Přejít na obsah


Fotka

Bonzaj klub


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
128 odpovědí na toto téma

#1 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 18:04

Zakládám bonzaj klub, budu na vás také bonzovat. Kdokoliv se může přidat. Anebo se přiznejte, kdo je ten bonzák mezi vámi, co mě nabonzoval? :(

Hello Shaman3,

We have had a report that you solicited for information about PMO caches, and we provided with a pocket query for this information. This is not in keeping with our Terms of Site Use, which you agreed to when you created the account. From our terms of Use, "(4m) [You agree not to] publish, on any Groundspeak owned web property, the solutions, hints, spoilers, or any hidden coordinates for any geocache without consent from the cache owner." Whoever helped you did this, and soliciting this information is also violation.

You are suspended from Geocaching.com for one week. This suspension applies to your personally. You are not to access the site or related sites (such as our forums) during this time, or the suspension will be extended.

Sincerely,
Sandy
Community Relations Manager


  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:08

Vítej v klubu :D. To jsem nečekal, že se tady začne bonzovat na GS. To jsem zvědav, zda se ta sviňa co tě udala přizná. Tak můžeš jim tam samozřejmě nahlásit kačery (Jonea) logující kešky které nejsou na místě (je to teď zhruba ve třech tématech), pak Saturnina za hledání keší podle souřadnic z final WP které má využívat pouze k reviewerovským činnostem (a reviewerovským účtem), pak všechny co vyměňujou souřadnice na gcfinalky.cz ... no máš z čeho vybírat :D.
  • 0

#3 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:13

Jo, jsem zvědav, jestli najde odvahu a přizná se. Za co zabanovali tebe? A na jak dlouho?
  • 0

#4 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:19

Tak nevím, jestli je mi z vás smutno nebo na blití... :| Můžete si podat ruce - chováte se jako kret*ni oba dva.. ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#5 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:32

Michalowic napsal/a:
Tak nevím, jestli je mi z vás smutno nebo na blití... :|
Můžete si podat ruce - chováte se jako kret*ni oba dva.. ;)

+1
Kluci se konečně sešli a můžou si navzájem postěžovat, jak jsou na ně všichni zlí... :D
  • 0
Berda

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:37

Michalowic napsal/a:
Tak nevím, jestli je mi z vás smutno nebo na blití... :|
Můžete si podat ruce - chováte se jako kret*ni oba dva.. ;)

Jak prosimtě? Co dělám? Dělám úplně to samý (bonzáctví), jako někdo udělal na něj.
Tak buď ti musí vadit obojí, nebo ani jedno.

Nebo snad soudíš podle toho, na koho se momentálně bonzuje? Ach, jak všestranné a nediskriminující! ;)
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:46

shaman3: jo kamarade, kdyz uz ses na cizim vecirku a zeres, tak zer nekde v koute a hlavne nemlaskej. A ne, ze budes jeste vykrikovat a cpat ci zradlo do kapes i na doma a prelejvat tekutiny do Termoforu. Tak to mozna delate v zavodni jidelne, ale tady ti evidentne psenka nepokvete.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#8 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:52

S474N: Neboj, chybama se člověk učí. Ale na každého jednou dojde, nyní došlo na mě, příště může dojít na ty, kdo se mi vysmívají. ;)
  • 0

#9 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:52

Souhlasim s S474N. Jako nezavisly pozorovatel jsem sledoval flame co se tu vytvoril po Tvychzadostech a zeptam se Te, co jsi cekal? Tak tvrde jsi obhajoval sve zadosti tim ze to neni nic proti pravidlum a proti dobrym mravum ze hold nekdo chtel zjistit kde je pravda. Urcite i Ty ocenis vyjadreni GS ktery jasne napsal co se ma a nema. Nic vic nic min ne?;)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#10 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 19:56

Pokud se někdo na něco jen zeptal, a GS z toho něco vyvodil, to co třeba tazatel ani neočekával, tak to beru. Ale já si myslím, že mě někdo nabonzoval a zajistil mi místo BM status LM.
http://www.geocachin...ba-b7bca6b65cd7

Nebo ty o tom víš něco víc? Já čekám stále na to, jestli najde někdo odvahu a přizná se. Musel to být totiž někdo odtud.
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:07

shaman3: LM? No vidis, konecne ses neco vic, nez vsichni ostatni. :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:10

Locked Member B)
  • 0

#13 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:46

nesmis to videt tak konspirativne, ber to jako logicky dusledek o ktery sis primo rikal.. Nic ve zlym..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#14 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:48

Takže v tom máš prsty ty?
  • 0

#15 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:54

no jak je tohle možný? Trval jsi doufám na svém, že to všechno je v ČR legální a že sami v těch podmínkách mají, že se to vyměňovat může. update: jen takové povzdechnutí. Co je to za svět, kde se lidé vytahují s tím, za co by se měli stydět?
  • 0

#16 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:57

shaman3 napsal/a:
Takže v tom máš prsty ty?


jojo:-)
nebo ne?

a není to jedno?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#17 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 21:00

jedno je jisté, byl to nějakej "snob, moralizující, závistivý a lakomý přispěvatel:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 21:07

MA-FI-AN: jeste ti tam vypadlo na konci "a locked member" :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 21:13

:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#20 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 21:37

Jen na týden? Groundspeak opravdu nic neumí udělat pořádně... lemry jedny líný
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama