Přejít na obsah


Fotka

Diskuse o sérii Czech Wood Geocoin (CWG)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#141 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 10:37

Pošli mejlík mě, nebo Honzovi přes profil GC.com.... máš návrh?

Vsak jsem pres profil poslal, ale vratilo mi to mail obratem nedoruceny. A primo taky nic...
Mam akorat svoje razitkove logo jako podklad. Zkousel jsem to do te CWG predlohy neumele zamontovat v Zoneru, coz se jakz takz povedlo, ale vystup to stejne neposkytuje v tom stejnem formatu. Takze za odbornou pomoc budu jen a jen rad.
  • 0

#142 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 14:32

Par mych wooden coinu se snad jeste vyskytuje v par cache. Lokalizaci lze zjistit snadno podle verejneho bookmarku

Ahoj, moje CWG, jak me bylo sdeleno putujou ke me ;)
Ve ctvrtrek jdu na Geopivo, takze volfi, apd ;) se tesim na trade ;)
abakus: jinak neni problem to nechat nekde ve Stromovce ;) se tam taky chustam, ale bojim se ze mi do zejtra asi neprijdou :(


  • 0

#143 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 10:57

Vsak jsem pres profil poslal, ale vratilo mi to mail obratem nedoruceny. A primo taky nic...
Mam akorat svoje razitkove logo jako podklad. Zkousel jsem to do te CWG predlohy neumele zamontovat v Zoneru, coz se jakz takz povedlo, ale vystup to stejne neposkytuje v tom stejnem formatu. Takze za odbornou pomoc budu jen a jen rad.

Toniczech goes to Czech (Holy) Wood :)))
  • 0

#144 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 12:52

Vsak jsem pres profil poslal, ale vratilo mi to mail obratem nedoruceny. A primo taky nic...
Mam akorat svoje razitkove logo jako podklad. Zkousel jsem to do te CWG predlohy neumele zamontovat v Zoneru, coz se jakz takz povedlo, ale vystup to stejne neposkytuje v tom stejnem formatu. Takze za odbornou pomoc budu jen a jen rad.

Tak mi to pošli :-)
  • 0

#145 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 14:44

Par mych wooden coinu se snad jeste vyskytuje v par cache. Lokalizaci lze zjistit snadno podle verejneho bookmarku

Tak v matrixu už neni

  • 0

#146 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2006 - 13:24

Tak mi to pošli :-)

Dik, snad nebude treba, spojeni uz funguje a reseni je nablizku. :-) Jak se zda, dva maily predtim spadly v nejmene vhdnou chvili nekde cestou do cerne diry, to bylo ono.
  • 0

#147 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2006 - 16:18

Dik, snad nebude treba, spojeni uz funguje a reseni je nablizku. :-) Jak se zda, dva maily predtim spadly v nejmene vhdnou chvili nekde cestou do cerne diry, to bylo ono.

jj už to tu je.... nejseš troškař :-)
  • 0

#148 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 17:08

Tak mam od nedele objednano od http://www.drim.vyrobce.cz/. 500ks kolecek, jsme to objednaval pres tu jejich online objkednavkum,, a pry ze se telefonicky ozvou a zatim nic Asi jsem zhyckanej internetovyma obchodama :) Objednaval si to tam jeste nekdo? Ma se to urgovat telefonem nebo se ma normalne klidne cekat? :) Diky
  • 0

#149 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2006 - 12:25

Tak to vypada, ze skutecne komunikace s panem Drimalkou trosku vazne. Tak jsme mu dneska zavolal a pry uz mam kolecka dneska poslany. Takze hura ;)
  • 0

#150 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 12:13

Zeptám se asi hloupě, ale jednoznačnou odpověď jsem nikde nenašel... Když v kešce nejdu krásný CWG, mohu si ho ponechat na památku nebo ho musím jako každý jiný GC poslat dál? Pokud vím, tak nejsou trekovatelný. Díky za info a prosím bez flames :-)
  • 0

#151 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 12:17

Zeptám se asi hloupě, ale jednoznačnou odpověď jsem nikde nenašel... Když v kešce nejdu krásný CWG, mohu si ho ponechat na památku nebo ho musím jako každý jiný GC poslat dál?

CWG je tvůj, můžeš si jej nechat na památku.
  • 0

#152 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 13:10

Zeptám se asi hloupě, ale jednoznačnou odpověď jsem nikde nenašel... Když v kešce nejdu krásný CWG, mohu si ho ponechat na památku nebo ho musím jako každý jiný GC poslat dál? Pokud vím, tak nejsou trekovatelný. Díky za info a prosím bez flames :-)


CWG používáš jako každý jiný předmět směny. Takže můžeš jej po chvíli zase někde jinde vložit do jiné cache za nějaký jiný předmět, nebo si jej můžeš ponechat. Pokud najdeš můj CWG a pošoupneš ho někam jinam, nebo si jej necháš, tak mne prosím informuj přes kontakt, vedu na webu historii putování mých CWG koleček. BTW, bohužel z cache "Podolí by PaBa" už někdo můj CWG bez zalogování vylovil a mé prosby na přiložené kartičce, aby mi o tom dal vědět, neakceptoval, takže v této chvíli je tento CWG veden jako pohřešovaný :-(
  • 0

#153 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 13:24

CWG je tvůj, můžeš si jej nechat na památku.

Ale z duvodu "Fair play trade" tam musis nechat nejakeho jineho ci dva, popripade zlaty dolar s JFK, nebo podle toho, jaky je denni kurs CWG na prazske burze. Nestejnohodnotna smena je totiz hrich. VIZ Encyklopedie ceskeho geocachingu v podani ceskych zlepsovatelu.
  • 0

#154 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 15:24

CWG je tvůj, můžeš si jej nechat na památku.

Tak to je fajn :-) Máme aspoň základ pro naši sbírku.
  • 0

#155 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 13:44

už někdo můj CWG bez zalogování vylovil...

Také se mi to stalo a to hned dva kusy najednou. Bojím se, že pohyb CWG se nedá dosledovat.

Včera jsem založil novou cache CWG hotel Praha za účelem výměny CWG a jsem zvědav jak to bude fungovat. Pravidla pro výměnu jsou pro tuto cache pevně daná. Původně jsem chtěl stav vložených mincí aktualizovat přímo v listingu graficky, ale asi by to bylo časově náročné. Budu to zřejmě řešit občasným vložením poznámky.

Tímto také prosím Poníka o povolení použít jeho fotografii se sbírkou mincí z tohoto vlákna. Je to trochu drzost, protože už jsem to udělal :-)
  • 0

#156 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 13:36

Ale z duvodu "Fair play trade" tam musis nechat nejakeho jineho ci dva, popripade zlaty dolar s JFK, nebo podle toho, jaky je denni kurs CWG na prazske burze. Nestejnohodnotna smena je totiz hrich. VIZ Encyklopedie ceskeho geocachingu v podani ceskych zlepsovatelu.

Neřikal někdo že to opraví?
  • 0

#157 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 14:01

Také se mi to stalo a to hned dva kusy najednou. Bojím se, že pohyb CWG se nedá dosledovat....


Já si naopak myslím, že pohyb CWG lze sledovat stejně tak dobře, jako klasické geocoiny. Všechno je jen na tom, kdo coin vyzvedne, jak se zachová. Pokud se na zaslání informace o vyzvednutí vykašle, není mezi informováním o pohybu CWG a zalogování geocoinu na GC.COM žádný rozdíl. U každého CWG mám jeho jednoznačnou identifikaci a štítek, jak informovat o jeho přesunu či zařazení do vlastní sbírky. Nicméně počítám s tím, že tak 10-40% cacherů bude moji prosbu ignorovat, ale že to potkalo hned druhý umístěný CWG, to docela zamrzí...
Pro Volfiho: jinak seznam aktuálního obsahu u tvé CWG cache lze udržovat pomocí bookmarku, vytvořeného jen speciálně pro tuto cache. Bude tam sice jen jeden záznam se seznamem aktuálních CWG v keši, ale ten se dá kdykoliv modifikovat a není to zásah ani do listingu cache, ani do loglistu.
  • 0

#158 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 14:26

Také se mi to stalo a to hned dva kusy najednou. Bojím se, že pohyb CWG se nedá dosledovat.

Včera jsem založil novou cache CWG hotel Praha za účelem výměny CWG a jsem zvědav jak to bude fungovat. Pravidla pro výměnu jsou pro tuto cache pevně daná. Původně jsem chtěl stav vložených mincí aktualizovat přímo v listingu graficky, ale asi by to bylo časově náročné. Budu to zřejmě řešit občasným vložením poznámky.

Tímto také prosím Poníka o povolení použít jeho fotografii se sbírkou mincí z tohoto vlákna. Je to trochu drzost, protože už jsem to udělal :-)

Ahoj, super vec ten tvuj hotel pro CWG, az budu mit vypalenou druhou serii kolecek neco prihodim a snad i clovek neco vymeni primo v kesce ;)Vetsinou totiz vlastnici CWG jsou z okoli Plzne a tam vetsinou nachazim jenom CWG od JPAGeo nebo Ciry :) Me osobne se ozval jenom jeden clovek, z Nemecka, kdyz nasel muj CWG v Chorvatsku, co jako s nim ma delat. Je fakt, ze jsem nikde neuvadel, ze by se mi meli ozvat, kdyz si ho vezmou, ale clovek by pak vedel, kdo ho nasel a kdo ho vlastne ma ;))Jinak tady v Praze se mi stava, ze CWG dam do kese a tak za 2h uz je fuc, respektive ho nekdo smeni ;))Asi asi pro dalsi serii zkusim udelat neco, jako ma Mion. To se mi libi.
  • 0

#159 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 14:54

Tímto také prosím Poníka o povolení použít jeho fotografii se sbírkou mincí z tohoto vlákna. Je to trochu drzost, protože už jsem to udělal :-)

Pěknej výsledek :-)...co mám dělat :-) Povolení se uděluje :-) :-)
Jinak by se ti do listingu mohlo hodit třeba toto:

Czech Wood Geocoin ispersonalised variant of an official
Geocaching Geocoins, but meaned especially for pleasure and
collectors. They are not comercial and not trackable small wood
disks, with laser burned logo of a geocacher or geocacherteam.

  • 0

#160 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2006 - 13:40

Neřikal někdo že to opraví?

Nepresvedcovali me vsichni ostatni, vc. oficialniho zastupce GC pro CR, ze takhle to je dobre a ze to tak chtej mit?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama