Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
278 odpovědí na toto téma

#61 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 14:29

LudekV napsal/a:

Firestone- napsal/a:
A můžu ještě poprosit o hint, jak pomocí API stáhnout novou krabku do databáze pomocí GC kódu? Takovou možnost tam nikde nevidím...

Pokud jde o jeden GC kód, tak nejrychleji Body - Nový bod, zadat kód, ENTER, pravé myšítko a Aktualizovat kešky...


Paráda, už začínám chápat, jak to API pěkně funguje :) Tímhle jsi mně moc pomohl...už se můžu pomalu vrhnout na ten Combine, když začínám pronikat do systému, jak fungujou jednotlivé kroky toho API :) Díky!
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#62 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 14:30

Kolombo, tohle by nestacilo? http://geoget.ararat...csvconfigurable
Co ma byt v kterem sloupecku, se tam da nastavit, a vysledek si otevres treba v Excelu.
  • 0

#63 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 16:31

Lze nejak tridit data podle zapisu v "poznamka" ? Hodne by mi to pomohlo ... dik
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#64 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 17:57

HaLuMa napsal/a:
Kolombo, tohle by nestacilo? http://geoget.ararat...csvconfigurable
Co ma byt v kterem sloupecku, se tam da nastavit, a vysledek si otevres treba v Excelu.


Jo, to je ono, jen se tím budu muset prokousat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#65 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 19:59

Ahoj, jde nějak zvětšit velikost fontu v tabulce geogetu? Kdybych to chtěl třeba pouštět na TV pro víc lidí z větší vzdálenosti?
  • 0

#66 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 23:23

trotakcz napsal/a:
Lze nejak tridit data podle zapisu v "poznamka" ? Hodne by mi to pomohlo ... dik

jak bys to chtel tridit? pokud by Ti stacilo vyhledavani v poznamkach, psal jsem na to davku do Combine.
  • 0

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 9:11

LudaL napsal/a:
jde nějak zvětšit velikost fontu v tabulce geogetu? Kdybych to chtěl třeba pouštět na TV pro víc lidí z větší vzdálenosti?


Clovece, asi neda. Pouzit Geoget misto rodinne vecerni zabavy, to mne jeste nenapadlo.
  • 0

#68 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 9:54

HaLuMa napsal/a:

LudaL napsal/a:
jde nějak zvětšit velikost fontu v tabulce geogetu? Kdybych to chtěl třeba pouštět na TV pro víc lidí z větší vzdálenosti?


Clovece, asi neda. Pouzit Geoget misto rodinne vecerni zabavy, to mne jeste nenapadlo.

zkusil bych dát menší rozlišení pro monitor - bude se pak zdát písmo relativně větší.
  • 0

#69 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 10:11

dr.vota napsal/a:

HaLuMa napsal/a:

LudaL napsal/a:
jde nějak zvětšit velikost fontu v tabulce geogetu? Kdybych to chtěl třeba pouštět na TV pro víc lidí z větší vzdálenosti?


Clovece, asi neda. Pouzit Geoget misto rodinne vecerni zabavy, to mne jeste nenapadlo.

zkusil bych dát menší rozlišení pro monitor - bude se pak zdát písmo relativně větší.


To dost záleží na typu monitoru, někdy je to s jiným rozlišením k nekoukání :-(

Asi by se hodilo, kdyby šlo změnit velikost písma, klidně jen malé střední velké. Je nás tu víc, co si koukáním do monitoru zkazilo zrak :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#70 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 10:36

kolombo napsal/a:

dr.vota napsal/a:

HaLuMa napsal/a:

LudaL napsal/a:
jde nějak zvětšit velikost fontu v tabulce geogetu? Kdybych to chtěl třeba pouštět na TV pro víc lidí z větší vzdálenosti?


Clovece, asi neda. Pouzit Geoget misto rodinne vecerni zabavy, to mne jeste nenapadlo.

zkusil bych dát menší rozlišení pro monitor - bude se pak zdát písmo relativně větší.


To dost záleží na typu monitoru, někdy je to s jiným rozlišením k nekoukání :-(

Asi by se hodilo, kdyby šlo změnit velikost písma, klidně jen malé střední velké. Je nás tu víc, co si koukáním do monitoru zkazilo zrak :-(

a nebo se dá taky změnit (třeba dočasně) velikost písma v systému - pokud není v gg natvrdo, tak by to taky mohlo pomoct a nebylo by to kostičkované
  • 0

#71 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 15:47

HaLuMa napsal/a:

LudaL napsal/a:
jde nějak zvětšit velikost fontu v tabulce geogetu? Kdybych to chtěl třeba pouštět na TV pro víc lidí z větší vzdálenosti?

Clovece, asi neda. Pouzit Geoget misto rodinne vecerni zabavy, to mne jeste nenapadlo.

Vidíš to je ta výhoda rodinného lovu. Za dlouhých zimních večerů si prohlížíš své úspěchy v lovu (vzpomínáš Helčo jak nás na téhle kešce honila kobyla?) nebo pomocí brainstormingu luštíš mysterky (hele a nemají se spočítat všechna "a" v listingu?):D. Sedíš pohodlně na gauči a pouštíš to na 40' LCD. Lepší než koukat na programy televizí. OK, zkusím si pohrát s nastavením v systému.
  • 0

#72 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 8:59

HaLuMa napsal/a:
Kolombo, tohle by nestacilo? http://geoget.ararat...csvconfigurable
Co ma byt v kterem sloupecku, se tam da nastavit, a vysledek si otevres treba v Excelu.


Nevím, jestli jsem to jen nepostřehl, ale dá se v csvconfigurable vypilovaná exportní volba uložit jako šablona a začít si pilovat další šablonu, na jiný typ exportu ??

Varianta uložit jako text do jiného souboru mne už napadla, ale to nepovažuji za nejpohodlnější.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#73 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 26 leden 2012 - 10:24

po exportu do Garmina se stane že z 10ti keší naimportuje třeba 6 a 4 ne ale WPT, parking pointy naimportuje i k těmhle 4em nenaimportovaným keším stává se to někomu?
  • 0

#74 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 10:27

mikrom napsal/a:
jak bys to chtel tridit? pokud by Ti stacilo vyhledavani v poznamkach, psal jsem na to davku do Combine.


Napr. mam GPX se zastavkama autobusu v Praze, coz je cca 3500 zaznamu. A v poznamce je udana linka. A ja napr. potrebuju vybrat zastavky linky 181, kterou pojedu (vcera jsme jel :)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#75 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 10:37

trotakcz napsal/a:

mikrom napsal/a:
jak bys to chtel tridit? pokud by Ti stacilo vyhledavani v poznamkach, psal jsem na to davku do Combine.


Napr. mam GPX se zastavkama autobusu v Praze, coz je cca 3500 zaznamu. A v poznamce je udana linka. A ja napr. potrebuju vybrat zastavky linky 181, kterou pojedu (vcera jsme jel :)

myslim, ze by Ti tohle melo fungovat. stahni si ze stranky Combice davku ListingFulltext. a kdyz nad prazdnym seznamem das vyhledat "181", vypise Ti vsechny kese ktery maji v poznamce "181".
  • 0

#76 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 10:51

Diky. Zkusim. A jeste jednu malickost, jak zapsat do "vlastni" ? Hodilo by se mi psat si poznamky.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#77 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 11:18

trotakcz napsal/a:
Diky. Zkusim. A jeste jednu malickost, jak zapsat do "vlastni" ? Hodilo by se mi psat si poznamky.

kam? nerozumim dotazu.
  • 0

#78 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 11:52

Vlozim sloupec "vlastni" a rad bych d nej oplnoval poznamky. A nejak nevim jak.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#79 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 12:16

Na poznámky tam políčko je. V listingu, úplně dole. Mám ale pocit, že dřív se to dalo otevřít jako RTF příloha, teď ty přílohy vidím prázdné. Jak dostat poznámku do okna geogetu? Pokud to nejde jinak, tak by to mělo jít vizualizačním skriptem, ta vlastnost ve třídě TGeo se bude jmenovat Comment. Dělal jsem si něco podobného pro svůj skript. Podívej se do balíčku ZalozNovyBodAedit. Doplněno. Jde to, mám to napsané.
  • 0

#80 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 18:02

Nejsem si 100% jistý, že je to novou verzí, ale přestala fungovat aktualizace. Teda mám nastaveno kontrolovat aktualizace při startu, ale nic nehlásí. Když pak dám ve správci pluginů kontrolovat aktualizace, tak to nějaké najde :( a nenašlo to ani nový GG, takže to možná bylo už v předchozí verzi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama