Přejít na obsah


Fotka

prodám Prague 2007 geocoin - Golem - gold - neaktivovaný + další


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 17:59

Když se tady lidi navážejí na člověku co chce prodat coin, btw proč se nenavážíte na majitele geoschopů? na členy komunit vyrábějící coiny? na čínské raziče? na přepravní společnoti? Na GS, který tvrdě rejžuje na prodeji ikonek a trackkodu? Ti všichni na coinech přeci vydělávají taky, ne?
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#22 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 18:18

Na strance http://cz.geocoin-la...e=clanky&klic=6 (a neberte link jako reklamu - jedna se o katalog ceskych geocoinu) jsem si nalezl obrazky geocoinu Golem 2007. Jsou tu celkem tri. Vsiml jsem si, ze na prostrednim z nich se predni strana coinu lisi od tech zbylych dvou - maji hladky povrch, na prostrednim je mozne linie car nahmatat. To same se tyka take geocoinu Orloj 2006 - obrazek zlate verze ma predni stranu prolysovanou a obrazek stribrne verze zase hladkou. Nejedna se u tech verzi s hladkou predni stranou o nejake dodelavane kusy mimo puvodni serii? Nemohl by mi nekdo, nejlepe zkuseny sberatel, vysvetlit, jak je to mozne? ...to "zkuseny sberatel" berte s rezervou, nebot jak jsem byl v tomto vlaknu poucen, geocoin NENI sberatelsky predmet ;) ...jo, kdyby geocoin byl predmet, ktery nebyl puvodne urceny ke sbirani, to bych pochopil... B)
  • 0

#23 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 20:05

geo.scorpions napsal/a:
... Všiměte si, že má golem úplně jiné oči, než u původní verze (jakoby přivřené)...


Pokud je mi známo, tak existuje Prague 2007 golem ve 3 verzích:
Antique Gold, Antique Silver a Satin Silver LE

a aspoň ti naši jsou stejní, žádný z nich oči nezavírá :-)

Hanka
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#24 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 20:11

HaRaKa napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
... Všiměte si, že má golem úplně jiné oči, než u původní verze (jakoby přivřené)...


Pokud je mi známo, tak existuje Prague 2007 golem ve 3 verzích:
Antique Gold, Antique Silver a Satin Silver LE

a aspoň ti naši jsou stejní, žádný z nich oči nezavírá :-)

Hanka


Dobre, tak ja mam ve sbirce tento:

http://fhavel.wz.cz/...24_P1080497.JPG
http://fhavel.wz.cz/...24_P1080500.JPG

Kdo mi rekne, co to tedy vlastne mam? Tohle jsou fotky zlate verze, mame i stribrnou a vypada naprosto identicky.
  • 0

#25 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 20:26

HaRaKa napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
... Všiměte si, že má golem úplně jiné oči, než u původní verze (jakoby přivřené)...


Pokud je mi známo, tak existuje Prague 2007 golem ve 3 verzích:
Antique Gold, Antique Silver a Satin Silver LE

a aspoň ti naši jsou stejní, žádný z nich oči nezavírá :-)

Hanka

Taky vlastníme všechny tři verze a opravdu jsou všechny stejné :)
jediné, co od sebe ty coiny odlišuje je to, že antique silver a antique gold si mohl zakoupit kdokoli (tedy i cizinci), kdežto satin silver LE byla jen pro rezidenty (tedy občany ČR)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#26 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 20:41

Lucecitka napsal/a:

HaRaKa napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
... Všiměte si, že má golem úplně jiné oči, než u původní verze (jakoby přivřené)...


Pokud je mi známo, tak existuje Prague 2007 golem ve 3 verzích:
Antique Gold, Antique Silver a Satin Silver LE

a aspoň ti naši jsou stejní, žádný z nich oči nezavírá :-)

Hanka

Taky vlastníme všechny tři verze a opravdu jsou všechny stejné :)
jediné, co od sebe ty coiny odlišuje je to, že antique silver a antique gold si mohl zakoupit kdokoli (tedy i cizinci), kdežto satin silver LE byla jen pro rezidenty (tedy občany ČR)


a z predni strany vypadaji vsechny stejne jako ten muj? Je tedy tato strana zcela hladka?

http://fhavel.wz.cz/...24_P1080497.JPG
  • 0

#27 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 20:45

elduno napsal/a:
a z predni strany vypadaji vsechny stejne jako ten muj? Je tedy tato strana zcela hladka?
http://fhavel.wz.cz/...24_P1080497.JPG


není hladká u Satin Silver LE
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#28 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 20:53

hplus napsal/a:
...
Ne, geocoin NENI sberatelskej predmet.
...
Proste me prekvapilo, ze nekdo koupil uz v roce 2007 coin z vypocitavosti a vidinou budouciho zisku.


Nedaří se mi vygooglit, kde je předepsáno co JE sběratelský předmět a co už nikoliv ...

Když bude mít někdo 10 Kč z roku 1933,
stáhl ji neoprávněně z oběživa!
a schoval si ji schválně, aby teď on nebo jeho rodina zbohatli?
http://stribrnak.cz/10-kc-1933/

Nebo pivní tácky - záměrně se bojkotuje sběr starého papíru?

:-)
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#29 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 21:09

I keše jsou sběratelské předměty, podle to kačerského vtipu, "Sbírat keše mě baví, už mám doma tři plné šuplíky :o) "
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#30 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 12:11

quote]Blexa napsal/a:
Vis, pripadas mi jako ti rejpalove, co jsou vecne nespokojeni s kvalitou kesi, ale nikdy nic nezalozili, tohle je to same. Proc bych mel davat vahu nazoru nekoho co mozna vypustil 2 kusy (opravdu jsem nezkoumal, zda sli do sveta)?
[quote]Rag-cz napsal/a:
to Moucha111: kde bereš jistotu, že na té minci naopak neprodělávám? Koupil jsem jí dráž na E-bay nebo levněji? Jasnovidcem jsi se narodil, nebo to přišlo až tady ve fóru?
To blexa, to rag-cz,
Keše založené mám, ale nechrlím je.Upřednostňuji hezká nebo zajímavá místa v krajině a proto ten počet , který mám. To jen na odpověď ohledně keší, které ale s tímto tématem nesouvisí.Mám opravdu aktivované 2 předměty. Jedno TB putuje po USA a Kanadě .Nehovořím anglicky a pokaždé, když někde uvízl, jsem musel žádat přátele o pomoc. Zatím se to vždy podařilo i když už visel i několik měsíců. Druhý předmět coin jsem dostal od přítele, kterého si nesmírně vážím a po zkušenostech s TB ( ženy TB skončil nenávratně ve Švédsku) držím tento coin doma . Několik coinů mám doma neaktivovaných a pokud budu hrát gc tak málo, jako momentálně, věnuji je kamarádům, které gc ještě hodně drží.Asi jsem ze staré školy ale mohu říci, že si mnohem více vážím coinů, které jsem dostal , než těch, které jsem si koupil. Když už bych je prodával, dal bych jejich seznam na toto forum s cenou, kterou požaduji.To mi připadá fér. Pokud je dám na aukro, je jasné , že je chci prodat co nejlépe. Pokud se rag-cz dotkla má úvaha o férovosti, chtěl bych se tímto omluvit. Sorry. Pokud bych byl jasnovidcem ( a věřte , že bych o to opravdu stál), pouze bych toto forum četl ale nevyjadřoval se. Sorry, že jsem projevil názor, příště už budu hodný. Hezký den všem.
  • 0

#31 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 12:58

Uprednostnovani kvalitu pred kvantitou ti chvalim, ale tohle bylo jen prirovnani velmi casteho nesvaru, kdy si na kes stezuji lide, kteri nic nezalozili a nikdy neudrzovali, podobne je rozdil udrzovat 5 a 50 kesi. Tohle plati i pro mince. Je rozdil vypustit jednu a tu se snazit udrzet v chodu nebo vypustit 10, 50, 100 nebo 200 minci. V tu chvili totiz nemas realnou sanci je vsechny podrobne sledovat a dostavat je zpet do obehu, takze tempo mizeni se zvysuje. Nevidim duvod, proc by mel rag-cz prodat minci za nizsi cenu nez muze. Nemel by je rozdavat zdarma? Vzdyt by byl sam proti sobe ne? Ceho by dosahl nizsi cenou? Samozrejme, ze darovany geocoin potesi, ale prodej je prodej a smyslem je ziskat prostredky nebo se predmetu zbavit treba kvuli mistu. Prodavat pod skutecnou cenou je charita a tezko muzes nekomu vycitat, ze na to nechce prispet...
  • 0

#32 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 14:32

Prosím vás, sepište nějakou směrnici či zákon, který ostatním zakáže prodávat to, co si koupili. Sice střílím i do vlastních řad, nakoupil jsem spoustu věcí a teď je postupně prodávám, ale pořádek musí být. Jinak je to nefér!

Přestaňte už rozhodovat, jestli někdo může nakládat se svým majetkem podle své svobodné vůle. Pokud vám to tak leží v žaludku, můžete se obrátit na jiná fóra, kde naleznete množství stejně smýšlejících.
  • 0

#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 14:43

Osobně mi to je jedno, zda někdo něco prodává či ne, je to jeho věc... Pro nás později začínající kačery je ale fajn, že se dají koupit (i když draze) některé kousky z počátku geocachingu v čechách. Několik kousků jsem poslal do světa, ale teď jsme si je třeba dokoupil domů do sbírky... jeden putuje, druhý je doma na poličce :)

P.S. divím se, že to autor už dávno nezamknul, je tady z toho zase selanka na jiné téma
P.S.S. myslím, že nejsem sám, kdo volá po tom, že by se tady na foru hodila možnost moderovat svoje vlastní vlákno a trochu si v něm udělat pořádek...
  • 0

#34 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 17:14

Proc moderovat? Mne zas prijde, ze se na tomto foru vlakna zamykaji zbytecne brzo. Nereknu, kdyz je to velky flame, jehoz jediny dusledek muze byt nastvanost vsech ucastniku, ale tohle podle me jeste neeskalovalo.
  • 0

#35 Rag-cz

Rag-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 17:47

Zamek netreba, za par hodin to skonci a bude po diskuzi.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama