Přejít na obsah


Fotka

Diskuse o sérii Czech Wood Geocoin (CWG)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#121 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 23:38

Tak jsem prave objednal an zkousku 500 sukovniku, tak jsme zvedavej, jak to bude rychly.
  • 0

#122 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 12:43

A budes mit nekde seznam, kam jsi je vlozil? Treba ja nasel teprv etd asi 4 CWG, jinak smena....

Seznam bude - bud ve stylu PM bookmark listu, nebo primo na me HP. Zatim neni zadny spech, CWG v teto chvili jeste putuji postou ke mne. Nasledne budou prednostne rozmisteny do mych kesek a pak do tech, co navstivim. Ale s temi to zatim vidim blede - geocachingu se ted nemam cas venovat :-/
Jinak jsem v kesich nasel zatim 5 CWG a (vcetne jednoho eventoveho).
  • 0

#123 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2006 - 17:00

Tak jsem se pochlapil a prvni prekazku synchronizaci uctu s geocaching.com mam za sebou... Ucty budou synchronni s geocaching.com, takze nebude nutna dalsi a dalsi registrace, bohuzel nelze z bezpecnostnich duvodu zajistit to aby se po prihlaseni na jeden server prihlaseni preneslo na druhy, ale to uz snad prezijete, kazdopadne muj system budou moci uzivat vyhradne lide registrovani na geocaching.com. Dnes ci zitra budu pokracovat v bodu 2 a to je registr CWG jednotlivych uzivatelu.
  • 0

#124 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 12:41

Vy mě chcete opít? :)
Kolečko za kolečko, nebo je, tak asi jako všichni, budu nechávat v keších, které na mě zapůsobí...


Přdpokládám, že výměny jsou pouze kolečko za kolečko :o))
CWG dávám do kešek a s lidima, u kterých je možný se domluvit, že se nechají v nějakých keškách, neměním. Ale horší je, když jsou lidi z jinýho konce republiky a pravděpodobnost, že bude možné si CWG předat skrz kešku je mizivá.

Mimochodem, pražáci - příští týden v pondělí jedu do Prahy a budu lovit kešky, mám v plánu hlavně Stromovku a okolí. Můžeme si předat CWG přes tyto kešky? Nechali byste v pytlíčku s CWG pozámku, že to je pro mě, aby to nikdo nevzal a já jak se tam dostanu, tak zase nechám svůj CWG označený stejným způspobem.
Volfi? a ostatní?
  • 0

#125 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2006 - 23:51

Tak moje CWG dorazili a jsou nadherny ;) Jeste jednou diky JPAgeo abakus: O vikendu se chystam na Stromovku;), tak tam jeden pro tebe zanecham se vzkazem ;) Jsem zvedavej, snad vydrzi do pondelka ;) Jinak netusite, kde se daji sehnat pytlicky na CWG + karticka o velikosti cca 90x65mm nekde v Praze?
  • 0

#126 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 14:28

Já jsem si CWG nachal pálit u firmy Vscript (http://www.v-script.cz/). Mailem jsem si všechno domluvil, cena byla 4 Kč bez DPH za jednu stranu plus poštovné. Nic dalšího jako nastavení stroje nebo xx Kč za hodinu jsem neplatil. Suky jsem zabalil do balíčku, přidal disketu s návrhem v Corelu a poslal poštou. Asi za 14 dní mi balíček přišel zpátky s hotovými CWG a přiloženou fakturou. Takže 50 kusů mě i s poštovným stálo necelých 500,-Kč.

To je skvělé....super :-) myslel jsem, že si dával 7 korun/strana a tohle je moc milé.... no, ještě s nima domluvit výkonější pálení (ty tvé CWG se mi zdají nějaké mělké, nevýrazné) klidně i za 5kč strana a je to bomba :-).
Nu tak tip pro další zájemce... :-) hurá do toho ať se sbírka rozrůstáááááááááááá :-) :-) :-)
  • 0

#127 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2006 - 20:30

Zatím se ozval HÁČA, PeZik1 a Vodník60 team. Tím by tento velkovýpal obsahoval 350 CWG. Až budete mít připraveny sukovníky můžeme ho spustit. Díky za zájem a ochotu se přidat.
  • 0

#128 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 16:34

Také radši CWG odlovíme přímo v keši. O tom svědčí i našich 16 odlovů CWG přímo z keší. Měli jsme možnost při osobním setkání s Vencou68 vyměnit CWG, ale nevyměnili jsme je. Raději jsme se dohodli kde bude možné jeho CWG odlovit a vyrazili jsme pro něj přímo do keše. Ale jak píšeme v našem profilu: "Vzhledem k rozšíření této série po celé republice, jsou pro nás některá CWG v podstatě neodlovitelná. Sběratelská vášeň je však velká, a tak výměna je jedinou možností, jak některá CWG získat". Chápeme oba postoje a proto jsme naší výzvu na výměnu CWG uveřejnili tímto způsobem - ve fóru.
  • 0

#129 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 13:01

Mimochodem, pražáci - příští týden v pondělí jedu do Prahy a budu lovit kešky, mám v plánu hlavně Stromovku a okolí. Můžeme si předat CWG přes tyto kešky? Nechali byste v pytlíčku s CWG pozámku, že to je pro mě, aby to nikdo nevzal a já jak se tam dostanu, tak zase nechám svůj CWG označený stejným způspobem.
Volfi? a ostatní?


Takhle jsem jednou Milancerovi dorucoval popsany logbook z jedne jeho cache - dal jsem to do obalky a ulozil do cache. Predpoklada to ale slusnost cacheru, ze vam obsah adresneho balicku v cache neznarodni.

S Colonelem jsme vymysleli jeste jeden zpusob predani cehokoliv - zalozil jsem soukromou cache (treba nekde pobliz jine cache, na kterou se dotycny chysta, nebo kudy bude projizdet) a poslal jsem mu souradnice s hintem. Tam doslo k vymene, ja si tam pak zajel vybrat doruceny balicek a kesku zrusil - a bylo to vyreseno, pokud je ukryt dobre vyreseny, nemusite se ani bat ztraty jako u normalni kesky. Pripadne protoze nejde o geocaching kesku, muzete si poslat i konkretni hint ci fotohint presneho ulozeni :-)
  • 0

#130 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 13:25

nechám svůj CWG označený stejným způspobem.
Volfi? a ostatní?

Klíďo píďo. Ale já se svých vlků dočkám až ve čtvrtek na tom geopivu . Poste restante vlk třeba ve Stromovka panorma až v pátek. To už je ale pozdě, což? No a nezajdeš na to pivo?
  • 0

#131 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2006 - 0:15

Tak moje CWG dorazili a jsou nadherny ;) Jeste jednou diky JPAgeo
abakus: O vikendu se chystam na Stromovku;), tak tam jeden pro tebe zanecham se vzkazem ;) Jsem zvedavej, snad vydrzi do pondelka ;)
Jinak netusite, kde se daji sehnat pytlicky na CWG + karticka o velikosti cca 90x65mm nekde v Praze?


Super :o) Napíšeš mi pak, kde jsi to nechal? Nevím, jestli stihnu všechny, takže abych si nevybral špatně. Nech tam vzkaz, že to je pro mě, já ti svůj nechám asi na stejném místě, ne?
  • 0

#132 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 10:06

Zatím se ozval HÁČA, PeZik1 a Vodník60 team. Tím by tento velkovýpal obsahoval 350 CWG. Až budete mít připraveny sukovníky můžeme ho spustit. Díky za zájem a ochotu se přidat.

No jo, ja bych zajem mel velky - uz mam pro zacatek vytridenych 200 kolecek, ale kontakt s JPAgeo se mi vcera nejak navazat nepodarilo. :-(

  • 0

#133 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 20:36

Tak jsem si také objednal kolečka. Až přijdou, zaměstnám celou četu přebíráním :-)) Alespoň budou mít další důvod milovat svého velitele :-))
  • 0

#134 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 0:01

Také radši CWG odlovíme přímo v keši. O tom svědčí i našich 16 odlovů CWG přímo z keší. Měli jsme možnost při osobním setkání s Vencou68 vyměnit CWG, ale nevyměnili jsme je. Raději jsme se dohodli kde bude možné jeho CWG odlovit a vyrazili jsme pro něj přímo do keše. Ale jak píšeme v našem profilu: "Vzhledem k rozšíření této série po celé republice, jsou pro nás některá CWG v podstatě neodlovitelná. Sběratelská vášeň je však velká, a tak výměna je jedinou možností, jak některá CWG získat". Chápeme oba postoje a proto jsme naší výzvu na výměnu CWG uveřejnili tímto způsobem - ve fóru.

No ja se tagle domluvil s Abakusem. Domluvili jsme se na Stromovce, on muj nasel, ale ja se tam pro jeho pak nedostal, kvuli tomu, ze jsme jel na jachtu a holt nekdo byl rychlejsi nez ja :) No ja se tam nakonec dostal asi po mesici, takze tech rychlejsich nez ja bylo vic ;))
  • 0

#135 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 13:36

Budu o víkendu v Praze a máme s hennessy v plánu obejít v sobotu pár kešek v centru. Pokud dojdeme až k Telegrafistovi, plánuju do něj dát svůj "telegrafní" CWG ...
  • 0

#136 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 14:03

Klíďo píďo. Ale já se svých vlků dočkám až ve čtvrtek na tom geopivu . Poste restante vlk třeba ve Stromovka panorma až v pátek. To už je ale pozdě, což? No a nezajdeš na to pivo?


Sakra, nějak špatně jsem se podíval :o/, sekl jsem se o tejden, takže to nestihneš.
Na geopivo bych zašel, jenže to by nesmělo být ve čtvrtek - jak se já, brňák, dostanu do Prahy na čtvrtek večer, když chodím do práce? O víkendu by se to dalo, ale takhle? Tom říkám dyskymynáce...

No, Telegrafista je už trošku z ruky. Hlavně nevím, jestli se mně chce luštit tu morseovku, už je to moc dlouho, co jsem byl naposledy na pionýrským táboře a ovládal tečky čárky :o))
  • 0

#137 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2006 - 0:44

Super :o) Napíšeš mi pak, kde jsi to nechal? Nevím, jestli stihnu všechny, takže abych si nevybral špatně. Nech tam vzkaz, že to je pro mě, já ti svůj nechám asi na stejném místě, ne?

Jasne, ze napisu ;) no mozna by bylo zajimavejsi to nerict ;), ale nebudu z toho delat takovou malou mysterku ;)) Urcite, nech ji pak stejnym miste ;)
  • 0

#138 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 21:12

Tak jsem si také objednal kolečka. Až přijdou, zaměstnám celou četu přebíráním :-)) Alespoň budou mít další důvod milovat svého velitele :-))

No, výborně... mírové využití armády a co takhle 2000 kousků poslat rovnou k vám, na přebrání? :-).
Mise kód CWG :-) Jo a špatná kolečka se v armádě užijou pro názorné zobrazování situace na bojišti :-), takže odpadne i starost co s nimi.
  • 0

#139 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 10:19

No jo, ja bych zajem mel velky - uz mam pro zacatek vytridenych 200 kolecek, ale kontakt s JPAgeo se mi vcera nejak navazat nepodarilo. :-(

Pošli mejlík mě, nebo Honzovi přes profil GC.com.... máš návrh?
  • 0

#140 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 14:12

Ahoj, moje CWG, jak me bylo sdeleno putujou ke me ;) Ve ctvrtrek jdu na Geopivo, takze volfi, apd ;) se tesim na trade ;) abakus: jinak neni problem to nechat nekde ve Stromovce ;) se tam taky chustam, ale bojim se ze mi do zejtra asi neprijdou :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama