Přejít na obsah


Fotka

Neongeo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#101 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 8:15

rumcajs_tr: Díky za vyčerpávající vysvětlení, už je mi to jasné :-)
  • 0

#102 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 17:51

Ahoj potřeboval bych poradil s autorizací Neongea a Gc.com na tabletu Acer Iconia B1. Při autorizaci se objeví hláška "Authentication error. Please try again later after restarting application. oauth_error_message=This message has a timestamp of (datum+čas), which is beyond the allowable clock skew for in the future." a neongeo se nespojí s gc.com. Nevíte náhodou někdo co s tím. díky
  • 0

#103 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2013 - 8:46

rumcajs_tr
Rád bych dodatečně poděkoval za důkladné vysvětlení.Měl bych na Tebe dotaz, říkáš že jsou do GM zoom 20? Bylo by tedy možné udělat 0-10 a 10-20 mapy?
  • 0

#104 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2013 - 11:26

Tak ja jsem ted zkousil tu vetsi mapu a Neongeo bohuzel spadne pri pokusu zvetsit na zoom vetsi jak 16. Muzu si uz jen vybrat Force Close / Report. Mam Desire S a Anroidem 2.3.5.

rumcajs_tr napsal/a:
Zdravím uživatele NEONGEO :-)

Protože GOOGLE nedávno uvedl aktualizované mapy pro ČR, tak jsem provedl aktualizaci OFFLINE základní mapy a protože velikost paměti u mobilů se rozrůstá, doplnil jsem i vrstvu č.16, takže teď je kompletní siliční síť až do level 16 offline a pak se NEONGEO přepíná na online GOOGLE SATELITE. Všechna nastavení zůstávají původní, jen použijte novou mapu.

LEVEL 0-16 ke stažení zde ... 1,84GB v ZIP:
http://www.uloz.to/2...-czech-2012-zip

pro ty, co jim stačí menší detail a chtějí manší velikost, tak:
LEVEL 0-15 ke stažení zde: ... 0,78GB v ZIP:
http://www.uloz.to/2...ch-2012-low-zip

Obě mapy jsou ještě v ZIP, tak si je rozbalte! Je to proto, kdyby se soubor při stahování poškodil, abyste to poznali při rozbalování a nesnažili se rozchodit vadný soubor!

Nastavení mapserveru:

Server name: GOOGLE
Server URL: http://mt0.google.com/vt/x=[x]&y=[y]&z=[z]
Secondary server URL: http://khm1.google.com/kh/v=101&x=[x]&y=[y]&z=[z]
Offline map: GMAPS_CZECH_2012.sqlitedb
Projection: Spherical
Max zoom level: 20
Use secondary server at zoom: 17

PS: Nenechte se zmást tím, že větší z map už má přes 2GB! Neongeo v pohodě pobere i SQLite mapy (RMAPS) okolo 3,5GB, zkoušeno na Samsung Galaxy NOTE. V podstatě jediný současný limit je 4GB na soubor, protože to je limit FAT32 filesystému, ve kterém je formátována interní paměť i SD karta.


  • 0

#105 napipy

napipy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2013 - 8:05

Ahoj, neongeo mi stále načítá i keše již nalezené - co s tím? A dál bych chtěla poradit, jak načíst keše, kde mám vypočítané finální souřadnice a uložené na geocaching.com, aniž bych je musela dodatečně jednotlivě aktualizovat. Díky
  • 0

#106 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 11:59

Je možnost nahrát jako offline mapy i turistické mapy? Stejně jako to máme do teď s GMAPS_CZECH_2012.sqlitedb. Hodilo by se to - například, když jdu na kešky v přírodě, tak abych se mohl držet turistických tras.
  • 0

#107 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 22:34

Tak jsem si na to přišel už i sám. Turistické mapy jsem si udělal sám a nastavení v Neongeo už nebylo tak těžké. Můžu se s těma podkladama podělit. Pokud bude zájem, udělám i další mapy dle vašeho výběru.
Náhled mapy:
Vložený obrázek
Download:
...uploading

Nastavení:
Vložený obrázek
  • 0

#108 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 22:39

napipy napsal/a:
Ahoj, neongeo mi stále načítá i keše již nalezené - co s tím? A dál bych chtěla poradit, jak načíst keše, kde mám vypočítané finální souřadnice a uložené na geocaching.com, aniž bych je musela dodatečně jednotlivě aktualizovat.
Díky


Kde je mas ulozene? Myslis v poznamce ke kesi? Ta se na webu GC zobrazuje jen u PM
  • 0

#109 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 5:03

B3CrAZy napsal/a:
Tak jsem si na to přišel už i sám. Turistické mapy jsem si udělal sám a nastavení v Neongeo už nebylo tak těžké. Můžu se s těma podkladama podělit. Pokud bude zájem, udělám i další mapy dle vašeho výběru.
Náhled mapy:
Vložený obrázek
Download:
...uploading

Nastavení:
Vložený obrázek

Ahoj.
Určitě mám zájem o turistické mapy. Můžeš prosím někam uložit? Díky za zprávu.
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#110 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 21:32

zemekoulani napsal/a:

B3CrAZy napsal/a:

Ahoj.
Určitě mám zájem o turistické mapy. Můžeš prosím někam uložit? Díky za zprávu.

Napiš mi o jaké území máš zájem - mapy jsou opravdu velké, takže je dobré to dělat pro konkrétní území, které potřebuješ
  • 0

#111 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 21:53

Ahoj. Nejvíc se pohybuju po jižních čechách a vysočině, ale moje cesty přesahují do jižní části středních čech a kousek i do západních. Čili řekněme 1/4 ČR. Je to reálné?
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#112 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 18:59

Reálné to je podle toho jaký zoom bys chtěl jako maximální? Pokud ten největší tak se bavíme o par desítkách giga :)
  • 0

#113 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 19:11

Ne, bavíme se o max. 16 víc je nesmysl, pak už jsou lepší fotomapy.
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#114 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2013 - 19:50

Na ukázku ti uploaduju toto http://www.uloz.to/x...clipboard02-jpg. Má to 2 gb tak chvíli vydrž ;)
  • 0

#115 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 6:33

Tady to je http://www.uloz.to/x...a-9-15-sqlitedb
  • 0

#116 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 19:32

už to táhnu. dám vědět. každopádně, díky za ochotu!
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#117 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 19:47

Np :) Pomůžu, když můžu, ale potřebuju na to čas;) Jinak pokud budeš chtět další, tak mi prosím udělej nějaký výřez mapy třeba na mapy.cz ať ti to vemu přesně. Raději víc menších než jedna obrovská.
  • 0

#118 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 9:16

Ahoj. Teprve dneska jsem se pod náporem pracovních povinností dostal k tomu, abych na mapu kouknul. Je to super! Ale... Nevím jak se to stalo, ale je tam kus jižních čech a pak to velmi pěkně pokračuje přes moravu až do Polska a na Slovensko :)
Pokud bys mohl udělat výřez podle přiloženého souboru níž, na co nejvyšší přiblížení, s datovým limitem řekněme 4GB, tak by to bylo ideální.
Mrkni na to, až budeš mít čas a chuť. Celý víkend budu mimo... Pokud bys chtěl, můžeme komunikovat rychleji mailem (zemekoulan@gmail.com)

Dík J.

Vložený obrázek
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#119 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 15:47

Nemate nekdo mapu Prahy a okoli generovanou z OSM i pro zoom level 19? (tj. 20m). Ja mam zatim jenom mapu do levelu 18 (50m) a tam nektere informace nejdou precist (treba cisla popisna a orientacni). Pripadne navod, jak si ji sam vyrobim z vektorove mapy - nerad bych pretizil tile servery.
  • 0

#120 B3CrAZy

B3CrAZy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 20:43

Nevím proč, ale přestala mi fungovat druhá mapa (http://khm1.google.com/kh/v=101&x=[x]&y=[y]&z=[z]). Prostě se mi v Neongeu nechce načíst. Offline mapa funguje skvěle, ale jakmile přiblížím nad její rámec, tak se nic nestahuje.

 

A jinak omlouvám se, že jsem pak už neuploadoval ty mapy, ale už jsem to nedodělal a teď už ani program nemám (reinstall win).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama