Přejít na obsah


Fotka

Kam kráčíš gc.cz?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
33 odpovědí na toto téma

#21 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 8:27

Vláček napsal/a:

MaFa napsal/a:
Ja jsem celkem spokojenej, hlavne kdyz forum funguje. Rozcestniky na ostatni zajimavy projekty tu jsou, takze clovek muze vzdycky zacit tady. Jinak jedna novinka, sice ne viditelna na prvni pohled, ale presto dost vyznamna je treba hodnoceni kesi.

Hodnocení je bezva, ale mám pocit, že od zavedení FP hodnotí čím dál méně lidí. Takže mám návrh - na mapě změnit (nebo doplnit) filtrování na %FP.


Jestli to nebude tím, že souběžně běží 3 různé systémy hodnocení keší. A málokdo bude používat všechny současně. Myslím, že většina lidí naklikne FP a nic víc :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 8:38

No, je otazka, jestli zdejsi hodnoceni nezrusit uplne. Nevim, jeswtli to tu jeste pouziva nejaky vyznamnejsi pocet lidi. Dnes lide hodnoti bud pres FP, a pokud nekdo stoji o tento druh hodnoceni, muze pouzit GCvote. (A usetrime si tu jednu agendu). Zde nashromazdena hodnoceni lze beze ztraty kyticky prevest na GCvote. (I kdyz GCvote to ma z technickeho hlediska nahnute, je blbe navrzene.)
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 8:53

hauskaa napsal/a:
Sobik chtěl jen flame a vy jste se chyyyytliiii... :D:D:D

A víš že kupodivu ne? Podívej se na stránky API na gc.com, kde jsou odkazy na několik projektů na webu s podporou API...

Kam moje myšlenka kromě lepšího CMS a standardnějších a lepších fíčur diskusního fora mířila byla třeba cesta jak lépe zobrazit data v mapě (lepší mapě), filtrovat žebříčky kačerů, žebříčky keší atd. atd. atd.
  • 0

#24 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 8:57

Abych pravdu řekl, tak teprve díky tomuto vláknu jsem si všimnul že tu nějaké hodnocení keší je:o
  • 0

#25 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:02

sobikovi napsal/a:

hauskaa napsal/a:
Sobik chtěl jen flame a vy jste se chyyyytliiii... :D:D:D

A víš že kupodivu ne? Podívej se na stránky API na gc.com, kde jsou odkazy na několik projektů na webu s podporou API...

Kam moje myšlenka kromě lepšího CMS a standardnějších a lepších fíčur diskusního fora mířila byla třeba cesta jak lépe zobrazit data v mapě (lepší mapě), filtrovat žebříčky kačerů, žebříčky keší atd. atd. atd.

Co myslíš tím lépe zobrazit data v mapě? Přes api by to mohlo být možná trochu aktuálnější, jinak jsou data k dispozici víceméně stejná. btw jestli se nepletu, tak už několik let voláš po jejím zrušení. Navíc oficiálně je api od amap dávno zrušené.
  • 0

#26 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:09

Problém je v tom, že v dnešní době a zvlášť při tak velkém počtu návštěvníků už se to nedá dělat "komunitním" stylem: "Když vás napadne nějaká fičura, tak mi napište a já až budu mít čas, tak to tam zkusím dodělat." nebo "Když napíšete článek a budete ho tu chtít zveřejnit, tak mi ho pošlete a já hodím do fora odkaz". Dnes chtějí uživatelé kompletní servis. Chtějí někoho, kdo pro ně bude vymýšlet nové fičury a psát články. A to tady prostě chybí.
  • 0

#27 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:17

Sodobar napsal/a:
Problém je v tom, že [---] už se to nedá dělat "komunitním" stylem [---].
Dnes chtějí uživatelé kompletní servis. Chtějí někoho, kdo pro ně bude vymýšlet nové fičury a psát články. A to tady prostě chybí.

Souhlas, ALE:
To nutně vyžaduje cpát do toho mnohem větší peníze, než teď. Většina by asi chtěla kompletní servis, ale jen menšina je ochotná si za něj za-/při- platit (viz PM). A navíc, když už se někdo o něco pokusí, tak se vždycky najde hromada chytráků, kteří to zkritizují. Já se nedivím, že to spoustu lidí odradí.
  • 0

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:21

pepa.z.pocernic napsal/a:
Co myslíš tím lépe zobrazit data v mapě? Přes api by to mohlo být možná trochu aktuálnější, jinak jsou data k dispozici víceméně stejná. btw jestli se nepletu, tak už několik let voláš po jejím zrušení. Navíc oficiálně je api od amap dávno zrušené.

Lépe jako že aktuálněji, možná víc informací... ale správně jak říkáš, zdejší mapu považuji za zcela zbytečnou...

Přes to api se mi líbí možnosti generování žebříčků keší v krajích atd., různé přehledy kačerů a třeba by se dal i nějak lépe řešit kalendář eventů... schází mi tady třeba filtr na eventy Praha a hotovo.
  • 0

#29 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:26

mh.mail napsal/a:
To nutně vyžaduje cpát do toho mnohem větší peníze, než teď.

To je to, o čem psal Kapsa. Kvalitnější web = víc lidí = větší příjmy z reklamy = víc peněz na kvalitnější web.
Je to takový začarovaný kruh.
  • 0

#30 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:48

sobikovi napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:
Co myslíš tím lépe zobrazit data v mapě? Přes api by to mohlo být možná trochu aktuálnější, jinak jsou data k dispozici víceméně stejná. btw jestli se nepletu, tak už několik let voláš po jejím zrušení. Navíc oficiálně je api od amap dávno zrušené.

Lépe jako že aktuálněji, možná víc informací... ale správně jak říkáš, zdejší mapu považuji za zcela zbytečnou...

Přes to api se mi líbí možnosti generování žebříčků keší v krajích atd., různé přehledy kačerů a třeba by se dal i nějak lépe řešit kalendář eventů... schází mi tady třeba filtr na eventy Praha a hotovo.

Takže po mně v jedné větě chceš nějaké funkce a zároveň to sám označuješ za zbytečnost? To si ze mě děláš legraci nebo co? btw když teď udělám nějaké žebříčky a GS se rozhoupe a za půl roku se objeví na gc.com, tak se objeví jinej Sobík a bude je chtít rušit jako zbytečné :-)
  • 0

#31 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:51

pepa.z.pocernic napsal/a:

sobikovi napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:
Co myslíš tím lépe zobrazit data v mapě? Přes api by to mohlo být možná trochu aktuálnější, jinak jsou data k dispozici víceméně stejná. btw jestli se nepletu, tak už několik let voláš po jejím zrušení. Navíc oficiálně je api od amap dávno zrušené.

Lépe jako že aktuálněji, možná víc informací... ale správně jak říkáš, zdejší mapu považuji za zcela zbytečnou...

Přes to api se mi líbí možnosti generování žebříčků keší v krajích atd., různé přehledy kačerů a třeba by se dal i nějak lépe řešit kalendář eventů... schází mi tady třeba filtr na eventy Praha a hotovo.

Takže po mně v jedné větě chceš nějaké funkce a zároveň to sám označuješ za zbytečnost? To si ze mě děláš legraci nebo co? btw když teď udělám nějaké žebříčky a GS se rozhoupe a za půl roku se objeví na gc.com, tak se objeví jinej Sobík a bude je chtít rušit jako zbytečné :-)

Já jen píšu, že lze na stránky přes API dostat spustu dat a fíčur... to je všechno. Jo a to je život, když bude něco dostupného přímo na gc.com, tak k čemu je to duplikovat?
  • 0

#32 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 9:54

sobikovi napsal/a:
...zdejší mapu považuji za zcela zbytečnou...

Nikdo tě nenutí ji používat, tak ji jednoduše ignoruj.
  • 0

#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 10:21

Vláček napsal/a:

sobikovi napsal/a:
...zdejší mapu považuji za zcela zbytečnou...

Nikdo tě nenutí ji používat, tak ji jednoduše ignoruj.

jsme u toho zpět... :) Já ji zcela ignoruji, ale nelíbí se mi velice časté dotazy na to, jak z té mapy dostanu souřadnice, jak to že tam nejsou moje nalezené keše, jak to že nemohu z té mapy zalogovat, jak to že je keš posunutá atd. atd.
  • 0

#34 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 10:22

Takže můj dotaz byl odpovězen... chystá se nové CMS a o API se neuvažuje, takže zamykám a děkuji za názory a odpověď. Nechci živit nějaký flame o mapě, fotogalerii atd.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama