Přejít na obsah


Fotka

Diskuse o sérii Czech Wood Geocoin (CWG)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 2:51

Pridavam se taky, kdo ma zajem o vymenu CWG tak nevahejte a piste ICQ ci email, pokud jste mimo Plzen a mate zajem jeste treba o MichalaS ci nekoho jine z Plzne neni problem to poslat hromadne najednou.

Jojo ja se taky hlasim na vymenu :) Kdo vymeni at se ozve
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 19:12

Hurá! Dnes mi dorazilo 1000 koleček od pana Dřímala,tak se hned vrhnu na přebírání.

Jojo me taky:) Tedy me jenom 500, tak taky jdu dneska do trideni ;) a budou novy CWG :)

  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2006 - 14:52

JJ, koukal jsem, že vám nějak dochází :-) .....nicméně samolepky jsou taky super :-) Už jí máme ve sbírce ...Jinak problém je s kolečkama (sukovníky), dnes přišlo 2000kusů a dost bída kvalita... :-( ...možná i otázky do fóra:

Samozřejmě, že dochází, ale samolepky jsme zvolili jako variantu do malých krabiček a pro Plzeň. Myslím si, že na území Plzně jsme jich dali už tolik, že o ně nemůže být zájem. Dáváme je tedy přednostně do kešek ve větší vdálenosti od Plzně (mimo jiné i z důvodu propagace CWG ;-) ) a tady jsme přešli na samolepky. Nedávno se nám ozval na mail kešer z ameriky, který tu byl na geodovolené, že získal náš CWG a co s ním má dělat. Když jsme mu to vysvětlili a přidali odkaz na oficiální www stránky kolekce CWG (možná, že by stálo za úvahu udělat www stránku kolekce CWG s kratičkým popisem v angličtině), aby se podíval, tak byl nadšen a přestože tyto věci nesbírá nechal si ho jako vzpomínku na geodovolenou v čechách. To je to fakt super. Ohledně koleček se pak s vámi spojím o radu, kde sehnat kvalitní. Samolepky jsou pouze amatérský pokus vycházející opět z myšlenky CWG - mají jednu výhodu, dají se nalepit na kolo, auto, zvonek, ... a komu se nelíbí naše logo tak ho může odstřihnou a samolepku GC.com použít samostatně.
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 11:39

nový SWG v katalogu

Glip


  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 12:10

Tak a je na světě trackovatelný CWG. Tento speciál, je naším poděkováním všem, kteří podpořili naší myšlenku a splnili všechny podmínky pro zařazení do oficiální série.
Máme velikou radost, že se CWG líbí a doufáme, že i vy máte podobné pocity a máte radost, že jste u toho :-)
V nejblišších dnech (a týdnech:-) ) bude CWG collection member rozesílán na adresy všech, co nám dali své CWG do katalogu.

Už se na něj moc těšíme. Kolekce CWG se nám velice líbí a (jak Poník píše) máme velikou radost, že jsme u toho :-).
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2006 - 9:17

CWG collection member nám včera večer osobně přinesl JPAgeo. Je to opravdu povedený kousek. Zařadíme ho na čestné místo do naší sbírky CWG. Děkujeme.
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2006 - 17:07

Není problém měnit .....jinak naše.... + JPAgeo a Collection member, už jsou na cestě k tobě. Jinak každý CWG v katalogu má....když se na něj klikne...odkaz na profil majitele. Není pak problém...(pokud si všichni profil naplní) vědět, kdo, odkud je a hlavně, kde se pohyboval. A pak také není problém, kliknutím poslat mejlík s adresou a s prosbou na výměnu...pokud zjistíš že je někde daleko. Většinou chce měnit každý.....zase tvé jsou nedostupné pro Plzeňáky :-) .... Vím sice o dvou, kteří korespodenčně měnit nechtějí, ale mluvit za ně nebudu. My s tím nemáme problém a kdokoliv si o náš CWG napíše rádi s ním směníme. Ostatně máme radost, že zrovínka náš někdo chce :-) ...koho by to nepotěšilo že? :-)


Hmm, namátkou jsem klikl na 3 profily a jen jeden měl vyplněnej Location... takže moc použitelný to není.
Tak nějak se mně nepozdává to vyměňování poštou - to je samozřejmě OK sběratelsky, ale ne už geocachingově, nehledě k tomu, že v mých očích mají poštou obdržené CWG menší hodnotu než ty vlastnoručně nalezené :o). Spíš by se mně víc líbilo, kdyby se třeba ti lidi domluvili, že si CWG nechají v keších, které ještě nenašli, s poznámkou uvnitř, že je to určeno pro někoho konkrétního. Což je samozřejměje špatný pro kačery, kteří jsou daleko, ale pokud pro výměnu není někdo ochotnej něco udělat, tak je pak otázka, jestli si CWG zaslouží :o)))). A navíc by to mphla být slušná motivace k navštívení geomíst, kde ještě nebyl :o)
Ale je fakt, že já sám v tom nemám jasno, takže rozhodně nikoho nechci soudit, je to každýho věc, jak se chce k CWG dostat :o)
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2006 - 21:37

Není problém měnit .....jinak naše.... + JPAgeo a Collection member, už jsou na cestě k tobě. Jinak každý CWG v katalogu má....když se na něj klikne...odkaz na profil majitele. Není pak problém...(pokud si všichni profil naplní) vědět, kdo, odkud je a hlavně, kde se pohyboval. A pak také není problém, kliknutím poslat mejlík s adresou a s prosbou na výměnu...pokud zjistíš že je někde daleko. Většinou chce měnit každý.....zase tvé jsou nedostupné pro Plzeňáky :-) .... Vím sice o dvou, kteří korespodenčně měnit nechtějí, ale mluvit za ně nebudu. My s tím nemáme problém a kdokoliv si o náš CWG napíše rádi s ním směníme. Ostatně máme radost, že zrovínka náš někdo chce :-) ...koho by to nepotěšilo že? :-)

No jo no, měnit, ale já bych radši všechny našel.
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2006 - 20:56

Způsobů je několik... plánujem udělat trackovací systém CWG.... problém je, že jsme v tomhle programování naprosté lamy a využívat zahraničních služeb (např. www.sigitem.com) zase moc nechceme. Skoro mě napadá vyhlásit tu, zda by si někdo neudělal čas a trackovací systém pro CWG za nějaké všimné napsal. Moc se mě líbí systém trackovéní Igiho geošošovek ....to je dokonalé.... takže, každý by si mohl napsat kde CWG našel, nechat si ho, nebo ho poponést dál, (když už by ho ve sbírce měl, nebo je nesbíral) a zase napsat, kam ho vložil...takhle by se CWG postupně dostaly podstatně dál a mohly by udělat radost více lidem.

Trackovaci system pre svoj SWG mam v plane nakodit, rozsirit ho pre dalsie coiny by bolo najmenej. Vacsi problem mam s tym, ako nejaky tracking number na coin dostat. Zatial k nim prikladam poradove cislo na karticke a snazim sa ich trackovat rucne. Kazdopadne buducorocnu seriu uz chcem mat trackovatelnu.

  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 11:25

A sakra, ze musim byt ja zrovna teraz nachcipany ;[[[

Klidně se vymaroď, na Citíkovu soutěž zatím žádná reakce a tak je tu stále desítka Cito CWG k mání. Myslím, že máš velikou šanci :-)
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2006 - 22:15

Další možnost je naplánovat si návštěvu kešky, kterou založil majitel CWG, který chceš mít. Je celkem pravděpodobné, že právě tam CWG najdeš. Alespoň já ve svých keškách minimálně dva mám. Jinak případnému zaslání poštou se nebráním. No a na eventy jich také mám hrst v kapse.

Moje zkušenost je taková, že CWG v keši autora nevydrží déle než do cca třetího nalezení keše po jejím zveřejnění. Pokud ovšem nedoplňuješ svá CWG pravidelně. Jinak tvé CWG bych rád vyměnil. Teď jich mám, ale posledních pět. Pokud to vyjde tak koncem měsíce dopálím a pak bych se ozval.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 12:15

Ja jsem ted objednal 500 kousku "kolecek" tady http://www.stolarstv...nal.cz/suky.php a po telefonu pan Rozehnal vypadal velmi ochotne a vstricne. Cili ted cekam zda a kdy posle a samozrejme budu informovat. Hned po dodani u kamarada zapalim laser a predbezny navrh muzte videt v mem avataru..:) Jak moc se baziruje na fontu jmena? Ja jsem zmenil font na slovo PLYSAK spodni cast zustala stejna, druha strana se samozrejme nemeni. Projdu do oficialni serie?


S panem Rozehnalem mam osobne dobrou zkusenost - moje kolecka pochazeji od nej :o)
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 12:47

Ja jsem zmenil font na slovo PLYSAK spodni cast zustala stejna, druha strana se samozrejme nemeni. Projdu do oficialni serie?

Myslím, že s tím nebude problém... no, i když pravda, že všichni držíme font jednotný, na začátku se o tom uvažovalo, ale opustilo se od toho. Před pálením prosím každopádně zašli svůj návrh Honzovi, JPAgeo, který plní tu nevděčnou funkci "strážného psa" designu série. On ti na to koukne a dá vědět. Popřípadě poradí, co a jak, kde zvýraznit a tak podobně, aby to na CWG po vypálení vypadalo dobře a byl si spokojenej.
PS. Osobně bych byl raději za jednotný font...
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 13:08

Ja jsem ted objednal 500 kousku "kolecek" tady http://www.stolarstv...nal.cz/suky.php a po telefonu pan Rozehnal vypadal velmi ochotne a vstricne.

Jo, to je pohoda, ale umí jen borová kolečka, když jsme mu zaslali vzorek těch, co potřebujeme, tak přiznal, že takovou kvalitu a ještě k tomu ve smrku neumí ..... pravda, jsou to 3měsíce zpátky. Mohlo se ledacos změnit, asi ho zase zkusíme naťuknout :-)
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 15:55

Díval jsem na to a nepochopil jsem to zadávání kódu (u CWG). Ten kód si vymýšlím sám, nebo je nějak daný?

Nene ty si vymyslíme sami....resp. se na nějakém číslovacím standartu dohodnem všichni společně :-)
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2006 - 9:55

Hezkej, ale kdypak ho potkáme u nás :'-(

Nu, budete muset Volfiho nalákat na nějakou pěknou kešku :-) Jinak to nevidím :-)
I v Plzni doufáme v jeho návštěvu :-)
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 9:42

Vzhedem k tomu, že se stále více množí to, že někdo navštíví keš a vybere z ní všechny CWG aniž by do ní cokoliv dal, nebo do ní např. za 3 CWG dá jen jednu věc.
Dovoluji si tím všechny sběratele upozornit, že trade (výměna) CWG v keši by měla probíhat podle pravidel a to nejen geocachingu ale i slušnosti. CWG je normální věc pro trade. Vložením CWG si můžete něco z kešky vzít a naopak vyjmutím CWG by jste do kešky měli něco dát.
Ti sběratelé, kteří se nebudou chovat dle slušnosti a budou rabovat kešky, NEBUDOU mít jakoukoliv podporu z naší strany. Upozorňuji na to předem, protože už to nehodláme déle tolerovat.
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 12:47

Hmm... a toto je co?


spesl kovbojsky coin, ktery dostanes, pokud prezijes rodeo na ponikovic ponikovi robinovi. :)))
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2006 - 22:40

Pozor soutěž o CITO CWG
stále platí a má bohužel nulovou účast, což mě celkem mrzí... :-(
Sběratelé tady pravděpodobně nejsou zase až tak moc vášniví...


  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2006 - 18:43

Pozor soutěž o CITO CWG
stále platí a má bohužel nulovou účast, což mě celkem mrzí... :-(
Sběratelé tady pravděpodobně nejsou zase až tak moc vášniví...

No já se chystám něco sklidit:-) tak oufám že vyhraju:-D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama