Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
278 odpovědí na toto téma

#81 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 18:20

me aktualizace fungujou OK...
  • 0

#82 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 18:32

petulinka1 napsal/a:
me aktualizace fungujou OK...

Ještě jsem před časem měnil poskytovatele internetu, ale to nevím...
  • 0

#83 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2012 - 18:43

sobikovi napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
me aktualizace fungujou OK...

Ještě jsem před časem měnil poskytovatele internetu, ale to nevím...


Také hlásím aktualizace naprosto v pořádku....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#84 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 9:26

Tak nevím, nejspíš dělám někde chybu, ale nevím jakou. Chci vybrat keše podle atributu "available in winter". Normálně jako vždy F2, tagy, přidat "attribute" hodnotu dám "available in winter". Odklepnu a seznam je prázdný přestože tam některé kešky tento atribut mají. Zjisstil jsem, že když kešky mají ty atributy vizualizované (v té tabulce nad lissstingem) tak to filtr nevezme, musí to být textově.
  • 0

#85 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 9:30

Mi toto filtrování v pohodě funguje... viz přílohy
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#86 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 9:30

AD
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#87 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 9:59

Aha, použít winter-yes a ne available in winter. Dík.
  • 0

#88 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:01

LudaL napsal/a:
Aha, použít winter-yes a ne available in winter. Dík.


To "available in winter" ani není v té rozbalovací roletce, mám dojem. Musíš si vybrat ze seznamu, ne to tam ručně dopisovat ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#89 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:14

Všiml jsem si, že když jsem v inovované verzi poprvé spustil makro Elevation, tak to trvalo hodně dlouho, vypadalo to, že opravuje výškový údaj v celé databázi. Další spuštění už bylo normálně svižné.
  • 0

#90 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:19

mpik napsal/a:
Na poznámky tam políčko je. V listingu, úplně dole. Mám ale pocit, že dřív se to dalo otevřít jako RTF příloha, teď ty přílohy vidím prázdné.


Priloha a poznamka spolu nesouvisi a nikdy nesouvisely.

ke kesi si muzes napsat poznamku. Bud v editaci bodu, nebo pri zobrazenem listingu do toho vysouvaciho policka pod listingem. Poznamka se pak ukazuje i primo v listingu.

A pak se da ke kesi prilozit priloha. Libovolna mnozina souboru. Specielnim pripadem prilohy je ten RTF soubor, ktery lze jednim kliknutim zalozit a otevrit.
  • 0

#91 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:21

sobikovi napsal/a:
Ještě jsem před časem měnil poskytovatele internetu, ale to nevím...


Na aktualizacich se vubec nic nemenilo. Takze si zkontroluj, jestli ti na tom pocitaci vubec funguje http://geoget.ararat.cz. Pokud ano, pak na firewallu v pocitaci povol Geoget. ;)
  • 0

#92 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:22

LudaL napsal/a:
Aha, použít winter-yes a ne available in winter. Dík.


Vzdycky je dobre si hodnotu tagu vybrat z nabizenych hodnot.

Ty nabizene hodnoty jsou totiz ty hodnoty, ktere se v databazi vyskytuji. tedy, kldyz tam napises neco, co se ti stejne nenabizi, tak se podle toho urcite nic nemuze najit. ;)
  • 0

#93 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:23

Arne1 napsal/a:
Všiml jsem si, že když jsem v inovované verzi poprvé spustil makro Elevation, tak to trvalo hodně dlouho, vypadalo to, že opravuje výškový údaj v celé databázi. Další spuštění už bylo normálně svižné.


Na tom se take nic nemenilo. Neslo spise o to, ze pri tom prvnim pruchodu se vubec databaze postupne nacitala do disove cache, takze proto byl druhy pruchod mnohem rychlejsi?
  • 0

#94 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:34

HaLuMa napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Všiml jsem si, že když jsem v inovované verzi poprvé spustil makro Elevation, tak to trvalo hodně dlouho, vypadalo to, že opravuje výškový údaj v celé databázi. Další spuštění už bylo normálně svižné.


Na tom se take nic nemenilo. Neslo spise o to, ze pri tom prvnim pruchodu se vubec databaze postupne nacitala do disove cache, takze proto byl druhy pruchod mnohem rychlejsi?


Zkusím to večer po aktualizaci databáze aby byly podmínky shodné... Diskovou keší by to být nemělo - nebo si ji GG schováná mezi jednostlivými spuštěními ? I ta aktualizace datbáze by neměla mít vliv, přinejměnším polovina by měla projet rychle.
  • 0

#95 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:36

A lze poznamku zobrazit jako samostany sloupec ? Ja bych potreboval si pridat si sloupec "vlastni" (coz normalne jde) a zapisovat do nej. To uz ale neumim a zatim jsem nikde nenasel jak to udelat.

Vložený obrázek
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#96 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:39

HaLuMa napsal/a:

mpik napsal/a:
Na poznámky tam políčko je. V listingu, úplně dole. Mám ale pocit, že dřív se to dalo otevřít jako RTF příloha, teď ty přílohy vidím prázdné.


Priloha a poznamka spolu nesouvisi a nikdy nesouvisely.

ke kesi si muzes napsat poznamku. Bud v editaci bodu, nebo pri zobrazenem listingu do toho vysouvaciho policka pod listingem. Poznamka se pak ukazuje i primo v listingu.

A pak se da ke kesi prilozit priloha. Libovolna mnozina souboru. Specielnim pripadem prilohy je ten RTF soubor, ktery lze jednim kliknutim zalozit a otevrit.

Jo, to už jsem pochopil. A že nějak jdou přidávat přílohy, vím. RTF jsem už zkusil. Jak jdou přidat jiné? Zdá se mi, že je to v menu pravé myši "Ukázat přílohy", ale tam se nedá přidávat.
Zmátlo mě, že mám někde přílohy a v nich poznámku, ale to bude tím, že dokud jsem GG pořádně neznal, asi jsem si napsal poznámku do přílohy. Ale často mám existující ale prázdnou přílohu tam, co mám poznámku. Nevím o tom, že bych si ji založil sám, ale možné to je.
  • 0

#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:40

Arne1 napsal/a:
Zkusím to večer po aktualizaci databáze aby byly podmínky shodné... Diskovou keší by to být nemělo - nebo si ji GG schováná mezi jednostlivými spuštěními ? I ta aktualizace datbáze by neměla mít vliv, přinejměnším polovina by měla projet rychle.


Diskova cache je otazka operacniho systemu, ne Geogetu. Takze znovuspusteni geogetu na to opravdu vliv nema. leda restart celeho operacniho systemu.
  • 0

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:42

trotakcz napsal/a:
A lze poznamku zobrazit jako samostany sloupec ? Ja bych potreboval si pridat si sloupec "vlastni" (coz normalne jde) a zapisovat do nej. To uz ale neumim a zatim jsem nikde nenasel jak to udelat.


Ta tabulka neni zapisovaci, takze nerozumi tomu, co tak jak chces zapisovat.

Pokud chces zobrazovat, tak poznamku tam dostanes leda pomoci vizualizacniho skriptu, ktery by sis na tento ucel musel udelat. Nicmene podle sloupce 'vlastni' se neda tabulka radit!
  • 0

#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:45

mpik napsal/a:
Jo, to už jsem pochopil. A že nějak jdou přidávat přílohy, vím. RTF jsem už zkusil. Jak jdou přidat jiné? Zdá se mi, že je to v menu pravé myši "Ukázat přílohy", ale tam se nedá přidávat.


Zkus enkde chytnout nejaky soubor a pretahnout ho do toho okna s prilohami... zkus v tom okne pouzit prave tlacitko mysi.. atd.
  • 0

#100 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 11:01

Tak to mě opravdu nenapadlo. Zmátl mě ten název Ukázat přílohy. Pravá myš mi ale vyvolá běžné windows menu. Drag&Drop funguje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama