Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
278 odpovědí na toto téma

#141 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 19:10

Ty vis, co ma Tom vsechno v databazi, jestli tam ma jen CR, atd?
  • 0

#142 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 19:30

HaLuMa napsal/a:
Ty vis, co ma Tom vsechno v databazi, jestli tam ma jen CR, atd?


A nejdená se o graf založených keší? To by jich musel tolik založit, ne?
Nebo jsem to zle pochopil?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#143 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 19:32

kesi, kolik jich bylo vubec zalozeno... celkove.
  • 0

#144 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 19:35

kolombo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Nerozumim, co se ti na tom nelibi?


Čísla 2 000 až 26 000 jsou určitě správně ??

osa Y začíná nulou, 2000 je první popisek, a 26000 mi nepřipadá špatně - pokud odečteš těch v současnosti asi 6200 archivovaných a 2100 disablovaných...
  • 0

#145 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:07

Ahoj, prosím o radu. Nevím jestli je to novou aktualizací, ale nějak se mi ztratili z geogetu keše (nebo je alespoň nevidím) - jak nalezené tak nenalezené. Nyní tam mám asi 900 nalezených keší a přitom jsem tam měl cca 1050 nalezených a dalších cca 800 nenalezených. Různé databáze nepoužívám, ale ve všech (dvou) které mám tam kešky nejsou. Prosím o radu jak se dostat k původním datům. Žádnou zálohu jsem nikde nenalezl. Děkuji
  • 0

#146 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:12

ta zaloha ma priponu .bak, opravdu tam nikde neni? taky podezrivam GG z toho, ze mi neco umazal (zmizely mi nejaky finalky, coz nechapu :D), ale na druhou stranu Haluma rika, ze by to nic mazat nemelo, tak jsem z toho nejaka tumpachova...
  • 0

#147 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:21

Tak samotny upgrade zcela jiste nic neumazava, ten jen data doplnuje. A Geoget sam o sobe take svevolne nic nemaze, jen na uzivateluv popud, nebo kdyz si treba uzivatel bezhlave pousti ruzne opravne procedury. Za sebe muzu rit, ze jsem jeste nikdy nezaznamenal zadny pripad, ze by Geoget neco svevolne smazal. ;) nejcastejsi problem spise byva to, jak uzivatel zjistuje, ze mu neco chybi. Zpravidla nechybi, jen si tu uzivatel blbe vyfiltroval. (At uz svoji sikovnosti, nebo tim,z e si nejakym divnym importem pokazil data, ktera pak neprosla filtrem.)
  • 0

#148 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:27

ze GG sam nic nesmaze vim, ani se to nesnazim tvrdit, ale zaroven taky vim, ze jsem ty finalovky k dany kesi zadavala, ukladala a byly tam, ale kdyz si vyfiltruju kese okolo a vidim finalovky u 98% kde predtim byly a u 2% ne, i kdyz by tam bejt mely, tak me to docela mate :D opravnej skript jsem nepoustela..no hooodne dlouho, takze tim to taky nebude...neivm co se stalo no...
  • 0

#149 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:40

Take bych rekl, ze ke ztrate doslo spustenim nektereho nebo nekterych opravnych scriptu. Sam jsem si vyzkousel, ze jsem prisel o stare logy (byly ziskane hoooodne davno a nebyly tedy spravne identifikovany), podobne se da prijit o stare kese (dlouho nedoslo k aktualizaci) a podobne. Treba i o ty finalovky je mozne prijit, kdy z nejakeho duvodu nejou spravne prirazeny ke kesi, ... Pak je dalsi otazka (na kterou jiste zna odpoved Haluma, takze vi, co rika), co vsechno se deje pri konverzi databaze do nove verze. Ale nepochybne pri nekonzistenci puvodni databaze se ta nekonzistentni data museji ztratit. Ale kdyz tvrdis, zes je nepoustela, tak nevim. Pokud znas nejaky konkretni bod, je mozne se kouknout primo o databaze. Ackoli "opravne scripty" zni celkem nevinne, pokud to pouzije nekdo, kdo nevi, co se presne bude dit, muze byt hodne prekvapen. Navic je ted mame tak prijemne dostupne, ze? :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#150 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:42

Je možné prosím se teda dostat k nějakým zálohám? Já jsem si jednu v minulosti udělal ( nalezenými kešemi), ale když jsem ji ted zkoušel tak mi to napsalo, že to už tento geoget nepodporuje :(
  • 0

#151 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:45

Proste je mi to zahadou no :DAle vim, ze nema smysl se s vama hadat, hlavne taky proto, ze vim, ze mate stejne pravdu oba :DJe mozny, ze se to ulozilo tehda nejak podivne, ale nevadi mi (zatim u danejch kesi), ze to zmizelo - mam to v .csv "zalohovany" ;)
  • 0

#152 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:50

pozorjed napsal/a:

HaLuMa napsal/a:

_Tom napsal/a:
proč mi graf založených keší začíná v roce 1963? :-)


Protoze mas v databazi nejaky bod s takovym datem zalozeni. ;)

máš v evidenci keš http://coord.info/GC38XYW GC38XYW ? mrkni na datum založení :(


Datum založení je slušné:

Hidden : 12/10/2011


  • 0

#153 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:51

petulinka1 napsal/a:
ze GG sam nic nesmaze vim, ani se to nesnazim tvrdit, ale zaroven taky vim, ze jsem ty finalovky k dany kesi zadavala, ukladala a byly tam, ale kdyz si vyfiltruju kese okolo a vidim finalovky u 98% kde predtim byly a u 2% ne, i kdyz by tam bejt mely, tak me to docela mate :D


Zkus si na nejakou takovou kesku s chybejici finalovkou vzpomenout, a pak si ji nech vyhledat podle GC kodu. Tim se ti ta keska ukaze bez pouziti filtru (tedy pokud si nezapnes filtrovane hledani) i s evsemi waypointy. Uvidis, jestli to v databazi opravdu je ci nikoliv.
  • 0

#154 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:53

Mesinger napsal/a:
Je možné prosím se teda dostat k nějakým zálohám? Já jsem si jednu v minulosti udělal ( nalezenými kešemi), ale když jsem ji ted zkoušel tak mi to napsalo, že to už tento geoget nepodporuje :(


To se snazis otevrit novejsi verzi databaze ve starsi verzi geogetu. Coz urcite neni spravny postup...
  • 0

#155 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:56

TO jsem zkousela, FWP tam proste neni :(Nebudu to nijak resit Ale nijak me to nestve jak rikam, horsi to ma Mesinger...
  • 0

#156 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 20:56

HaLuMa napsal/a:

Mesinger napsal/a:
Je možné prosím se teda dostat k nějakým zálohám? Já jsem si jednu v minulosti udělal ( nalezenými kešemi), ale když jsem ji ted zkoušel tak mi to napsalo, že to už tento geoget nepodporuje :(


To se snazis otevrit novejsi verzi databaze ve starsi verzi geogetu. Coz urcite neni spravny postup...


Právě že opačně. V nové verzi starší zálohu. Konkrétně píše chyba XML: Illegal section-open or premature eof! [0:4975052] Trvání: 0,3s
  • 0

#157 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 21:06

Nevím tedy jestli se dostanu k nějaké záloze, ale prosím tedy o radu při stahování komplet celého seznamu nalezených keší - o který mi hlavně jde kvuli statistikám. Když dám totiž stáhnout všechny mnou nalezené keše tak to trvá věčnost. Lze udělat nějaké omezení. A hlavně nejvíc trvá natahování logů, někdy jich je 5, ale někdy taky 40 - jde to omezit nebo třeba úplně logy nestahovat? Díky
  • 0

#158 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 21:08

Dulezita vec je, jakym zpusobem ty kese stahujes. Geojarrym nebo pres API?
  • 0

#159 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 21:13

petulinka1 napsal/a:
Dulezita vec je, jakym zpusobem ty kese stahujes. Geojarrym nebo pres API?


Pomocí Geojarrym. Přes Api mi to nic neříká - je to lepší?
  • 0

#160 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2012 - 21:16

Zkus si zvolit filtr all, označ všechny keše a úrpjeď je přes API.. Je to docela fofr ;) Kdýž to necháš hodinku jet, tak je hotovo :)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama