Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Banned-coože


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
72 odpovědí na toto téma

#1 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:19

Zdravím všechny ! Po dlouhé době se podívám co je zde nového a co nevidím, MÁM BAN NA SERVER GEOCACHING.CZ ! MUŽETE MI NĚKDO PROSÍM VYSVĚTLIT CO TO MÁ ZNAMENAT? NIKDY, OPAKUJI NIKDY JSEM NEPORUŠIL ZDE PRAVIDLO !
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:22

Rozhodne si nepomuzes tim, ze budes nicit kese. Krom toho, ban je to beztak na IPadresu, kterou ma spousta lidi stejnou, takze to neni nejspis mireny JENOM proti tobe. Tak prestan vymejslet nesmysly. Taky se mi to obcas stane, ale to je holt dan za to, ze jsem nekde, kde se pod jednou IPadresou schovava nekolik tisic lidi. A jestli chces bejt antiGC, tak to tady radsi nikde nevytrubuj, za prvy tim spoustu lidi nastves a za druhy si tim ani trochu nepomuzes a jen skodis sam sobe.
  • 0

#3 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:24

petulinka1 napsal/a:
Rozhodne si nepomuzes tim, ze budes nicit kese. Krom toho, ban je to beztak na IPadresu, kterou ma spousta lidi stejnou, takze to neni nejspis mireny JENOM proti tobe. Tak prestan vymejslet nesmysly. Taky se mi to obcas stane, ale to je holt dan za to, ze jsem nekde, kde se pod jednou IPadresou schovava nekolik tisic lidi. A jestli chces bejt antiGC, tak to tady radsi nikde nevytrubuj, za prvy tim spoustu lidi nastves a za druhy si tim ani trochu nepomuzes a jen skodis sam sobe.

Ale my nemáme sdílenou IP. Jsme rodiný dům a wifi máme zabezpečenou takže nevím co se stalo.
Ps: je tedy nějaká možnost, aby ten ban zrušili?
  • 0

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:26

zabacek98 napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
Rozhodne si nepomuzes tim, ze budes nicit kese. Krom toho, ban je to beztak na IPadresu, kterou ma spousta lidi stejnou, takze to neni nejspis mireny JENOM proti tobe. Tak prestan vymejslet nesmysly. Taky se mi to obcas stane, ale to je holt dan za to, ze jsem nekde, kde se pod jednou IPadresou schovava nekolik tisic lidi. A jestli chces bejt antiGC, tak to tady radsi nikde nevytrubuj, za prvy tim spoustu lidi nastves a za druhy si tim ani trochu nepomuzes a jen skodis sam sobe.

Ale my nemáme sdílenou IP. Jsme rodiný dům a wifi máme zabezpečenou takže nevím co se stalo.


No zkus nicit kese a misto banu bys taky mohl schytat baňu. :-) Fakt takovym vyhrozovanim si tu nepomuzes.
  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:26

Tvoje PC za WiFi ma verejnou adresu? :o
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:28

gord napsal/a:
Tvoje PC za WiFi ma verejnou adresu? :o

U nás opravdu není možné, aby se na wifi někdo naboural.
  • 0

#7 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:31

[quote]zabacek98 napsal/a:
Přikládám screen:
  • 0

#8 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:31

Pokud máš ban, jakto že sem píšeš? IP, kterou má tvůj router - externí IP - je opravdu unikátní? Jsi si tím jistý??
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#9 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:32

Přikládám screen: http://imgbank.cz/images/ddttt.png
  • 0

#10 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:33

fremen.cz napsal/a:
Pokud máš ban, jakto že sem píšeš?

IP, kterou má tvůj router - externí IP - je opravdu unikátní? Jsi si tím jistý??


Nejsem zrovna začátečník v pc. A není problém si IP...........
  • 0

#11 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:39

Tady nejde o to, jestli se ti tam nekdo naboural nebo ne, tady jde o to, jak to ma zarizeny tvuj poskytovatel internetu. Takze klidne muze jet veskera jeho klientela na jednu jedinou IP, ktera je verejna, ale kazdej z nich muze mit uvnitr ty site svoji vlastni neverejnou IP. Kdyby ten ban byla namirenej jen proti tobe, tak sem nenapises pod svym uctem. To te nenpadlo? Takze se uklidni a POCKEJ! To, ze ti podpora neodpovi hned jeste zńeznamena, ze na tebe kaslou. Jsou to taky jenom lidi a rozhodne nemaj na praci jenom hlidat co sedej okolo gc.cz.
  • 0

#12 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:40

Je tam jasně psané, že zabanování mohlo proběhnout omylem. Pokud jsi psal na e-mail, není co řešit. V případě omylného zablokování tě administrátor odblokuje, v opačném případě ti vypíše za co to máš. Nemůžeš čekat, že odpověď budeš mít na e-mailu během hodiny. A nemůžeš čekat, že pokud jsi psal v tomto výhružném tónu, odpovědi se vůbec dočkáš. Pokud chceš začít ničit kešky, tak prosím. Jen mi to příjde asi stejně logické jako "třídní učitel mě vyhodil ze třídy, za to vykradu dům svoji babičky".
  • 0

#13 Angrod66-64130

Angrod66-64130

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:44

Jde i o to, jestli adresa je pevna nebo dynamicka cili plovoucii, a neni nahodou zablokovana nejaka skupina IP adres do ktere spadas? Obvykle tyto problemy jdou vyresit pevnou IP adresou s reverznim zaznamem.
  • 0
Víc opravdu nestíhám....

#14 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:51

Jé , už jsem na to asi prisel. Ty si proste zabananoval sám sebe ;)

zabacek98 napsal/a:
Na tohle nemám nervy, chtěl jsem jenom poradit jakou navigaci byste mi doporučili, ale oni jsou tací kteří akorát rádi rejpou. Vaše další příspěvky už nechci. Lock


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#15 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:52

zabacek98 napsal/a:
Přikládám screen:

http://imgbank.cz/images/ddttt.png


Ty máš doma wiffi zabezpečenou a máš od svého poskytovatele přidělenou nějakou IP adresu a tu máš v routeru ale na venek vystupuješ pod veřejnou IP, která u poskytovatele pro určitý okruh (region, město) je stejná takže pod jednou IP adresou vystupuje klidně 1000 uživatelů. Předpokládám že sem píšeš z jiného PC než z toho domácího, což znamená, že BAN není na tvůj konkrétní nick, ale na IP (jak je vidět i na screenu) tudíž nesopuvisí vůbec s tvojí osobou. Takže vyčkej až se ti podpora ozve a schovej si takové tvrďácké řeči, když vůbec netušíš v čem je problém.
  • 0

#16 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:53

zabacek98 napsal/a:
To co právě řeknu, bude se zdát všem velmi ošklivé, ale byl jsem zablokován neprávem. Takže pokud se toto nevyřeší, velmi nerad se stanu antigeocacherem a kešky z mnoha místech zmizí. Ano je to velmi zlá a ošklivá věta, ale co mám dělat?


No jeste by jsi mohl zkusit skocit z mostu.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#17 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:54

odkud sem pises kdyz jsi zabanovany?
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#18 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:55

zabacek98 napsal/a:
To co právě řeknu, bude se zdát všem velmi ošklivé, ale byl jsem zablokován neprávem. Takže pokud se toto nevyřeší, velmi nerad se stanu antigeocacherem a kešky z mnoha místech zmizí. Ano je to velmi zlá a ošklivá věta, ale co mám dělat?


Určitě ne to že budeš hru kazit lidem, který s tím banem nemají vůbec nic společného.
  • 0

#19 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:56

Žabáčku, zjevně je zablokovaná Tvá domácí IP a nikoliv Tvůj účet. Takže to není nic proti Tobě, možná prostě jen z IP podobné té tvé došlo k pokusu o napadení webu nebo o rozesílání spamu. Takže klid, až bude mít admin čas, jistě ti odpoví a pomůže. A za tu afektovanou koninu o "antigeo" si dej malou facku, protože ji neomluvíš mládím ani horkou hlavou;)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#20 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 18:56

ale tak aspon zase budeme vedet ze ty kese nici ondrej havranek :)) rocnik 97, to uz se da dohledat ne? :D
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka