Přejít na obsah


Fotka

Rozhozené datum v Geogetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2012 - 20:04

Ja mam jasno.
Ty si v GG zobrazis nejaka data. Pak pustis neco, co ti ta data pokazi. jenze ty to v tu chvili nezjistis, protoze porad koukas na data, ktera sis nechal zobrazit pred tim. Pak muzes nechat stat Geoget treba tejden, to je fuk. Data jsou uz davno pokazena tim necim, co sis pred tim pustil. Pak k tomu prijdes, obnovis si seznam, a mylne se domnivas, ze k poskozeni doslo ve chvili, kdy jsi nic nedelal. neni tomu tak!

Takze problem hledej v tom, co jsi pustil od okamziku zobrazeni spravnych dat do okamziku zobrazeni dat spatnych. mezitim jsi pustil pravdepodobne nejaky plugin, ktery to zpusobil. A jen ty vis, ktery to mohl byt.

Mimochodem, spatne datum se objevuje presne v jake polozce? Posledni aktualizace? posledni log? zalozeni kese? Datum jednotlivych logu? nebo datum tveho nalezu? Nebo ve vsech?
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2012 - 20:12

A mimochodem, Pokud Geojarry taha cely listing, a predava jej v GPX geogetu, pak je opravdu jedno, co mas na gc,com nastaveno za format. Umi to vsechny.

Jenze Geojarry take umi stahnout z webu naprosto libovolnou stranku. Jestli nejaky plugin taha treba nejaky seznam nalezu, a vlastnimi silami si z te stranky vyzobava treba data o jednotlivych nalezech, pak na formatu pro datum secsakramenstky zalezi! Takovy plugin je pak zmaten a nastavuje do databaze uplne nesmysly.

Ale jak jsem rekl, jen ty vis, co jsi pustil. Ja za sebe mohu jen rict, ze to musi byt nejaky plugin, ktery jsi spustil. Samo od sebe se ti jen tak nic v databazi neznici. Tim jsem si secsakramentsky jistej - uz treba proto, ze vim naprosto presne, co se uvnitr Geogetu deje. ;)
  • 0

#43 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 16:29

pro priste: http://geoget.ararat...dy:spatne_datum snad je to ok, ja ani pomalu nevim, ze jde to datum zmenit :)
  • 0

#44 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 18:22

a samozřejmě už to dávno je i ve wiki http://wiki.geocachi...wiki/Dd/mm/yyyy
  • 0

#45 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 11:22

Jeste ze clovek obcas pouzije funkci "vyhledavat" Geosynek si sam preinstaloval zmrseny system (ono to instalovani a odebirani games wokna casem dost nakope) a zaroven pri instalaci omylem naformatoval i D. No nemel z toho radost,ale zaroven se sam v rannem veku poucil o pomijivosti sveta a dat predevsim :) Po nejake dobe jsem se nechal ukecat a znovu mu zprovoznil Geoget,s tim,ze si vyrobi i nove statistiky. Takze cista instalace GeoGetu + autostat a spol. Cisty import GPX CR a nekterych okolnich geostatu,kde obcas lovime. Pak jsem pomoci aplikace MyFound stahl seznam zalogovanych kesek a take je naimportoval. Po probehnuti Autosatu bylo najednou osmdesat procent kesek zalogovanych ke vcerejsimu datu. Zkusil jsem to nekolikrat zopakovat,bohuzel se stale stejnym vysledkem. Po precteni diskuse stacilo zkouknout jaky ma chlapecek nastaveny format data na gc.com a byl jsem doma. Po zmene na rrrr mm dd (asi lhostejno zda tecky,lomitka ci tildy :),proste jsem vybral format co mam ja,to najednou funguje v pohode. Takze diky za vyreseni :)
  • 0
Medvidek

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 12:14

proc si tahas ty sve nalezy pres nejaky myfound, proc si je nestahnes primo Geogetem?

V menu databaze -> import -> stahnout vase nalezy, zadny dalsi program vubec nepotrebujes. A navic to bude zcela nezavisle na tom, jakymas na webu nastaveny format data.
  • 0

#47 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 12:28

HaLuMa napsal/a:
proc si tahas ty sve nalezy pres nejaky myfound, proc si je nestahnes primo Geogetem?

V menu databaze -> import -> stahnout vase nalezy, zadny dalsi program vubec nepotrebujes. A navic to bude zcela nezavisle na tom, jakymas na webu nastaveny format data.


jenom na doplnění ze zkušenosti posledních dnů - pokud by nad tím někdo váhal. Myslím, že se o tom ještě nikde nemluvilo.

Nejen, že je to extrémně rychlé a jednoduché...

Funkce zároveň do databáze zapíše základní data o keších které v databázi nejsou, pokud to tedy smí udělat (PMO pro BM samozřejmě ne). Takže pro start statistik vůbec není potřeba tahat celé databáze a k nim ještě nálezy. Tato API funkce do čisté databáze nahraje to co je zapotřebí ! Vyzkoušel jsem právě před několika dny když jsem zkušebně někomu dělat statistiky. Je pak nutno akorát nějak doladit PMO keše a archiválie.
  • 0

#48 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 17:00

A nevíte někdo, jak je možné, že když jsem stáhl před chvílí geojarrym dbešních 8 nalezených keší, že to u všech zapsalo jako datum založení dnešní datum (25.5.2012). Přitom, datum na gc.com mám nastaveno na mm/dd/yyy, geojarry, geoget atd mám vše aktuální. Když jsem všech 8 keší smazal, a stáhl je pomocí geogetu datábáze>import>vaše nálezy, tak mi sice všecko stáhl, ale datum založení nebylo ani u jedné. Když dám stáhnout logy, aktualizovat stav, cokoliv, tak se datum neobjeví, jedině když dám stáhnou celý listing, což mě ale limituje jako BM uživatele. Přitom v tomto to nikdy chybu nedělalo a nic jsem nikde neměnil.
  • 0

#49 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 18:20

Datum zalozeni se ti tam nestahne jen diky male chybce ve zrovna aktualni verzi GG. V novejsi betaverzi ti to to datum stahne.
  • 0

#50 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 18:35

Ok. už jsem si to stejně opravil. Akorát co jsem si všiml, možná je to drobná chybka. Když jsem BM, a chci stáhnout plný listing, je tam omezení na tři keše za 15min. Tak jsem stáhl tři. Napsalo to at čekám do času x, že se mi to zase obnoví. Jenže ono to pořád píše nulu, i když j eto obnovené. Teprve až restartuju geoget, tak to správně napíše kolik zbývá. I když je tam ta nula, tak to ale sahovat jde, takže o nic nejde, jen to neuakzuje.
  • 0

#51 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 23:18

No myslím, že to bude tím, že to není omezení GeoGetu ale GC.COM. A GeoGet neví, jak přesně to v Umerice budou počítat. Zjistí to až při dalším pokusu - buď ho odmítnou, nebo data pošlou.
  • 0

#52 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 16:54

Hm, tak přes to geojarry to to datum založení keše stahuje stále špatné, a nedělá to jenom mi. Zdá se že to tak blbne cca poslední dva tři dny. Nevíte o tom někdo něco?
  • 0

#53 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 18:06

Jo, zmenil se format HTML stranek, tak proto geojarry neumi spravne zjistit datum zalozeni. musis si pockat, az vyjde nove geojarry.
  • 0

#54 p.pirko

p.pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2012 - 7:46

Taky už jsem to zjistil, a byl jsem trochu na větvi z toho co mi to najednou dělá. Pokud si ale dám "Upravit bod" - tak mi to nechá datum založení keše přepsat na správné a druhá možnost je spustit plnou aktualizaci listingu - to pak datum založení opraví automaticky. Bohužel nejsem PM a tak lze plně aktualizovat jen 3 keše za 15min. To je pro mě rychlejší opravit to ručně.
  • 0
P.Pírko




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama