Přejít na obsah


Fotka

Geojarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Syslici

Syslici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 9:47

Tak jsem to přepsal ve správci pluginů a nastal další problém asi s mým účtem. Na GC.com mám Syslíci a na GC.cz Syslici (nešla mi tam dát čárka nad i). Když jsem chtěl teď stáhnout keše, v tabulce mi to zkomolilo účet: 2012-03-13 09:45:27.173 Downloading page: 1 2012-03-13 09:45:30.677 Login as: Syslˇci 2012-03-13 09:45:41.140 Retry download...
  • 0

#22 Syslici

Syslici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 9:56

Tak super, už se to rozjelo:))))
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 10:34

Ja bych odhadoval, ze mate nainstalovane 2 verze GJ. Jednu starou (v DATADIR) a mozna novou (v DATADIR\script\geojarry). Zbavte se toho stareho, pripadne jeste odinstalujte a znovu nainstalujte posledni novou verzi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 Syslici

Syslici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 11:40

Ne ne, byla tam jen jedna verze. Instaloval jsem tohle všechno včera a i se díval ve správci pluginů atd. Nevěděl jsem, že geojerry používá ještě svoje nastavení na přihlašování a to jsem se dověděl až tady, že ve správci pluginů se to musí nastavit. Teď už to stahuje asi 960 keší přes hodinu:)
  • 0

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 11:53

Prevazna vetsina pluginu ma sve nastaveni. Odkud by si GJ (geojArry, prosim nekomolit) mel zjistit tve prihlasovaci udaje? GG je nikde nema, protoze tam nic nepotrebuje a tak se tam take neprihlasuje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#26 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 11:54

Syslici napsal/a:
Teď už to stahuje asi 960 keší přes hodinu:)

Tak si dej pozor, at se nevyslouzis BAN od Groundspeaku :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#27 Syslici

Syslici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 12:46

Jéžiši, zase slovo BAN?:) Když jsem hrával na xboxu, tak tam BAN hrozil pořád a pak jsem koupil nový s přístupem na net a kupoval originálky a upřímně to bylo i lepší. Takže tady hrozí zas to samé??? No, stáhl jsem je a na dlouhou dobu mám klid:)
  • 0

#28 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 13:49

Syslici napsal/a:
Jéžiši, zase slovo BAN?:) Když jsem hrával na xboxu, tak tam BAN hrozil pořád a pak jsem koupil nový s přístupem na net a kupoval originálky a upřímně to bylo i lepší. Takže tady hrozí zas to samé??? No, stáhl jsem je a na dlouhou dobu mám klid:)

ty jsi nečetl TOU, než jsi odklikl souhlas?
http://wiki.geocaching.cz/wiki/Zkratky
  • 0

#29 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 14:28

Syslici napsal/a:
Jéžiši, zase slovo BAN?:) Když jsem hrával na xboxu, tak tam BAN hrozil pořád a pak jsem koupil nový s přístupem na net a kupoval originálky a upřímně to bylo i lepší. Takže tady hrozí zas to samé??? No, stáhl jsem je a na dlouhou dobu mám klid:)

No on geojarry neni tak uplne košer nastroj, takze ano, moznost banu je i tady :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#30 Syslici

Syslici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 18:21

Tak pravidla jsem nečetl. Když dostanu ban, holt mám smůlu.
  • 0

#31 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 7:31

Mam takovej dotazek -- cca od posledni akrtualizace na GC.com kese stazene pres GeoJarry namisto relaneho dat vytvoreni listingu (Created) vyplnene datum, kdy byly stazeny do Geogetu. Pokud si necham stahnout udaje o kesich pres GC live je to OK. Deje se to jeste nekomu ????
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 7:50

Ano.
  • 0

#33 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 7:57

Dobesch napsal/a:
Mam takovej dotazek -- cca od posledni akrtualizace na GC.com kese stazene pres GeoJarry namisto relaneho dat vytvoreni listingu (Created) vyplnene datum, kdy byly stazeny do Geogetu. Pokud si necham stahnout udaje o kesich pres GC live je to OK. Deje se to jeste nekomu ????


A proč to taháč GeoJarry, když jsi PM ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#34 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 8:01

kolombo napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Mam takovej dotazek -- cca od posledni akrtualizace na GC.com kese stazene pres GeoJarry namisto relaneho dat vytvoreni listingu (Created) vyplnene datum, kdy byly stazeny do Geogetu. Pokud si necham stahnout udaje o kesich pres GC live je to OK. Deje se to jeste nekomu ????


A proč to taháč GeoJarry, když jsi PM ??


Prakticky to pouzivam hlavne na stazeni poslednich par nalezu -- nevim jak ted, ale pokusy s GC Live v tomhle ohledu pred casem nedopadaly valne
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#35 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 8:05

Par poslednich nalezu resim pomoci gc.live tek, ze si pres GJ vyutvorim seznam (*.ggt) tech kesi a pak pres gc.live stahuji informace o kesich v tom ggt. Pouzivam k tomu Combine, ale jsou tu k tomu i jednoucelove scriptiky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#36 czekim

czekim

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 17:29

Zdravim vas, prave zkousim GG s GJ, at jsem hledal jak jsem hledal, tak nejsu schopen najit nejake sirsi nastaveni parametru pro GJ. Jde mi hlavne o to, aby se nestahovaly vsechny logy ke kazde kesce. Je to vubec mozne omezit? A jeste jeden dotazek. Kdyz si upravim gjq soubor, jak ho muzu pouzit v GJ? Jde to jen pres vyuziti Combine2?Diky za info P.S.: po dlouhe dobe jsem zacal zase hledat kesky, a zjistil jsem ze GSAK uz me nefunguje... tak jsem si rikal, ze zkusim GG
  • 0

#37 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 18:06

Z dotazu neni tak uplne jasne, co vlastne chces. Standardne je za GJ povazovan balicek, ktery obsahuje vlastni program (gjw.exe), mnoho scriptu pro GG a pak take nejake readme. Scripty vytvareji ini soubor, ktery se predava tomu exe pres prikazovou radku. V nejake ze starsich verzi byl popis jak toho ini, tak i popis parametru v prikazove radce. Pokud pouzivas GG, prakticky nepotrebujes znat "streva". Tak jeste jednou: opravdu potrebujes znat podrobnosti ke GJ nebo ti staci to obrovske mnozstvi nastavovatek, ktere ti poskytuji ty scripty?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#38 czekim

czekim

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 18:53

No o streva me nejde, to mas pravdu. Staci me to mnozstvi nastavovatek co poskytuji scripty... asi se s tim budu muset vic seznamit :) a badat
  • 0

#39 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 19:40

POcet logu, ktere v GG mas, se nastavuj v GG. GJ asi vzdycky stahne vsechno, protoze nemuze vedet, koli toho ma v GG zustat. Ale logy muzes stahovat pres prave mysitko na kesi a "Stahnout logy". To je vyrazne rychlejsi. Je dobre si poradne rozmyslet, co potrebujes a cim a jak toho dosahnes.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#40 czekim

czekim

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 20:00

jj, to je prave to... rozmyslet si co vse chci, a jak toho dosahnu... Jak jsem psal, snazim se prejit z GSAKu, tak to bude asi chvili trvat, nez se s GG sziju. Moc diky za odpovedi
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama