Přejít na obsah


Fotka

TOP 100 Liberecka a Jablonecka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
178 odpovědí na toto téma

#61 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 13:11

Jsem v komisi ? Vyborne. Poznamka pro necleny : Tatarak mi chutna a pivko si taky dam ;-) Zkousim nejak jednodusse zplodit ucelenou tabulku ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#62 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 13:18

Nechcete si nějak územně definovat to Liberecko a Jablonecko ? Aby vám tam ty naše keše z Českého ráje nedělaly bordel a zbytečně nezabíraly čelní pozice:D PS: A toho kdo zkomolil můj nick u řádku 92 tabulky bych utopil v nějaké obzvlášť smrduté kanálovce... ;)
  • 0
Retired slowcacher

#63 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 13:42

to mate same turisticke uzasnovky, kanalove chutovky ci vymazlene krabicky .... a pri tom mne tam zatim nejvic zaujal GC10H8W smrzovsky viadukt. bych se primlouval aspon za to ste misto ;).
  • 0

#64 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 13:43

wmh napsal/a:
Nechcete si nějak územně definovat to Liberecko a Jablonecko ? Aby vám tam ty naše keše z Českého ráje nedělaly bordel a zbytečně nezabíraly čelní pozice:D


Já bych to nerad stavěl tak, že tahle keš je nejlepší a ty ostatní jsou až za ní. Vždy záleží na úhlu pohledu a preferencích, z čeho si sedneš na zadek nebo spadneš ze skály. Měly by tam být keše, které vyvolají zážitek, raději tedy příjemný :-D

Ostrá zeměpisná hranice není asi nutná.

wmh napsal/a:
PS: A toho kdo zkomolil můj nick u řádku 92 tabulky bych utopil v nějaké obzvlášť smrduté kanálovce... ;)


Opraveno :-)

Tu navrženou kanálovku ještě nemám, tak se třeba utopím sám :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#65 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 13:50

Dain a Olik napsal/a:
to mate same turisticke uzasnovky, kanalove chutovky ci vymazlene krabicky .... a pri tom mne tam zatim nejvic zaujal GC10H8W smrzovsky viadukt. bych se primlouval aspon za to ste misto ;).


Připsáno :-)

Ale máme tu i větší viadukty :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#66 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 14:10

tak ty prosim na 99., 98., 97. ..... misto :D. myslim, ze tyhle technicke skvosty tam patri, i kdyz trebas nebudou mit zadnou vychytanou schovku - mne osobne spis jde o ty mista, nez technickou zrucnost autora :). ale rozhodne vam do toho nechci takhle z jihu kecat ;).
  • 0

#67 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 14:31

GC1RRG5 Připiš ještě tuhle, pokud v seznamu není. Škoda jen, že ji owner nedal lepší jméno. .........teď koukám, že dal....dřív se to jmenovalo Horská Kamenice
  • 0

#68 Discovery Team

Discovery Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 14:33

Ahoj kolombo, nejsem z regionu a už vůbec ne zasloužilý kačer, ale přesto mi to nedá - v seznamu nemáš skvělý keše od kubacom: GC1E1QY - Pán Prstenů 1 - Kraj GC1E65R - Pán Prstenů 2 - Fangorn GC1E65W - Pán Prstenů 3 - Odula GC1E660 - Pán Prstenů 4 - Hora osudu P.S.: Za 14 dní jedu do Liberce, mám si přivézt provrtanej kámen ? ;)
  • 0

#69 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 14:41

wmh napsal/a:
Nechcete si nějak územně definovat to Liberecko a Jablonecko ? Aby vám tam ty naše keše z Českého ráje nedělaly bordel a zbytečně nezabíraly čelní pozice:D

PS: A toho kdo zkomolil můj nick u řádku 92 tabulky bych utopil v nějaké obzvlášť smrduté kanálovce... ;)

Neboj, už jsem to dávno reklamoval;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#70 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 17:36

Koukal jsem na kandidáty a začal bych trochu brzdit: 1) Přeci jenom bych to územně omezil. Proto bych nebral keše z Českého Ráje nebo Krkonoš, to by tam z Liberecka bylo jen 30 keší. Moji představu, co si myslím, že je Liberecko, přikládám na obrázku. Nahoře je to omezeno hranicemi, dole červenou čárou. 2) Stále doufám, že Bobrova nominace SPŠ stavební byl jen fór. Ona i ta TULka je diskutabilní, já bych ji mezi 100 nedával.
  • 0

#71 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 17:51

LudaL napsal/a:
2) Stále doufám, že Bobrova nominace SPŠ stavební byl jen fór. Ona i ta TULka je diskutabilní, já bych ji mezi 100 nedával.


No, do Legend se SPŠ moc nehodí a protože je archivovaná, tak jinam kandidovat nemůže.

TUL se někomu líbit může, ale já bych ji taky nevolil.

Nicméně, pokud Bobr_ ty keše nominoval, tak já je sám o sobě škrtat nebudu. To by nám někteří dali, kdyby se tu takhle rozhodovalo.

K území si myslím, že uvidíme, co se ještě bude nabízet a jak budou poklady rozložené.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#72 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 17:58

Já si myslím, že takhle vymezené území je rozumné. Pokud se bere i Český ráj a část Krkonoš, hned vím spousty dalších výborných keší.
  • 0

#73 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 19:06

CyberKill V. aneb Anytime Anyplace Lumirova Cache Svitani na Ralsku/Sunrise at Ralsko Katerinske udoli I Utata hlava VELKY JELENI VRCH Lehke opevneni #1 Asi tak. Snad nebude vadit, ze jsem si tam hodil i Jelenak.B)
  • 0

#74 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 19:42

Za chvili budu mit komplet tabulku navrhu a uz ted si myslim stejne jako Ludal, ze Krkonose, Cesky raj atd. bych do Liberecka nedaval. Beru to z pohledu navtevnika co prijede do Liberce, nema mesic casu a rad by neco pekneho zalovil. Tak preci nepojede do Rokytnice nebo Mnichova Hradiste ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#75 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 20:29

Zdravim Vybrat 100 nejlepších keší či cokoliv jiného, mi připadá jako obtížný či lépe nemožný úkol. Ono je možná už problematické to slovo nejlepší. Co se za ním skrývá? Je to uložení krabičky? Její řemeslné zpracování? Luštění? Daleký výhled či cesta která k ní vede? Já sám nevím. Možná je to kombinace všech vyjmenovaných faktorů a nebo žádný z nich. Může se stát, že nejlepší krabičkou pro vás může být ta na vrcholu Smrku, kam jste mířili z Lázní Libverda několik hodin ve velkém teplu a po zdolání Nebeského žebříku jste sotva pletli nohama. Ale tu se před vámi objevý rozhledna a vy víte, že jste u cíle své cesty. Vyšplháte vzhůru a pak se necháte unášet blankytným nebem a sledujete cáry mraků které pomalu mizí. Rozhledna se jemně kývá a to je jediný pohyb široko daleko. A pak je to tu nejkrásnější a to je ticho. Ale to jsem odbočil od tématu. Při hodnocení by se mohlo stát, že zážitek z včerejší výpravy za keškami přebije dojmy z krabiček nalezených před dvěma léty. Snad by bylo vhodnější hodnotit podle roku. Např. nejlepší krabičky roku 2006 apod. Ještě malá poznámka ke slovu nejlepší. Předpokládám, že seznam nebude definitivní, protože všude i v geocachingu probíhá vývoj. Dnes můžeme preferovat lezení na stromy. Za rok bude upřednostňováno něco docela jiného. Já bych použil spíš název 100 lepších keší Liberecka a Jablonecka. :) Ale abych jen nehnědopyšil, přidávám i já, s pohledu přespolního, svůj trošek do mlýna. GC131HW Trniště – křížová cesta a studánka GC121HB Vodopád Jedlová – padající voda je moje slabost GC14JKJ Skryté jezírko – místo které mě okouzlilo GC15M60 Vodopád Černé potoka – keš letního odpoledne GCVQB2 Slon v porcelánu – potrápila mě a má vtip GC1RV1B Meteorologická – krásný výhled na Liberec GCXC3A Viadukt KÚ – úžasná stavba GC184H3 Orloj Kryštofovo Údolí – viděl jsem zatím tři orloje. Ten v Praze, Olomouci a Kryštofově Údolí. :) GC2EMNQ Jizerská 50 Lyže – navštívíte na kole za jediný den velkou část zajímavých míst Jizerských hor A mnohé další. Vybral jsem tyto keše vlastně náhodou a možná je ani nalze brát za reprezentativní výběr. V Libereckém kraji jsem nalezl přes sto krabiček a můžu říct, že se mi všude líbilo. Přeji šťastnou ruku při výběru. Myškin
  • 0

#76 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 20:34

tak tedy - za mě - TUL i SPŠ Stavební byl opravdu pokus o vtip. Souhlasím s červenou hranicí, trochu mě mrzí, že mnichovohradišťákům nevyfoukneme gc1jpg3
  • 0

#77 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 21:01

Proč vymýšlet novou hranici, když existují hranice okresů a to lehce identifikovatelné?
  • 0

#78 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 21:29

Bobr_ napsal/a:
tak tedy - za mě - TUL i SPŠ Stavební byl opravdu pokus o vtip.
Souhlasím s červenou hranicí, trochu mě mrzí, že mnichovohradišťákům nevyfoukneme gc1jpg3


Myslím, že by bylo rozumné nepřekračovat hranice kraje, jinak bych zatím žádné čáry nemaloval.

TUL a Stavebku tedy z nominací škrtám.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#79 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 21:31

trotakcz napsal/a:
Za chvili budu mit komplet tabulku navrhu a uz ted si myslim stejne jako Ludal, ze Krkonose, Cesky raj atd. bych do Liberecka nedaval. Beru to z pohledu navtevnika co prijede do Liberce, nema mesic casu a rad by neco pekneho zalovil. Tak preci nepojede do Rokytnice nebo Mnichova Hradiste ...


Nechceš s vytvářením další tabulky počkat, až, alespoň částečně, uzavřeme nominace ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#80 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 21:44

kolombo napsal/a:

Bobr_ napsal/a:
tak tedy - za mě - TUL i SPŠ Stavební byl opravdu pokus o vtip.
Souhlasím s červenou hranicí, trochu mě mrzí, že mnichovohradišťákům nevyfoukneme gc1jpg3


Myslím, že by bylo rozumné nepřekračovat hranice kraje, jinak bych zatím žádné čáry nemaloval.

TUL a Stavebku tedy z nominací škrtám.


Ja bych TUL nechal - minimalne ji priradil status Brute Force Clasique!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama