Přejít na obsah


Fotka

Diskuse o sérii Czech Wood Geocoin (CWG)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 17:13

Chtěl bych apelovat na všechny kačery, co si nechali udělat CWG, aby si v profilech vyplnili "Location", tudíž místo bydliště nebo tak něco. PROSÍÍÍM. Nikdo nechce, aby tam byla přesná adresa, ale město by bylo fajn, aby člověk aspoň věděl, jestli má šanci CWG najít v kešce. Nebo jestli pokud ho chce, tak musí sáhnout k poštovní výměně. Snad toho nechci tolik...
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 17:59

Z radostí oznamuji nové přírůstky v sérii CWG.
Nu a kdo byl, tak už ví, kdo nebyl, závidí... :-) aneb jedno speciálkové překvapení:
Čertova Stěna Event


Jojo, to bylo opravdu moc mile prekvapeni! :-) Sotva jsem stacil dorazit k ohnisti na eventu, uz mi ho nejakej mistni medved vrazil do pazoury! :-D

  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2006 - 12:14

Z radostí oznamuji nové přírůstky v sérii CWG.

VENCA 68



SLEPIC

  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 12:33

Zdravím všechny, zvláště ty, co sbírají předměty identifikující jednotlivé geocachery.
Z radostí oznamuji nové přírůstky v sérii CWG.

kapr.johnik



M@x



Malahavranice Team



Mion



  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 10:20

Jojo ja se taky hlasim na vymenu :) Kdo vymeni at se ozve

Pripojujeme se. Zajemci o vymenu, ozvete se.
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 22:19

Jojo me taky:) Tedy me jenom 500, tak taky jdu dneska do trideni ;) a budou novy CWG :)


A dalsich 800 kolecek putuji zrovna postou ke mne :) a bude i nove prekvapeni ;)
Tedy pokud budu mit cas udelat pres Vanoce navrhy... :-/
  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2006 - 15:43

To: MichalS - prosím, jak vypadá vaše samolepka? Pošli mi třeba "samolepka.jpg" ať si ji případně mohu polde vás vyrobit. Dík předem za ochotu. Plachta(Standa)
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2006 - 16:26

Samolepky jsou pouze amatérský pokus vycházející opět z myšlenky CWG - mají jednu výhodu, dají se nalepit na kolo, auto, zvonek, ... a komu se nelíbí naše logo tak ho může odstřihnou a samolepku GC.com použít samostatně.

Jinak myslím, že i v Plzni .... (kolébce CWG :-) ) je o ně stále zájem, škoda, že jste váš CWG neplácli do Pijte mléko, jistě bych si ho tam vyzvedl... on je to opravdu velkej sběratelskej potenciál (samolepky tak nefrčí :-) ) a kdo někdy něco sbíral, tak ví, že je fajn mít občas něco dvakrát, na výměnu... O CWG je třeba v USA velkej zájem, takže velice snadno bych váš proměnil za nějaký niklák, který ještě nemáme. :-) Propagace CWG dále od Plzně je fajn :-), ale na druhou stranu, taky je fajn, když to bude lidi motivovat přijet do Plzně, třebas zrovna pro ten váš :-). Jinak samolepky už děláme delší dobu (na polepky krabiček) ale stále papíráky :-(. Takže už zrajem pro opravdové (např. jako má Outfish team) a taky si uděláme poníkovské vizitky... původně jsme je sbírat nechtěli, ale už se nám jich několik sešlo a tak to začíná být hodně zajímavé :-).


  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 12:01

Co udělal PAHTA špatně, že je vyřazen ze série. Mě jeho GWC pripadá normální ...
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2006 - 10:00

Koukám, že bych měl zase naplánovat výlet do Plzně :-))
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2006 - 17:17

Hmm, namátkou jsem klikl na 3 profily a jen jeden měl vyplněnej Location... takže moc použitelný to není.

Hmmm...bohužel to už, ale my neovlivníme, profil si musí vyplnit každý sám... možnost má a nic to nestojí :-) snad jen trochu času a rozhodně to uvítá více lidí, než jen ti, kdož sbírají CWG... Tak takový malý apel a prosba na ty, co v katalogu jsou...koukněte se do svých profilů a něco o sobě napište..... kdo chce být, ale v anonymitě bude stejnak a my ho k tomu rozhodně nutit nebudem.
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 0:08

Trackovaci system pre svoj SWG mam v plane nakodit, rozsirit ho pre dalsie coiny by bolo najmenej. Vacsi problem mam s tym, ako nejaky tracking number na coin dostat. Zatial k nim prikladam poradove cislo na karticke a snazim sa ich trackovat rucne. Kazdopadne buducorocnu seriu uz chcem mat trackovatelnu.

Trackovani CWG je kontraporduktivni, protoze tyto 'mince' jsou urceny ke sbirani, tzn. pokud ji najdu, mohu si ji nechat do sbirky. Prava GC by mela pokracovat ve sve pouti cili ji ma cenu trackovat, ale GWC ne a prave takovehle sberatelske predmety jsou dalsi moznosti jak udelat geocaching zase o neco zajimavejsi ..:) Uz jsem nabidl spolupraci, tak doufam, ze brzy predstavime nejaky ten CWG system..:)
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 10:03

Pokud ovšem nedoplňuješ svá CWG pravidelně.

Doplňuji, pochopitelně. Nejvzdálenější ze svých kešek mám 2,8 km od domova, takže to zatím zvládám.
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 12:50

S panem Rozehnalem mam osobne dobrou zkusenost - moje kolecka pochazeji od nej :o)

No, hlavně pozor na rozměry a skosení hrany ... :o)
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 23:17

Nene ty si vymyslíme sami....resp. se na nějakém číslovacím standartu dohodnem všichni společně :-)

Uz jsem se lekl, ze to bude kazdej chtit cislovat dle sveho :-), nezapominej Poniku, ze prvotni napad a hlavne dalsi smer vyvoje byl v podstate jen pro Tvoji serii coinu :-)))
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 15:30

Nu, budete muset Volfiho nalákat na nějakou pěknou kešku :-) Jinak to nevidím :-)
I v Plzni doufáme v jeho návštěvu :-)

Pardon. Reaguji trochu opozdene. Castecne jsem plzenskou lokalitu navstivil skrzeva Operaci Anthracite, kde jsem nechal 2xCWG a nyni zjistuji, ze jsou oba bez zapsani fuc. To me mrzi. Prikladam alespon link na misto vyskytu svych CWG, ktery budu prubezne aktualizovat.
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 11:12

Taky sbírám CWG, ale nikdy by mě ani nenapadlo provést výměnu typu 3 CWG za jednu jinou věc. Myslím, že pravidla "kus za kus" a pokud možno výměna stejně hodnotných věcí jsou tak jednoduchá a jasná, že by je mohli všichni chápat a hlavně respektovat. Ale bohužel i mezi kačery jsou různí takykačeři, kteří na nějaká pravidla kašlou ...
Jinak jsem moc rád, že se kolekce CWG úspěšně rozšiřuje. Ještě tak najít všechna kolečka, která mi chybí ve sbírce ... :-))
  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 13:18

a udeluje se i in memoriam?

spesl kovbojsky coin, ktery dostanes, pokud prezijes rodeo na ponikovic ponikovi robinovi. :)))


  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 14:40

spesl kovbojsky coin, ktery dostanes, pokud prezijes rodeo na ponikovic ponikovi robinovi. :)))

Tak to by som si rad vyskusal, nemyslim, ze to bude horsie ako tancujuci Sarkan bez sedla ;]
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 7:20

Prosím, prosím - hledám nějakého ochotného a hlavně graficky šikovného kolegu, který by mi pomohl s návrhem na náš budoucí CWG:-) Díky předem:-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama