Přejít na obsah


Fotka

Zánik turistických eventů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
181 odpovědí na toto téma

#161 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 10:50

aha, takže teď budem pokračovat ve flamu o svévoli revierů. Ale to už je taky vyčpělý téma.
  • 0

#162 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 10:54

honzak83 napsal/a:
Jen tak na okraj, rubick alias MR mi při schvalování onoho eventu tvrdil, že event s podmínkou nemůže být již od roku 2009, ovšem např. tento event http://www.geocachin...e6-7c9a18102877? Nebo že by pravidla platila jen pro některé v závislosti na osobních sympatiích / antipatiích s příslušným retrívrem? Toto není namířeno proti ownerům onoho zmíněného eventu, ale proti libovůli retrívrů, z nichž někteří mají pocit, že když mají moc, mohou dělat co se jim zlíbí...Bohužel vše je o lidech, např. se Silesian reviewerem jsem neměl při publikaci svých kešek žáden problém, u MR jsou problémy pravidlem...Ono ani jeho jednání v "kauze Těšinocká spirála" bylo více než neobvyklé a díky tomuto jednání se nemalý počet kačerů na tuto sérií chystá na jaře, až roztaje sníh...

Ooops...:o Ano, to jsem tvrdil a tvrdím dále. Když si přečteš můj první příspěvek tady v tomto vláknu (jako MR) - najdeš tam:
Protože jsem jenom člověk a stále dělám chyby, snažím se z nich taky poučit. Proto čas od času pročítám RW fóra s výklady pravidel.
Prostě v souvislosti s jiným eventem jsem na tohle narazil, nechal si to od zkušenějších kolegů vysvětlit a teď podle toho schvaluju. Zpětně musím uznat, že takto schválené to nebylo správně a dnes by to u mě neprošlo. Takových eventů bys našel kupu a já bych ti k tomu dal stejné vysvětlení. V momentě schvalování jsem si myslel, že je to v pořádku, teď vím, že to v pořádku nebylo. OK?

Přijeď na ten junetův event, věřím, že tam rozvineme plodnou diskuzi!
  • 0

#163 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 10:57

Honzak: tvůj přístup ke hře zvané geocaching, ke hráčům i RW je velmi špatný a nenávistný (těžko říct, z jakých pohnutek tak činíš). Nemá smysl na tebe dál reagovat, zkus se zamyslet nad sebou a nad otázkou, proč jsi tu u nikoho nenašel pochopení a zvou tě hňupem ? Dokud nepřijdeš na odpověď, budou tu tvoje další komentáře naprosto zbytečné.
  • 0

#164 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 10:58

rubick napsal/a:

honzak83 napsal/a:
Jen tak na okraj, rubick alias MR mi při schvalování onoho eventu tvrdil, že event s podmínkou nemůže být již od roku 2009, ovšem např. tento event http://www.geocachin...e6-7c9a18102877? Nebo že by pravidla platila jen pro některé v závislosti na osobních sympatiích / antipatiích s příslušným retrívrem? Toto není namířeno proti ownerům onoho zmíněného eventu, ale proti libovůli retrívrů, z nichž někteří mají pocit, že když mají moc, mohou dělat co se jim zlíbí...Bohužel vše je o lidech, např. se Silesian reviewerem jsem neměl při publikaci svých kešek žáden problém, u MR jsou problémy pravidlem...Ono ani jeho jednání v "kauze Těšinocká spirála" bylo více než neobvyklé a díky tomuto jednání se nemalý počet kačerů na tuto sérií chystá na jaře, až roztaje sníh...

Ooops...:o Ano, to jsem tvrdil a tvrdím dále. Když si přečteš můj první příspěvek tady v tomto vláknu (jako MR) - najdeš tam:
Protože jsem jenom člověk a stále dělám chyby, snažím se z nich taky poučit. Proto čas od času pročítám RW fóra s výklady pravidel.
Prostě v souvislosti s jiným eventem jsem na tohle narazil, nechal si to od zkušenějších kolegů vysvětlit a teď podle toho schvaluju. Zpětně musím uznat, že takto schválené to nebylo správně a dnes by to u mě neprošlo. Takových eventů bys našel kupu a já bych ti k tomu dal stejné vysvětlení. V momentě schvalování jsem si myslel, že je to v pořádku, teď vím, že to v pořádku nebylo. OK?

Přijeď na ten junetův event, věřím, že tam rozvineme plodnou diskuzi!


V pořádku, toto vysvětlení beru. Ovšem neberu, když zpětně někomu obnoviš jeho log, jenž nesplnil podmínky v tebou schváleném listingu. PS. Na hospodské eventy spočívající v sezení v hospodě nejezdím, byl jsem na jediném a to ještě kvůli získání informací o Beskydských kopečcích...
  • 0

#165 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 10:58

S474N napsal/a:
Dain: treba misto treklogu budes priste predkladat uctenku za chlast :D:D.


no a nedejboze, aby na ni chybel presny cas. to von saman jak nemas uctenku s presnym casem pocatku a konce kozumace, tak je jak pes a hned maze logy! :). a se svymi konexemi chce zavest rovnou mazani uctu! :P.

honzak83: samozrejme, ze vsechno je o obchodu s reviewery. staci demizon slivovice, par domacich klobas, prihod dvojctihodne kolacky a urcite budou panackovat, jak ty budes piskat. to sis myslel, ze to funguje jinak :o?
  • 0

#166 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:00

MedoMys napsal/a:
Honzak: tvůj přístup ke hře zvané geocaching, ke hráčům i RW je velmi špatný a nenávistný (těžko říct, z jakých pohnutek tak činíš). Nemá smysl na tebe dál reagovat, zkus se zamyslet nad sebou a nad otázkou, proč jsi tu u nikoho nenašel pochopení a zvou tě hňupem ? Dokud nepřijdeš na odpověď, budou tu tvoje další komentáře naprosto zbytečné.


Můj přístup ke hře zvané geocaching je kladný (jinak bych ji asi neprovozoval a sám nezakládal kešky... Jen se mi nelíbí nejednotný přístup MR a některé jeho nestandartní kroky (schválení svévolné archivace Těšinocké spirály).
  • 0

#167 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:03

honzak83: ty v***, jdi už do pr****
Děláš ze sebe šaška, akorát všechny okolo nase***
Zalez někam do kouta, než vychladneš, a tady to
ZAMKNI!

BTW z tvého tracklogu, ze kterého jsi odstranil časy, je evidentní, že jsi na souřadnicích cíle nebyl, minul jsi je z větší vzdálenosti, zatímco ti tři tam evidentně přes 20 minut postávali. Takže pokud se chceš dál hádat o splnění podmínek podle listingu, tak splnili je oni, ty ne. A už se na to vys*** (sorry za moji francouzštinu) B)
  • 0

#168 aka23

aka23

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:08

Dain a Olik: ja myslela, ze do budoucna nebude stacit jen zacatek a konec konzumace, ale taky prekonani hranice prumerneho mnozstvi vypiteho alkoholu... coz by asi ucastnici i neucastnici tohoto eventu meli udelat....
  • 0

#169 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:10

se samanem na eventu jsou pod prumerem vsichni krome samana :D.
  • 0

#170 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:11

aka23 napsal/a:
Dain a Olik: ja myslela, ze do budoucna nebude stacit jen zacatek a konec konzumace, ale taky prekonani hranice prumerneho mnozstvi vypiteho alkoholu...

coz by asi ucastnici i neucastnici tohoto eventu meli udelat....

Budeme na tom makat, ale obávám se, že na šamana prostě mít nebudeme :D
  • 0

#171 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:12

aka23 napsal/a:
ale taky prekonani hranice prumerneho mnozstvi vypiteho alkoholu...

V tom případě by tam podprůměrní pijani vůbec neměli chodit. :D
A co to udělá s průměrem? :P
  • 0

#172 aka23

aka23

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:14

nejsou nejake treninkove eventy? ze by se na ty prave muselo kvalifikovat :D
  • 0

#173 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:24

dr.vota napsal/a:
dr.vota přiložil(a) následující obrázek:

tak to je ovšem krásné DNF...
  • 0

#174 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:27

honzak83: slusny vykon, behem par dni se takto zviditelnit to dokaze malokdo, myslim si ze jsi odradil hodne lidi od toho aby navstivili event poradany tvou osobou, ja osobne davam prednost horskym eventum (golici tohle muzou potvrdit, kdy jsem pred zranicemi uprednostnil beskydske kopecky a jarni kralicak), u tebou poradaneho eventu nebo hospodske varianty bych pravdepodobne zvolil hospodu. Vykasli se uz na to a se svym pristupem nejlip i na poradani eventu.
  • 0

#175 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:27

Jenže teď vyvstává otázka, jak je možné se logovat mimo logovací souřadnice? Protože logbook tam nebyl, ale potom ti kteří tam byli nemohli logovat a tudíž mají též DNF. Takže tento event byl povedená taškařice, která měla skončit 8 DNF logy!! :D
  • 0

#176 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:36

Bobr_ napsal/a:
Jenže teď vyvstává otázka, jak je možné se logovat mimo logovací souřadnice? Protože logbook tam nebyl, ale potom ti kteří tam byli nemohli logovat a tudíž mají též DNF. Takže tento event byl povedená taškařice, která měla skončit 8 DNF logy!! :D

Ale tak zase na aprílový event je to podařené, ne? ;)
  • 0

#177 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:39

Hele, ještě jednou a bez emocí ti nabízím - dojeď na ten junetův event, neboj, není v hospodě, takže přijet můžeš a můžeme se o tom v klidu pobavit. P.S.:junete, když tak zarputile propaguju tvůj event, doufám, že z toho bude alespoň slevička na ubytko ;)
  • 0

#178 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 11:52

Jasne ze bude sleva, neni nad to byt ruku v ruce s reviewerem, napises mi za to log na aprilovych beskydech? :-D . Honzak83: byt tebou tak opravdu poslechnu rubicka a dorazim zitra na geovelikonoce, neboj lyncovat te nikdo nebude a neni nad to promluvit si s revirnim u piva.
  • 0

#179 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 12:00

junet napsal/a:
neni nad to promluvit si s revirnim u piva.


<OT>
I u vína se prima kecá s revírníkem ;)
</OT>

Pro organizátora tohoto eventu mohu jen doporučit poučit se, byl to přece jen první pořádaný event a žádný učený z nebe ještě nespadl, ne ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#180 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 14:44

weri napsal/a:

junet napsal/a:
neni nad to promluvit si s revirnim u piva.


<OT>
I u vína se prima kecá s revírníkem ;)
</OT>

Pro organizátora tohoto eventu mohu jen doporučit poučit se, byl to přece jen první pořádaný event a žádný učený z nebe ještě nespadl, ne ;)


Uznávám svou chybu, že jsem byl cca 10 m od eventových souřadnic. Ovšem to nic nemění na tom, že se mi nelíbí přístup některých kačerů a retrívra...Ono i retrívr má své dny a své favority, jeden betatester by asi o tom mohl hodně povídat...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama