Přejít na obsah


Fotka

Diskuse o sérii Czech Wood Geocoin (CWG)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 15:48

Chtěl bych apelovat na všechny kačery, co si nechali udělat CWG, aby si v profilech vyplnili "Location", tudíž místo bydliště nebo tak něco. PROSÍÍÍM. Nikdo nechce, aby tam byla přesná adresa, ale město by bylo fajn, aby člověk aspoň věděl, jestli má šanci CWG najít v kešce. Nebo jestli pokud ho chce, tak musí sáhnout k poštovní výměně. Snad toho nechci tolik...

Taky mě to štve a proto je třeba nějaké motivace co třeba soutěž?

Z PROFILU aneb Zatočte se žabákem

  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 12:56

Povedené kousky! Už abych je měla doma:-)
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 0:52

Zdravím všechny, zvláště ty, co sbírají předměty identifikující jednotlivé geocachery.
Z radostí oznamuji nové přírůstky v sérii CWG.


Já už fakt nemůžu.... už vám musím připadat jak debil, ale napíšu to zas: LIDI, VYPLŇTE SI V PROFILU "Location".
Z posledních 4 přírůstků to 2 nemají. To je příšerný procento.
Poníku, nemohl by jsi třeba udělat něco na způsob, že kdo to nemá vyplněný, nebude zařazen do katalogu nebo ještě líp, že se s ním o nových CWG nebudeš vůbec bavit?
Nebo má někdo nějakej opravdu vážnej důvod, proč to v profilu nevyplňuje?
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 12:30

Jinak myslím, že i v Plzni .... (kolébce CWG :-) ) je o ně stále zájem, škoda, že jste váš CWG neplácli do Pijte mléko, jistě bych si ho tam vyzvedl... on je to opravdu velkej sběratelskej potenciál (samolepky tak nefrčí :-) ) a kdo někdy něco sbíral, tak ví, že je fajn mít občas něco dvakrát, na výměnu... Propagace CWG dále od Plzně je fajn :-), ale na druhou stranu, taky je fajn, když to bude lidi motivovat přijet do Plzně, třebas zrovna pro ten váš :-).

Dobře, do pijte mléko nebo do Bartoloměje ho časem dodáme. Třeba až budeme mít cestu kolem třeba na lesnickou stezku, ale s 2 a půlletým synem 5 km bez kola - tedy na ramenou - je trochu složitější, ale určitě zajdem. Napíšu to na net až ho tam dáme. Možná, že můj usudek byl ovlivněn tím, že při cestě na Krkavec přes Údolí děsu jsme v obou keškách našli další dvě CWG, které tam ležely celkem dlouho. Možná to mě vedlo k této myšlence. Jinak jsem vášnivý sběratel CWG a pokud se někde v keši objeví tak se snažim ho jít odlovit i přes nepřízeň počasí - viz můj log Ve znamení koně, nebo naše první zastávka na geodovelené v Jižních Čechách vedla na keš kde bylo CWG Plachtas teamu, abych ho odlovil. A zadařilo se. K těm samolepkám jsem se dostal spíše přes mou potřebu (touhu?) něco si nalepit na kolo nebo auto co má spojitost s GC a s námi. A tak to vzniklo. Rozhodně to nebyl záměr nějak šetřit CWG. Ve fóru jsem četl, že samlopek s touto tématikou je zde málo a tak jsem jsme je začali dávat i do keší. Jak říkám dají se použít i bez našeho loga takže nejen pro sběratele.
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 12:31

Co udělal PAHTA špatně, že je vyřazen ze série. Mě jeho GWC pripadá normální ...

Spatne - spatne asi nic. Jenom v dobe kdy jsem sve kolecko vyrabel, nebyl popis zcela jednoznacny a nikdo netusil ze provedeni vetvovych suku o danem prumeru muze byt vice (ruzne tlousky a material kolecka). A tak je me kolecko sice ze spravneho boroveho dreva, ale je nizsi nez ostatni a nema srazenou zadni hranu... Vzhledem k tomu ze mne ten ochotny truhlar vyrobil kolecek cca 500 (pro mensi serii se mu nevyplatilo menit nastaveni stroje) asi jeste nejakou dobu potrva, nez me dojdou a budu shanet ta vyssi a se srazenou hranou
No a aby tim nebyla serie pokazena, mam specialitu :o)
Jo a neni to PAHTA, ale PEHTA :o)
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2006 - 11:32

Docela mě zaujala myšlenka CWG a uvažuju o vlastni. Sic jsem puvodne z Plzne, ale ted uz jsem bohuzel Prazak ;) Takze se chci zeptata, jestli ma nekdo tucha, kde v Ppraze sehnat ty spravny vetvove suky na CWG? Diky
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2006 - 13:33

Koukám, že bych měl zase naplánovat výlet do Plzně :-))

To určitě! Moc rádi tě uvidíme a CWG ti rádi předáme osobně :-)
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 9:59

..... ale GWC ne a prave takovehle sberatelske predmety jsou dalsi moznosti jak udelat geocaching zase o neco zajimavejsi .....

Jak jsem to pochopil, tak není záměr trackovat všechny CWG, ale jen speciální sérii. Jinak by po světě kolovalo několik set CWG a žádná hezká sbírka by asi nevznikla.
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 10:00

Trackovani CWG je kontraporduktivni, protoze tyto 'mince' jsou urceny ke sbirani, tzn. pokud ji najdu, mohu si ji nechat do sbirky.

Musím oponovat, díval si se na Igiho geošošovky?.... nebo na věci z www.sigitem.com?
Je psáno, že věc si můžeš ponechat, či poslat dál... takže na tom nevidím, nic kontraproduktivního.... ba naopak.
Máš více možností ...nechat si, nebo poslat. Pro nás je také zajímavé vědět, kdo si náš CWG nechal a komu udělal radost, či kdo jej posunul a kam.... tak se dostanou díky lidem dál, třeba i k těm co neuznávají korespodenční výměny... co se týče sbírání, tak tento systém to rozhodně ulehčí.... každý bude vědět, kdo má ve sbírce, jestli nemá náhodou na výměnu, kolik kusů bylo vydáno celkem, ve které kešce je atd... my do toho rozhodně jdem.
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 12:24

Doplňuji, pochopitelně. Nejvzdálenější ze svých kešek mám 2,8 km od domova, takže to zatím zvládám.


Tak to klobouk dolu. My je zatím stačíme pouze vkládat do námi odlovených keší. Ale je to zajímavý nápad. Možná to u mé nejbližší keše zkusím.
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2006 - 12:24

Tak jsem na to kouknul a reknu jedine, chvilku vydrzte mam neco v hlave, o vikendu snad budu mit cas to hodit do kodu. Chtel bych aby to umelo podstatne vic nez toto - registrovane uzivatele, propojit to na cache z geocaching.com, automaticke cislovani coinu, automaticka kontrola existence minci, kazda mince bude registrovana v systemu zvlast a bude mit svoji historii a o kazdem kusu bude mozne rict, kde aktualne je ci jestli uz ji nekdo sebral do sbirky. Proste dejte mi chvili, mam to promyslene, ale jsem bohuzel trochu zamestnan i jinymi povinostmi, tohle se pokusim zvladnout co nejdriv. Potrebuju tak tyden az dva.
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 11:25

Majítelé CWG - kdo z vás jede na GeoBurčák a chtěl by se mnou měnit?
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 13:46

a udeluje se i in memoriam?

Já už ho mám!!! A jsem živ a zdráv. Přátelská rada - vezmi si s sebou jablka, Robin je má rád.
  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 13:49

a udeluje se i in memoriam?


kdepak, pouze prezivsim tvrdakum :))
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 8:01

Prosím, prosím - hledám nějakého ochotného a hlavně graficky šikovného kolegu, který by mi pomohl s návrhem na náš budoucí CWG:-)
Díky předem:-)

Tady jeden kolega Poník se hlásí....jinak logo máš asi jasné ne? A to je vždy to nejtěžší... Pošli mi jej a něco vymyslíme.
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 16:43

Mohl bych poprosit nějakého kolegu, který si nechával pálit CWG v Praze, aby mi nějakou tamější laseropalící firmu doporučil? V okolí takové vymoženosti nemám a chystám se jet do Prahy, proto bych chtěl nechat své CWG pálit tam.
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 15:33

Kdo máte zájem o výměnu ozvěte se nám na náš E-mail nebo přes ICQ. Rádi s vámi naše CWG vyměníme. Potřebné kontakty včetně naší dosavadní sbírky naleznete v našem profilu. MichalS.
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 9:16

Já už fakt nemůžu.... už vám musím připadat jak debil, ale napíšu to zas: LIDI, VYPLŇTE SI V PROFILU "Location".

Tak se hned nečerti. :-) Já jsem si např. doteď nevšimnul, že se to tam dá vyplnit, to je můj vážný důvod.Jinak, co se týče výměn CWG, tak alespoň pro rozumě velké okolí domova (Plzeň) bych raději měnil klasickým způsobem, tj. nalezením v keši. Sbírka mi sice neroste nijak extra rychle, ale mám z ní o to větší radost.
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 11:36

Poníku, nemohl by jsi třeba udělat něco na způsob, že kdo to nemá vyplněný, nebude zařazen do katalogu nebo ještě líp, že se s ním o nových CWG nebudeš vůbec bavit?

Nene, na tohle není důvod, jazyk, barva pleti, počet nalezených kešek, vyplněný profil .....velikost bot :-) o zařazení do oficiální série nerozhodují a rozhodovat nebudou.
Ač jsem měl původně takové myšlenky, jako že CWG budou mít jen ti, co se snaží hrát geocaching slušně a že budem taková parta v partě, tak jsem je opustil. Přesto pořád doufám, že ten kdo si udělá CWG to s geocachingem myslí vážně a např. by nehodil do kešky hlínu nebo by neukradl travelbuga. Nebo by se nechoval neomaleně na fóru a podobně jako my se snažíme pomáhat a nejen vám co máte zájem o CWG, tak i vy byste pomohli začátečníkům a vůbec... vize byla dělat CWG dobrou reklamu, protože když se jeden bude chovat jako hulvát tak tím, že má CWG jako ostatní tak by mohl hodit stín na všechny...

Ale abych se vrátil k původnímu dotazu, snaha o zlepšení situace z mé strany byla dost veliká viz soutěž Z profilu... koho nepřesvědčila k vyplnění odměna v podobě TB, geocoinu a spousty dalších cen toho asi už nic jiného nepřesvědčí.
Pokud si připadáš stálým opakováním jako debil....tak tě mohu podpořit tím, že to budu stále opakovat s tebou :-), protože mě to nevadí :-). Jinak třebas příští rok zase můžem udělat nějakou soutěž pro ty, co se ještě neprobudili :-) Nebo můžeš zkusit vymyslet něco ty...třebas nějakou sběratelskou perličku, kterou bude moci dostat jen ten, který má profil v pořádku.

  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 10:14

Jak jsem to pochopil, tak není záměr trackovat všechny CWG, ale jen speciální sérii. Jinak by po světě kolovalo několik set CWG a žádná hezká sbírka by asi nevznikla.

Juj .... tak raději hodím odkazy aby byl náš záměr jasný, jukněte na to a řekněte pak co si o tom myslíte...

Geošošovky

Sigitem

jinak myšlenka uvedená na sigitem je skoro přesná :
My geocoins are meant to be kept and enjoyed. You don't have to move them to a new cache but you can if you like. It will be interesting to see which geocoin can rack up the most miles before ending up in someone's collection.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama