Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.35


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
95 odpovědí na toto téma

#21 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:03

Mohu...

TAGTABLE ID TagFTF Date Icon Code Name Difficulty Terrain Direction Distance Flag TagOkres
TagCustomizedList TagFTF xTF seznam

TAGTABLE ID TagFTF Date Icon Code Name Difficulty Terrain Direction Distance Flag TagOkres
SORTTAGINDEX 1
TagCustomizedList TagFTF xTF seznam


jen pro Tvůj klid, jako první jsem zkoušel odmazávat jednotlivé parametry až zůstal jen název keše. Až pak jsem to porovnal s jinýma tabulkama a všiml si, že ty jiné byly řazené a tahle ne.

  • 0

#22 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:08

No je, je tam chybka. Už jsem to našel a opravil, v další verzi bude fungovat správně.
  • 0
MaFa

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:15

MaFa napsal/a:
No je, je tam chybka. Už jsem to našel a opravil, v další verzi bude fungovat správně.


OK, tak to zase vracím do původna.
  • 0

#24 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 12:11

Chybička na Araratu. Odkaz na GgStat dává:

Fatal error: Call to a member function getConf() on a non-object in /stor1/ararat/html/geoget/lib/plugins/downloadrewrite/lib.php on line 225


  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 12:36

Vim o tom, uz by to melo zase fungovat.
  • 0

#26 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 12:57

Díky...!
  • 0

#27 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 11:02

Zdravim, Doplnil jsem si casy nalezu (ze souboru geocache_visits.txt) a vsilm jsem si rozdilu mezi tabulkou dne v tydnu / hodin - skalovanou a nalezu podle hodin. Vim, ze v tabulce tydnu / hodin se zobrazuji v case 0 i kesky bez blizsi specifikace, ale kontroloval jsem to a nemam zadnou kesku, ktera by nemela doplneny tag SvetloTma (coz se pro kesky bez casu nedoplnuje). V pripade potreby poskytnu data, ze kterych statistiky generuji. -PaD-
  • 0

#28 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 13:45

Nepamatuju si z hlavy ten algoritmus, ale nemas tam nekde vypleneno 0:0 ? To by mozna mohlo delat neplechu, zkus pripadne pridat alespon jednu minutu.
  • 0
MaFa

#29 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 14:20

MaFa napsal/a:
Nepamatuju si z hlavy ten algoritmus, ale nemas tam nekde vypleneno 0:0 ? To by mozna mohlo delat neplechu, zkus pripadne pridat alespon jednu minutu.


Nejak nejsem schpen najit kesky s casem 0:0 (a ani jinym casem). Proto jsem hledal kesky pomoci tagu SvetloTma, ktery ma toto chovani jako side efect. Ale nepamatuji si, ze bych nekde logoval nalez presne na pulnoc.
  • 0

#30 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 14:42

A nechat si nalezene kesky seradit v geogetu dle casa nalezu nejde? Ja kdyz to udelam u sebe, tak se hned na zacatku objevi asi 10 kesi, ktere maji prave datum nalezu 00:00. :-)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#31 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 14:46

lukabike.com napsal/a:
A nechat si nalezene kesky seradit v geogetu dle casa nalezu nejde? Ja kdyz to udelam u sebe, tak se hned na zacatku objevi asi 10 kesi, ktere maji prave datum nalezu 00:00. :-)


No me jde radit dle data a casu, ne jenom casu, ale mozna ze to je vlastnost, kterou neznam...

-PaD-
  • 0

#32 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 14:55

Ja mam v GG pridany sloupec Nalezeno. Mozna jsem si ho pridaval sam, mozna je zobrazen standartne, nevim. A kazdy log zacinam nejak takto: 12:33 - Nalezeno.... A pak je serazeni dle nalezu celkem jednoduche.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#33 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 14:43

lukabike.com napsal/a:
Ja mam v GG pridany sloupec Nalezeno. Mozna jsem si ho pridaval sam, mozna je zobrazen standartne, nevim. A kazdy log zacinam nejak takto: 12:33 - Nalezeno....
A pak je serazeni dle nalezu celkem jednoduche.


Napadlo me pridat sloupec s logem, protoze take pridavam jako prvni udaj cas nalezu, ale nenasel jsem ho :( Ale stejne je divne, kdyz v jednom programu jeden graf pozuiva na plneni daty jeden algoritmus a druhy zase jiny...
  • 0

#34 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 15:10

To je prave schvalne, aby se takhle snadno odhalily chyby v datech. Jinak ani nevis, ze tam mas neco nenastavenyho, pripadne by sis stezoval, ze ti v tabulce 10 kesi chybi.
  • 0
MaFa

#35 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 20:28

Sloupec s logem si nepřidáš. Jedině přes vizualizační skript, ale podle toho stejně nemůžeš třídit. Ale sloupec Nalezeno přidat můžeš, já ho tam asi měl od začátku.
  • 0

#36 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 0:19

MaFa napsal/a:
To je prave schvalne, aby se takhle snadno odhalily chyby v datech. Jinak ani nevis, ze tam mas neco nenastavenyho, pripadne by sis stezoval, ze ti v tabulce 10 kesi chybi.


Hmm.. ale spatne se to v tech deviti stovkach kesi hleda... nejde vygenerovat ten graf v nejakem debug modu, kde by byl seznam kesek, ktere jsou pro kednotilve hodnoty zapocitany? Jinak me napada, ze bych mohl zkouset vzdy pridat treba 100 kesi a vygeneroat statistiku, abych zjistil, ktera kes to dela, ale nevim jestli se do toho pustim...

mpik napsal/a:
Sloupec s logem si nepřidáš. Jedině přes vizualizační skript, ale podle toho stejně nemůžeš třídit. Ale sloupec Nalezeno přidat můžeš, já ho tam asi měl od začátku.


No ja tam mam sloupec ve kterem mam datum tak cas, ma jiny format nez uvadis, nevim jak tridit poze podle data :|
  • 0

#37 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 7:33

No jestli jsi trochu zrucnejsi, tak by slo to udelat trochu oklikou - do statistik si pridas vlastni tabulku, kde bude nazev kese a cas nalezu a srovnas to podle casu nalezu... Nebudes to nikam nahravat a nalez je hned. :) To uz by s ehledalo lip. Jinej zpusob, jak to udelat me zatim nenapada JInak co s eme tyce, tak je zajimavy, ze pri pouziti sablony bez zalozek, se mi tabulku dnu v tydnu/hodin, generuje spravne, jakmile ale pouziju sablonu se zalozkama (co je primo s ggstatem), tak mi to nektery kese hodi taky na cas 00:00. pricemz zadne kes takovej cas nema :Dpak jsem si upravila svoji puvodni sablonu na zalozlovanou a fungovalo to porad sparvne...tak nevim :D
  • 0

#38 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 7:46

A což si v Geogetu Nastavení->Jazyk->Formát data, formát času nastavit co je třeba? Já tam mám d.M.yyyy, hh:mm a vidím to, co mám vidět. Ale pozor, byl s tím nějaký problém, to se ale snad týkalo formátu data na Groundspeaku. Už si nevzpomínám jaký.
  • 0

#39 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 10:37

tam slo o to, ze kdyz zavedli nas format (akorat misto tecek lomitka), tak ze GG nebyl schopnej poznat, kterej format to je, protoze treba 3. unora nebylo urcitelny... 03/02 nebo 02/03 nepoznas, v jakym formatu to je zapsany... ale problem byl v nastaveni toho data na gc.com, ne v GG jinak nastavenim formatu data a casu v GG si moc nepomuzes, protoze ve sloupci Nalezeno je stejne vzdycky prvni datum a cas je az za nim a tady je potreba to srovnat podle casu... leda, a to by se dalo, to vsechno vyexportovat do field notes, kde by byl ten cas na prvnim miste a pak to znovu naimportovat. pak jenom zobrazit sloupec s tagem FN a srovnat to podle toho, je to ijednodussi nez ten muj prnvi napad :D
  • 0

#40 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 22:57

Ahoj, tak jsem si stahnul novou MFPQ, ktera ma jiz vsechny casy (zeditoval jsem na gc.com logy, abych tam pridal casy nalezu) a jiz se mi zobrazeuje vse dobre. Jediny rozdil je ted u jedine kesky a to je dobre. Nevim ale, proc jsem mel problemy, kdyz jsem nastavoval casy primo v geogetu. U me vyreseno, takze se tim vice nebudu zabyvat. Pokud by to nekdo chtel zkoumat, muzu databazi geogetu poskytnout.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama