je od 2.4.2014 archivovaná [:(].


  • 0

#663 Komet_GPS_free

Komet_GPS_free

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 20 April 2014 - 17:22

Ahojte :) jsem v GeoPuzzlích ''nový'' a chtěl bych se zeptat kam popřípadě mohu odesílat návrhy na další - nové GeoPuzzle? Díky ;)

Jinak s novými puzzlíky opatrně - na jednu stranu je to fajn, ale na druhou stranu všeho s mírou. Aby to neskončilo tím, že každá druhá keš bude v nějakých puzzlích a bude to naprostý zmatek. Jako příklad budiž ty čedičové - já jako milovník earthkeší si je naprosto užiju, ale většina lidí asi ne. Ale když už to jsou, tak si náhodně dvě-tři okénka zaplní a štve je to. Takže pro většinu lidí jsou o ničem. Ale i dobrých nápadů moc škodí. Můžou být hrady2, hrady3 ... Všechny budou pěkné. Ale bude jich moc. A když pak se objeví tvůrci s jedinou myšlenkou - aby i oni vytvořili puzzle, bude to úplně konec (kolik je keší "abych měl založenou nějakou keš").

Tím nechci nikoho zrazovat od tvorby - jen chci aby se zamyslel, jestli je to taková bomba, aby se kvůli tomu vytvořily puzzle.


  • 6

#664 Komet_GPS_free

Komet_GPS_free

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2014 - 13:05

Ahoj,

chtěli jsme odlovit cache Nové Hrady - hrad GCXE7Y do geopuzzle hrady, ale je od 2.4.2014 archivovaná [ :(].

 To mě také někdy na puzzlích štve - zrovna teď se mi to stalo u osobností - chtěl jsem Wichterleho (GC1HZW2), ale mám smůlu. I když celé puzzle osobností jsou tak nějak podivné - některé z nich ještě ani žádnou keš nemají.


  • 0

#665 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2014 - 8:43

Na druhou stranu sice nikdy nebudu mít třeba čedičové puzzle nikdy odlovené (stejně jako většinu puzzle), ale díky nim jsme se o víkendu cestou z Krušných hor podívali na vrchol, který mě tak nadchl, a kam bych v životě jen kvůli Earthce nezavítal a odkud byly tak úžasné výhledy, že mě to fakt dostalo... :-)


  • 0

#666 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1061 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2014 - 8:46

screen z mojí statistiky (gsak)

Sn_mek_obrazovky_2014_04_24_v_9_44_56.pn

 

proč má Belgie jen 6 místo 7? 


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#667 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2014 - 9:40

A co se podívat na stránky? http://www.geotrophy...Trophy/?stat=22

 

Státy ležící u moře nemají nejníže položenou keš.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#668 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1061 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2014 - 10:11

dík za link, ale přijde mě divné že nemají tohle, určitě tam jsou ve vnitrozemí nějaké propasti, nebo místa položené "pod hladinou moře" ..

 

třeba viz belgie - http://en.wikipedia....aphy_of_Belgium

Lowest point

De Moeren
−3 m (−10 ft)

možná tam není keš, ale tyhle místa jsou .. a třeba u nizozemí (hraničí s mořem) je spousta místa na souši a přesto pod hranicí moře :-D


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#669 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2014 - 13:11

Jo, pokud mají prolákliny a v nich keš, tak by určitě měla být zařazena. Jsou takové v Německu nebo Švédsku. Ale jestli jsem to pochopil, musí to být obecně uznávané nejnižší místo té země. Třeba v Dánsku je těch pár metrů hlubokých proláklin x a tak tam GeoTrophy není přidělena. Takže jestli je v Belgii nějaké oficiální nejnižší místo země a má kešku, tak ji nominuj HEXTEAMu.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#670 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2014 - 21:17

A hle tak PIVOVAR HLINSKO uz ma i alternativni kes -- teda dve aktivni kese k jednomu pivovaru to je unikat ...... pokud lze tak k PIVOVARU HLINSKO dat jako alternativu GC4MMH0


Tento příspěvek byl upraven od Dobesch: 24 April 2014 - 21:17

  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#671 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2014 - 10:06

Newbie: ano, pocet skladacek je jden z nejvetsich problemu projektu, na jednu stranu jsou lidi radi za kazde nove, na druhou stranu tu hrozi popsany problem prepuzzlikovani :) Proto budu na vyber novych GP stale prisnejsi a z toho duvodu, pokud nekdo chce nove sestavit, je treba nejprve se mnou tema konzultovat, neb je riziko, ze ho zamitnu, ac to udelam nerad.

 

GP Osobnosti startovaly s chybejicima keskama, bohuzel s tim moc nenadelame. To tema se mi ale libilo, takze GP vzniklo. Pripomenu ze drevene kosteliky take stratovaly asi bez ctyr kesek.

 

Orixon: ano nektere staty v GT nemaji odznak pro nejnizssi bod a tyka se to vetsiny primorskych statu. Problem je, ze bud takove misto neni "oficialne" urceno a pokud je, casto se nejedna o nejaky bod ale celkem velkou plochu, treba usti reky ci jezero. Pak je problem urcit ktera keska je ta nejnizssi :). A proto sjem se nakonec rozhodl radeji zadnou nedavat. Ostatne byl a stale je problem urcit tu nejvysssi kesku v Dansku, neb na nejvyssim bode je earthka a hledat ktera je ta dalsi nejvyssi je fakt problem :)

 

Obecne GT vznikl jako napad zalozen na nasem statecku a je to nejaky pokus, ktery se trochu stretava s realitou :) Takze rekneme ze to funguje v trochu nedokonale podobe :)

 

Dobesh: diky je tam


Tento příspěvek byl upraven od hexteam: 25 April 2014 - 10:08

  • 1

#672 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 12 May 2014 - 0:19

Zdravím, našl jsem chybu u Puzzle Kalvárie a křížové cesty. U keše Rotunda (http://www.geocachin.../GCVZ8C_rotunda) ve Skalici je špatně vytvořený odkaz (http://coord.info/error/err.aspx?aspxerrorpath=/GCVZ8C) na keš ze seznamu keši a ani po odlovu se v Puzzle neobjeví. Díky za opravu.


  • 0

#673 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1310 příspěvků(y)

Publikováno 14 May 2014 - 17:11

Ahoj,
prosím o aktualizaci nejsevernější keše Polska -  v současnosti je to tato http://coord.info/GC4M13B

  • 0

#674 thailon

thailon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2014 - 14:20

Zdravim,

 

kedze som sa na emaily info@geotrophy.net nedockal takmer rok odpovede na moj problem, skusam to tu. Moj problem:

 

Ak som nahlaseny a vyplnim puzzle, preco po opatovnom nahlaseni nezostatnu vyplnene puzzles zapamatane ? :(

 

Dakujem vopred za akukolvek pomoc.


  • 0

#675 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2014 - 17:02

Bude nutné v kroku 3 zmáčknout "Ulož a vygeneruj kód". S ním už pak nemusíš dělat nic, pokud nechceš (samozřejmě že můžeš). Hádám, že musí být povoleny cookies (po vymazání cookies jsem musel keše zadat znovu, všechny nalezené puzzle vymizely).


  • 0

#676 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2014 - 17:57

Ja mam dojem, ze tak to proste nefunguje. Ten web si to vyplnene nepamatuje (krome toho co zadas v profilu  za pocty) proste to naklikas a vygenerujes si aktualni obrazek. A priste klikas znova


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#677 thailon

thailon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2014 - 21:00

Ahojte

 

prave mi prisiel od nich email. Ano, neuklada sa to, iba cez cookies (ktore sem tam vymazem). Takze to clovek musi naklikat vzdy znova.

 

 

Vdaka za informacie !

thailon


  • 0

#678 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2014 - 22:26

Ja mam dojem, ze tak to proste nefunguje. Ten web si to vyplnene nepamatuje (krome toho co zadas v profilu  za pocty) proste to naklikas a vygenerujes si aktualni obrazek. A priste klikas znova

Žádné klikání pořád odznova. Pokud jsem jednou nesmazal cookies, tak si vždy pamatoval a pamatuje zadané puzzle. Stačí jen si přikliknout nově odlovené a uložit pomocí "uložit a vygenerovat".


  • 0

#679 thailon

thailon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 May 2014 - 8:16

Žádné klikání pořád odznova. Pokud jsem jednou nesmazal cookies, tak si vždy pamatoval a pamatuje zadané puzzle. Stačí jen si přikliknout nově odlovené a uložit pomocí "uložit a vygenerovat".

 

Ano, uklada to v cookies (pisal som vyssie, dostal som od odpoved). Co prakticky znamena, ze ak aktualizujes puzzle z ineho pocitaca (tablet, mobil, si u rodiny na navsteve), tak mas smolu.


  • 0

#680 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2014 - 9:03

Furt premejslim o Puzzle nejstarsi kese ČR (nebo proste statu) a nevim, co by mohly co byt mohly byt ty čtyři  zbyle - 8 typu kesi a 4 nejstarsi zijici jsou jasne (v pripade virtualek Logovatelne). Ale co k tomu na doplneni do 35 kousku. Jeste me napadaji nejnavstevovanejsi kese 2-3 taky mame Hlavne by to puzzle mohlo byt snadno implementovatelny na jine staty - teda s nejakou upravou pro Virtual/webcam, ale obrazky by mohly zustat - typ krabky a medajle nebo podkres dle umisteni


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama