Přejít na obsah


Fotka

Cache Reviewer Needed


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2005 - 23:07

Krome jiz zminovanych moralnich "predpokladu" a splneni Erikovych kriterii by mel byt kandidatem pouze ten, kdo "k smrti nenavidi" veskere multi a mystery cache neb bude z titulu sve funkce chte-nechte predem informovan o jejich finalnich souradnicich (behem schvalovaciho procesu) a nebude mu tedy prekazkou, ze si tento typ novych kesi na nasem uzemi a v zemich okolnich uz pravdepodobne nikdy "sportovne" neodlovi. Taktez FTF odlovy mu budou z principu zapovezeny a cast hry tak pro nej muze ztratit jiste kouzlo. A za to vse vystoupi na pomyslny Olymp kariery ve vychodni filialce Groundspeaku a bude moct zdarma pozivat vyhod Premium Membershipu...


Nemel by to tedy byt spis nekdo, kdo uz svuj "konicek" povesil na hrebicek ?


Mam tomu rozumet tak, ze koncis? :-) . Nebo mas (konecne) na mysli nekoho konkretniho? Pokud nekdo tuto roli prijme, urcite si bude vsech uskali vedom. Prave proto mi Haggaeus vyhovuje.
Ale presto - kdyz je kes zverejnena, muze tam kazdy :-).
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 10:45

Pokud můžu mluvit za Groulu, tak bych řekla, že je mu to jedno. No a když se nový schvalovač neprojeví úplně podle jeho představ, tak si najde jiný koníček :-)
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 11:23

Priznam se, ze mi tu chybi vyjadreni nekterych (mnoha) vazenych clenu komunity (za vsechny budu jmenovat :Milancer, Toniczech, Groula, Bxhome, Tabacek, Barba, Dape atd atd atd (sakra to je jeste lidi :-)) ) kteri urcite maji co rici. Asi bych do pondelka jeste pockal, jak bylo avizovano.


Po přečtení celé diskuse jsem z některých příspěvků docela rozpačitý. Nějak nechápu obavy, že by se někomu nemuselo schválit umístění kešky. Přeci stejně jako v životě, tak i v této hře musíme respektovat určitá pravidla ať se nám to líbí nebo ne, navíc si myslím, že právě pravidla v této hře jsou dobrá. Pokud se jedná o zakázaná či nezakázaná místa ze zkušenosti vím, že na většinu krásných míst u nás je přístup pro všechny volný a tam kde není, zejména u národních parků tak je to třeba respektovat. Z pohledu umístění cache u multi bude asi i správné sdělovat "schvalovači" i konečné souřadnice, myslím, že s tímhle bych problém neměl. Jak jsem z předchozích příspěvků pochopil tak Haggaeus by s danou nominací souhlasil. Protože si dovedu představit tu práci s prověřováním nově založených keší a je jich víc a víc, tak bychom si měli vážit každého kdo je ochoten tuhle práci zvládnout. Přestože se ještě považuju za eléva geocachingu a samozřejmě ještě nemohu znát schopnosti jednotlivých členů naší komunity, věřím úsudku některých členů jako je Jarry či Saman atd. a přikláním se k návrhu na nominaci Haggaeuse.
  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 11:34

Priznam se, ze mi tu chybi vyjadreni nekterych (mnoha) vazenych clenu komunity (za vsechny budu jmenovat :Milancer, Toniczech, Groula, Bxhome, Tabacek, Barba, Dape atd atd atd (sakra to je jeste lidi :-)) ) kteri urcite maji co rici. Asi bych do pondelka jeste pockal, jak bylo avizovano.

Nezapomeň taky na Ferdu ;-))))
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 12:29

Priznam se, ze mi tu chybi vyjadreni nekterych (mnoha) vazenych clenu komunity (za vsechny budu jmenovat :Milancer, Toniczech, Groula, Bxhome, Tabacek, Barba, Dape atd atd atd (sakra to je jeste lidi :-)) ) kteri urcite maji co rici. Asi bych do pondelka jeste pockal, jak bylo avizovano.

Pravidla se nemeni, jen clovek ktery vsechno schvaluje a bude lepe rozumet mistnim zvyklostem a mistnimu jazyku. Takze pokud bude vse koser tak bude vse jako driv, pokud ne tak budeme mit vetsi problemy. ale od toho jsou pravidla, ktera musime dodrzovat. Pro ceskou republiku to jeste znamena moznost osobni kontroly zakladani cache. Jinak jsem pro kazdeho kdo je ochoten a schopen tuto praci delat. Pokud vim tak Haggaeus uz delal nekolikrat arbitra a nazory ma rozumne, tak to zalezi na nem zda bude ochoten to vzit. Mozna by to pak po prevzeti pravomoci chtelo zverejnit presny cesky preklad pravidel a k to komentar, v cem se mohou tato pravidla lokalne odchylovat a to tez prelozit zpet do anglictiny.
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 13:20

Priznam se, ze mi tu chybi vyjadreni nekterych (mnoha) vazenych clenu komunity (za vsechny budu jmenovat :Milancer, Toniczech, Groula, Bxhome, Tabacek, Barba, Dape atd atd atd (sakra to je jeste lidi :-)) ) kteri urcite maji co rici. Asi bych do pondelka jeste pockal, jak bylo avizovano.

< vzlyk >A na me jsi zapomnel! ;)< / vzlyk >
Tak i presto...muj nazor je takovy, ze Haggaeus je asi ten nejvhodnejsi clen nasi komunity k takoveto robote... ;)

  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 14:25

Priznam se, ze mi tu chybi vyjadreni nekterych (mnoha) vazenych clenu komunity (za vsechny budu jmenovat :Milancer, Toniczech, Groula, Bxhome, Tabacek, Barba, Dape atd atd atd (sakra to je jeste lidi :-)) ) kteri urcite maji co rici. Asi bych do pondelka jeste pockal, jak bylo avizovano.


Uz delsi dobu to sleduju a musim rict ze si opravdu vazim toho, ze je nekdo ochoten tuto funkci zastavat. Ono je treba si uvedomit, ze "zastupce GC.com" pro cechy a pripadne okoli bude muset pravidelne sledovat jestli nekdo neudelal novou cache. To znamena byt temer denne v geouradu. Ja se svoji mizernou znalosti anglictiny neprichazim u uvahu. Pokud Haggaeus ma o tuto funkci zajem, ma muj hlas.
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 19:58

Priznam se, ze mi tu chybi vyjadreni... ...Toniczech...

Aj, aj, jen si člověk pár dní choří a tady se dějí takové novoty. :-) Pro Marka samozřejmě zvedám packy přední i zadní neb má kvalifikaci po všech stránkách (jen tou rumunštinou si nejsem tak jistý ;-)). Předem moc díky za ochotu to vzít.

  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 13:27


S tim naprosto souhlasim... V BG jsem byl a netroufl jsem si (ac toho ted lituju) natlacit rodice an zmenu trasy kvuli kesi, ktera by tam uz stejne asi nebyla... Chtelo by to trochu zakesovat... Bulharsko je necekane hezka zeme...

Pokud dobre rozumim pravidlum, tak zakesovat Bulharsko mohou jen bulhari? To asi bude jeste chvili trvat...
Krom toho, kdo by se zodpovedne staral o kes vzdalenou 500km? Viz ta "ztracena" kes b Bulharsku. Ten kdo ji zalozil, zrejme s GC vzapeti velmi rychle prestal (1 found), takze jeji obnova se asi hned tak konat nebude
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 13:54

Viděla jsi ji tady někde prodávat? Americké zásoby mi už docházejí a když jsem se ptal v army shopech, říkali, že ji před lety měli, ale nebyl o ni zájem a přestali ji dovážet.

Snad to nebude brané jako reklama, ale našla jsem jí na internetu - jednu dobu měli jen textilní, ale teď jem našla PVC. Bohužel poštovný to docela prodraží, takže kdyžtak můžeme udělat nějakou hromadnější objednávku, pokud by byl zájem.
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 14:02

Nejlepsi je barevny sprej v barve predpokladaneho okoli (zeleny, hnedy adt.), jestli mi vyzbyde pristi tyden na dololene cas, tak bych chtel "ukutit" nejakou poradnou skrys.

A neloupe se to po pár otevření? Přeci jen barva na plastu moc dobře nedrží. o téhle možnosti už jsem taky uvažovala, ale nepřišlo mi to moc trvalý, ale pokud s tím máš dobrý zkušenosti...

  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 12:03

Ode mě to byla spíš narážka na Fabiánův poklad. Vzhledem k jeho velikosti (tuším 35 litrů) jsme při jeho umisťování museli trochu dloubnout do země lopatou a vyndat pár kamenů a tady ve fóru (narozdíl od jiných částečně zakopaných keší) jsme se k tomu přiznali. Jak se ukázalo, používání nástroujů při ukrývání je zakázané!!!! Náš Fabiánův poklad není jediný, u kterého byl použit nástroj, takže z mé strany padla spíš obava, aby neproběhla zpětně čistka. Navíc mám třeba jednu keš ukrytou v CHKO (tuším že druhá zóna). Není na turistické značce, ale na cestě, která slouží jako příjezdová/přístupová k chatám, takže o ní jsem měla taky strach...
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 20:32

Pokud dobre rozumim pravidlum, tak zakesovat Bulharsko mohou jen bulhari? To asi bude jeste chvili trvat...
Krom toho, kdo by se zodpovedne staral o kes vzdalenou 500km? Viz ta "ztracena" kes b Bulharsku. Ten kdo ji zalozil, zrejme s GC vzapeti velmi rychle prestal (1 found), takze jeji obnova se asi hned tak konat nebude

V takto rozvojovych zemich by snad mohla byt na prazdninove kese docasna vyjimka, kdyz nejsou domaci hraci, mohli by si na jejich velmi krasnem a zajimavem pisecku hrat navstevnici.
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 22:32

Pokud dobre rozumim pravidlum, tak zakesovat Bulharsko mohou jen bulhari?

Pokud je v pravidlech, že cache nemůže vytvářet cizinec, tak je špatně třeba GCG1W0 Anita's ...

  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 14:03

Snad to nebude brané jako reklama, ale našla jsem jí na internetu - jednu dobu měli jen textilní, ale teď jem našla PVC. Bohužel poštovný to docela prodraží, takže kdyžtak můžeme udělat nějakou hromadnější objednávku, pokud by byl zájem.


Ivetko, jednu berem, o poštovný se rozdělíme.... :))

Michal
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 14:03

Snad to nebude brané jako reklama, ale našla jsem jí na internetu - jednu dobu měli jen textilní, ale teď jem našla PVC. Bohužel poštovný to docela prodraží, takže kdyžtak můžeme udělat nějakou hromadnější objednávku, pokud by byl zájem.


Ivetko, jednu berem, o poštovný se rozdělíme.... :))

Michal
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 14:51

Snad to nebude brané jako reklama, ale našla jsem jí na internetu - jednu dobu měli jen textilní, ale teď jem našla PVC. Bohužel poštovný to docela prodraží, takže kdyžtak můžeme udělat nějakou hromadnější objednávku, pokud by byl zájem.

Co tuhle?
  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2005 - 23:33

Pokud je v pravidlech, že cache nemůže vytvářet cizinec, tak je špatně třeba GCG1W0 Anita's ...

Pravidla zakazují pouze tzv. prázdninové cache. Není problém, že autor je cizinec. Problém nastane, pokud to má z domova z ruky a nemůže zajistit řádnou údržbu cache v nějakém rozumném čase. Například proto, že tam byl jedinkrát na dovolené a víc se nevrátí. Jinak řečeno, já bych třeba asi neměl zakládat cache někde u Zlína, protože tam se z Kladna nepodívám jak je rok dlouhý. Ale na druhou stranu když má někdo cache ve městě na druhém konci Evropy a lítá tam služebně každých pár týdnů, není důvod mu cache neschválit.
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 16:19

aj ja si jednu prosim - osvdcila sa mi - a prispejem na postovne - Ivet, objednas to?
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2005 - 17:17

Co tuhle?

Moc pěkné a hlavně levné :-) , stejně jako ta první páska.
Nějak mi není jasné, jak Tím chcete nahradit tu ne zcela elegantní igelitku?

Nebo snad děláte cache tak, že jsou viditelně na povrchu?

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama