Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Banned-coože


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
72 odpovědí na toto téma

#41 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:10

zabacek98 napsal/a:
Nikdy jsem heslo neměnil, takže asi stanovené heslo od pracovníka Kl-free.


Tak to mas opravdu jistotu, ze se k tobe nikdo nemuze dostat :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#42 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:13

Mám tedy zavolat na Kl-free?
  • 0

#43 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:16

A mas pocit, ze tim vyresis ban? Nebo proc bys to chtel delat?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#44 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:20

gord napsal/a:
A mas pocit, ze tim vyresis ban? Nebo proc bys to chtel delat?


Nech ho být, on přeci neni začátečník :)
  • 0

#45 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:21

HloupyHonzaCZ napsal/a:

gord napsal/a:
A mas pocit, ze tim vyresis ban? Nebo proc bys to chtel delat?


Nech ho být, on přeci neni začátečník :)


O to spis by si nemel vyskakovat.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#46 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:47

zabacek98: Normálně ty jseš rozmazlenej fracek, kterej by zasloužit pořádný pohlavek. Očividně ti rodiče dopřejí všechno co chceš, když máš pocit, že se všechno řídi podle tebe. Co tu vyhrožuješ ničením keší? Jseš normální? Takže budeš lidem, co nemají s tvými hloupými problémy nic společného ničit jejich majetek, který si zaplatili z vlastních vydělaných peněz? A ještě se tu v jiném svém příspěvku oháníš tím, jak jsou tu lidé agresivní. A co je podle tebe tohle vyhrožování? Ne, lidi tu nejsou agresivní, jen tvůj přístup je tak řečeno "napřesdrštku". Pak se nediv, jak se ostatní chovají. Oháníš se tu jako pán světa. O co ti jde? Máš snad v tom tvém "banovaném" profilu vypracované nějaké renomé? Těžko. Tak i kdyby byl profil smazán, tak o co jako přijdeš? O nic. Tak se laskavě uklidni.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#47 Nocni klub

Nocni klub

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:48

zabacek98 napsal/a:
Zdravím všechny ! Po dlouhé době se podívám co je zde nového a co nevidím, MÁM BAN NA SERVER GEOCACHING.CZ ! MUŽETE MI NĚKDO PROSÍM VYSVĚTLIT CO TO MÁ ZNAMENAT? NIKDY, OPAKUJI NIKDY JSEM NEPORUŠIL ZDE PRAVIDLO !
JIŽ JSEM PSAL NA TU JEJICH NEFUNKČNÍ PODPORU (info@geocaching.cz) bez výsledku. To co právě řeknu, bude se zdát všem velmi ošklivé, ale byl jsem zablokován neprávem. Takže pokud se toto nevyřeší, velmi nerad se stanu antigeocacherem a kešky z mnoha místech zmizí. Ano je to velmi zlá a ošklivá věta, ale co mám dělat?


No to snad nemyslíš vážně?! Co tady vyhrožuješ ty spratku? To opravdu není na ban, to je na "přesčuňu". Tebe bych rád potkal někde na eventu, skautíku. :@
  • 0

#48 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:49

Hele, žabáčku, podle všeho žádný ban nemáš, jen ti ulítly nervy. To se stane. Skaut neskaut, slušný člověk se v takovém případě omluví a tiše vycouvá do ústraní. Napočítej do deseti, smaž ten blábol o ničení kešek, napiš sem, že se omlouváš za unáhlenost a v klidu si sám změn heslo u připojení. Nezapomeň, že když tohle vlákno zamkneš, nedostaneš se do něj ani ty a bude to vypadat, jako bys dostal ban.
  • 0

#49 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:51

A asi bys to měl udělat hodně rychle, podívej, kolik lidí jsi tím zvednul ze židle. To není dobrý. Pro tebe...
  • 0

#50 StaKi

StaKi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:53

zabacek98 napsal/a:
Mám tedy zavolat na Kl-free?


Jestli je to ulice na strani tak jedes pres sdilenou IP :) staci pozadat o svoji verejnou IP
  • 0

#51 Nocni klub

Nocni klub

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:58

"To co právě řeknu, bude se zdát všem velmi ošklivé, ale řidičský průkaz mi byl odebrán neprávem. Takže pokud se toto nevyřeší, velmi nerad se stanu antiřidičem a auta z mnoha místech zmizí. Ano je to velmi zlá a ošklivá věta, ale co mám dělat?" No chápete to někdo? To mě teda fakt dostalo toto...
  • 0

#52 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 21:27

zabacek98 napsal/a:
Mám tedy zavolat na Kl-free?

Nevolej nikam. Admin rozhodně nebude bezdůvodně blokovat tvoji IP adresu. Pokud sdílíš IP s nějakým spamerem, je cílem každého administrátora to vyřešit tak, aby neodříznul přístup někomu, kdo s tím nemá nic společného.
Doporučuji ti následující postup:
1) smaž tohle téma
2) vyčkej e-mailové odpovědi od adminů
3) do té doby používej přístup přes onen anonymizér - jak sám říkáš, není to žádná věda
4) pokud odpověď na tvůj e-mail nepříjde do tří dnů
4a) zkontroluj, zda už nebyla tvá IP adresa odblokována bez toho, že by ti admin odepsal
4b) popřemýšlej, jestli jsi svůj e-mail neposílal v tomto duchu. Pokud by někdo o mém webu napsal, že stojí za velký kulový, takový e-mail bych rovnou smazal aniž bych se jím dále zabýval. V takovém případě napiš nový, slušný e-mail, kde napíšeš co přesně se stalo a poprosíš o odblokování své IP adresy.
4c) je možné, že jsi nedodržel bod číslo 1 a máš ban právem za věty typu "nepřekousnu, aby si tady někdo rozdával bany jak chce".
4d) je možné, že admin se prostě nedostal k počítači
4*) počítej s tím, že ti může přijít namísto e-mailu o odblokování IP adresy e-mail s informací, že ban je mířen vskutku na tebe a informace za co jej máš a na jak dlouho.
  • 0

#53 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 22:20

Hele. Nepatří už tohle téma náhodou do vtipů?
  • 0

#54 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 22:22

No já se bavím náramně...!:D:D
  • 0

#55 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 23:48

Šmarja panno, jasně, všichni admini se můžou z žabáčka posrat. Počkej, den... Za přístup sem neplatíš, tak se nediv, že tu je nějaká reakční doba. Zbytek ani nekomentuju...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#56 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 23:49

Hele, v čem vlastně spočívá to, že máš ban, když na stránky evidentně přístup máš?
  • 0

#57 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 0:08

2012 - 1998 = 14 Taky jsem si myslel, že se svět točí jen kolem mě... ;)
  • 0

#58 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 6:01

No tak to jsem se zase jednou dobře pobavil :). Nejspíš je takovejch uzlíčků nervů vícero, viz případ počůranejch kešek na Proseku. Kdyby mě měl takhle rozpuprlikovat každej ban ke kterýmu se admin ani nestihl vyjádřit, tak už si nerviky z kyblíku asi nikdy neposbírám. Jsem docela zvědav na nějaké vyjadření vyšších mocí, protože po tomhle tématu sám netuším jestli to byl opravdu omyl nebo jestli si ho někde nevykoledoval. Každopádně všichni se učíme, já měl do teď pocit, že chlapi jsou vesměs kliďasové a jen tak něco je nerozhází. Po tomhle show bych si nějakou dobu radši lovil jen kanálovky :D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#59 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 7:06

Všem se moc omlouvám za přístup který jsem měl, ale mě to tak naštvalo, že jsem nevěděl co mám dělat. Již jsem odbanován a myslím, že již není co řešit. Všem moc děkuji za ochotu mi odpovědět. S pozdravem Ondřej Havránek.
  • 0

#60 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 7:14

Zabacek98: - z reakcí tady na fóru si nic nedělej, většina lidí jen rýpe, než aby poradila - ta hláška o ničení cizího majetku je dost nechutná, zvedla ze židle i mě (obzvlášť s ohledem na skautské zákony tohle prostě nemůžeš vůbec říct/napsat - a nechápu, jak Tě tohle mohlo vůbec napadnout (skaut jsem 25 let)) - o PC toho ještě hodně nevíc, ale zkusím Ti poradit: - Kl-free je jakýsi lokální šmudla, který si platí pár (rozuměj několik málo) veřejných IP adres, takže pod jednou IP adresou může být třeba 30% jejich zákazníků - pokud z té IP adresy někdo udělá průšvih a dostane BAN, je to automaticky pro všechny co tu IP adresu používají (nebo budou později používat) - a že je na Kladně hodně kačerů - dá se to vyřešit slušnou domluvou s adminem gc.cz, což je, jak jistě víš, komunitní server, kde to všichni dělají zadarmo (jako u skautů) a tudíž na to nemají čas nonstop a nějakou dobu to trvá - pokud se bude problém opakovat, je ideální si zaplatit vlastní IP adresu, kterou budeš mít jen a jen Ty - nestojí moc, ale vyřeší všechny problémy - s Tvojí Wi-Fi doma to absolutně nijak nesouvisí (pokud ji máš zabezpečenou) - pokud se k poskytovateli taky připojuješ bezdrátově, tak si pamatuj, že "žádná bezdrátová komunikace nikdy nebyla a nebude 100% bezpečná (stejně jako drátová a stejně jako poslíčci na koních)"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama