Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.35


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
95 odpovědí na toto téma

#41 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 21:45

nějak nemůžu přijít na to proč mi ggstat ignoruje jednu vlastní kešku (konkrétně GC2YJTR). Jméno v listingu je "krovicko & parkis" stejně jako u několika dalších (např GC2YG7F, GC2T26C...), v template mám nastaveno "MYCACHESOWNER krovicko & parkis", ale tuhle keš prostě ggstat ignoruje. Netuší někdo kde by mohl být zakopaný pes?
  • 0

#42 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 21:53

neni v ownerovi treba o mezeru navic? tipla bych na nejakou takovouhle prkotinu ;)
  • 0

#43 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 22:02

petulinka1 napsal/a:
neni v ownerovi treba o mezeru navic? tipla bych na nejakou takovouhle prkotinu ;)

bohužel ne, to jsem kontroloval asi 4x ;) Zkoušel jsem i kešku komplet smazat z geogetu a stáhnout znovu, přepsat ownera znovu v listingu, ale nic z toho nepomohlo
  • 0

#44 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 22:45

No já bych tipnul na ten ampersand. Používat v nicku znak která se běžně používá v HTML na přednačení nějakých specialit může vést k nepředvídatelným důsledkům.
  • 0

#45 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 11:51

u dalších 3 keší s tím samým ampersandem to funguje, tak proč ne tady? v tom to nebude
  • 0

#46 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 17:22

Zkusil jsem to doma nastavit a vyjely mi nasledujici kese
# 	Zveřejněna 	Terén 	Obtížnost 	Kód 	  	Název keše
1 	03.04.2011 	3 	1.5 	GC2NBXB 	Traditional Cache 	Hora
2 	21.05.2011 	2.5 	4 	GC2T26C 	Unknown Cache 	Hratky se zviratky
3 	25.06.2011 	3 	2 	GC2YG7F 	Traditional Cache 	Konsky vrch
4 	25.06.2011 	1.5 	1.5 	GC2YJTR 	Traditional Cache 	Zdarecke jezirko
5 	05.03.2012 	4 	3.5 	GC33TQJ 	Unknown Cache 	Kriminalka Plzen V.

Takze chybu bych videl nekde v databazi. V nastaveni jsem pouzil:
INCODING cp1250

OWNERCASE default
MYCACHESOWNER krovicko & parkis

  • 0
MaFa

#47 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 19:22

To se mi nezdá, chová se to úplně stejně i když jsem vlastní keše naimportoval přes api do nové databáze. Spíš bude nějaká jiná bota v té mojí šabloně, ale nemůžu nic vykoukat. Můžeš to prosím zkusit s celou tou mojí šablonou?
http://dl.dropbox.co....tabmenu.parkis
  • 0

#48 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 0:42

ono to prepsani nemusi rpoblem vyresit (uz tu nekolik takovejch pripadu bylo a dokonce u jednoho nepomohlo ani kdyz danou kes za DB vymazal a naimportoval znovu) takze by stalo za pokus vzit v potaz problem DB, jelikoz v nastaveni na 90% ta chyba zrejme neni...
  • 0

#49 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 11:50

Objevil jsem, že u tvé keše Koňský vrch je na konci autora mezera, takže si buď přidej do templatu "MYCACHESOWNER krovicko & parkis " nebo to oprav v listingu. V listingu je jasně vidět, že tam tu mezeru opravdu máš. PS. To jezirko ve vypisu mam
  • 0
MaFa

#50 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 12:26

Heureka, máš pravdu. Divné je že při editaci listingu v tom imputboxu nebyla. Přepsal jsem tedy ownera na něco úplně jiného a pak znova editoval zpět a už se tam neukázala. Díky moc. BTW jaktože tobě se předtím se stejným nastavením v template identifikovala správně? asi nějaké skvrny na slunci :)
  • 0

#51 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 12:55

Asi k té změně došlo později a já ještě neměl tu keš znovu načtenou. Nestahuju všechno pořád dokola.
  • 0
MaFa

#52 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 8:37

Zdravím všechny a obracím se k vám o radu (snad jsem ve správném vlákně?). Celý program + doplňky jsem instaloval v pátek, kdy jsem i rozchodil automatické statistiy a moc se nám líbí. Jak dostat do statistik záložky jak to má třeba Gord: Onás; Celkové přehledy; Statistiky keší; Mapy... nebo Sobikovi O nás; Milníky/xTF; Nalezené; Založené; TB/GC; CWG.... Děkuji za odpověd
  • 0

#53 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 9:27

Hledej v adresáři script\ggstat soubor template_tabmenu.cz a prostuduj si, jak je ta šablona udělaná. Jde o příkazy DEFINETABMENU, TABMENUACTIVE a TABMENU. První si definuješ předem, jaké budou záložky, druhým definuješ, která bude aktivní po spuštění, třetí dáváš na začátek každé sekce.
  • 0

#54 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 9:36

TABMENU jeste musi ukoncovat posledni zalozku. Ale urcite nebude na skodu, kdys si prectes dokumentaci v adresari script/ggstat/GgStatDoc. Tam jsou popsany i tyto prikazy.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#55 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 10:25

Musí ukončovat? Já to tam neměl a fungovalo to, doplnil jsem to a nefungovalo to.
  • 0

#56 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 10:45

Prikazu by melo byt o jeden vic nez je zalozek. Za poslednim (ukoncovacim) prikazem muzes uvest text, ktery bude zobrazen na vsech zalozkach na konci podobne jako pred prvnim prikazem je texn zobrazen na vsech zalozkach pred nimi. Jsem o tom presvedcen, je to v dokumentaci a ja to tak taky mam. Urcite jsi pocital spravne?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#57 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 11:56

Souhlasím, je to tak. Patička se mi zobrazovala jen za poslední záložkou, po opravě už se zobrazuje všude. A po opravě ještě jedné chybičky se šířkou sloupce už to funguje jak má.
  • 0

#58 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 19:36

Super, díky moc všem za pomoc. Koknu na to a určitě prostuduji. Hledal jsem to původně jinde, tak není divu, že jsem nic nenašel.
  • 0

#59 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2012 - 18:55

Můžete mi poradit, se statistikama v mém profilu?
Jedná se o tabulku nálezů podle dnů v týdnu / hodiny (záložka statistiky)
Do template jsem vložil:

WEEKDAYS Neděle Pondělí Uterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle

LANG_CROSSTABLE_Text %LEVELS% z %ALLLEVELS% možných kombinací nalezeno

...
START

COLORSCALE yes
HourWeekdayFound Den Hodina Nálezy podle dnů v týdnu / hodiny

Hned pod ní jsou nálezy podle hodin a součet nově vložené tabulky (nálezy podle dnu v týdnu / hodiny) se neshoduje s čísly v Nálezy podle hodin. Respektive sloupeček v hodině nula píše nesmyls "třicet", správně má být jedna jak je uvedeno o tabulku níž.
taky bych se chtěl zeptat, jak vložit do celkového grafu nálezů podle typu (první graf v záložce statistiky), červené označení Nálezů za rok, jak to má např. Kopecek-HP http://www.geocachin...bb-8dddaba04d93 první graf v záložce přehled.
Předem děkuji.
  • 0

#60 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2012 - 19:24

honza-pavla napsal/a:....
Hned pod ní jsou nálezy podle hodin a součet nově vložené tabulky (nálezy podle dnu v týdnu / hodiny) se neshoduje s čísly v Nálezy podle hodin. Respektive sloupeček v hodině nula píše nesmyls "třicet", správně má být jedna jak je uvedeno o tabulku níž. ...

Máš u všech tvých zalogovaných kešek doplněný i čas nálezu? Zkontroluj v GeoGetu ve sloupci nalezená. Asi ti bude přesný čas u 30 keší chybět nebo bude nastaven na 0:00. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka