Přejít na obsah


Fotka

Bonzaj klub


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
128 odpovědí na toto téma

#41 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 22:39

Libor.29 napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
Tak můžeš jim tam samozřejmě nahlásit kačery (Jonea) logující kešky které nejsou na místě (je to teď zhruba ve třech tématech)


Když si vzpomenu jak v Brně na Čachrovačce někteří "kolegové" obdivně mluvili o Jonea jako o legendě této hry .... já se jen divil.
Také jsem ho osobně na kešce, která tam není, zaznamenal jako logujícího na webu a on ještě drze píše, že svoji návštěvu může ownerovi doložit fotem z místa. My ostatní logovali DNF .. no hnal bych jej svinským krokem ... nejhorší je, že ostatní když vidí takový log, tak se někteří nechají zblbnout a začnou to takto s fotkou logovat také.
Myslím, že si tento borec popletl hry a loví krabičky stylem waymarkingu

A já si myslím, že to někdo moc žere, geocaching není náboženství. ;)
  • 0

#42 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 22:43

Nemyslim ze kdyz se nekdo snazi hrat podle pravidel tak to moc zere..jen ma treba smysl pro fair play a vadi mu fauly. To neni o tom ze neco zeres.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#43 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 23:12

Ano, našel se člověk nevychovaný, který za přeposlané PQ nepoděkoval a ještě se tím chlubí. Ale kolik už bylo žádostí o přeposlání PQ, kterým někteří PM vyhověli a nikdo je neudal. Nebylo tím pádem pravidlo už mnohokrát porušováno s tichým souhlasem všech kteří to tady četli? Neměli by dostat LM všichni, kteří PQ někomu kdo je BM zaslali ? Nebo je všeobecný názor, že na toho kdo je drzý se může udávat ale jinak to není slušné. Připomíná mně to diskuzi na jiném vlákně. Jsem proti nevychovancům, samozvaným spasitelům, (kteří archivují kešky jiným, ve vyšším zájmu), ale udávat se nemá (pokud nejde o pomoc při odhalování trestných činnů). Pak se stane že jeden chudáček dostane ban a ti co porušují pravidla úplně stejně nebo někdy ještě víc tady budou moralizovat.
  • 0

#44 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 23:19

Já bych to tu zabanoval všechno a byl by klid.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#45 osobne

osobne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 5:14

Tedy já nevím, jak je Šaman3 pomstichtivej, ale z téhle diskuze se dá vysledovat, kdo má z toho jeho zaBANánování radost a kdo by s tím tedy mohl mít souvislost. Já bych se ve vašem případě začal obávat např. o vaše cache. Kdybyste to udělali mě, tak vám je z pomstichtivosti rozšlapu a ještě bych si to zalogoval jako nález.
  • 0

#46 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 5:24

Já už jsem jim to odpustil, jsou to jen zaslepení fundamentalisté a moralisté. Na jejich úroveň nikdy neklesnu. Odpustil jsem to i tomu neznámému bonzákovi, jen jsem chtěl vědět, jestli najde odvahu se tu k tomu svému činu také hrdě přihlásit. :(
  • 0

#47 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 5:50

Jinak mám takový technický dotaz, až mi ten ban na geocaching.com skončí, můžu zpětně zalogovat i nálezy, které jsem provedl v době banu? Nebude to zase nějaké porušení podmínek? B)
  • 0

#48 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 7:36

shaman3 napsal/a:
...až mi ten ban na geocaching.com skončí, můžu zpětně zalogovat i nálezy, které jsem provedl v době banu? Nebude to zase nějaké porušení podmínek? B)

Nebude, ban máš pouze na používání jejich webu, kešovat venku normálně můžeš a pak to zpětně dologovat.
  • 0

#49 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 8:06

Shaman3 aka Osobne: koukam, ze si o ten ban koledujes i tady. Mozna ti to neni jasne, ale tvuj styl psani je natolik nenapodobitelny, at se schovavas treba pod sto nicky. Mimochodem, existuje forum, kde si nedostal drive ci pozdeji ban?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#50 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 8:17

Tiskar94 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
...až mi ten ban na geocaching.com skončí, můžu zpětně zalogovat i nálezy, které jsem provedl v době banu? Nebude to zase nějaké porušení podmínek? B)

Nebude, ban máš pouze na používání jejich webu, kešovat venku normálně můžeš a pak to zpětně dologovat.

Díky. A co ty? Do kdy ty tam máš ban? Doufám, že ne nafurt?
http://www.geocachin...aspx?u=Tiskar94
  • 0

#51 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 8:56

osobne napsal/a:
Tedy já nevím, jak je Šaman3 pomstichtivej, ale z téhle diskuze se dá vysledovat, kdo má z toho jeho zaBANánování radost a kdo by s tím tedy mohl mít souvislost. Já bych se ve vašem případě začal obávat např. o vaše cache. Kdybyste to udělali mě, tak vám je z pomstichtivosti rozšlapu a ještě bych si to zalogoval jako nález.


Tak to bych Ti pak asi slapnul na krk, aby sis uvedomil ze ses idiot za tyhle hrdinsky kecy.apak.bych si Te zalogoval.jako dalsiho chudaka.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#52 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 9:03

osobne napsal/a:
Tedy já nevím, jak je Šaman3 pomstichtivej, ale z téhle diskuze se dá vysledovat, kdo má z toho jeho zaBANánování radost a kdo by s tím tedy mohl mít souvislost. Já bych se ve vašem případě začal obávat např. o vaše cache. Kdybyste to udělali mě, tak vám je z pomstichtivosti rozšlapu a ještě bych si to zalogoval jako nález.


A zatímco sám by jsi se cítil jako hrdina, tak ostatní by Tě měli za debila.

Je jen dobře, že nemáte ty možnosti a odvahu, smrádci ...

A vzhledem k tomu, že občas někdo nějakou keš někde zničí, tak je to určitě někdo z Vás. Takže by bylo nejlepší Vás rovnou profackovat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#53 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 10:49

shaman3 napsal/a:

Libor.29 napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
Tak můžeš jim tam samozřejmě nahlásit kačery (Jonea) logující kešky které nejsou na místě (je to teď zhruba ve třech tématech)


Když si vzpomenu jak v Brně na Čachrovačce někteří "kolegové" obdivně mluvili o Jonea jako o legendě této hry .... já se jen divil.
Také jsem ho osobně na kešce, která tam není, zaznamenal jako logujícího na webu a on ještě drze píše, že svoji návštěvu může ownerovi doložit fotem z místa. My ostatní logovali DNF .. no hnal bych jej svinským krokem ... nejhorší je, že ostatní když vidí takový log, tak se někteří nechají zblbnout a začnou to takto s fotkou logovat také.
Myslím, že si tento borec popletl hry a loví krabičky stylem waymarkingu

A já si myslím, že to někdo moc žere, geocaching není náboženství. ;)


Hmmm vy víte jak člověka nakopnout :D. Kontroloval jsem schválně logy Jonea z minulého roku a ejhle na tradičkách zalogován, ale na odpovědi u EC se vy.... Nu a nyní má o pár EC méně.
  • 0

#54 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 11:01

No nevím nevím, jak můžeš vědět, že se na ty odpovědi vy....??? Většinou je v podmínkách zaslání nějakých odpovědí na otázky, ale už ne jejich doručení ownerovi. Já bych se proti tomu bránil. Já jsem otázky zodpověděl, a odeslal, to že nebyly třeba doručeny, je už věc druhá a vůbec s tím nesouvisí. ;)
  • 0

#55 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 11:14

Je všem jasné Shamane, že ty v geocachingu spoustu věcí neřešíš a nebo když tak podle vlastního výkladu. Ale věz že anarchii spouta lidí v této hře nepodporuje. A pokud nebudeš chtít nadále působit jako idiot, tak by jsi se měl přizpůsobit.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#56 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 11:29

Když budete tyhle maličkosti takhle zásadově řešit, tak se z toho za chvíli zblázníte. :D Buďte k těm druhým trochu tolerantní, oni začnou být tolerantní i k vám. ;)
  • 0

#57 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 11:40

shaman3 napsal/a:
Když budete tyhle maličkosti takhle zásadově řešit, tak se z toho za chvíli zblázníte. :D Buďte k těm druhým trochu tolerantní, oni začnou být tolerantní i k vám. ;)


Tolerantní jsem pokud je v odpovědi pár nesrovnalostí. Nekontroluji každý na netu, třeba odpovědi si prolistuju a případně se ozvu.
Zatím jsem smazal jen pár podvodných logů, kdy keška nebyla na místě a kačer nepodal vysvětlení, případně nesplnil podmínky pro log EC.
Třeba log kdy jsem keš odnesl a kačer o pár hodin později místo našel a zanechal přesně na místě uložení keše lístek jsem uznal. Je to o posouzení situace, dotyčný nemohl za to, že nějaká svině ukradla magnet, který stojí 30 haléřů....
  • 0

#58 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 11:43

osobne napsal/a:
Já bych se ve vašem případě začal obávat např. o vaše cache. Kdybyste to udělali mě, tak vám je z pomstichtivosti rozšlapu a ještě bych si to zalogoval jako nález.

Nějak v tom nemůžu najít souvislost. Pokud by zničil kešku nějakého ownera, vytrestal by tím všechny kačery kteří se na ni vypravili, případně i jen chystali. Ownera určitě ne.
Pravda, přidělal by mu zhruba pět vteřin práce, konkrétně kliknutí na "Archivovat" a "Potvrdit". Jinak mě vážně nic nenapadá.
A ještě ke všemu pochybuji o útočníkově následné radosti, že je v okolí o kešku méně - z toho by se mohl radovat vážně jen hlupák.
  • 0

#59 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 11:52

Vytrestal by asi oba, ale objíždět nějaké keše támhle někde v tramtárii jenom kvůli pomstě? :o Jak praví Bible svatá Matouš 5 Slyšeli jste, že bylo řečeno: `Oko za oko, zub za zub´. Já však vám pravím, abyste se zlým nejednali jako on s vámi; ale kdo tě uhodí do pravé tváře, nastav mu i druhou; a tomu, kdo by se chtěl s tebou soudit o košili, nech i svůj plášť. Kdo tě donutí k službě na jednu míli, jdi s ním dvě. Kdo tě prosí, tomu dej, a kdo si chce od tebe vypůjčit, od toho se neodvracej. Slyšeli jste, že bylo řečeno: `Milovati budeš bližního svého a nenávidět nepřítele svého.´ Já však pravím: Milujte své nepřátele a modlete se za ty, kdo vás pronásledují, ...
  • -1

#60 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 12:15

Já to tak nějak nechápu. Za co dostal shaman3 ten týdenní ban na serveru geocaching.com? Za to, že tu blbě kecá (já vám už na začátku říkal, že jenom provokuje)? Nebo za to, že od PM škemrá PQ s PM kešemi? Nebo za to, že neděkuje v logu?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama