Přejít na obsah


Fotka

PQ GPX všech PM keší v ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
596 odpovědí na toto téma

#141 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 17:47

Každý máme na to asi jiný názor, já vám ten váš neberu, tak mi ten můj také nechte. B)
  • 0

#142 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2012 - 22:28

Nechal jsem se vyprovokovat trollem, příspěvek mažu.
  • 0

#143 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 4:54

Jednu věc jsi asi ale nepochopil, zalogování PM keše je BM userovi zcela legálně dovoleno, a to je to jediné, čeho jsem se (podle některých drze a neoprávněně) dopustil. :D Ten příměr s černou jízdou vlakem v první třídě je proto zcela mimo, raději si to v hlavě nejdříve trochu srovnej. ;)
  • 0

#144 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 5:11

Což o to, drzý jsi dost. Pokud by ti snad příměr s vlakem úplně neseděl, tak ho lze doplnit. Za určitých okolností lze cestovat první třídou s jízdenkou druhé třídy. To však cestující neopravňuje se chovat v té první třídě jako dobytek.
  • 0

#145 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 5:28

Jestli je zcela nekonfliktní log s datem a časem nálezu pro tebe "chování dobytka", tak nejsi asi zrovna normální. Děláte tu jak kdybych ty keše ničil nebo vykrádal, znehodnocoval, kálel na ně, močil na ně, rozšlapával je, .... Nebo ten tvůj cestující (za určitých okolností legálně) v první třídě s lístkem do druhé třídy musí průvodčímu říkat "děkuji"??? Já myslím, že ne, prostě jen sedne a jede. :D
  • 0

#146 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 5:53

shaman3 napsal/a:
Jestli je zcela nekonfliktní log s datem a časem nálezu pro tebe "chování dobytka", tak nejsi asi zrovna normální. ...


Log bez poděkování prostě slušný není. I ta věčně omílaná zkratka TFTC je jen poděkování.
  • 0

#147 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 5:55

Ten log s časem a datem nálezu je zcela nekonfliktní a proto nemůže být ani neslušný. B) Zatím mi žádný owner log nesmazal a ani si na nic nestěžoval. ;)
  • 0

#148 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 6:06

Protoze se tu bavime v rovine moralky a nikoliv pravidel/prava. Mimochodem, nikdo tu nerozporuje logovani PMO kesi BM, ale tve chovani, ktere se nebojim nazvat hulvatske.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#149 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 6:56

Já jsem se ale ničeho nemorálního nedopustil, je to pouze váš subjektivní dojem, že neděkující logy jsou nemorální. Objektivně ale takový nekonfliktní log s datem a časem nálezu nelze nazvat nemorálním, obsah logu je dobrovolný a tvoří ho kačer nikoliv owner. Děkování si jistě nelze vynucovat urážkama, výhrůžkama a zesměšňováním, tak jak to tu někteří z vás činíte. Mé logy nejsou v žádném rozporu s dobrými mravy. Ale nad některými vašimi příspěvky v této diskuzi byste se měli v souvislosti s morálkou a dobrými mravy možná zamyslet.
  • 0

#150 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 7:23

shaman3 napsal/a:
Ten log s časem a datem nálezu je zcela nekonfliktní a proto nemůže být ani neslušný. B) Zatím mi žádný owner log nesmazal a ani si na nic nestěžoval. ;)


Na mé keši se taky občas objeví jen smajlík nebo Byl jsem tu. Smazat ten log podle pravidel nesmím a abych těm lidem psal, aby se víc rozepsali? Za to mi to nestojí.
Pro ownera je ale zpětná vazba na keš velice důležitá, jinak ji nemůže vylepšovat. A kačeři, co sbírají do svých statistik badge odznaky, mají za průměrnou délku logů odznak. Pro někoho taky motivace se rozepsat.
  • 0

#151 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 7:27

Tak jsem si to tu přelouskal a spíš bych téma přejmenoval na "zářný příklad proč si dávat pozor na poskytování PM BM" už dávno to mohlo být vyřešeno aspoň tím, že do Locusu vpíšeš to Dík.. já tedy nevím, ale mě.. 1) práce na krabce 2) pečování o krabku 3) ukázka zajímavého místa 4) zajímavý listing a spousta dalšího stojí za ty tři písmena Je to jako by si šel s krásnou dívkou na výlet, ona ti ukázala zajímavé místo, něco ti k tomu řekla, ukázala ti přitom něco svého osobního o co krásně pečuje:D a ty by jsi jí na konci řekl....13.7.2012 17:00....a jel dál na kole bejt tou holkou tak už odtamtaď živej neodjedeš
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#152 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 7:29

shaman3 napsal/a:
...Mé logy nejsou v žádném rozporu s dobrými mravy.


Jestli podle tebe nepoděkovat za něčí práci, kterou pro tebe někdo udělal není v rozporu s dobrými mravy tak to potom poteš Pán Bůh.
  • 0

#153 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 7:58

Přistupujete k tomu moc osobně, přitom je to jenom hra, kterou každý dělá dobrovolně, někdo něco někde dobrovolně uschová a zpřístupní GPS souřadnice, a někdo jiný si ty souřadnice nějakým způsobem získá, dostaví se na jízdním kole na místo většinou plné odpadků od ostatních kačerů, překoná cestou a na místě všechny zákeřné nástrahy ownera jako např. komáry, pavouky, bláto, mokrý a špinavý strom, zablácený plesnivý igeliťák plný mravenců a slimáků, vlhkou a špinavou krabici, někam se tam zaloguje, otře si ušpiněné ruce do trička, aby si neumazal jízdní kolo a jede dál, log pak přenese i na internet. To je celé. Já jsem za to doposud u žádné kešky neměl důvod děkovat nebo chválit, to je ten důvod, proč píši jen nekonfliktní log s datem a časem nálezu. Až najdu něco, za co budu mít důvod poděkovat nebo pochválit, tak prostě poděkuji a pochválím. A hlavně mě teď nenadávajte za můj subjektivní názor, protože vy to jistě vydíte jinak (já vám to neberu) a nedoporučujte mi, abych si sám nějakou kešku zakládal, když se mi ty ostatní nelíbí. Já jsem takhle spokojen, akorát nemám důvod děkovat, kdybych do logů psal opravdu to co si myslím, tak byste se tu do mě teprve pořádně pustili. Je to jen můj subjektivní názor, kterým vám vysvětluji své absolutně nekonfliktní logy a tím by mohla být diskuze o mém "drzém a neoprávněném" logování ukončena a můžeme se věnovat původnímu tématu. B)
  • 0

#154 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:07

Lidi, nemá to smysl. Všimněte si toho, že on reaguje především na příspěvky, které jsou i mírně emoční. Prakticky nikdy to není reakce na věcné a naprosto konkrétní argumenty (poukaz na wikipedii a odůvodnění poděkování v logu, vystvětlení, proč zobrazování PMO keší BM není neetické atd.). Vybere si vždy ten nejslabší článek příspěvku a ten napadne. Vždy slušně, což je mírně v rozporu s jinak sociopatickými názory (a toto je právě v mém příspěvku ten slabý článek, na který obvykle reaguje). Jedná se o trolla, zřejmě celkem inteligentního. Naše odpovědi mu dělají radost. Za sebe tuto debatu končím.
  • 0

#155 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:14

to shaman3: Tvoje logy jsou mi volný, ale tvoje logika mě odzbrojuje.

Prostě abych nejezdil na kole bezcílně, tak mám pomocí geocachingu různé cíle, najedu na kole klidně 100 km denně. Všechny keše, co jsem nalezl, jsem zalogoval při jízdě na jízdním kole. Je to pro mě jen takový druh sportovního vyžití.

Proč je vlastně hledáš a loguješ, když už na tom místě jseš (což je pro tebe údajně ten důvod) a pak už je to pro tebe jen ten hnus navíc? :D
Trekovat si cestu logy je dost nepřesná metoda ;)
  • 0

#156 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:17

Apropó, byl by nějaký hodný PM kolega ochoten poskytnout nám BM soubor PQ GPX všech PM keší v ČR? ;)

pzn: Ty mé logy prosím už nechme stranou, nemělo to být tématem této diskuze.
  • 0

#157 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:29

shaman3 napsal/a:
Apropó, byl by nějaký hodný PM kolega ochoten poskytnout nám BM soubor PQ GPX všech PM keší v ČR? ;)


Protože tě chci ušetřit traumatických zážitků, tak ti je rozhodně neposkytnu. Bez ohledu na to že jsou to PM je stejně většina pixlel shitka, kde musíš překonat hrůzné nástrahy ownerů typu kopřiv, pavouků a nedejbože klíšťat :o, abys pak našel slimáky olezlou promáčenou krabici. Bez nich ti bude na světě lépe.
:D
  • 0

#158 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:29

MK1977 napsal/a:
to shaman3: Tvoje logy jsou mi volný, ale tvoje logika mě odzbrojuje.

Prostě abych nejezdil na kole bezcílně, tak mám pomocí geocachingu různé cíle, najedu na kole klidně 100 km denně. Všechny keše, co jsem nalezl, jsem zalogoval při jízdě na jízdním kole. Je to pro mě jen takový druh sportovního vyžití.

Proč je vlastně hledáš a loguješ, když už na tom místě jseš (což je pro tebe údajně ten důvod) a pak už je to pro tebe jen ten hnus navíc? :D
Trekovat si cestu logy je dost nepřesná metoda ;)

pes13 to trefil - nečekej, že na Tvé jednoduché, věcné a přesné otázky shaman odpoví. Jsou na něj moc jednoduché, přesné a věcné.....
Pepo, navrhoval bych zámek. Myslím, že po tom, co tady předved, už stejmě původní účel téma už málokdo využije...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#159 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:30

Naopak, o ty PQ GPX PM keší je velký zájem, dost jsem je přeposílal dalším uživatelům, kteří mě o to žádali. - Tak pokud by se nějaký hodný PM kolega obětoval, udělal by jistě dost BM kolegům radost.
  • 0

#160 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2012 - 8:56

Nebudu dávat někomu něco, na co jsem si musel prací vydělat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama