Přejít na obsah


Fotka

Vyjádření Groundspeaku k politickému obsahu keší


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
252 odpovědí na toto téma

#101 Halstead

Halstead

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 14:46

Hlavas2012 napsal/a:
Jsem přesvědčen, že říkat, že "král je nahý" se prostě má.

Jsem přesvědčen, že vykonávat velkou potřebu je zcela nezbytné - ale taky to nedělám to do keše. Cpát politickou agitaci do cachingu je nejen proti pravidlům, ale i kontraproduktivní. Vzpomináte si na ten vtip: "Otevřu noviny - Lenin. Otevřu televizi - Lenin. Bojím se otevřít olejovky." Nechci se bát otevřít keš.
  • 0

#102 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 15:05

Ono možná kdyby se řeklo, že historie končí například před 60 lety, tak by to taky neškodilo.
  • 0

#103 Halstead

Halstead

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 15:18

archivována velmi dobrá (a rovněž t.zv."kontroverzní") cache

Jakpakto "velmi dobrá", když nemá žádný červený agitační úvod? Nebo že by to přecejenom šlo i bez něj?
  • 0

#104 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 15:59

Arne1 napsal/a:
Ono možná kdyby se řeklo, že historie končí například před 60 lety, tak by to taky neškodilo.

Snad se nedočkáme toho, aby vadil Husův pomník (vůči katolíkům), nebo jezuitský klášter. Nebo ještě dále - třeba magické kamenné kruhy, protože to agituje k neopohanství. Prostě vidím to tak, že popis historické události by neměl nikomu vadit. A asi čím živější historie, tím neutrálnější popis, i když u něčeho to prostě nejde.
A pořád mám takový pocit, že ta krabice tu mohla existovat, nebýt jisté tvrdohlavosti. A její účinek by byl stejný jako s tím odstavcem. Možná i větší - spousta lidí by se tím dlouhým odstavcem ani neprokousala a šla by za staženou tradičkou a listing by si ani nepřečetli celý.
  • 0

#105 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 16:33

Je to sranda, no. Nejdřív tam owner chce procpat větu, která tam nemá co dělat. Když se na to příjde, po domluvě to předělá na citaci ze zákona, i když ví, že by to tam posprávnu taky nemělo co dělat. Když mu tam někdo napíše NA log že keš porušuje pravidla, odpálkuje ho a log smaže. Potom se diví, že se dotyčný obrátil na Groundspeak. A všichni "bonzákovi" nadávají za to, že dodržuje pravidla. To mě taky rozesmálo. Pak všichni bombardují Groundspeak maily, až se jim podaří dosáhnout tohohle. A zase s tím nejsou spokojeni. A owner chce všechno přesunout na hodně diskutovaný Opencaching, kde však tradička obvykle čeká na FTF tak 10 měsíců... Jo, tam budou mít ty kešky fakt smysl...
  • 0

#106 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 17:24

Nebrečte, neurážejte se a zkuste hledat konstruktivní řešení. Dotaz na "vykladače pravidel": co myslíte, byla by z hlediska gumových pravidel GS průchozí tato varianta? Listing keše zredukovaný tak aby nikoho zbytečně nedráždil a kdo by si chtěl počíst ten by se mohl prokliknout přes odkaz na externí stránku s necenzurovaným textem. Navíc by to mohlo potěšit i odpůrce stahování hodně dlouhých listingů. Vlk se nažere, koza zůstane celá.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#107 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 17:31

Jen jsem koukal, ze stezovatel svoji cache archivoval a napsal: s geocachingem koncim.. tak nevim, co si o tom myslet
  • 0

#108 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 17:55

on na foru neni ani jeho "priznavaci" text
  • 0

#109 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 18:10

tahle část mne zaujala ...

Aranyafëa napsal/a:
... lidi s GS kteří nejdřív keš archivují aniž by rozuměli listingu a věděli o co jde jen na zákloadě stížnosti jednoho kačera, a teprve potom se doptávali o co jde, jsou ...


opravdu byla keš archivovaná na základě stížnosti? bez zjišťování co se tam vlastně píše nebo o co jde???

tak to se máme na co těšit, máme různé vtipálky co tu v minulosti rozjížděli flame pač se jim nějaká krabička nelíbila, vtipálky co krabičky znehodnocovali nebo prostě jinak likvidovali a teď se jim otevřela nová úžasná možnost, psát na GS a dívat se jak jedna za druhou mizí .. bez soudu a bez slitovaní .. prostě napíšeš a je pryč .. no máme se na co těšit .. pokud tomu tak skutečně je ...
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#110 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 18:17

raduz_CZ napsal/a:
Jen jsem koukal, ze stezovatel svoji cache archivoval a napsal: s geocachingem koncim..
tak nevim, co si o tom myslet


A to ja zase vim. Ja osobne (a nikomu svuj nazor nevnucuji) jsem docela rad. Clovek ktery porusuje pravidla GS, nasledne i pravidla zdejsiho fora, je sprosty na kdekoho, dokonce je i sprosty na GS ktery to tu asi ani necte a nerozumi mu, cloveka co mu napise mailem nepravem obvini z porusovani zakona jehoz obsah zrejme ani nezna, podvadi RW, RW pomlouva dokonce pisemne v logbooku a svou umanutosti dokaze postupne znechutit takove mnozstvi lidi a jeste porad zrejme o spravnosti sveho pocinani nema sebemensi pochybnost mi teda nijak chybet nebude.
  • 0

#111 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 18:27

Modrak napsal/a:

raduz_CZ napsal/a:
Jen jsem koukal, ze stezovatel svoji cache archivoval a napsal: s geocachingem koncim..
tak nevim, co si o tom myslet


A to ja zase vim. Ja osobne (a nikomu svuj nazor nevnucuji) jsem docela rad. Clovek ktery porusuje pravidla GS, nasledne i pravidla zdejsiho fora, je sprosty na kdekoho, dokonce je i sprosty na GS ktery to tu asi ani necte a nerozumi mu, cloveka co mu napise mailem nepravem obvini z porusovani zakona jehoz obsah zrejme ani nezna, podvadi RW, RW pomlouva dokonce pisemne v logbooku a svou umanutosti dokaze postupne znechutit takove mnozstvi lidi a jeste porad zrejme o spravnosti sveho pocinani nema sebemensi pochybnost mi teda nijak chybet nebude.

No sice skončili oba, ale ten příspěvek se týkal toho stěžovatele, tedy mikrupa-cz.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#112 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 19:04

Modrak napsal/a:
A to ja zase vim. Ja osobne (a nikomu svuj nazor nevnucuji) jsem docela rad. Clovek ktery porusuje pravidla GS, nasledne i pravidla zdejsiho fora, je sprosty na kdekoho, dokonce je i sprosty na GS ktery to tu asi ani necte a nerozumi mu, cloveka co mu napise mailem nepravem obvini z porusovani zakona jehoz obsah zrejme ani nezna, podvadi RW, RW pomlouva dokonce pisemne v logbooku a svou umanutosti dokaze postupne znechutit takove mnozstvi lidi a jeste porad zrejme o spravnosti sveho pocinani nema sebemensi pochybnost mi teda nijak chybet nebude.

+1
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#113 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 19:54

Na tohle me napada jedna vec co tu byla uz pred x lety a byla vyvesovana na cedulkach.... Par jedincum by stalo zato aby si ji nalepili pred oci na monitor nez zacnou nekde psat!
Politische Gespräche verboten
  • 0

#114 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 20:16

Hele, ze by Treti Rise po Amerikansku?! Nejdrive jim vadili prd*ele na Edenu, ted jim vadi citace zakona. Hitler taky zacinal pomaloucku, polehoucku.... Kdyby ty **** americky nemeli pravidla, tak jim to tam asi vsechni spadne na hlavu. A jeste jim za tuhle saskarnu platit? (Kdyby penize dostavali revieweri, tak bez problemu....)
  • 0

#115 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2012 - 23:33

Godwinův zákon: http://cs.wikipedia..../Godwinův_zákon
Cosi mi zdejší diskuze připomněla a docela mě to pobavilo. Asi je čas na zámek.
PS: Nehledejte v tom nic osobního.

Edit: doplnění Post Scripta.
  • 0

#116 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 8:05

dan-sam napsal/a:
Godwinův zákon: http://cs.wikipedia..../Godwinův_zákon
Edit: doplnění Post Scripta.


Tak to mne jedine pobavilo :-) ... jinak malou poznamku k veci , celou kauzu tj viz predchozi roverskou kesku sledujeme a zaujalo nas to , je to vcelku zajimava mozaika ruznych protichudnych nazoru a dokonala ilustrace totalni vzajemne netolerance , kdy se mnozi nestiti temer niceho. Diskuze mi vsak prijde moc expresivni a argumenty mnohych jsou spise krajni nezli logicke a myslim ze to spis veci , tj. pripomince vrazdy roveru, v konecnem dusledku spise skodi. Ja si myslim, ze kes mela byt zachovana a nemela byt direktivne archivovana . Ale napr. prirovnavani kohokoliv a cehokoliv k treti risi je medvedi sluzbou veci . Urazkami nikoho nikdo nikdy nepresvedcil, jedinym vysledkem je pak nemoznost kompromisu a domluvy. Mam za to ze primarni cil byla pripominka udalosti a ne vyhraneni situace a rozdeleni na nacisty, komouse ,prizdisr...e atd, atd. Cela diskuze bohuzel klesla na uroven internetových diskuzi na novinky.cz :-( Vyjadrit svuj nazor preci lze bez urazek tech ostatnich ......
Ruseni kesi viz adreb s Masiny mi prijde jako velmi nestastne vyvrcholeni situace , historie neni politika a zamlcovani historickych faktu at pod rouskou apoliticnosti ci zamerne mi prijde temer az zlocinne . Vzpomente si treba vsichni kteri jste chodili do skoly v 80 letech - ucilo se nekdy ve skole o sovetsko finske valce ?
Kdyz to shrnu shrnu, muj nazor je ten ze kese o Masinech a roverech maji narok na existenci pokud listing je postaven pouze na faktech a jsou v kontextu lepsi a prospesneji nezli stovky usmudlanych kesi u zakladnich skol s pravopisnymi hrubkami v listingu .
  • 0

#117 Hlavas2012

Hlavas2012

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 8:07

Halstead napsal/a:

Hlavas2012 napsal/a:
Jsem přesvědčen, že říkat, že "král je nahý" se prostě má.

Jsem přesvědčen, že vykonávat velkou potřebu je zcela nezbytné - ale taky to nedělám to do keše. Cpát politickou agitaci do cachingu je nejen proti pravidlům, ale i kontraproduktivní. Vzpomináte si na ten vtip: "Otevřu noviny - Lenin. Otevřu televizi - Lenin. Bojím se otevřít olejovky." Nechci se bát otevřít keš.


Nepleť si "politickou agitaci" s popisem historických událostí...
  • 0

#118 Hlavas2012

Hlavas2012

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 8:12

Halstead napsal/a:

archivována velmi dobrá (a rovněž t.zv."kontroverzní") cache

Jakpakto "velmi dobrá", když nemá žádný červený agitační úvod? Nebo že by to přecejenom šlo i bez něj?


Už rozumím jak to myslíš! Takže například Zákon o ochraně přírody, je vlastně agitační text Strany zelených, Zákon o církvích je vlastnbě agitační text KDU-ČSL a pod.! Teď mě jenom nenapadá koho (nebo pro co) by tak mohl být agitační text Zákona o provozu na pozemních komunikacích... :o
  • 0

#119 Hlavas2012

Hlavas2012

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 8:19

Tiskar94 napsal/a:
Je to sranda, no.
Nejdřív tam owner chce procpat větu, která tam nemá co dělat.
Když se na to příjde, po domluvě to předělá na citaci ze zákona, i když ví, že by to tam posprávnu taky nemělo co dělat.
Když mu tam někdo napíše NA log že keš porušuje pravidla, odpálkuje ho a log smaže.
Potom se diví, že se dotyčný obrátil na Groundspeak.
A všichni "bonzákovi" nadávají za to, že dodržuje pravidla. To mě taky rozesmálo.
Pak všichni bombardují Groundspeak maily, až se jim podaří dosáhnout tohohle. A zase s tím nejsou spokojeni.
A owner chce všechno přesunout na hodně diskutovaný Opencaching, kde však tradička obvykle čeká na FTF tak 10 měsíců... Jo, tam budou mít ty kešky fakt smysl...


1.proč by tam neměly smysl? Jaký mají smysl filmovky v kdejaké škarpě s listingem typu: "Jednou jsem tady spadnul z kola, tak jsem tady na tu počest založil cyklocache..." ???
2.vzhledem k okolnostem nemám sebemenší chuť věnovat nadále spoustu času, peněz a nervů na podporu hry/systému, který se chová tak, jak se chová... Proč bych to měl dělat???
  • 0

#120 Hlavas2012

Hlavas2012

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 8:23

Modrak napsal/a:

raduz_CZ napsal/a:
Jen jsem koukal, ze stezovatel svoji cache archivoval a napsal: s geocachingem koncim..
tak nevim, co si o tom myslet


A to ja zase vim. Ja osobne (a nikomu svuj nazor nevnucuji) jsem docela rad. Clovek ktery porusuje pravidla GS, nasledne i pravidla zdejsiho fora, je sprosty na kdekoho, dokonce je i sprosty na GS ktery to tu asi ani necte a nerozumi mu, cloveka co mu napise mailem nepravem obvini z porusovani zakona jehoz obsah zrejme ani nezna, podvadi RW, RW pomlouva dokonce pisemne v logbooku a svou umanutosti dokaze postupne znechutit takove mnozstvi lidi a jeste porad zrejme o spravnosti sveho pocinani nema sebemensi pochybnost mi teda nijak chybet nebude.


Ty se mi líbíš chlapče! :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama