Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Banned-coože


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
72 odpovědí na toto téma

#21 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:01

A dokonce je to skautík. Ondro, takhle se přeci skauti nechovají. Jestli mi začnou mizet keše, jsi první na ráně.
  • 0

#22 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:37

Ano, jsem už velmi dlouho skaut, ale řídím se pravidlem: Co na srdci, to na jazyku. S tím níčením keši jsem to bral až na poslední chvíli a né, že těd půjdu a zníčím 1000 keší. Ale mám zkušenosti z jiných serverů a tam admini dávají bany jak chtějí. Takže se vám všem omluvám, ale už jsem nastartovaný, že všude vidím jen zlost. Jinak ještě padli dotazi, že nepíši ze stejného počítači, ale ano PÍŠI ZE STEJNÉHO POČÍTAČE. Jak již jsem psal nejsem začátečník v pc a jak jsem to udělal to si raději nechám pro sebe. Mohlo by toho hodně lidí zneužít.
  • 0

#23 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:39

zabacek98 napsal/a:
Ano, jsem už velmi dlouho skaut, ale řídím se pravidlem: Co na srdci, to na jazyku. S tím níčením keši jsem to bral až na poslední chvíli a né, že těd půjdu a zníčím 1000 keší. Ale mám zkušenosti z jiných serverů a tam admini dávají bany jak chtějí. Takže se vám všem omluvám, ale už jsem nastartovaný, že všude vidím jen zlost. Jinak ještě padli dotazi, že nepíši ze stejného počítači, ale ano PÍŠI ZE STEJNÉHO POČÍTAČE. Jak již jsem psal nejsem začátečník v pc a jak jsem to udělal to si raději nechám pro sebe. Mohlo by toho hodně lidí zneužít.

tipnu si anonymizer nebo nějaká proxy
  • 0

#24 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:42

Jeste ze to vubec neni videt v tom screenu co jsi poslal vid? Uplne normalne dostupnej anonymizer... :-D to je teda kouzlo :-D
  • 0

#25 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:45

zabacek98 napsal/a:
Ano, jsem už velmi dlouho skaut, ale řídím se pravidlem: Co na srdci, to na jazyku. S tím níčením keši jsem to bral až na poslední chvíli a né, že těd půjdu a zníčím 1000 keší. Ale mám zkušenosti z jiných serverů a tam admini dávají bany jak chtějí. Takže se vám všem omluvám, ale už jsem nastartovaný, že všude vidím jen zlost. Jinak ještě padli dotazi, že nepíši ze stejného počítači, ale ano PÍŠI ZE STEJNÉHO POČÍTAČE. Jak již jsem psal nejsem začátečník v pc a jak jsem to udělal to si raději nechám pro sebe. Mohlo by toho hodně lidí zneužít.


No, v dnesni dobe dokaze zprovoznit pripojeni pres proxy jakakoliv lama (doufam ze mi to zvire promine).
Kazdopadne to, ze neznas rozdily mezi tim co je verejna IP adresa a co je IP adresa nejake vnitrni site(kdyz bych mel byt presnejsi, tak neznas vyhrazene interni rozsahy v A,B a C třídě), te na moc velkeho odbornika nepasuje. Tak se hlavne zklidni ...

A cloveka, ktery se rozhodne, protoze ho nechcou pustit na piskoviste, tak ze pujde a zlikviduje zahonky s kytkama na druhe strane mesta, bych opravdu poznat nechtel.
  • 0

#26 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:48

Nedivte se, že takhle reaguji, ale nepřekousnu, aby si tady někdo rozdával bany jak chce. Ano, možná to je chyba serveru, ale už by se mohl konečně admin vyjádřit.
  • 0

#27 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:50

zabacek98 napsal/a:
Nedivte se, že takhle reaguji, ale nepřekousnu, aby si tady někdo rozdával bany jak chce. Ano, možná to je chyba serveru, ale už by se mohl konečně vyjádřit.

Já bych ti doporučil, aby ses zklidnil, protože v opačném případě si ban opravdu vykoleduješ!
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#28 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:51

zlicinaci napsal/a:

zabacek98 napsal/a:
Nedivte se, že takhle reaguji, ale nepřekousnu, aby si tady někdo rozdával bany jak chce. Ano, možná to je chyba serveru, ale už by se mohl konečně vyjádřit.

Já bych ti doporučil, aby ses zklidnil, protože v opačném případě si ban opravdu vykoleduješ!



Já jsem klidný, ale nesnesu ten ban !
  • 0

#29 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:52

Pokud ti tohle vadí tak si zaplat svoji IP jako já a máš po problému.... tak predejdes tomu ze nejakej magor co ma s tebou společnou IP co dela na netu bordel dostane BAN a odneseš to i ty.... hlavne tady nekříč že je to chyba stranek atd... nijak jinak se to vyřešit zatím nedá - pouze tou svou IP
  • 0

#30 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:53

zabacek98 napsal/a:
Nedivte se, že takhle reaguji, ale nepřekousnu, aby si tady někdo rozdával bany jak chce. Ano, možná to je chyba serveru, ale už by se mohl konečně admin vyjádřit.


Divím se že takhle reaguješ a velmi. Správný skaut by slova o ničení cizích věcí z úst nevypustil, natož kvůli takové kravině. Vlastně nejen skaut, ale každý normální člověk...
  • 0

#31 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:53

zabacek98 napsal/a:

zlicinaci napsal/a:

zabacek98 napsal/a:
Nedivte se, že takhle reaguji, ale nepřekousnu, aby si tady někdo rozdával bany jak chce. Ano, možná to je chyba serveru, ale už by se mohl konečně vyjádřit.

Já bych ti doporučil, aby ses zklidnil, protože v opačném případě si ban opravdu vykoleduješ!



Já jsem klidný, ale nesnesu ten ban !


Pokud jsi ten BAN nedostl ty tak nevím proč se nervuješ. Když ho máš neprávem tak hned jak se to dořeší ti daji unBAN ale timhle pristupem to asi moc neurychlíš
  • 0

#32 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:54

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Pokud ti tohle vadí tak si zaplat svoji IP jako já a máš po problému.... tak predejdes tomu ze nejakej magor co ma s tebou společnou IP co dela na netu bordel dostane BAN a odneseš to i ty.... hlavne tady nekříč že je to chyba stranek atd... nijak jinak se to vyřešit zatím nedá - pouze tou svou IP



Ale já mám svoji IP. Když by to někomu pomohlo, mám poskytovatele Kl-free net.
  • 0

#33 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:58

zabacek98 napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Pokud ti tohle vadí tak si zaplat svoji IP jako já a máš po problému.... tak predejdes tomu ze nejakej magor co ma s tebou společnou IP co dela na netu bordel dostane BAN a odneseš to i ty.... hlavne tady nekříč že je to chyba stranek atd... nijak jinak se to vyřešit zatím nedá - pouze tou svou IP



Ale já mám svoji IP. Když by to někomu pomohlo, mám poskytovatele Kl-free net.


Kdyby jsi měl svou vlastní IP tak by se ti tohle nestalo takze asi vlastni IP nemas! Vyckej na admina, uvidíš co ti k tomu řekne on sám.
  • 0

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:59

zabacek98 napsal/a:
Já jsem klidný, ale nesnesu ten ban !

Ty ses slepice, ze neco snasis?

Jinak mi prozrad, ty pubertacku, proc by ses mel mstit na kesich, ktere nemaji s GC.cz vubec nic spolecneho. Hlavne se hod do klidu, nebo si te nekdo vyhmatne osobne a da ti ten ban osobne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:01

S474N napsal/a:

zabacek98 napsal/a:
Já jsem klidný, ale nesnesu ten ban !

Ty ses slepice, ze neco snasis?

Jinak mi prozrad, ty pubertacku, proc by ses mel mstit na kesich, ktere nemaji s GC.cz vubec nic spolecneho. Hlavne se hod do klidu, nebo si te nekdo vyhmatne osobne a da ti ten ban osobne.


Zdravím tě, vidím, že jsi o rok mladší než já, takže nevím komu říkáš pubertáčku. A laskavě si ty sví přípomínky nech.
  • 0

#36 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:01

V tom pripade nepochybne vis, jak funguje prirazovani IPadres jednotlivym pocitacum, vis, podle ceho se prideluje ban a komu se prideluje ban (budto nicku nebo IP adrese). V tom pripade take vis, ze tvuj ban nebyl dan tobe ale IP adrese, kterou pouzivas. Ovsem take vis, ze tutez IP adresu klidne muze nebo prinejmensim mohl pouzivat take nekdo jiny nez ty. A tedy vis, ze toto tve extempore je uplne zbytecne a neprimerene. No a v neposledni rede je ti uplne jasne, ze admin nesedi u pocitace trvale a neceka na to az mu nekdo nepravem zabanovany napise vyhruzny mail, aby ho neprodlene odbanoval. Takze rozum do hrsti a ttrpelivost.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:01

zabacek98: a ty si zas nech svy bany, ty češťyne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:02

zabacek98 napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Pokud ti tohle vadí tak si zaplat svoji IP jako já a máš po problému.... tak predejdes tomu ze nejakej magor co ma s tebou společnou IP co dela na netu bordel dostane BAN a odneseš to i ty.... hlavne tady nekříč že je to chyba stranek atd... nijak jinak se to vyřešit zatím nedá - pouze tou svou IP



Ale já mám svoji IP. Když by to někomu pomohlo, mám poskytovatele Kl-free net.


A změnil jsi si heslo v administraci a nebo ho máš nastaveno od pracovníka Kl-free?
  • 0

#39 DOJS

DOJS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:05

Nikdy jsem heslo neměnil, takže asi stanovené heslo od pracovníka Kl-free.
  • 0

#40 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:06

zabacek98 napsal/a:

S474N napsal/a:

zabacek98 napsal/a:
Já jsem klidný, ale nesnesu ten ban !

Ty ses slepice, ze neco snasis?

Jinak mi prozrad, ty pubertacku, proc by ses mel mstit na kesich, ktere nemaji s GC.cz vubec nic spolecneho. Hlavne se hod do klidu, nebo si te nekdo vyhmatne osobne a da ti ten ban osobne.


Zdravím tě, vidím, že jsi o rok mladší než já, takže nevím komu říkáš pubertáčku. A laskavě si ty sví přípomínky nech.


Ty raději mlč. Má vystupování lepší než ty! Na věku nezáleží!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama