Přejít na obsah


Fotka

Diskuse o sérii Czech Wood Geocoin (CWG)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 22:19

Pridavam se taky, kdo ma zajem o vymenu CWG tak nevahejte a piste ICQ ci email, pokud jste mimo Plzen a mate zajem jeste treba o MichalaS ci nekoho jine z Plzne neni problem to poslat hromadne najednou.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 17:26

Hurá! Dnes mi dorazilo 1000 koleček od pana Dřímala,tak se hned vrhnu na přebírání.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 15:10

Pěkné. Sbírka se hezky rozrůstá. V dohledné době už budeme muset nechat pálit druhou sérii našich CWG.

JJ, koukal jsem, že vám nějak dochází :-) .....nicméně samolepky jsou taky super :-) Už jí máme ve sbírce ...Jinak problém je s kolečkama (sukovníky), dnes přišlo 2000kusů a dost bída kvalita... :-( ...možná i otázky do fóra:
Nevíte někdo o nějakém spolehlivém zdroji sukovníků?
Nemáte zájem o protříděné sukovníky (nepoužitelné pro výrobu CWG) ? Možná by je někdo upotřebil, (skauti na hry ...někdo na ozdoby...nevíme) dáme zdarma, i když se samozřejmě malému všimnému bránit nebudeme :-) .....
Dnes probíhá třídění a pečlivý výber a vy se můžete těšit na CWG Koláček a Davyluky
A pozor! Také se těšte na speciální, trackovatelný! CWG Collection member, který dostane od nás každý, jehož kolečko je v katalogu CWG ...jako poděkování za podporu a rozvoj naší myšlenky
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 9:10

Ahoj,
nenašel by se někdo šikovnej a znalej s trochou času, co by o těhto geocoinech napsal něco na wiki zde? Bylo by to moc fajn pro ty co začínají a nevědí co to je a co s tím...

Uf, pokusím se, ale jinak CWG mají své stránky... http://www.volny.cz/jpa/geocoin.html, kde je myslím vše potřebné, takže na wiki by stačil třeba jen odkaz...
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2006 - 10:23

Tak a je na světě trackovatelný CWG. Tento speciál, je naším poděkováním všem, kteří podpořili naší myšlenku a splnili všechny podmínky pro zařazení do oficiální série. Máme velikou radost, že se CWG líbí a doufáme, že i vy máte podobné pocity a máte radost, že jste u toho :-) V nejblišších dnech (a týdnech:-) ) bude CWG collection member rozesílán na adresy všech, co nám dali své CWG do katalogu.

Collection member


  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2006 - 16:21

Zatím mám ve sbírce dva CWG -vlastní a maros251 a chtěl bych ale i další. Obávám se ale, že epicentrum CWG je v Plzni a já jako brňák mám trošku smůlu, řek bych. Asi se budu muset vypravit do Plzně a okolí :o)) (vzhledem k tomu, co jsem se dočetl na fórech a tak různě, tak to stejně asi naplánuju)
Spíš by mě zajímalo, jestli máte někdo nějakej způsob, jak zjistit, ve kterých keškách se nacháhzí CWG - samozřejmě existuje metoda prozkoumání všech logů všech kešek, ale to asi není to pravý ořechový, že? :o)
Jinak by bylo fajn, kdyby třeba v katalogu bylo uvedeno, kde je doma vlastník daného GWC.

Není problém měnit .....jinak naše.... + JPAgeo a Collection member, už jsou na cestě k tobě. Jinak každý CWG v katalogu má....když se na něj klikne...odkaz na profil majitele. Není pak problém...(pokud si všichni profil naplní) vědět, kdo, odkud je a hlavně, kde se pohyboval. A pak také není problém, kliknutím poslat mejlík s adresou a s prosbou na výměnu...pokud zjistíš že je někde daleko. Většinou chce měnit každý.....zase tvé jsou nedostupné pro Plzeňáky :-) .... Vím sice o dvou, kteří korespodenčně měnit nechtějí, ale mluvit za ně nebudu. My s tím nemáme problém a kdokoliv si o náš CWG napíše rádi s ním směníme. Ostatně máme radost, že zrovínka náš někdo chce :-) ...koho by to nepotěšilo že? :-)
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2006 - 16:31

Spíš by mě zajímalo, jestli máte někdo nějakej způsob, jak zjistit, ve kterých keškách se nacháhzí CWG -

Způsobů je několik... plánujem udělat trackovací systém CWG.... problém je, že jsme v tomhle programování naprosté lamy a využívat zahraničních služeb (např. www.sigitem.com) zase moc nechceme. Skoro mě napadá vyhlásit tu, zda by si někdo neudělal čas a trackovací systém pro CWG za nějaké všimné napsal. Moc se mě líbí systém trackovéní Igiho geošošovek ....to je dokonalé.... takže, každý by si mohl napsat kde CWG našel, nechat si ho, nebo ho poponést dál, (když už by ho ve sbírce měl, nebo je nesbíral) a zase napsat, kam ho vložil...takhle by se CWG postupně dostaly podstatně dál a mohly by udělat radost více lidem.
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2006 - 22:07

Další možnost je naplánovat si návštěvu kešky, kterou založil majitel CWG, který chceš mít. Je celkem pravděpodobné, že právě tam CWG najdeš. Alespoň já ve svých keškách minimálně dva mám. Jinak případnému zaslání poštou se nebráním. No a na eventy jich také mám hrst v kapse.
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2006 - 20:51

deset z vás má poslední šanci dokompletovat svou sbírku
tímto speciálním CWG!

A sakra, ze musim byt ja zrovna teraz nachcipany ;[[[
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 11:44

Info: máme slíbenou dodávku cca 1000ks sukovníků, která by měla dorazit v pondělí 21.8.06. Pokud vše dopadne tak, jak má a kvalita sukovníků bude vyhovující bude se hned pálit, návrhů se nám tu sešlo hromada a tak se máte na co těšit. Bohužel mám trochu obavu, že to nebude to pravé ořechové a nebo sukovníky nedorazí vůbec a tak stále platí výzva: pomocte nám najít dodavatele sukovníků... Ostatně i tak, kdyby to vše dobře dopadlo, je vždy lepší mít na výběr z několika zdrojů.

Ja jsem ted objednal 500 kousku "kolecek" tady http://www.stolarstv...nal.cz/suky.php a po telefonu pan Rozehnal vypadal velmi ochotne a vstricne. Cili ted cekam zda a kdy posle a samozrejme budu informovat. Hned po dodani u kamarada zapalim laser a predbezny navrh muzte videt v mem avataru..:) Jak moc se baziruje na fontu jmena? Ja jsem zmenil font na slovo PLYSAK spodni cast zustala stejna, druha strana se samozrejme nemeni. Projdu do oficialni serie?
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2006 - 14:33

...první vlaštovka na možnost on-line logování vašich přírůstků do sbírky, či sledování cest našich CWG je na světě...

Díval jsem na to a nepochopil jsem to zadávání kódu (u CWG). Ten kód si vymýšlím sám, nebo je nějak daný?
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2006 - 9:35

Hezkej, ale kdypak ho potkáme u nás :'-(
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 9:23

Z radostí oznamuji nové přírůstky v sérii CWG.

PeZik1


Klicnik team


GiramoNdo


  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 12:02

Dále jeden speciál

Robin Riders

Hmm... a toto je co?
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 20:01

Nic nového :-) jen odkrývám překvapení..... :-) No. 26

e-Menthal team


  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2006 - 22:32

For Ponik:Nechcete vyhláset zase nějakou soutěž o nějeké CWG jako s tim uklízením??:-D

Pozor soutěž o CITO CWG
stále platí a má bohužel nulovou účast, což mě celkem mrzí... :-(
Sběratelé tady pravděpodobně nejsou zase až tak moc vášniví...
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 14:35

A ona se nám ta sbírka rozrůstá :-).
Z radostí oznamuji nové přírůstky v sérii CWG.

MINJA & team



ASTERIS


Nu a kdo byl, tak už ví, kdo nebyl, závidí... :-) aneb jedno speciálkové překvapení:

Čertova Stěna Event

  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 13:16

Zdravím všechny, zvláště ty, co sbírají předměty identifikující jednotlivé geocachery.
Z radostí oznamuji nové přírůstky v sérii CWG.

Aviril & ZKura



popaK



Mosafer


  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2006 - 14:49

Vždycky když najdu CWG, který nemám ve sbírce, mám ohromnou radost, že se mi sbírka zase o něco rozroste, ale než najdu další kolečko, tak v sérii CWG přibyde tak tři až pět nových koleček. Je moc prima, že se ten nápad uchytil, ale takhle asi nebudu mít sbírku nikdy kompletní ... :-)))
Ale jen ať se sbírka rozšiřuje!

Všem členům CWG z Brna a okolí nabízíme výměnu, nejlépe přes nějakou keš.Ještě jednou díky Poníkovi a JPAgeovi za myšlenku i realizaci.
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2006 - 7:07

Při té příležitosti CWG No.1 / z této první série dostal VIP obal :-)

Ovšem tahle sbírka je luxusní ! :o)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama