Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

turistická mapa na gc.com?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#41 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 9:53

Taková technická ze zvědavosti obecně ke skriptíkům - pozná např. google, že se jejich mapy zobrazují na stránkách, kde vůbec nejsou?
  • 0

#42 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 10:24

Tak vám tady všem závidím... Je tu někdo, kdo poradí jak ty mapy dostat do Opery? Jde to vůbec?
  • 0

#43 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 10:35

myjed napsal/a:
Tak vám tady všem závidím... Je tu někdo, kdo poradí jak ty mapy dostat do Opery? Jde to vůbec?


http://www.geocachin...487#post_335468
  • 0

#44 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 13:25

Pe_Bo díky za nápovědu. Je to ale nad moje síly.:( Ještě že mám ten Geokuk 15:55 - Huráááááá. Další mysterka vyluštěna. Díky všem scriprujícím geokolegům. :D:D
  • 0

#45 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 21:14

No tak to teda klobouk dolů... Jsem se dneska zhrozil, když jsem zjistil, že satelitní mapy pro evropu jim jaksi nejedou... a tady někdo jen tak nenápadně dá návod, jak vrátit nejen satelitní evropu, ale dokonce i mapu s turistickými trasami, která mi tam chyběla dva roky... Dííííkyyyy !
  • 0

#46 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 9:13

Po posledním updatu skriptu FF+Chrome...1.6 mi v Tampermonkey zmizela možnost nastavit čísla u map a povypínat je. ChromePlus+Tampermonkey.
  • 0

#47 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 10:04

Skript má fungovat na FF i na Chrome. Jaké řešení zvolit na počítačích, na kterých je používán MS Internet Explorer?
  • 0

#48 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 10:23

vytrvalec napsal/a:
Skript má fungovat na FF i na Chrome. Jaké řešení zvolit na počítačích, na kterých je používán MS Internet Explorer?

Jednoduché - nainstalovat FF nebo Chrome :)
Pokud to z nejakeho duvodu nejde, tak to je smula - chytra opicka na MS IE z nejakeho neznameho duvodu :) nefunguje.
  • 0

#49 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 11:16

Pitrus napsal/a:
Jednoduché - nainstalovat FF nebo Chrome :)
Pokud to z nejakeho duvodu nejde, tak to je smula - chytra opicka na MS IE z nejakeho neznameho duvodu :) nefunguje.


Díky, díky. Nemusím asi zdůrazňovat, že toto geniální řešení mne také napadlo. Na počítačích, ke kterým mám vlastnická práva, používám Chrome již nějakou dobu. Občas ale po keškách koukám i z cizích počítačů, kde mi instalování čehokoliv přijde nemravné.
  • 0

#50 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 11:42

Chrome existuje i v portable verzi, zrovna tak Firefox. Zrovna nedavno jsem to používal. A teď jsem zkusil, že se do toho dá skript nainstalovat. Dohromady to má cca 90 mega, takže i na flešku by se to mělo vejít. Nezkoušel jsem ale na cizím PC, jestli i ta portable verze náhodou pro něco nesahá do registrů. Ale pokud tě z cizího PC na tvé Chrome nepustí FireWůl do sítě, tak ti to nepomůže.
  • 0

#51 jozin.cz

jozin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 19:15

mpik napsal/a:
Chrome existuje i v portable verzi, zrovna tak Firefox. Zrovna nedavno jsem to používal. A teď jsem zkusil, že se do toho dá skript nainstalovat. Dohromady to má cca 90 mega, takže i na flešku by se to mělo vejít. Nezkoušel jsem ale na cizím PC, jestli i ta portable verze náhodou pro něco nesahá do registrů.
Ale pokud tě z cizího PC na tvé Chrome nepustí FireWůl do sítě, tak ti to nepomůže.


Portable verze snad proboha nesaha do registru, ne??
Problem by mohl byt maximalne v zakazanem USB Mass Storage, ale to snad neni uplne bezne.
  • 0

#52 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 790 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 21:05

Myslím, že problémy nebudou. Portable verze určitě do registrů neukládá. Ovšem nevím, kam případně ukládá ten skript. Proto jsem psal, že jsem to jinde nezkoušel. Mám to na externím disku. Ale protože v Zone Alarmu jsem si musel povolit přístup na síť, tak pokud bude mít někdo třeba na firemním PC zakázáno nastavovat firewall, tak se s tím nepřipojí.
  • 0

#53 Kohout

Kohout

    Kohoutici

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 11:49

Nestěžuj si moc a radši si nainstaluj greasemonkey skript http://userscripts.o...pts/show/125926 s tím se to už docela dá.

 

Nainstaloval jsem to a stejně turistické mapy nemám.


  • 0

#54 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 12:38

Nainstaloval jsem to a stejně turistické mapy nemám.

Důvod je prostý, amapy ukončily před pár týdny provoz, nainstaluj si http://userscripts.o...pts/show/182158

Následně si přidej shocart mapy podle návodu uveřejněného na http://www.geojih.cz...060&rowstart=20


Tento příspěvek byl upraven od hanska: 28 prosinec 2013 - 12:39

  • 0

#55 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 13:32

Kohout: Použij tento upravený skript

http://www.geocachin...p-enhancements/


Tento příspěvek byl upraven od skurakai: 28 prosinec 2013 - 14:00

  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama