Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Motorola Defy+ - zkušenosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#41 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 17:18

Před 2 týdny jsem přešel na CM10 Android 4.1.1 Jellybean
- potvrzuji plnou funkčnost všeho co jsem zkoušel
- potvrzuji delší výdrž baterie (provedena kalibrace)
- potvrzuji svižnější chování

Provedl jsem i test pomocí AnTuTu Benchmark (bez přetaktovaní) s tímto výsledkem:
celkové skóre: 2711
CPU-I: 671
RAM: 372
2D graphics: 292
3D graphics: 790

Výsledky referenčního najdeš zde: http://www.antutu.com/i/view?id=252
celkové skóre: 2472
CPU: 643
RAM: 388
2D graphics: 268
3D graphics: 695
  • 0

#42 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 20:10

Jedu na CM10. Občas se mi restartuje samotný CM10. WiFi v okamžiku restartu vypnutá, internetový tarif nemám. Nevšiml jsem si, že by nabíhal znovu celý telefon, červené M jsem v tom kamžiku myslím neviděl. Pouze všechno spadne a začne se točit modré kolečko CM. Nesetkal jste se s tím někdo?
  • 0

#43 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 22:03

CM10 jsem zkousel a zjistil jsem, ze samotny system sezere temer 100% dostupne RAM, takze uz nezbyde rozumne misto na aplikace (bezne mi bezi imo.im (ICQ, Jabber a FB) a GPS logger na pozadi, to si neco pameti vezme, a k tomu pustit Locus znamena, ze to spolehlive zabije i launcher, takze pak musim cekat dlouhe vteriny, nez znovu nabehne, coz zas zabije Locus, takze celkove naprd... A co se samotneho vykonu tyce, pozoroval jsem poroti CM7.2 lehke zpomaleni reakci systemu. Ale mozna jsem mel jen smulu na build. Jedu ted uz asi mesic na CM9, tam je to s pameti o neco lepsi a odezvy jsou slusne, ale zadna slava to taky neni... Porad si rikam, jestli mi to za to stoji a nevratit se radeji k osvedcenemu CM7.2, kde bylo pameti k dispozici habadej... ale proste ICS se mi libi :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#44 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 8:50

cufik_team napsal/a:
Jedu na CM10. Občas se mi restartuje samotný CM10. WiFi v okamžiku restartu vypnutá, internetový tarif nemám. Nevšiml jsem si, že by nabíhal znovu celý telefon, červené M jsem v tom kamžiku myslím neviděl. Pouze všechno spadne a začne se točit modré kolečko CM. Nesetkal jste se s tím někdo?


niximor napsal/a:
CM10 jsem zkousel a zjistil jsem, ze samotny system sezere temer 100% dostupne RAM, takze uz nezbyde rozumne misto na aplikace (bezne mi bezi imo.im (ICQ, Jabber a FB) a GPS logger na pozadi, to si neco pameti vezme, a k tomu pustit Locus znamena, ze to spolehlive zabije i launcher, takze pak musim cekat dlouhe vteriny, nez znovu nabehne, coz zas zabije Locus, takze celkove naprd... A co se samotneho vykonu tyce, pozoroval jsem poroti CM7.2 lehke zpomaleni reakci systemu. Ale mozna jsem mel jen smulu na build.


Výše popisované problémy se mi neprojevují.

Mám verzi: 10-20120924-NIGHTLY-mb526
číslo sestavení: cm_mb526-userdebug 4.1.1 JRO03L eng.quarx.20120924.104451 test-keys

Stahuji vždy z tohoto zdroje: http://quarx2k.ru/cm10-nightly-defy+/

Jaké verze jste zkoušeli?
  • 0

#45 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 11:34

Od verze CM10-20120924-NIGHTLY již nevycházejí nové buildy ve složce "cm10-nightly-defy+", ale v cm10-2ndboot-nightly-defy(+)/.

Příslušné vlákno na XDA: Android 4.1.2 Jellybean for Defy and Defy+

Pokud by nereagoval displej a nebo se strašně pomalu pouštěly aplikace, zkuste vypnout HWA pro problematické aplikace.


Podržení aplikací v paměti: [Guide]Locking Apps In Memory (používejte s rozumem tak na 2-3 aplikace)

PS: Teď jsem jel na CM10-20121018-NIGHTLY-mb526.zip (+ update pak update2 a naposledy update4) a právě jdu updatovat na CM10-20121102-NIGHTLY-mb526.zip, jen co se mi stáhne...
  • 0

#46 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 15:33

Maxinoha : taky tu z 2409. Občas se mi stane, že ve výpisu nevidím IMEI telefonu. Po vypnutí a zaputí většinou naskočí. Asi není vše tak úplně bezproblemové.....
  • 0

#47 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 22:47

Ja zkousel jednu z prvnich pouzitelnych CM10, tak cca pred mesicem... Verim ze od te doby se mohlo mnohe zmenit, az bude cas si hrat, tak zas zkusim mrknout na nejnovejsi build a doufam ze budu prijemne prekvapen :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#48 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 21:07

Tak jsem dnes nainstaloval CM10. Uz mi bezi i vsechny aplikace co na CM9. Zda se ze RAMky je vice, ale hlavne CM10 je rychlejsi,sviznejsi. Zatim jsem nadsen.
  • 0

#49 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 22:50

Ja ho nakonec nahodil vcera, a zatim nemam uplne vytribeny nazor... Bezne je to skutecne rychlejsi jak CM9, RAMky je zda se taky dost... Ale uz 2x za den se mi stalo, ze se system tak zasekal, ze pak trvalo nekolik minut, nez byl znova pouzitelny... Poprve uz nevim presne kdy to bylo, podruhe to bylo kdyz jsem otevrel gmail aplikaci... tak nevim :( Na CM72 jsem nikdy takovyhle problem nemel... Ale vracet zpet se mi nechce...
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#50 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2012 - 14:33

Nahodil jsem cca. před 14ti dny (poslední varianta se 2ndboot z 2.11.) a zatím více-méně spokojenost. Přešel jsem z CM 7.1, měl jsem předtím problémy s novým wi-fi routrem, nyní ok.
  • 0
-- Mitah Team --

#51 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 7:59

Tak jsem se vratil k CM9. U CM10 mi nejak blbla GPSka. Beh, ktery je dlouhy 8km mi nameril 104km!!! Provedl jsem jeste jeden pokus pri chuzi a misto 2km nameril 3km. Takze pockame par mesicu a pak zkusime znovu. ;)
  • 0

#52 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 15:21

Tak jsem dneska zkusil nahodit posledni FW ze vcerejska (CM10-20130107-NIGHTLY-mb526.zip) a jako přechod z CM72 je to obrovský skok kupředu nejen v rychlosti a ovládání, ale i v přidaných funkcích, které u CM72 chyběly. Rozpis volné/použité paměti neřeším, protože systém běží na linuxu, který přistupuje k paměti trochu jinak nez windowsy a údaj o aktuálně volné RAM je v podstatě irelevantní. Všechno co jsem zatím zkoušel na první pohled funguje. Jen sekaní při nahrávání videa se už řeší (v záznamu seky nejsou), nefunkční DSP efekty u připojených sluchátek nepotřebuju (vypnuto). Bohužel jak u verze 7.2 byl problém s RTSP protokolem, který po cca 90 vteřinách přestal prehrávat stream, tak u verze 10 mi ty RTSP prenosy nejedou vubec. Lze overit treba v aplikacich iVysilani nebo PrimaPlay. UPDATE: po 20 hodinách testování tuto verzi nedoporučuju - rychle se vybíjí baterka a telefon se často sám od sebe resetuje nebo vypíná.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama