Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#261 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 17 April 2012 - 21:20

Cas je v tuto chvili mozne zobrazit jen pomoci vizualizacniho skriptu, ktery si precte ten datum a cas aktualizace z TGeo a zobrazi jej. Mam to ale v planu dodelat do normalniho sloupecku s datem aktualizace, jen jsem se k tomu jeste nedostal.
  • 0

#262 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2169 příspěvků(y)

Publikováno 17 April 2012 - 21:25

OK. Můžeš zatím prozradit, který sloupec ukrývá datum a čas poslední změny keše? dtupdate2 to nebude - ten je typu REAL a ty čísla, co obsahuje, jako datum nevypadají. EDIT: aha, on je ve více tabulkách...
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#263 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 17 April 2012 - 21:31

Dtupdate2 to je, jen je to ve dnech od 30.12.1899, desetinná část je pak část dne, tj čas.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#264 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2169 příspěvků(y)

Publikováno 17 April 2012 - 21:59

Aha! Tak jsem zjistil pomocí SQL lite manageru: AD_cachedb.db3 - tabulka "geocache": pro tu moji nepřenesenou cache GC3EYRT obsahuje ve sloupci dtupdate2 "41014.66214642361", z čehož jsem si přepočetl čas na 15:53! Pak jsem zkusil synchronizaci znovu a místo od 15.4.2012 16:13 jsem čas vrátil nejdříve na 15:55 (nic) a poté na 15:53 a voila! Už se mi tam objevila. Tedy to znamená, že já jsem FN psal v 17:40, ale aDrake k této keši zapsal čas poslední změny 15:53. Podobně to mám i u druhé nalezené toho dne - nález jsem psal v 19:20, ale v db je po přepočtu čas 17:22
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#265 profa1

profa1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17 April 2012 - 22:46

Ta nová grafika vypadá docela zajímavě a je i solidně čitelná (hlavně pro nás slepejše :))
  • 0

#266 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 20 April 2012 - 22:14

Ahoj, nedaří se mi rozchodit synchonizaci s tabletem Samsung Galaxy TAB P7500 Instalace aDrake je OK, když tablet připojím k pc (Win7) tak má složka tuto cestu: Počítač\GT-P7500\Tablet\adrake\aDrake.ini což se synchronizačnímu pluginu aDrakeSync nelíbí a stále dokola mi hlásí že ve složce není žádná databáze :-(
  • 0

#267 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2169 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2012 - 10:15

Maxinoha: předpokládám, že se ti úložiště tabletu připojilo do Win pomocí protokolu MTP (kdyby to bylo USB Mass Storage, dostalo by písmeno). To je podobné jako u mě - Počítač\Galaxy Nexus\Internal Storage\adrake\... Ona to v podstatě není část filesystému, ale nějakou obezličkou to do Tohoto počítače skrze driver průzkumník připojí. Běžné aplikace žádný GT-P7500 nevidí. Nejlepší je pro tento účel zřejmě FTP, jak máme se sovidoupe odzkoušeno.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#268 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2012 - 20:18

Ve verzi 1.09 je psano new:statistiky vyletu, prumerovani. Muze mi nekdo prozradit co to znamena?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#269 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2012 - 20:20

Otevři si GPS a pak je to snad jasné. Počítá se ti kolik jsi ušel/ujel, výškový profil a tak a na další záložce máš možnost průměrování souřadnic a založení waypointu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#270 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2012 - 20:24

Diky, ted uz to jasne je.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#271 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2012 - 22:30

Tak jsem zjistil, že mi v tabletu chybí u filtru možnost volby typů keší. V dřívější verzi to fungovalo normálně - mám tam nastavené nějaké typy a teď to nemohu změnit :-(
  • 0

#272 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 21 April 2012 - 22:49

Aby to nevypadalo že jen kritizuji, musím pochválit přehledné nahlížení do mapy s keškami při plánování trasy. Kam se na to hrabe gc.com se svojí mapou :D
  • 0

#273 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 7:11

Jakou máš verzi Androidu?
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#274 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 8:10

LudekV napsal/a:
Jakou máš verzi Androidu?


Ahoj,
mám Samsung Galaxy TAB 10,1"
číslo modelu: GT-P7500
verze Android: 3.2
Verze jádra: 2.6.36.3

Ještě jsem si prošel celý aDrake a porovnal s telefonem HTC Legend a našel jsem těchto chyb více, viz. obrázky:

Evidentně to dělají ty řádky kde je na začátku nějaká ikonka.
  • 0

#275 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 8:13

No jasně. to je všechno pořád ta samá komponenta, konkrétně CheckBoxPreference. Ono to totiž na 2.3 neumí ikonku, takže jsem musel použít vlastní a ta se zase pere s novějšími verzemi. Mám to otestované na 4.x, ale nenašel jsem, kde je přesně hranice, od kdy to umí standard. Kouknu na to, vydrž do příští verze.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#276 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 8:14

LudekV napsal/a:
No jasně. to je všechno pořád ta samá komponenta, konkrétně CheckBoxPreference. Ono to totiž na 2.3 neumí ikonku, takže jsem musel použít vlastní a ta se zase pere s novějšími verzemi. Mám to otestované na 4.x, ale nenašel jsem, kde je přesně hranice, od kdy to umí standard. Kouknu na to, vydrž do příští verze.


Díky.
  • 0

#277 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 8:36

Zajimavy... Jedu na 2.3.4 a to. co maxinoha nevidi, vidim...:o
  • 0

#278 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 8:38

Však jo, 2.3 i 4.x jsou v pohodě, Maxinoha má smůlu, že má verzi mezi tím.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#279 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 8:39

Jo ták :D To ma pak blby no ;)Me bylo divny, ze to o verzi niz funguje...:D
  • 0

#280 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 22 April 2012 - 11:56

Maxinoha napsal/a:

LudekV napsal/a:
Jakou máš verzi Androidu?


Ahoj,
mám Samsung Galaxy TAB 10,1"
číslo modelu: GT-P7500
verze Android: 3.2
Verze jádra: 2.6.36.3


Neaktualizoval jsi náhodou v poslední době systém s 3.0 na 3.2? Prozkoumal jsem to a zlom je právě mezi těmito dvěma verzemi Androidu.

Pokud chceš, zkus pracovní verzi http://code.google.c...ake_1_11_NG.apk
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama