Přejít na obsah


Fotka

Na jaké "zajímavé" kešky můžete vyrazit ...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
105 odpovědí na toto téma

#61 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 10:30

Ani jsem nečekal tak rychlou reakci na fotky a už nám v mailu přišlo pár odkazů na Vaše alba, zkusím je projít a když nějakou fotku vyberu, přidám k ní informaci, kdo nám ji se svolením poskytnul ;) Včera jsem ještě zapoměl informaci, že každý měsíc budu v rámci možností aktualizovat počty keší v daném kraji, nyní jsou počty aktuální k červnu 2012 ;) Snažíme se stále zlepšovat a v příštím týdnu se začne pracovat na jiném vzhledu i s postraním menu, mapu zachováme ... Děkujeme ...
  • 0

#62 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 12:01

cache.kvalitne.cz napsal/a:
Včera jsem ještě zapoměl informaci, že každý měsíc budu v rámci možností aktualizovat počty keší v daném kraji, nyní jsou počty aktuální k červnu 2012 ;)


Není to zbytečná práce? Existují a jsou aktualizované průběžně
  • 0

#63 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 12:05

Nebo tady: http://jazzlinka.kou....cz/aktivni.htm :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#64 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 12:37

cache.kvalitne.cz napsal/a:
V tuto chvíli jsem nahrál upravený vzhled stránek. Není určitě konečný, nadále na něm budeme pracovat, ale priorita je doplňování bookmarků. Přidána stránka "novinky", kde budou informace o nově provedených změnách, nejen na stránkách.
.....


Myslím, že Ti tam schází tlačítko zpět na úvodní stránku. Ale není to až tak zásadní problém.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#65 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 16:05

V novinkach je pod mapou tlacitko zpet na uvodni stranku ;-) O statistice poctu kesi vim a je to pro nase stranky dalsi vec,kterou nemusite hledat jinde,ale to je vec nazoru jednotlivce. Nekomu to prijde zbytecne a jiny to uvita ;-) Diky ;-)
  • 0

#66 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 19:02

Tak tady máš když budeš chtít další fotky. Opět jsou všechny moje.

http://images.megaup...bezdezcKShp.jpg
http://images.megaup...chuv_hradec.JPG
http://images.megaup...vetrny_mlyn.JPG
http://images.megaupload.cz/lidice.JPG
http://images.megaup...rska_hrobka.JPG
http://images.megaupload.cz/vydra.JPG
  • 0

#67 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2012 - 21:33

tomy.22 hrozne moc dekuji! opravdu super a jsem rad,ze nase snaha ma take smysl ;-) mam prvni hlaseni,ze ne vsechny odkazy v novem vzhledu,nejdou pod Interne Explorer. ja mam Mozzilu a tam je to OK,pokud mate nekdo dalsi stejny problem,napiste - predela odkazy bez tlacitek a melo by to byt v pohode,nez se zacne komplet menit vzhled stranek ;-) vsem moc dekujeme!
  • 0

#68 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2012 - 3:54

Není zač. ;) Tohle je to nejmenší, co mohu udělat.
  • 0

#69 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2012 - 8:25

Pokud by se hodily fotky z www.selskebaroko.cz, použijte je, nebo mi spíš napište a já je pošlu větší. Ale nevím, jestli zrovna ty se budou hodit.
  • 0

#70 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2012 - 17:47

Tak koukám na ty stránky. Je to dobrý nápad a ta náplň stránek se mi moc zamlouvá, ale pořád se nějak nemůžu srovnat s tím vzhledem, tak nějak mi to připomíná stránky když jsem s html začínal a smolil tgo na koleně v notepadu :)
  • 0

#71 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2012 - 22:48

Tlačítka na odkazech zrušena! V Internet Exploreru nefungovala :( Vzhled je zatím opravdu v základu :) to víme, šlo nám totiž hlavně o to, rozjet stránky a získat do bookmarků nějaké doporučení. Ale na vzhledu stránek se bude pracovat od příštího týdne a bude tam také menu po straně s odkazy a jiné věci, které vzhled vylepší ;) Stránka "Novinky" je nyní pod názvem "Aktuality", to zní lépe ;) Doplňování bookmarků stále probíhá, jen teď pomaleji, já byl celý den v práci a Tomáš měl tento týden odpolední, takže nestíhal vše projít a roztřídit. Proto prosíme o strpení, já do úterý zase nějaké doporučení projdu a doplním. Doplňuji informaci, že nevyužíváme žádné bookmarky bez svolení, protože do poznámky ke každé keši píšeme, kdo ji doporučil. Je totiž něco jiného, když si některý bookmark najdu a prohlédnu sám, než že jej nebo kešky z něho, pod mým jménem, někdo někde zveřejní ;) Moc děkujeme za odkazy na fotky, moc si toho vážíme! Nyní je zatím do textu vkládat nebudeme, nejdříve musíme to množství fotek projít a vybrat. Ale do nového vzhledu stránek je už zakomponujeme, každá fotka bude s popiskem, kdo nám ji s povolením poskytnul. Ještě jednou moc děkujeme!!! Petr a Tomáš
  • 0

#72 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 7:34

Vcera jsem od 16 hodin do 1 hodiny v noci pridal vice jak 70 kesi,prevazne v kralovehradeckem kraji,nekolik ve stredoceskem a po jedne asi do dalsich dvou kraju (spravuji jich sedm). Nyni nevim jak pokrocil na svych bookmarcich Tomas,ktery je bohuzel zdrcen udalosti,ktera se stala Osvejdovi,ktereho znal osobne :-( dekujeme za pochopeni
  • 0

#73 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2012 - 23:39

Dnes opět doplňování bookmarků, které mám na starosti. Bohužel v některých krajích zatím žádná doporučení. Třeba nějaké najdu, ještě mi chybí projít 3 bookmarky od Vás, moc děkujeme! Na hlavní stránce je odkaz na bookmark obrazců v ČR, není rozdělený po jednotlivých obrazcích, to zkusíme do nového vzhledu stránek zařídit ... Zbylých 7 krajů, které spravuje Tomáš, se začnou zaplňovat od tohoto týdne a víkendu 23 a 24.6., kdy konečně bude mít více volného času, děkujeme za trpělivost. V tomto týdnu se již začně pracovat na novém vzhledu stránek, snad do konce "prázdnin" bude hotový, se vším všudy. Vaše obrázky ke krajům a že odkazů přišlo hodně, si projdu po roztřídění ještě zbylých 3 bookmarků. Velice za obrázky děkuji a vážíme si toho, nejspíše ke každému kraji vznikne galerie, Vašich obrázků z odlovu keší, třeba výhled od doporučené keše ... ;) Děkujeme ...
  • 0

#74 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 10:36

Az do 28.6. zaskakuji za zraneneho kolegu a domu se v podstate chodim jen vyspat, u pocitace si stihnu sotva prohlednout mail. Nyni pisi od obeda z mobilu,krasna sobota :-( Diky Petr
  • 0

#75 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 22:49

Tak máme po záskoku kolegy a po dovolené, o víkend se opět vrhnu na další bookmark a začneme o prázdniny pracovat na novém vzhledu stránek. ;)
  • 0

#76 cache.kvalitne.cz

cache.kvalitne.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2012 - 23:03

Citace ze stránek, sekce AKTUALITY: Tyto dva měsíce nás trochu zdrželi od práce, kromě volna, také hodně práce a bohužel i zdravotní problémy. Snad jste na nás nezapoměli, my se určitě připomenem, že jsme to nevzdali a pokračujeme v práci - Díky ;) Dále nám přišlo pár dalších návrhů na kešky od Smrka, tímto děkujeme a brzy zařadíme do krajů. Omlouvám se za některé kraje (bookmarky), které ještě nejsou aktualizovány, co nejdříve napravíme!
  • 0

#77 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2012 - 9:09

Nápad se mi moc líbí. Brala bych taková doporučení všemi deseti. O víkendu se chystám do libereckého kraje na sérii Ještěrka a ráda bych odlovila v okolí i nějakou pěknou kešku. Podívala jsem se tedy na vybraný kraj a nic tam pro mě nevidím. Bookmarky ostatních procházet fakt nebudu (je to věc soukromá, každému se líbí něco jiného, je to nepřehledné a nic neukazující). Jaká je v kraji série jsem se také nedozvěděla (bookmark o sériích je ještě nepřehlednější) a na nejméně navštěvovanou keš také nepůjdu, jelikož je to bonusovka k jiné keši. Mně by se líbilo, kdyby byl u každého kraje přehled sérií (obrázek z mapy) + funkční odkaz přímo na jednu kešku ze série, krátké slovní zhodnocení podle logů a doporučení k návštěvě okolních keší - to budou vědět místní. Také by mě zajímaly keše s nejvíce FB v kraji, ale opět jednoduchý a funkční přehled. Někdo asi uvítá i oddělený seznam terénně náročných keší, které za to stojí je navštívit. Vypsat jen bookmarky jiných kačerů je k ničemu. Děkuji za nápad, jestli to dotáhnete do konce, budu pravidelný návštěvník vašich stránek!
  • 0

#78 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2012 - 11:03

evass napsal/a:
... O víkendu se chystám do libereckého kraje na sérii Ještěrka a ráda bych odlovila v okolí i nějakou pěknou kešku. Podívala jsem se tedy na vybraný kraj a nic tam pro mě nevidím.
...


Jaký typ keše bys chtěla navštívit? Třeba bych mohl poradit, v Liberci něco odloveno mám.
  • 0

#79 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2012 - 11:47

Nějakou pěknou na pěkném místě, nejlépe v přírodě. To není moc specifické, že? Ale beru všechna doporučení a děkuji za ochotu.
  • 0

#80 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2012 - 12:38

evass napsal/a:
Nějakou pěknou na pěkném místě, nejlépe v přírodě. To není moc specifické, že? Ale beru všechna doporučení a děkuji za ochotu.


Pokud máš v plánu ještěrku a nebudeš vyrážet v 6 ráno, tak bych na večer moc velký plány nepřipravoval .;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama