Přejít na obsah


Fotka

TOP 100 Liberecka a Jablonecka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
178 odpovědí na toto téma

#101 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 14:43

LudaL napsal/a:
OK, tak já mrknu na současné kandidáty a pošlu jen ty co už tam nejsou. Ale taky až večer...


No, vzhledem k tomu, že to asi taky převedu do GeoGetu, tak možná bude večer stačit sečíst ty výběry.

Problém je v tom, že daty nacpaný GG je jaksi "těžko přenosný" :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#102 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 16:01

GG nacpany daty nosim v Oregonu a muzu vzit na Zakladnu netbooka ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#103 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 19:00

Prošel jsem si vaše vlákno a musím říct, že podobné seznamy už dlouho hledám. Některé keše z vašeho seznamu znám, některé mě zaujaly a přidám si je do svých cílů. Pro mě je to ideální pomůcka když jedu do nějaké oblasti, kam se podívat. Proto bych se přimlouval za užší vymezení oblasti. Nyní jste se rozpřáhli až do Českého Ráje a Krkonoš a to už jsou z mého pohledu jiné oblasti. Při jednom pobytu asi navštívím vždy jen jednu z nich. Takovýto seznam má pro mě vyšší hodnotu než favorit body, nebo různá hodnocení. Jen tak na okraj. Překvapuje mě, že na severu u Frýdlantu nic není.
  • 0

#104 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 19:38

Tak tady to je. Snad se mě podařilo vyndat ty keše co již mezi kandidáty jsou. Upravil jsem to excelovské tabulky ve formátu co už máš, tak to snad budeš mít jednoduší.
  • 0

#105 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 20:49

LudaL napsal/a:
Tak tady to je. Snad se mě podařilo vyndat ty keše co již mezi kandidáty jsou. Upravil jsem to excelovské tabulky ve formátu co už máš, tak to snad budeš mít jednoduší.


Je to tam, ještě časem doedituji odkazy.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#106 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 21:17

Přiložím soubor s aktuálním stavem souboru, seznam keší pro GeoGet. Jen pro pořádek dodávám, že by se mělo vyškrtat více než 100 keší tak, aby zbyly jen "keše s příjemným zážitkem".
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#107 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 21:20

Teda, já vlastně nevim, jestli do toho mám vůbec co mluvit, obzvláště poté, co jsem nedávno (na základě objektivních skutečností) dostal mailem dotaz, jaktože jsem zmizel z cacherstats.com ;) ale jelikož jsem k tomu byl nejmenovanou osobou takřka dokopán, tak se taky vyjádřím B) Pokud se bavíme o lokalitě, tak pod 'Liberecko a Jablonecko' si představím tyhle dva okresy - což víceméně odpovídá Luďově mapce. Drobné přesahy samozřejmě nevadí, i když pak je možná namístě se ptát, proč je přesah do okresu CL o.k. ale cache v Žitavských horách neberem ;) Samozřejmě velká část toho, co bych já osobně na seznamu viděl, už tam je. Z toho co tam ještě není, mám ve favorites: GC12PJE - jiný úhel pohledu. sice mimo JN/LB, ale jen o píď GCZYRN - možná nesnese měřítka být TOP, ale legenda určitě GCN88W - viz předchozí GC1N2D6 - to je docela subjektivní, ale proč ne GCNB02 - taky už za čarou, ale zmínku taky zaslouží GC2747E - ta tam ještě není?? Pokud jde o Tisícovky, Výhledy, Rozvodí, má smysl mluvit o nich jako o celku, ale samostatně by zabraly čtvrtinu tabulky. Něco jiného jsou Pomníčky, kde co kus, to perla, a zas tak moc jich neni, tak bych je zařadil klidně všechny.
  • 0

#108 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 22:05

Zapomněl jsem zkontrolovat, zda jsou ty keše co jsem nominoval ještě v provozu. Takže dodatečně jsem zjistil, že Ostry vyhled byl archivován, takže vypadává :(. Ostatní snad jsou OK.
  • 0

#109 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 22:29

LudaL napsal/a:
Zapomněl jsem zkontrolovat, zda jsou ty keše co jsem nominoval ještě v provozu. Takže dodatečně jsem zjistil, že Ostry vyhled byl archivován, takže vypadává :(. Ostatní snad jsou OK.


No, že by zrovna tahle keš byla ta, ze které si máme sednout na zadek a mít z toho prima zážitek ??

Obzvlášť, když musíš vědět, s jakou keší sousedí ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#110 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 22:41

kolombo napsal/a:

MedoMys napsal/a:
Vidím, že se ve výběru objevilo i mnoho keší z Českého Ráje. Proto mi nedá se neozvat a navrhnout několik, které jsou naprosto parádní a zážitkové (tedy podle mě):


Když na to tak koukám, tak se asi přikloním k názoru, že námi hodnocená oblast končí někde u Turnova, ať si klika z Českého ráje udělá vlastní výběr.

Momentálně mám tabulku na 175 řádků + nominace sérií.


Místní klika je toho času víceméně sbor (geo)důchodců, který při krmení ptáčků a perutýnů a popíjení melty či domácího piva vzpomíná (leckdy obtížně, už je to přece pár let) na ty legendární zlaté časy.:)
Nicméně ti z důchodců, co zobou výtažky z ginga a Geratam k tomu, si možná vzpomenou, že na jednom nejmenovaném serveru, o kterém si jeden místní důchodce myslel, že se stane časem serverem komunitním (leč vůčihledně to tehdy předběhlo dobu, o podnikatelském plánu provozovatele nemluvě) vycházel v oněch bohatýrských časech jakýsi topten dle bookmarků, včetně fičůr jako skokan měsíce atd. Ale to všechno odvál čas, nicméně i kdybychom my vyhořelí důchodci padli všici, doufejme že vstanou noví bojovníci, kteří ten bohulibý aktuální seznam pro Český ráj vytvoří ;)
Ale rád bych nadále věřil, že v tomto regionu bude jednodušší vytvořit seznam deseti keší, kterým je třeba se vyhnout a nadále tak bude platit axiom, že "v Ráji blbou keš sice lze založiti, však za cenu značného úsilí" ... ;)
  • 0
Retired slowcacher

#111 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 22:52

wmh napsal/a:
Místní klika je toho času víceméně sbor (geo)důchodců, který při krmení ptáčků a perutýnů a popíjení melty či domácího piva vzpomíná (leckdy obtížně, už je to přece pár let) na ty legendární zlaté časy.:)


Mlaďoši z rovin se vymlouvají na věk a my aby jsme to zachraňovali :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#112 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 16:52

Nominace jsou uzavřeny.

Pokud by někdo nabyl dojmu, že ještě nějaká báječná keš schází, napište to sem do diskuse.

Díky.

Propozice:
https://docs.google....34MpdjBMzw/edit

Nominované keše:
https://docs.google....NG1LX1dDeEFKVmc
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#113 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 16:49

Finalni nominace je hotova. Zitra na Zakladne zacne finalni vyber. Komise : Kolombo, Trotakcz, Pupkovi a Bobr_ (ktery ale nema cas) tak Ludal ? (korupce a lobbing je povolen a doporucen;)B))

http://trotak.cz/gc/top100w.htm

http://trotak.cz/gc/top100w.pdf
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#114 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 17:17

To těžko, z 229 keší mám 89 nenalezeno. Takže u skoro 40% keší bych nebyl schopen hlasovat. I když na druhou stranu, pokud na mě někdo něco odkloní, tak si kvalifikovaný odborný názor vytvořím rychle.:DB)
  • 0

#115 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 18:35

trotakcz napsal/a:
Finalni nominace je hotova. Zitra na Zakladne zacne finalni vyber. Komise : Kolombo, Trotakcz, Pupkovi a Bobr_ (ktery ale nema cas) tak Ludal ? (korupce a lobbing je povolen a doporucen;)B))


Uvidíme, kdo dorazí.

Základ je, aby byl znalejší a měl přehled o tom, jak vypadá hezká keš.
Já tam mám taky nenalezené.

Co třeba Mikuláš, Maluston, caska ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#116 Chihuahua

Chihuahua

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 19:22

trotakcz napsal/a:
Finalni nominace je hotova. Zitra na Zakladne zacne finalni vyber. Komise : Kolombo, Trotakcz, Pupkovi a Bobr_ (ktery ale nema cas) tak Ludal ? (korupce a lobbing je povolen a doporucen;)B))


Dostaň mě tam, velikánský pane, a já ti zatancuju.

  • 0

#117 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 21:25

Chihuahua napsal/a:
Dostaň mě tam, velikánský pane, a já ti zatancuju.


Na umeni ja moc nejsem, to spis tohle : :)

  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#118 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 23:36

A já jsem vosk?!:o
  • 0
1.

#119 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 0:02

Ivank napsal/a:
A já jsem vosk?!:o

Ty jsi tak hodná, že bys žadnou Oli nevyřadila :D ;)

to Chihuahua- že by Dikouš uměl na dalším psím eventu lambádu? :o :)
  • 0

#120 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 6:36

kolombo napsal/a:

trotakcz napsal/a:
Finalni nominace je hotova. Zitra na Zakladne zacne finalni vyber. Komise : Kolombo, Trotakcz, Pupkovi a Bobr_ (ktery ale nema cas) tak Ludal ? (korupce a lobbing je povolen a doporucen;)B))


Uvidíme, kdo dorazí.

Základ je, aby byl znalejší a měl přehled o tom, jak vypadá hezká keš.
Já tam mám taky nenalezené.

Co třeba Mikuláš, Maluston, caska ??


Komise?:o To né, pouze kdyby měla být jednočlenná, to by jsme se nikdy nedohodli! Jsem pro poradní sbor Kolomba (když si to vymyslel) a to by měla být celá hospoda.:P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama