Přejít na obsah


Fotka

Bonzaj klub


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
128 odpovědí na toto téma

#121 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 22:29

mikelord napsal/a:
S474N, to je ten samej, co ho loni tady vsichni nenavideli jako ted samana?
Rok fuc a vse jinak :D:D:D

Hele a nezdá se ti, že srovnáš nesrovnatelný? S474N tu není u plno lidí v oblibě, protože je schopnej diskutér, kterej si nebere servítky. Takže když napíšeš pitch..nu, tak tě poprávu setře. Ale on tě dokáže setřít i z očí do očí, za což si ho vážím. Kdežto Shaman3 je asociální schizofrenický primitivní individuum, který jen vyvolává flame a když na to nikdo neskočí, tak si pomůže druhým nickem "osobně". Doufám, že brzy dostane banán, protože způsob jakým zas.rá fórum určitě nevadí jenom mě. A teď mě napadá, že bych na to mohl založit nový téma, aby konečně ten ban dostal, snad by to Pepu dostatečně přesvědčilo, kdyby tam bylo takových názorů víc. Jen škoda, že nejde udělat anketa, to by asi byla rychlovka...
  • 0

#122 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 22:45

mikelord napsal/a:
Me to prijde dost podobne, taky se urcite skupince nelibilo co jsi udelal a ten hon na carodejnice se v podstate opakuje. V loni se jen min zalovalo. Kazdopadne tahle komunita zacina byt podivna, aspon ze v terenu mam kliku na dobry lidi.


mám dojem, že jsi totálně mimo.

Satan posílal kačerům to co už stejně MĚLI (nemo mohli mít), jenom v jiném formátu. A ti co mu nadávali tak se jim nelíbilo že ostatním usnadnil práci, prý si to každý měl přepsat nebo prohnat OCRkem sám.
Kdežto tady jde o šíření dat, která dotyční NEMAJÍ a legálně si je obstarat nemohou.
  • 0

#123 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 23:23

Žádám toho, kdo prásknul shamana3 za rozesílání PQ jiným kačerům, aby práskl také toho, kdo odešle PQ žadateli ve vedlejším vlákně "MMPWT - PQ". Děkuji.
  • 0

#124 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 23:26

Dalsi debil
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#125 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 23:29

MA-FI-AN - To píšeš o mně?
  • 0

#126 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 23:33

clexpert napsal/a:
MA-FI-AN - To píšeš o mně?


O Tobe. A bez udani duvodu, protoze to je skda pismen. Jen sem citil zapotrebi to sdelit.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#127 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 30 July 2012 - 4:14

Já nechápu některé zdejší přispěvatele, co dokáží urážet a nenávidět jiné přispěvatele, jen pro jejich odlišný názor. Ukazuje to jen jejich ubohost a malost. Ještě že jsem tak rozumný, že jim to nemusím oplácet stejně a můžu jim to odpustit. :(
  • 0

#128 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 30 July 2012 - 4:36

clexpert napsal/a:
Žádám toho, kdo prásknul shamana3 za rozesílání PQ jiným kačerům, aby práskl také toho, kdo odešle PQ žadateli ve vedlejším vlákně "MMPWT - PQ". Děkuji.

Za co ho chces praskat? Ze se pta jestli nekdo nema pq v dobe kdy je sluzba jiz pomalu cely den ko? Srovnavat dve nesrovnatelne veci...
  • 0

#129 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2696 příspěvků(y)

Publikováno 30 July 2012 - 5:14

Zklidněte hormon. Zámek.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama